Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

broooooooooo jutro :yawn:

malo imam hripav glas, pa saj me itak ne slišite.... :evilgrin:

včeraj je bil četrtek , mi pa imamo prvi žur že za seboj. :whistle:

Z Glažarjem in Djumetom smo pričakali prve goste že včeraj popoldne

in jih pospremili v Šlajmerjov dom.

Imamo že 4 motorje na parkirišču, 3 hrvaške in 1 našega , ki pa je šel prespat k ljubici. :naughty:

Ostali so se preoblekli v pižame in negližeje, nato sta jim Šime in Niko s soporgama postregla z odlično zaseko

in ...., ...., .... da so naredili podlago v želodčkih.

Nato smo spirali grlo in počasi je zmanjkalo, limonce, borovničk, viljamovke in ostalih sadnih sokov... :rolleyes:

Jedli smo še domačo potico v režiji Žemljice in krhke flancate moje tašče.

Slike sledijo ko se prebudi foto tehnik...trenutno je še u horizontali... :slap:

nadaljevanje po oglasih.... :winkiss:

BTW, v Kranju je sonceeeeeeeeeeeeeeeee :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro,

NE PA NEEEEEE!!! Sem kar lepo sam doma spal v svoji postlici ( 2X2 METRA) :rolleyes:

Zdej pa zbiram pogum za v tale dež :hmm:

NO se ga vidmo, ko se srečamo!

PA SREČNO VSEM NA POTI V VRATA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno je sonce v Kranju... in 23.5 stopinj.

za Šlajmerjev dom pa žal ne vem , tam je treuntno Zumo Glažar a ni mobi signala in

ne morem do svežih infornmacij.

Matjaž..... srečno !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutro :yawn: ,

post-9589-1218790920_thumb.jpg

Janetka in Chimpa nestrpno pricakujeta prve goste

post-9589-1218790937_thumb.jpg

Zacuda prva pristepa Brum in Tanja z avtom, le kje so motoristi

post-9589-1218791099_thumb.jpg

In potem pridrvi Matjaž, komej se je ustavil na mitnici

post-9589-1218790948_thumb.jpg

Po dolgem cakanju se dva motorista iz HR

post-9589-1218790963_thumb.jpg

Na koncu Vrat pred rampo Welcome drink

post-9589-1218790980_thumb.jpg

Motoristi so si razdelili postelje, na vrhu tezkokategorniki, spodaj lazji

post-9589-1218790995_thumb.jpg

Nagrada za motorista, ki pride od najdlje

post-9589-1218791013_thumb.jpg

"Kuharja" Niko in Šime pripravljata prigrizek, skoda k sta samo dva krajca, pa se te je treba delit :whistle:

post-9589-1218791038_thumb.jpg

Po rekreaciji se prileze tudi okrepcilo :naughty:

post-9589-1218791153_thumb.jpg

Zaradi protikadilskega zakona v SLO, so tudi Hrvatje najebali :evilgrin: (stanje ob 22:30)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo fresh info

v Vratih je super :kva2: vreme, gostje se pokajo na motorje in grejo v Bohinj

še par urc...pa gremo tudi mi nazaj na kraj zločina

do takrat pa :

OSTANITE Z NAMI :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo fresh info

v Vratih je super :kva2: vreme, gostje se pokajo na motorje in grejo v Bohinj

še par urc...pa gremo tudi mi nazaj na kraj zločina

do takrat pa :

OSTANITE Z NAMI :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haj štromarji! :worship:

Vse imava spakirano za jutrišnji odhod,vendar kaže vreme svoje zobe :devil: ,na radarski internetni sliki slabi obeti za jutri(hude nevihte in močni nalivi s točo).Pustimo se presenetiti,saj je jutro pametnejše od večera :slap: .Lp JOMA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halooooooooo

ne vem naj rečem dober večer ali dobro jutro, glede na to da je ura 15 minut do enih zjutraj.

ta moment sem se vrnila iz Šlajmerjevega doma v civilizacijo.....iz družbe 20 hrvaških gostov,

18 naših , 3 nemcev in 1 angleža. Od 18 ure dalje smo imeli dež....prej pa lepo vreme.

med debatiranjem smo tudi balinčkali v "sejni sobi".

