Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Zdravo STROMARJI

prejsnji teden sem se po indijski himalaji vozil z legendarnim Royal Enfieldom. Preko prelaza Kardung La (5602m) je revez porabil vec olja kot bencina. :winkiss:

post-15332-1218375624.jpeg

Pocasi prihaja cas, da zopet sedem na svojega stroma. Upam, da se vidimo v soboto. :worship:

Ti si moj idol!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pocasi prihaja cas, da zopet sedem na svojega stroma. Upam, da se vidimo v soboto. :worship:

Čakaj malo, stari moj .... v petek priletiš iz Indije, v soboto boš pa že v Alpah??? Fotr te bo sigurno črtal iz oporoke, v vinograd ne boš smel niti na obisk :)

Za Kardung La pa saj veš .... R E S P E C T :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi zaobljube unmu tam gor, je nedeljski izlet z Zukijem pripadel meni :naughty: . No ja, mišljen je bil kot navaden izlet, ampak se je spremenu v kroženje :lol1: po južni Sloveniji z namenom, pripeljati prvega udeleženca VStrom srečanja v Vrata B) , in sicer iz Zagorja v Mojstrano brez uporabe avtoceste :book: .

In seveda kot se spodobi, smo prvega gosta iz tujine pospremili v častni koloni. No načrt je bil, da pride Chimpa že to nedeljo v Mojstrano in da ga Ofsajd iz Zagorja pripelje do Ljubljane, kjer bi ju jaz počakal in bi potem sli naprej proti Mojstrani. V soboto se je v to zgodbo zapletel se Glažar in kadar je on zraven, se ne gre naravnost ampak se kroži, tud večkrat po isti poti :whistle: .

Tako je naneslo, da sta se Glažar in Žemljica sicer malce zaspana :yawn: »spontano« v nedeljo zjutraj oglasila pri nas na kavici ter krofu. Potem smo se odpeljali čez Žužemberk v Adlešiče, da je lahko Žemljica ob 11h pozajtrkovala .) . Po kavici smo odšli čez Gorjance v Trebnje, kjer naj bi nas pričakala Ofsajd in prvi udeleženec VStrom srečanja Chimpa :worship: . V Trebnjem na kavici je Glažar določil nadaljno ruto in smo krenili nazaj proti Žužemberku in spet na cesto, po kateri smo že zjutraj peljali :hmm: . Po parih km-jih smo zavili proti Kočevju ter naprej proti Cerknici, kjer je bil tretji postanek.

Iz Cerknice nas je pot zanesla še v Rakek in nato proti Logatcu, Vrhniki, Brezovci, skozi Dobrovo čez Toško čelo in kot mi je znano Glažar ne bi bil on :naughty: , če nebi bilo na furi vsaj malo makedama. No ta makedam je prou iskau :whistle: , ker bi drugace lahko šel po lepi, krajši, asfaltirani cesti. Edin problem, ki ga je mel je bil bencin :naughty: in je na vsakem semaforju zellooo šparau.

No ko smo prišli v Medvode je bilo tudi teh muk konec :whistle: , saj smo dotocili kar je komu manjkalo in nadaljevali do Mlake, kjer nas je ze cakala Janetka s osvezilno pijaco (zame pivo, za ostale pa ne) in pecivom.

No tam smo tudi pogledali, koliko km-jem je iz Zagreba do Kranja, in na Chimpovem stromu je pokazalo 363,2 km. Hmmm, baje bi jih bilo se vec, ce bi sli po prvotnem Glazarjevem planu. Ko sem pogledal se na Zukija, ne mores da verjames, ista cifra, do decimalke kt na Chimpovem, s tem, da sva se vozila skupaj sele od Trebnega - kaksno nakljucje

.

Po kratkem postanku sta Glazar in Chimpa nadaljevala pot proti Mojstrani, Ofsajd in jaz pa proti domu.

