Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Evo pa sem naredu akcijo, :naughty: Kot je Janetka rekla sem v četrtek probal če bo roka zdržala kakšen večji podvig in sem šel na krajši krog okoli doma in se jih je nabralo 150 km zelo dobro za dve uri . :naughty: Roka je uspešno prestala test :naughty: ,zaradi vremenske napovedi ki je bila za vikend slaba :headbang: se je bilo treba odločit ,da naredim furo v petek,po službi ki je trajala do 12h ,ob 12,45 sem se že peljal proti Opatiji ,kjer je sledila kavica in pogled na morje ,nazaj pa me je pot nesla proti Kozini,Lipica,Lokve,Komen,Ajdovčina,Godovič,Logatec,Vrhnika,In nazaj proti domu kjer me je pri Hrušici oplaknil DEŽ,vendar po treh tednih brez motorja je bil to balzam za dušo .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Evo tako je sedaj na stvari !

Ker je vreme za en K.... sem razmišljal in prišel do spoznanja , da bo hitro tu november in z tem datumom tudi naše srečanje - druženje v Biljardnici Martinela !!

Malo sem povprašal Dragota kako in kdaj je kaj zaseden termin ??'

Pa sva ugotovila , da bi bilo najbolje . če bi naš turnir izvedli :hmm: 15.11.2008 z prićetkom ob 16:00 :kva2: :kva2:

torej druščina prijave bo zbirala Janetka !! ( sory ker sem te kar določil) - po vsej verjetnosti kar na PM

Jaz pa se bom potrudil , da se bomo imeli kar se da FAJN !! :whistle: :naughty: :whistle:

Sedaj pa kar k prijavam -da bomo seveda pravočasno priskrbeli ..JESTI ....PITI .....

LP :yea1:

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Evo tako je sedaj na stvari !

Ker je vreme za en K.... sem razmišljal in prišel do spoznanja , da bo hitro tu november in z tem datumom tudi naše srečanje - druženje v Biljardnici Martinela !!

Malo sem povprašal Dragota kako in kdaj je kaj zaseden termin ??'

Pa sva ugotovila , da bi bilo najbolje . če bi naš turnir izvedli :hmm: 15.11.2008 z prićetkom ob 16:00 :kva2: :kva2:

torej druščina prijave bo zbirala Janetka !! ( sory ker sem te kar določil) - po vsej verjetnosti kar na PM

Jaz pa se bom potrudil , da se bomo imeli kar se da FAJN !! :whistle: :naughty: :whistle:

Sedaj pa kar k prijavam -da bomo seveda pravočasno priskrbeli ..JESTI ....PITI .....

LP :yea1:

Se že prijavljam-o. :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi KLV-stromarji in Renegade

sem vedno manj za računalnikom :wacko: itd...

zato za letos zaključujem z statističnimi dejavnostmi.

Vljudno prosim, da se na turnir prijavjlate :grim kar organizatorju Renegadu.

Meglen pozdrav v upanju na sončno soboto :rolleyes:

pošilja Janetka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prihajam ...

Janetka, treba pomoc pri paparazzo biznisu :naughty:

kasno vidjeh da nas doctor najavio

Popravljeno . Popravil chimpa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Evo tako je sedaj na stvari !

Ker je vreme za en K.... sem razmišljal in prišel do spoznanja , da bo hitro tu november in z tem datumom tudi naše srečanje - druženje v Biljardnici Martinela !!

Malo sem povprašal Dragota kako in kdaj je kaj zaseden termin ??'

Pa sva ugotovila , da bi bilo najbolje . če bi naš turnir izvedli :hmm: 15.11.2008 z prićetkom ob 16:00 :kva2: :kva2:

torej druščina prijave bo zbirala Janetka !! ( sory ker sem te kar določil) - po vsej verjetnosti kar na PM

Jaz pa se bom potrudil , da se bomo imeli kar se da FAJN !! :whistle: :naughty: :whistle:

Sedaj pa kar k prijavam -da bomo seveda pravočasno priskrbeli ..JESTI ....PITI .....

LP :yea1:

Renegade,

še dobro, da kdo za kak dogodek poskrbi. Prideva z veseljem. lp Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! :worship:

V nedeljo se spravljam na motor. Prva postaja je Rijeka kjer bomo popili kavico in neki pojedli, nadaljevanje je stvar dogovra in želja.

