Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Saj, saj.......

Opomnil bi samo na javna zbiranja, se je kdo pozanimal? To je področje ki ga pokriva Kr. Gora.

Sam pridem samo ošvrknit in pozdravit, kot rečeno služba....... v petek sem iz "sovine" izmene, pa še neki dogovori tečejo za Grossa, v soboto pa gremo zopet na tlako, pa še ne vem, kdaj bomo praznovali rojstni dan od tasta? Zakomplicirano, ni kaj!

Sem pa tako in tako blizu doma, da ni problema za mojo hrano, samo kakšno pijačo si bom privoščil, če pridem!?!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5-er ne :grrr bo ti dolgčas vidim

veselo praznovanje želim

tudi jaz bom praznovala r. dan

in to že tretje leto med štromarji.... :evilgrin:

vsaj na jesenski turnir računaj

da se nam malo prideš pokazat

a :rolleyes: prou?

prav gotovo se pridem pokazat

lp

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutrooooooooooooooooo :yea1:

naše srečanje v Vratih je " pred vrati " ...še 10 dni pa bo akcija :kva2:

vi se pa obirate s prijavami ko stara devica. :slap:

Včeraj se je zgodil čudež....klical me je naš zgubljeni Luci :rolleyes:

in povedal 1 slabo in 1 dobro novico.

Ne bo :grrr se nam uspel pridružit ,ker si je komaj izboril dopust in gre na muuuuuuuuurje B)

ampak ni za obupat, še ga bomo vidli, pozimi, ko bo na biljard prišel z motorjem.... :krneki:

dobra novica: poslal nam bo namestnika, svojega prijatelja ki je tudi štromar, črna 1000ka :photo:

več vam ne vem povedat, ker še sama ne vem

zelo sem vesela da bomo spet videli Fritza :worship: ki je "pionir" naše teme V-Strom day in pobudnik prvega

srečanja davnega leta 2006.

Žrebca baše služba :unsure:

Renegade ne ve kdaj bo uspel pridt :unsure:

kje ste: :hmm:

Fos, Driverman, Štrom, Edvard (a je štrom še pri hiši ?), Mc gregor,

25. december, Bremsenlos, 70Robert, Aky, Robi9, Štromček, Igor in Darja

Matjaž in Brigita, Grma, KLV, Prlek, Sjor, Arhi,

5er a nas prideš pogledat od blizu :naughty:

Zumo Glažar.... tvoj klic sem včeri prespala, kriv je dolenski zrak :winkiss:

bye bye janetka

Živjo !

Janetka, žal stroma ni več pri hiš, ampak že tud honde kmalu nebo več.

Nabavu bom neka BMW-jevega

Lepo srečanje želim vsem skupaj :yea1:

LP

Edvard

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na hitro, verjetno me ne bo, služba.

Isti problem kakor ŽREBEC.

Smo še v času dopustov, folka ni za delat, menjave niso možne, tak je naš državen šiht. :headbang:

Ampak upanje umira zadnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutrooooooooooooooooo :yea1:

kje ste: :hmm:

Fos, Driverman, Štrom, Edvard (a je štrom še pri hiši ?), Mc gregor,

25. december, Bremsenlos, 70Robert, Aky, Robi9, Štromček, Igor in Darja

Matjaž in Brigita, Grma, KLV, Prlek, Sjor, Arhi,

Hmm. Jaz se ženim čez kakšen mesec ali dva in letam okoli kot kakšna kura. Tisti vikend je edini podaljšani, ko si lahko privoščim krajše počitnice z že-eno.

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edvaaaaaaaaard...menaš motorje ko spodnje gate....

a bosta s 5-etrom kolega? :whistle:

Aky in Arhi. :worship: ... ISKRENE ČESTITKE :wub:

bomo nazdravili na vaše zdravje. :naughty:

me veseli da so si štromarji omislili nou šport

mamo še nekaj fantov za oženit...Frenk, Luc....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuu again :evilgrin:

na seznamu udeležencev imam že preko 50 ljudi.... :naughty:

da vam malo osvežim spomin

sem prekopirala besedilo s hrvaškega foruma za tiste ki tam niste logirani

ne :grrr bom prevajala, ker smo se v šoli tale jezik učili

spodaj prilagam še link za tiste ki ste logirani na hrvaškem forumu

*********************************

2. Međunarodni V-Strom susret u organizaciji dragih Stromera iz susjedne Slovenije

15-17. 08. 2008.

Šlajmarjev dom

Dolina Vrata podno Triglava u slovenskom nacionalnom parku

uz odobrenje lokalnih vlasti

Par informacija:

Motori ce biti parkirani unutar Triglavskog nacionalnog parka. Naravno da se tamo ne smije motornim vozilima ali su naši slovenski prijatelji dobili dopuštenje lokalnih vlasti koje su učinile iznimku i dopustit će nam parkiranje motora pored doma kako bi bili pod budnim nam okom (ili bolje receno pijanim okom )

Dom ima 81 krevet a ako bude potrebno, može se ugurati jos koji čovjek jer će mnogi od nas nositi karimate i vreće za spavanje. U domu ćemo biti sami!!!