Konec koncev, to je bila do sedaj moja najdaljsa »enodnevna« fura :unsure: , in cifra se je ustavila pri 400 km. Kot začetnik, sem imel dosti problemov sam s sabo, pa z motorjem, pa s peskom in vodo na cesti, predvsem pa z dvema ovinkoma, na celi furi sta me zajebavala levi in desni :kva1: , ampak kt pravjo vaja dela mojstra.

http://djume.moj-album.com/album/13154163/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Glede na to, da bom naslednjo sezono (močno upam) nabavil motor in to bo seveda v-strom, pomoje 650ccm, me zanima, kaj pomenijo kratice DL65K2 ali pa dl650K4, K7

Kaj pomenijo kratica K zraven

Hvala pa srečno vožnjo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi zaobljube unmu tam gor, je nedeljski izlet z Zukijem pripadel meni :naughty: . No ja, mišljen je bil kot navaden izlet, ampak se je spremenu v kroženje :lol1: po južni Sloveniji z namenom, pripeljati prvega udeleženca VStrom srečanja v Vrata B) , in sicer iz Zagorja v Mojstrano brez uporabe avtoceste :book: .

In seveda kot se spodobi, smo prvega gosta iz tujine pospremili v častni koloni. No načrt je bil, da pride Chimpa že to nedeljo v Mojstrano in da ga Ofsajd iz Zagorja pripelje do Ljubljane, kjer bi ju jaz počakal in bi potem sli naprej proti Mojstrani. V soboto se je v to zgodbo zapletel se Glažar in kadar je on zraven, se ne gre naravnost ampak se kroži, tud večkrat po isti poti :whistle: .

Tako je naneslo, da sta se Glažar in Žemljica sicer malce zaspana :yawn: »spontano« v nedeljo zjutraj oglasila pri nas na kavici ter krofu. Potem smo se odpeljali čez Žužemberk v Adlešiče, da je lahko Žemljica ob 11h pozajtrkovala .) . Po kavici smo odšli čez Gorjance v Trebnje, kjer naj bi nas pričakala Ofsajd in prvi udeleženec VStrom srečanja Chimpa :worship: . V Trebnjem na kavici je Glažar določil nadaljno ruto in smo krenili nazaj proti Žužemberku in spet na cesto, po kateri smo že zjutraj peljali :hmm: . Po parih km-jih smo zavili proti Kočevju ter naprej proti Cerknici, kjer je bil tretji postanek.

Iz Cerknice nas je pot zanesla še v Rakek in nato proti Logatcu, Vrhniki, Brezovci, skozi Dobrovo čez Toško čelo in kot mi je znano Glažar ne bi bil on :naughty: , če nebi bilo na furi vsaj malo makedama. No ta makedam je prou iskau :whistle: , ker bi drugace lahko šel po lepi, krajši, asfaltirani cesti. Edin problem, ki ga je mel je bil bencin :naughty: in je na vsakem semaforju zellooo šparau.

No ko smo prišli v Medvode je bilo tudi teh muk konec :whistle: , saj smo dotocili kar je komu manjkalo in nadaljevali do Mlake, kjer nas je ze cakala Janetka s osvezilno pijaco (zame pivo, za ostale pa ne) in pecivom.

No tam smo tudi pogledali, koliko km-jem je iz Zagreba do Kranja, in na Chimpovem stromu je pokazalo 363,2 km. Hmmm, baje bi jih bilo se vec, ce bi sli po prvotnem Glazarjevem planu. Ko sem pogledal se na Zukija, ne mores da verjames, ista cifra, do decimalke kt na Chimpovem, s tem, da sva se vozila skupaj sele od Trebnega - kaksno nakljucje

.

Po kratkem postanku sta Glazar in Chimpa nadaljevala pot proti Mojstrani, Ofsajd in jaz pa proti domu.

Konec koncev, to je bila do sedaj moja najdaljsa »enodnevna« fura :unsure: , in cifra se je ustavila pri 400 km. Kot začetnik, sem imel dosti problemov sam s sabo, pa z motorjem, pa s peskom in vodo na cesti, predvsem pa z dvema ovinkoma, na celi furi sta me zajebavala levi in desni :kva1: , ampak kt pravjo vaja dela mojstra.

http://djume.moj-album.com/album/13154163/

Djume, Janetka ima pravo konkurenco. Ali ti je kaj pomagala pisat?