Tisti ki abstinirate tako grozno kot jaz se mi pridružite v nedeljo ob 9.30 pred Mecator centrom (na Celovški ulici v Šiški.). Vremenska napoved na zahodu kaže dobro :smoke: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! :worship:

V nedeljo se spravljam na motor. Prva postaja je Rijeka kjer bomo popili kavico in neki pojedli, nadaljevanje je stvar dogovra in želja.

Tisti ki abstinirate tako grozno kot jaz se mi pridružite v nedeljo ob 9.30 pred Mecator centrom (na Celovški ulici v Šiški.). Vremenska napoved na zahodu kaže dobro :smoke: .

Tudi midva se spravljava na motor pa sva še v dilemi kam se podat. Idej je več. Ena je prke morju, npr Krk, druga v Gorico v kako moto štacuno (pa ne vem kje kaj so) pol pa še kam ...

Kako si pa menil do Rijeke iti ? In kam potem?

lp igor+darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva se spravljava na motor pa sva še v dilemi kam se podat. Idej je več. Ena je prke morju, npr Krk, druga v Gorico v kako moto štacuno (pa ne vem kje kaj so) pol pa še kam ...

Kako si pa menil do Rijeke iti ? In kam potem?

lp igor+darja

LJ - Ribnica -Gotenica - Kočevska Reka - Delnice - RI..... bi lahko bila ena možnost, ostalo je vse stvar dogovora, ki ga lahko dorečemo v nedeljo.... :naughty:

Popravljeno . Popravil Ofsajd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! :worship:

V nedeljo se spravljam na motor. Prva postaja je Rijeka kjer bomo popili kavico in neki pojedli, nadaljevanje je stvar dogovra in želja.

Tisti ki abstinirate tako grozno kot jaz se mi pridružite v nedeljo ob 9.30 pred Mecator centrom (na Celovški ulici v Šiški.). Vremenska napoved na zahodu kaže dobro :smoke: .

Pridem :grim ..... pa Frenky tudi :grim

grem dans pa mal Tigra podražit.... :evilgrin: , k že 14 dni polaga

ampak ne ovinkov...neki duzga :whistle:

Popravljeno . Popravil janetka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem :grim ..... pa Frenky tudi :grim

grem dans pa mal Tigra podražit.... :evilgrin:

, k že 14 dni polaga

ampak ne ovinkov...neki duzga :whistle:

Janetka,hvala za obisk. :winkiss:

Je kar pasal po dolgem času

spet eno Štromarko videt. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in proti koncu fure nam je dokazala da zna tudi ona pelat k en ta ornk desc :winkiss: :naughty:

post-15438-1222015729_thumb.jpg

post-15438-1222015779_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil bobiboss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in proti koncu fure nam je dokazala da zna tudi ona pelat k en ta ornk desc :winkiss: :naughty:

Ona zna peljat še boljš kot marsikateri desc :worship:

Sam če hoče :whistle:

Sam da ste se dobro imel!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf.... fantje le kaj bi jest brez vas :rolleyes:

malo pozno se oglašam...sm pihala prah z Zukija..... :evilgrin:

lepo smo spelali volilno nedeljo a ne? :winkiss:

Tigru in Djumetu pa pripada :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp vsem! :worship:

Zanima me :naughty: če ima kdo informacije od dveh Hrvaških avanturistov(Darko Labaš in kolega),ki sta se odpravila na dolgo turo čez nevarna območja Azije(Yamaha,V-strom).Ali sta uspela srečno in varno vrniti se domov in koliko sta uresničila svoj cilj? :photo:

Vikend bo lep, zato izkoristimo še zadnje lepe sončne urice za potepanja s zukijem.Počasi in po levi! :yea1: Jože&Marija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hrche :worship:

Hvala za tvoj odgovor bom odslej spremljal potopis na vašem forumu.Samo da sta živa in zdrava!Vsa čast njima. :worship: Pozdrav JOMA! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno su u Nepalu i uživaju ko prasci. ASQ se uredno javlja na v-strom.com.hr.

:worship:

Zanima me še ali se je potrebno prijavit na hr,forum,je potrebno kaj plačat za spremljanje potopisov,al kako gre to.Hvala za odgovor Joma! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me še ali se je potrebno prijavit na hr,forum,je potrebno kaj plačat za spremljanje potopisov,al kako gre to.Hvala za odgovor Joma! :rolleyes:

Joma

nič :grrr se ne plačuje

ti kr povej :grim da mene poznaš, pa ti naujo nč računal :lol1:

hecam se, :whistle: vse je zastonj....je pač ena takih tem kot je naša

samo da se opisuje ASQ & Labaševo popotovanje.

Ta vikend bo fukiš dobro vreme, da naute slučajno doma čepel :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!