Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

v modelno leto K7 = 2007 pri malem štromu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa ste dočakali .... pred vami je report z mojega zornega kota,... :rolleyes:

3. KLV-Strom day je za nami. Začelo se je že v četrtek, kot ogrevanje potem, pa je bilo lepše iz dneva v dan. … prvi petkov gost je bil Jozo z ženo Nino in prijateljema Mariom in Silvijo, ki sta prispela z avtom ….. za njima sta prišla Frenk in Ofsajd …pa Brauni in Anette nato pa Niner, …… ki je še imel srečo z vremenom. Okoli 18 ure pa je začelo deževati. Vsem, ki smo že bili zbrani v domu je ves večer in dolgo v noč pijačo stregel »hitri Rajko :evilgrin: « …. ki te je kar psihično prepričal, da si sprobal vse vrste »sadnih sokov :naughty: «. No, moj izgovor, da jemljem močne tablete, je dva večera vzdržal, potem pa mi ni več verjel …. Ker je bil Rajko tako zaposlen s strežbo, so Saška, Mojca in Niko mazali »zasko« na kruh, rezali potičko in žvižgali umes. Niku je nato postalo vroče, pa se je v kotu za pečjo preoblačil. Gostje so mislili da bo zvečer striptiz :whistle: … pa so se pod nosom obrisali, jaz pa tudi. Glažar me je vsake pol ure zvlekel v kak kot in dajal nova navodila …… Medtem ko je zunaj deževalo in so pravi bajkerji prihajali v dežju, so suhi bajkerji v sejni sobi balinčkali … Prispel je tudi Dady z Darjo in Renegade z Majo ter nam v znak pozornosti razdelil bele rutke z logotipom …. Bolj ko se je bližala noč, bolj je deževalo in vse več bajkerjev je bilo na cilju.… Družina Žrebec je zaradi male Ane prišla z avtom in del poti peš …. Sarinjo je pripeljal svojo simpatično Bonnie s čisto strganim dežjakom, verjetno je z njo zganjal kako romantiko v dežju po slovenskih gozdovih. Počasi se je nakapalo vse več gostov in 36 se nas je odpravilo na večerjo, nekaj pa jih je čakalo na zadnja gosta v petkovem večeru ….. čakali so Roberta iz Anglije in IB-ja iz Frankfurta.

Za večerjo nam je kuharca v Aljaževem domu pripravila makaronovo meso in solato ….. po večerji pa sem razrezala 3 torte za svoj rojstni dan, nisem čakala na soboto, ker sem se bala, da bo kdo pobegnil domov.

Vzdušje je bilo vedno boljše …. v zraku vedno več smeha, jaz pa sem skakala okoli v čisto novi krasni majčki, ki sem jo prejela v dar od Bennyja & Co. Seboj sem imela 15 čokolad, ki mi jih je prinesel »my big brother«, pa sem jih delila, da bodo fantje zvečer imeli moč … ko bo treba it v postlo …. a jo niso mogli izkoristit, ker so bila skupna ležišča. Frenky boy je prinesel tudi saržer čepkov za ušesa …. izkušnja iz Međimurja, ….. kjer je edini dobro spal, ... saj si je zatlačil čepke v ušesa.

Zunaj je nekaj zabobnelo, zarohnelo in se zasvetilo … prispela sta Robert in IB.

Premočena do kože, premražena do kosti in vsa trda kot bi bila v kalupu sta prišla v dom, kjer sta se z zadnjimi atomi močmi slekla do gat in oblekla sveža oblačila ….

Roke in obraz sta imela tako utrujena, da sta izgledala, ko da bi jih kdo premlatil ….. dobrih 5 ur ju je skozi Avstrijo pral dež.

Po zelo pozni večerji, se jima je začela vračati barva v obraz in nasmeh na usta…..