Ko se boste naslednjič vozili okoli Toškega Čela ste skoraj poleg mene in morate se oglasit na pijačo. Vabljeni vsi stromarji.

lp igor in darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo, pa po mojih rodnih krajih ste se vozil, pa ne da bi kdo kakšen , kako se že tistem reče "SMS " poslal, da se ne bi okoli rit v žep vozil.

Jebiga zdaj do Trebnjega, ............................ bi pri nas rekli

Popravljeno . Popravil 70robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo, pa po mojih rodnih krajih ste se vozil, pa ne da bi kdo kakšen , kako se že tistem reče "SMS " poslal, da se ne bi okoli rit v žep vozil.

Jebiga zdaj do Trebnjega, ............................ bi pri nas rekli

Saj se nismo okol riti vozili :naughty: ,vsa pot je bila planirana :whistle: edino kar smo jo skrajšali za enih 100km :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se nismo okol riti vozili :naughty: ,vsa pot je bila planirana :whistle: edino kar smo jo skrajšali za enih 100km :naughty:

Upam, da se na vaših "bližnjicah" najde kakšna tankštela, drugače zna človek kar ob cesti obstati :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo družba štromarjev in posebno lp. tebi Janetka!

Ti si prava CARICA,da si zrihtala takole vreme za tale vikend.Malo se bom še sam trudil :winkiss: ,tak da bo bolj za sigurno.Komaj že čakava snidenja z vsemi štromarji :worship: .Do takrat pa" počasi pa po levi" :naughty: JOMA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor, ni panike, pa naslednjič po dolenjskih gričevjih.

V petek imam dnevno siguren ne morem, v soboto imam nočno, ampak se dajmo presenetit, ti sporočim.

Zdaj pa še ena mojo odločitev, po temeljitem premisleku, trenutno prodajam V STROMA 650 K5

Ne me takoj napadat zakaj, želja 1000 :worship:

post-13958-1218534481_thumb.jpg

TAKEGA PA JAZ PRODAJAM

post-13958-1218534542_thumb.jpg

INFO NA PM

Popravljeno . Popravil 70robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE PRODAM Suzuki V-Strom 650 K7 ABS elegantno črno-mat barve. :wub:

info na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor, ni panike, pa naslednjič po dolenjskih gričevjih.

V petek imam dnevno siguren ne morem, v soboto imam nočno, ampak se dajmo presenetit, ti sporočim.

Zdaj pa še ena mojo odločitev, po temeljitem premisleku, trenutno prodajam V STROMA 650 K5

Ne me takoj napadat zakaj, želja 1000 :worship:

post-13958-1218534481_thumb.jpg

TAKEGA PA JAZ PRODAJAM

post-13958-1218534542_thumb.jpg

INFO NA PM

malo je hecno tvoje zadnje kolo :naughty: .

pa brez zamere

lp

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Glede na to, da bom naslednjo sezono (močno upam) nabavil motor in to bo seveda v-strom, pomoje 650ccm, me zanima, kaj pomenijo kratice DL65K2 ali pa dl650K4, K7

Kaj pomenijo kratica K zraven

Hvala pa srečno vožnjo :worship:

Kx pomeni modelno leto 200x. Torej K4 je 2004, K7 je 2007...

ABS pa vsekakor.

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5er_

Ja posebnež je tale V STROM, pa tisti igorček :kva2: pri zadnjem kolesu je tud nekaj posebnega

Popravljeno . Popravil 70robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Pozdrav :worship:

Janetka, eno vprašanje? Lahko rezerviraš že za petek da pridem O:-) O:-) ali je že polno!

LP Dady :yea1: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Pozdrav :worship:

Janetka, eno vprašanje? Lahko rezerviraš že za petek da pridem O:-) O:-) ali je že polno!