Sporočam vam, da v Šlajmerjevem domu ni mobitel signala....zato so naše številke nedosegljive.

V malo višjem in 200 m oddaljenem Aljaževem domu pa je signal dovolj močan.

Pregledala sem 3 internetne strani glede vremena in so me samo še bolj zmedle. Glede na to,

da so nam za petek obljubljali nevihte s točo, dež pa je padal šele ob 18 uri

tudi za jutri ostajam optimistka.

iz Mojstrane do Šlajmerjevega doma je 10 km makedama , občasno tudi asvalt. Ta moment

je cesta na 2 odsekih malo posuta z večjim prodom, ki ga je nanesel tok vode čez cesto....

Zjutraj je za sobotne udeležence zbor ob 9 uri (najkasneje) ob Aljaževem spomeniku v Dovjah.

lp by janetka press :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vesel sem da se imate fajn zanima me kdaj se razidete ker je za popoldne napovedano izboljšanje vremena pa bi tudi jas pribrenkal da se spoznamo in malo skupaj furamo nedelja bo lepa lp vsem skupaj

BORIS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Tale vikend , pa je bil res pester ...... žal je lahko samo tistim , ki niso uspeli (hoteli) priti na naš shod .... že uvodne slike , vam lahko povejo , da je bilo odlično poskrbljeno za vse !! Hvala Glažarju(!)....Žemljici..Janetki..Djume..Tigru..Nyco..Mojca..Šime.. in še sem verjetno koga pozabil.. SKRATKA SUPER !!!

IN HVALA vsem .

LP

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem!

Štromarijada je uspela v popolnosti....Organizatorju 10+. Glažarju :worship: in vsem ki jih zbral okrog sebe :worship: ... zahvala za krasen konec tedna. Strinjam se Renegadom, tistim ki jih ni bilo je lahko :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem štromarjem :worship:

Tudi midva se zahvaljujeva vsem,ki ste kakor koli pripomogli k odlični organizaciji druženja nas štromarjev in klv-ejevcev :yea1: .Posebna zahvala gre vama Janetka in Glažar,uživala sva v vaši družbi .Vsem lep pozdrav iz Koroške.

JOMA :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

šele sedaj sva se lahko vsedla za računalnik - sva namreč pucala motor. Je kup peska ostal pod njim, bom lahko še špranje med tlakovci mal popravil. Res hvala organizatorjem za vloženi trud, da smo se lahko imeli tako fajn. Vse je bilo super, konec koncev tudi vreme - to je namreč Gorenjska, Vrata in tu je pač tako in to je lepo. Poleg Glažarja se je po moje najbolj po domače počutil Robert iz Anglije, saj naj bi tam veliko dež padal.

Vesela sva, da sva spoznala kar nekaj novih stromarjev.

Sicer pa spodnji sliki povesta vse. Kup zadovoljnih obrazov v prelepi naravi. Smo pa že tolk popularni, da so nas paparaci sledili-kot je razvidno iz slike.

Še enkrat hvala vsem za lepe trenutke in hvala tistim, ki so se potrudili in nam to omogočili.

Igor in Darja

post-12758-1219003799_thumb.jpg

post-12758-1219003851_thumb.jpg

post-12758-1219003898_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil bolj na kratko in tako izgubil boljši del, ki se je dogajal zvečer. Kratko ampak slatko. Hvala organizatorjem za ves trud.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo i nas dvoje (Damir i Doda) smo sretno stigli večeras doma, nakon današnje vožnje simo-tamo, gore-dole po Austrijskim alpama. Hvala planeru naše rute na odlično složenom itinereru.

I danas nas je na jednom dijelu dobro oprala kiša, ali nakon naučene lekcije u petak, na vrijeme smo navukli kišne kombinezone tako da je sve ostalo suho.