Susret počinje u petak 15.8. U subotu je planirana vožnja na Mangart, Vršič, Kranjsku goru. U nedjelju nakon doručka se polako razilazimo.

U subotu, za vrijeme vožnje ćemo napraviti pauzu i pojesti ručak u nekom od restorana pored ceste koje ce nam predložiti naši prijatelji. Vrlo vjerojatno ćemo formirati dvije skupime kako nam grupe ne bi bile prevelike.

Za cijene se još pregovara, ali već je sada jasno da će biti popularne.

Spavanje: 15 E po osobi

Enolončnica (vrlo ukusna jušna hrana): 5 E po obroku

Doručak : za sve koji bi tamo prenoćili (cijena naknadno).

Posebna napomena - Bila bi prava šteta tamo doći, poljubiti vrata i otići doma jer je mjesto predivno. Prilika da u domu budemo sami je jedinstvena.

************************

lokacija V Triglavskem nacojnalnem parku ,Dolina Vrat,pod samo najvišjo goro v Sloveniji Triglavom.

Spanje je organizirano v Planinski Koči Najvišjega ranga Šlajmarjev Dom Zgrajen leta 1998.

prihod -odhod Zbor je v petek 15,08,2008 odhod17,08,2008

druženje V petek je prihod in nameščanje v sobe ob 8,00h zvečer je večerja

Sobota Zjutraj je zajterk po zajtrku pa odhod na furo ki je sledeča Skupaj se odpravimo do Kranjske gore od kjer se odpravimo do Predilja Na Mangart gor je slikanje in spust in spet uspon na Vršič in spet spust vKranjsko Goro kjer je kosilo po kosilu pa počasi povratek v Vrata.Sobota je celi dan rezervirana za furo ker nevem koliko nas bo ?????

Cena Polpenzijon v Vratih pride 23 eurov to uklučuje V petek večerjo soboto zajtrk in večerjo ter v nedeljo Zajtrk Ter v soboto imamo še kosilo v Kranjski gori kosilo ki pirde 7 eurv To pomeni da pride na osebo za petek soboto in nedeljo na osebo 53,00 eurov.Meni je sledeči Vpetek večerja enolončnica ješpren zajtrk v soboto jajca marmelada, žganci.

Kosilo v Kranjski gori Mešano meso na žaru in štrudel večerja v soboto Makaronovo meso in nedelja zajtrk

http://v-strom.com.hr/index.php?topic=4201.0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene si zaboravila staviti na listu :rolleyes:

ma nemoj :slap:

a kad si se prijavil :hmm:

prvo se prijavi onda ideš na listu :evilgrin:

kod mene je sve po propisima..aha :grim ...pitaj Djumeta :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri zjutraj vas bo čakal svež raport :evilgrin:

včerejšnjega inšpekcijskega pregleda kraja dogajanja

in aktualne slike, :photo: da si boste obogatili željo po srečanju.

prijavljenih je preko 60 ljudi...kdo se bo pa res nalimal v Vratih bomo pa še videli. :naughty:

Zumo Glažar je izrazito izčrpan :cry: in moje borovničke so ga

včerej za silo rehabilitirale. :P

bye bye Janetka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo ŠTROMARJI!!

Midva z dopusta, že vsa delavna. Po Romuniji sva naredla blizu 5000 km. Zanimivo, a umazano!

Bilo je tudi kar nekaj off roada, pa vožnje po stopnicah (vkrcanje in izkrcanje na ladje po delti Donave)

Če kerga zanimajo slikce jih je frend obesu na net: http://drice-z.moj-album.com/album/13065995/

Se ga srečamo v vratih!

BY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mejdun si bo treba omisliti priponke z forumskimi in pravimi imeni če bo res tolk gužve :unsure: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuu

obljuba dela dolg....

REPORT INŠPEKCIJSKEGA PREGLEDA KRAJA DOGAJANJA 2. MEDNARODNEGA KLV-STROM DNEVA

OD 15.8.-17.8.2008

Alora takole je bilo … Glažar me je med službo poklical in vprašal:

"Kaj delaš popoldne ? " :hmm:

Mu odgovorim: "ja tega ti pa res ni treba vedet … :rolleyes: "

Glažar: "u redu pol pa pridta v Mojstrano bomo meli športni dan …. :evilgrin: "

In ob 18 uri sva bla z Djumetom v "Joževi koči "na sestanku pred ogledom prizorišča 3. KLV-Strom dneva

in hkrati 2. mednarodnega V-Strom dneva.

Ogled poti in obeh domov z notranjostjo je bil dolg, a neverjetno :kva1: sproščen sprehod.

Naša skrbna Žemljica nam je malo razkazala okolico, pa kako zanimivost…

Ko smo na potki opazili kravo … je začela opozarjati: :unsure: pazte kamne, pazte kravjeke … in telebnila po tleh

… fantje so naenkrat skočili k njej … ji pomagali vstati, potem pa smo reševali še steklenico :slap: z zadnjimi kapljicami šnopsa.