Z Djumetom sva se okoli polnoči vračala proti domu in na cesti iz Vrat sva se prebijala čez kupe nasutega šodra, :wacko: ki ga je na cesto zaradi obilnega deževja prinesla deroča voda …. Oba sva imela iste misli, jutri bova cesto pometla … drugače 1 teden z motorji ne bodo šli iz Vrat….

Doma sva padla v :yawn:postlo …. komaj sva zaspala, pa je že zvonila budilka … bila je sobota. Glažar je že klical, da je treba bit v Dovjah že ob 9h. Tako hitro se Djume še nikoli ni oblekel kot v soboto ….. Zukija sva pustila doma in šibala v Dovje, kjer je že dežural moj »body gard« Tiger. Plan je bil, da dežuramo, če se bo od kje le prikazal kak pogumen štromar … namreč do 9:30 je še deževalo …. ko pa sta se na parking pripeljala Joma in njegova Marija pa je tudi dež prenehal.

V gostilni sta slekla dežjake, pa smo že slišali novo rohnenje, pogledamo skozi okno in takoj prepoznam bobipalčko za balanco. Bil je koščeni ASQ, … od maja ko sem ga spoznala v Međimurju je zelo shujšal, … še obešalnik je debelejši od njega. Gremo ga pozdravit in Tiger je takoj opazil, da z zadnjo gumo nekaj ni :grrr OK. Padla je debata in hitra intervencija do vulkanizerja. Če ne bi bilo Tigra v spremljevalnem avtomobilu, bi ASQ-ja nepotrpežljivi :glare: vozniki zrinili s ceste, vulkanizer, pa bi imel rezervne dele, saj je pri montaži pozabil na distančnik.

Drugi del ekipe se je z Jomo in njegovo boljšo polovico nabasal v avto in odšli smo proti Šlajmerjevem domu. Vmes je Djume počistil del ceste, kajti Glažar je sporočil, da gredo štromarji v shoping v Luisa, ker vsem nekaj fali … od dežkajov do rokavic, ketn spreja in ostale potrebne in nepotrebne šare. Pred odhodom na izlet je bil pred domom še obvezen foto shotting :photo: – 19 motorjev… v idiličnem ambientu B) …. gore, drevje in zelena oaza ter nekaj kravjekov vmes. V Vratih jih je bilo sicer 20, vendar je bil eden preveč zmatran, saj je v tem tednu naredil skoraj 2000 km.

Ta izlet je bil sicer izhod v sili zaradi vremena, a ko se je v Kranjski gori sredi kosila pokazalo močno sonce, so se fantje odločili, da izpeljejo predvideno panoramsko vožnjo. Razdelili so se v 2 skupini. Ena skupina je izbrala daljšo varianto na Mangart in preko Vršiča, druga pa samo vzpon na Vršič …. Na kosilu v Kr. gori je bilo 51 ljudi in 29 motorjev. Organizatorji smo po kosilu odšli nazaj v Šlajmerjev dom, naložili drva v peč in čakali, da se izletniki vrnejo. Vmes smo počeli marsikaj …. sama pa sem se v glavnem ukvarjala s tabelco in vpisom motorjev …

Ko so se izletniki vrnili nazaj, jih je Žemljica nagnala na sprehod do Klina z obveznim skupinskim slikanjem in nato še do malega Triglava, kamor so se nekateri primerno obuti tudi povzpeli. Ker je bil urnik skozi cel dan zelo natrpan, smo morali ujeti tudi večerjo, da ne bi bila kuharca :devil: huda tko kot prejšnji večer, ko smo malo zamudili.

Malo mi je bilo sumljivo, da so me kar samo pustili v Šlajmerju, a itak sem imela delo ... pregledala sem finančno stanje …. in dopolnila kar je bilo potrebno. Rajkova hči Sandra pa mi je pri tem pomagala …. Glažarja pa od nikjer … pa sem si rekla, grem pa še sama na večerjo, čeprav sva pretekli večer jedla zadnja.