Još smo pod utiscima sa susreta i ne znamo od kuda da počnemo sa riječima zahvale. Glažar i Janetka, hvala na svom uloženom trudu za organizaciju i na svim sitnicama da smo se osječali kao doma. Hvala i svim vašim pomagačima i pomagačicama (da ne nabrajamo imena cijeloga tima), na dobroj domačoj klopi i žuto, bijelo, crvenoj domačoj alkoholnoj kombinaciji.

Hvala glavnom natakarju koji je u četvrtak sa alkoholnom kombinacijom cijelu večer održavao glasni smijeh kod moje žene. E da, radi toga su sutradan ujutro stradala tri Voltarena. Pa onda opet red boroničevca pa red voltarena ...

Spavanje super, klopa odlična, ( o piću je sve rečeno i sve je snimljeno), kratke vožnje su digle raspoloženje

Sve u svemu, bilo nam je predivno !!!

Hvala svima još jednom na gostoprimstvu...

pozdravi od

D. i D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuu ljubitelji planinskih domou :lol1:

se opravičujem, ker se nisem prej javila, ampak včerej je bil dan rehabilitacije :rolleyes:

...... premikala sem se samo, če je bilo kaj nujnega.... :whistle:

drugače pa....pišem :grim poročilo ...Djume dela slike...pričakujete jih lahko okoli 170.

Raport bo objavljen danes zvečer oz. najkasneje jutri zjutraj in album tudi.

Zdaj pa bi se rada zahvalila vsem skupaj in čisto vsakemu posebej,

da ste prišli na naše srečanje, v našo družbo in nam polepšali

3. tradicionalni KLV-Strom day , ki je tokrat trajal 3 dni.

Z vami in med vami sem praznovala svoj rojstni dan, naredili ste mi nepozabnega. :winkiss:

Zelo smo lahko ponosni nase, ker nismo ne klub, ne društvo, niti XY organizacija

smo le družba, ki ima enake motorje pod ritko in nekateri od njih smo zaljubljeni vanje, :wub:

fantje seveda tega ne :grrr bodo priznali.

Vsa čast Robertu, IB-ju , Brauniju in Anette kot gostom iz tujine. :OK:

Kapo dol našim hrvaškim kolegom, da so se kljub slabi napovedi odločili iti na pot. :OK:

Glažar in Žemljica vama pa hvala ker sta vse breme prevzela nase. B)

lp by Janetka press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor in Darja! :worship:

Posebna hvala in zahvala tudi vama,ker sta se opogumila, kljub slabim vremenskim obetom in uslišala željam nas nekaterih,ter nas popeljala po prelepi Mangartski cesti do vrha.Narava nas je za trud bogato nagradila s prečudovitimi in enkratnimi razgledi,kar dokazujejo tudi te vajine fotke,ki sta jih prilepila na forum. :winkiss: Želiva si ,da še napravimo kakšno skupno turo,saj nama je v vajini družbi bilo še posebno lepo.Lep pozdrav in srečno kjer koli Jože&Marija! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

kot vidim vsi srečno doma, tudi midva! Hvala organizacijski ekipi (res ste se potrudili), ter vsem sodelujočim v tem našem vikendu za prijetno družbo. :worship:

Pripomnil bi samo to, da sem pričakoval malo več športa in malo alkohola!! O:-)

Dobil sem malo več drugega, pa sem mel kar pošten glavo-fiber (beri muskl-fiber v glavi ) :cry:

Sam Brigita pravi, da bi morali več takih skupnih treningov imet, pa bi mogoče :whistle: vzljubil to disciplino.

Pa sej če pomislim je pri vseh stvareh tako: " no pain no game "

Bom probal še doma mal individualno potrenirat preden se spet srečamo :P ane Janetka?

JA UŽIVALA SVA Z VAMI!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Zanima me, s katerim letom so zečeli vgrajevati ABS sistemv V-strom-a :trance_33_sleep:

tenks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!