LP Dady :yea1: :grupni:

Pomaranče imate prioriteto, urejeno !! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuuuuuuu :D

z Djumetom sva ažurirala tabelco prijav.....in takole na "oko"

bo 40 motorjev:

15 slovenskih

1 nemški

1 angleški

23 hrvaških & Co.

in med 60-70 udeležencev.

kolikor sem zbrala podatke o lastnikih motorjev (nekaj mi jih še manjka)

bo:

3 KLV

18 velikih štromov

13 malih štromov

lp janetka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kakšen Štromaš po srcu tudi dobrodošel?

seveda si dobrodošel, :grim če se ne motim si bivši Štromar a ne? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda si dobrodošel, :grim če se ne motim si bivši Štromar a ne? :hmm:

sem, bi bil tudi še danes, če Štrom ne bi postal pretesen za dva nekoliko višje postave (192+180). Oglasil se bom v soboto.

Čestitke organizatorjem, ki so uspeli na vrhuncu hribolazniške sezone zagotoviti cel dom le za Štromaše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ponovimo še enkrat:

3. tradicionalno srečanje KLV-Strom

in hkrati 2. Mednarodno srečanje KLV-Strom

lokacija:

V Triglavskem narodnem parku ,Dolina Vrat ,pod samo najvišjo goro v Sloveniji ,Triglavom.

Spanje je organizirano v Šlajmarjevem Domu, zgrajen leta 1998.

prihod -odhod :

Zbor je v petek 15,08,2008 odhod 17,08,2008

druženje:

v petek je prihod in nameščanje v sobe ob 8,00h zvečer je večerja

za vse ki bi se nam pridružili samo v soboto, je zbor ob 9 uri v Dovjah, pri Aljaževem spomeniku...na desni strani ceste

kjer je manjše parkirišče....kavica ...potem pa bomo pod komando Zumo Glažarja

Sobota zjutraj je zajtrk, po zajtrku pa odhod na furo ki je sledeča...

Skupaj se odpravimo do Kranjske gore ...do Predilja.... na Mangart, gor je slikanje in spust

in spet vspon na Vršič ...in spet spust v Kranjsko Goro kjer je kosilo,

po kosilu pa počasi povratek v Vrata.Sobota je celi dan rezervirana za furo .

Cena polpenzijon v Vratih pride 23 eurov to uklučuje v petek večerjo, soboto zajtrk in večerjo ter v nedeljo zajtrk

V soboto imamo še kosilo v Kranjski gori kosiloza 7 €.

To pomeni da pride na osebo za petek soboto in nedeljo na osebo 53,00 eurov.

Jedilnik je sledeči :

V petek večerja: enolončnica- ješpren (ričet)

V soboto zajtrk : jajca ,marmelada, žganci.

Kosilo v Kranjski gori Mešano meso na žaru in štrudel

Večerja v soboto: makaronovo meso in

nedelja zajtrk...

se vidimo...

Popravljeno . Popravil janetka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji organizatori.Da ne bih ispao neozbiljan nažalost prisiljen sam postati ovoj post ovdje.NAime na domicilnom forumu moji se postovi brišu od strane RETARDA!Neću ih imenovati,jer sam ipak Bečka škola,za razliku od njih i proeuropski orijentiran.

Post je glasio:

Zbog cjelokupne situacije u Svijetu , a i šire,Olimpijade,Gruzije,Brazilskih prašuma,kiše koja bu ziher,situacije na forumu,meni dragih ljudi,BMW R 12 GSA,zujanja,nogometa,financijske situacije,društva,ugroženih vrsta,nadasve gorila,štetnog ultraljubičastog zračenja,tsunamija,arbitraže o granici sa Slovenijom,vinjetama,poskupljenju goriva,zdravlju

,Dalmatinaca, te mira u Svijetu molim Uvažene organizatore da me brišu s popisa.

PS Ukoliko se ipak pojavim(o),nemate brigu o meni(nama)...ma!

Ispričavam se ukoliko sam nekog uvrijedio rječju,slikom ili potpisom!

www.fuckforforest.com

ŽAo mi je što neću vidjeti vas,ali ujedno i neizmjerno drago što se neću morati družiti s RETARDIMA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!