A ravno pred vhodom v Aljažev dom me Glažar »pohopsa« in reče, da morajo organizatorji večerjat zadnji, da ni placa, jest sm pa že kar dvojno vidla od lakote …. Pa me je hotel odpeljat nazaj v Šlajmerja … a mu ni ratalo. Prišel me je iskat Djume in me spravil za mizo, kuharca pa mi je prinesla ričet še preden sem se vsedla .…

Pojedli smo, vsi so odšli nazaj v Šlajmerjev dom, jaz pa sem se z Glažarjem lotila birokracije. Niti 15 minut nisva bila sama, ko se je skozi vrata usulo 40 štromarjev in štromark … kar nisem verjela lastnim očem … pa kaj hudiča je zdaj ??? … a ne bo miru saj so že večerjali!!! :xx:

Pa se mi ni niti sanjalo, kaj se dogaja, ….bilo pa mi je sicer čudno da me vsi tako gledajo … pa sem si mislila, da zato, ker sva se z Glažarjem tiščala za mizo, ko dva premražena mačka. ….

No…. jaz se nisem dala motit pa začnem Glažarju razlagat to in ono. Kar naenkrat se je v sobi ugasnila luč in izza kuhinjskih vrat se prikaže kuharca s pladnom v domu spečenega štrudla v roki. Glažar pa s happy birthday svečkami. Priredili so mi nepozaben večer :wub: …. lepo je bilo, ma kaj lepo, fantastično …. :blush:

Malo sem se tresla, ker sem bila tako lepo presenečena in tisti moment mi je bilo žal, :slap: da nisem zvrnila tistih limonc in borovničk, ki mi jih je Rajko cel večer ponujal.

Imela sem kratek govor (kar ni v moji navadi), da sem se zahvalila vsem, ki so stopili na mojo štromarsko pot in vsem ostalim v družbi, s katerimi sem uživala že drugi večer.

Nato je Glažar podelil še nagrado Robertu kot udeležencu našega srečanja, ki je naredil najdaljšo pot do srečanja in sicer cca. 1900 km. :OK:

Po končanem birokratskem delu z Glažarjem v Aljaževem domu, sva se vrnila nazaj v Šlajmerjev dom. Tam so štromarji in štromarke nadaljevali kjer so pred večerjo ostali, Robert pa je pričel z učenjem salse, najprej individualne ure zame, slavljenko, potem pa še skupinski tečaj za punce. Punce so se tako zagrele za učne ure, da je imel Robert polne roke dela in deklet …. V zelje mu je hodil Matjaž in bil tako vztrajen, da je na koncu tudi on prišel na vrsto.

Zunaj a prostem pa so fantje imeli drugačne igre … podajanje sadnih sokov, kvihtanje s pločevinkami in zalivanje gozdnih jagod… :lol1: .. noč se je prevesila v nedeljo……

Jutrooooo, prebujanje….kavica…pakiranje

LET ' S DO IT AGAIN

Ste za to? :naughty:

Bye bye

By Janetka press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse zasluge za fotke so :grim tokrat Djumetove, sem pa tja sem malo vskočila,

da si je odpočil desno roko.

Slik sva naredila preko 500 :wacko: , izbrala pa sv

skuhajte si kavico, odrežite kos jabolčnega štrudla in v miru poglejte

zgodovinski :worship: dogodek v dolini Vrat pod Triglavom.

fotke so tu :

http://djume.moj-album.com/album/13190859/

lp by Janetka press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem, :rolleyes: ampak jaz ne morem brez štetja motorjev,

zato sem vam prilepila še statistiko: :whistle: :whistle:

Veselih KLV- Stromarjev na srečanju je bilo 56.

Od tega:

1 iz Anglije, 4 iz Nemčije, 25 iz Hrvaške, 26 iz Slovenije

Motorjev v skupnem številu je bilo 32.