Ta steklenica je bila namenjena naši kuharici …

Pobrali smo črepinje in se tako smejali, :lol1: da sem šla zalit grmiček …. krava pa je zginila iz vidnega polja,

mi pa smo jo mahnili naprej …

Šlajmerjev dom smo prečesali po dolgem in počez … res je zelo :grim lep in zelo čist …

Zrak zunaj njega pa je bil zelo svež … mraza sicer nismo čutili, a vseeno priporočamo topla oblačila za večerni čas ….

Fantje so plezali na mali triglav, Žemljica je po padcu okrevala na stopnicah pri kapelci, meni je pa najbolj pasalo,

če sem imela fotkič v roki … :photo:

Nato smo sprehod nadaljevali z ogledom klina … in okolice … vodna struga je bila prazna ….

Krav nikjer, pitne vode pa tudi ne … povsod so obvestila, da voda ni pitna in mi smo še vedno hoteli vedet, kje se krave napajajo ….

Od klina smo šli v Aljažev dom in namesto pijače je pred menoj pristala skleda jote :grim … Menda zelje jejo samo zajci …

jaz pa zajca ne maram, rada pa imam zelje ….

Tiger je naroči kavo z mlekom … a ko smo ga vprašali, če morda ve iz kakšne vode je kuhana,

ker tu ni pitne, je postal kar zelen v obraz :cry: … mi pa planili v smeh.

Prav pošteno sem se najedla … osebje v domu je zelo prijazno in nasmejano …

Z Žemljico sva hoteli videti še jedilnico v Aljaževem domu in sva šle mimo mize, kjer je ena od kuharic srednjih let ravno malicala

… pa ji rečem: "dober tek".

Ona mi odvrne: "a ste sami motoristi …?"

S strahom, ker ne vem kako mnenje ima o njih ji rečem: " JA :grim "

Ona pa: "ja, ja … sej se vidi "

Pa jo vprašam: " kako pa veste ? … " :hmm:

odgovori: "hja po geštelu se vid … k mate tuk dolge noge …"

Evo pa smo se spet režal … ura je pa kar tekla … in čas je bil, da se vrnemo v bazo … »Joževo kočo«.

Na hitro smo se poslovili … vsi zadovoljni, da smo skupaj preživeli pisano popoldne.

Glažar hvala, :winkiss: ti pa res veš kako človeku polepšat dan.

fotomaterila z neizpodbitnimi dokazi:

http://djume.moj-album.com/album/13104185/

PS. Če bo v dolini Vrat na potki dišalo po šnopsu …. smo jo požegnal :devil:i … za srečno pot in veselo druženje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nemoj :slap:

a kad si se prijavil :hmm:

prvo se prijavi onda ideš na listu :evilgrin:

kod mene je sve po propisima..aha :grim ...pitaj Djumeta :winkiss:

na pp prije 2 tjedna sa dolaskom u nedelju vec .. i nudil sam pomoc al vise ne nudim :nono:

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na pp prije 2 tjedna sa dolaskom u nedelju vec .. i nudil sam pomoc al vise ne nudim :nono:

:grim :grim :grim

Pri Janetki se je moral tudi DJUME prijavit preko internete na PP pa čeprav delita isti računalnik :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna je pa kaj poraba pri obeh motorjih 650ccm in 1000ccm. Normalna vožnja, kdaj pa kdaj mal prtisneš motor, pa tut v dvoje....

Pri meni (1000 cm) je poraba sledeča:

- umirjena vožnja v dvoje z vsemi kufri, delno avtocesta do 120 kmh - poraba 5.7 do 6.3

- aktivna vožnja v dvoje, delnoavtocesta do 150 kmh - poraba 6,5 do 7,5

- vožnja brez sopotnika - poraba preko 7, ker potem je luštn pa gre mal hitreje

Imam občutek, da je bila na začetku poraba manjša, saj sem brez kakih večjih omejitev imel porabo standardno pod 6 litrov in dostikrat tudi 5,5. Ampak za tist litr gor al pa dol. Dokler je bencin cenejši od piva je še vse OK.

lp igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm. Jaz se ženim čez kakšen mesec ali dva in letam okoli kot kakšna kura. Tisti vikend je edini podaljšani, ko si lahko privoščim krajše počitnice z že-eno.

A.

Janetka,

midva (Igor in Darja) se prijavljava za soboto in nedeljo. Za petek pa še vidiva kako bo. Motor rdeč 1000ccm - kar že veš.

lp igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo STROMARJI

prejsnji teden sem se po indijski himalaji vozil z legendarnim Royal Enfieldom. Preko prelaza Kardung La (5602m) je revez porabil vec olja kot bencina. :winkiss:

post-15332-1218375624.jpeg

Pocasi prihaja cas, da zopet sedem na svojega stroma. Upam, da se vidimo v soboto. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

No nekaj se je res dogajalo v teh dneh .... od - temparatur pa vse tja do +47 stopinj ....uf..uf.. prelepa pokrajina ... ljudje ...hrana ...

Skratka fajn ..

post-297-1218393059_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!