28 V-Strom od tega 16 velikih in 12 malih

3 KLV

1 Yamaha ( g.Darko Labaš )

Po državah udeležencev:

Anglija :grim

1x 1000 K7 črn

Nemčija :grim

1x 1000 K3 srebrn

1x 1000 K4 črn

Hrvaška :grim

6x 1000 od tega

1x K2 moder

1x K4 srebrn

2x K5 moder

1x K6 črn

1x K7 srebrn

In 6x 650 od tega

1x K5 moder

1x K5 srebrn

1x K6 moder

1x K7 moder

1x K7 srebrn

1x K8 moder

Slovenija :grim

7x 1000 od tega

1x K3 moder

1x K4 srebrn

1x K4 moder

1x K5 srebrn

1x K6 rdeč

1x K7 srebrn

1x K7 črn

In 6x 650 od tega

1x K4 črn

1x K5 črn

1x K5 moder

1x K7 črn ta je pa moj :wub:

1x K7 rdeč

1x K7 moder

ter 3x KLV

2 sta K4

1 pa K5

lp by janetka press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka :winkiss:

Vsa čast ti za zelo izčrpno in duhovito poročilo z našega srečanja :worship:

Za zares lepe fotke pa hvala tvojemu Djumetu :worship:

Lep pozdrav in varno na cesti,ter počasi pa po levi Joma! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

magnifico BRUM

ima danes rojstno mladih 41.

vse najboljšeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee majstrrrrr rrrrrrr. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka :winkiss:

Vsa čast ti za zelo izčrpno in duhovito poročilo z našega srečanja :worship:

Za zares lepe fotke pa hvala tvojemu Djumetu :worship:

Lep pozdrav in varno na cesti,ter počasi pa po levi Joma! :OK:

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Magnifico BRUM :worship: tudi od naju vse najnajnajboljše in še veliko srečnih kilometrov z tvojim"mopekom" :kva2: JOMA :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Magnifico BRUM :worship: tudi od naju vse najnajnajboljše in še veliko srečnih kilometrov z tvojim"mopekom" :kva2: JOMA :OK:

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čimpa

super slike, :worship: samo škoda ker so premajhne.

mislis, premale .. na pikasu stavljam umanjene slike .. u kompu imam punu rezoluciju pa ako kome trebaju saljem na disku .. puni format koji slikam je 1600x1200

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sjor se potika nekje po indijski himalaji in verjetno goni kakšnega royal einfielda.

Zdravo stromarji.

Priznam, za par dni sem stroma zamenjal za enfielda. Ostali so lepi spomini, pa nekaj fotk...

---

Mi je res zal, da se nisem udelezil našega srečanja. Pa ob naslednji priložnosti.

Popravljeno . Popravil Sjor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi gremo na Twin Horne v Pulo ! :whistle:

še kdo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi tako spat mudi, da sem čisto pozabila na bistvo

2 naša fanta danes praznujeta :naughty:

Frenk je pihnil 34 svečk :grim

Ex-štromar Edvaard pa je danes srečal Abrahama :worship:

Obema želim vse najlepše in najbolje,

gromne zaloge zdravja in dobrega počutja

1 kason potrplenja še in šeeee :rolleyes:

Sončen pozdrav z gorenske

In top-case poljubčkov :winkiss:

Pošilja Janetka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: SLAVLJENCI :worship:

Pridružujem se čestitkam ob vajinem osebnem prazniku - :grim Frenk - :grrr Edvard :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, Hvala za čestitke :worship:

Povedat pa vam moram, da sem postal član vašega Ford kluba, nabavil sem namreč črno zverino, ki ima spredaj Fordov znak. :010

Ko ga mal opicanim pošljem slikco.

LP

Edvard

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Živjo SLAVLJENCA! :worship: :winkiss:

:winkiss: Veliko trdnega zdravja,srečnih in varnih kilometrov z mopekom in seveda še na mnoga leta :yea1: JOMA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!