Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Joma

nič :grrr se ne plačuje

ti kr povej :grim da mene poznaš, pa ti naujo nč računal :lol1:

hecam se, :whistle: vse je zastonj....je pač ena takih tem kot je naša

samo da se opisuje ASQ & Labaševo popotovanje.

Ta vikend bo fukiš dobro vreme, da naute slučajno doma čepel :evilgrin:

Ja naju mika, da bi šla na Krk na kavo. Upam sam da bova nabrala dost energije. Je bil teden nor. A gre še kdo v tisto smer?

lp Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja naju mika, da bi šla na Krk na kavo. Upam sam da bova nabrala dost energije. Je bil teden nor. A gre še kdo v tisto smer?

lp Igor in Darja

Živjo! :worship:

Janetka hvala za pojasnilo :naughty: sem itak vsem povedal, da tebe poznam :worship: tak, da sem brez problema štartal na hr.forumu.

Igor mika me tale Krk,samo da je za en dan za naju malo predaleč.Tudi mrzlo je trenutno za tako furo,za vaju je drugač ko sta veliko bliže.Problem je lahko tudi most; je zadnjič zaradi burje en prijatelj moral ostat na Krku,ker ga niso pustili čez.Morda pa se, če bo lepo zapeljemo kaj tule pri meni okoli kot smo se menili.Vaju kaj pokličem!Lp Jože&Marija :rolleyes: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! :worship:

Janetka hvala za pojasnilo :naughty: sem itak vsem povedal, da tebe poznam :worship: tak, da sem brez problema štartal na hr.forumu.

Igor mika me tale Krk,samo da je za en dan za naju malo predaleč.Tudi mrzlo je trenutno za tako furo,za vaju je drugač ko sta veliko bliže.Problem je lahko tudi most; je zadnjič zaradi burje en prijatelj moral ostat na Krku,ker ga niso pustili čez.Morda pa se, če bo lepo zapeljemo kaj tule pri meni okoli kot smo se menili.Vaju kaj pokličem!Lp Jože&Marija :rolleyes: :yea1:

Mivda sva jo zjutraj optimistično mahnila proti Krku (hči s fantom je namreč v Baški na dopustu). Včeraj poslušala napoved vremena (na zalost le za Slo) in napoved se mi je zdela kar OK. Sonček pa kak oblaček na morju do 20 stopinj, veter naj bi se umiril. Vožnja preko Ilirske Bistrice je bla čist v redu le ko sva šla mimo Reke je začel krepko pihat, na avtocestnem ovinku nad Bakarjem je blo kar "skeri", na koncu zaliva naju je piš vetra z "morsko meglo" oreng opral, na črpalki pred mostom na Krk sva motor proti vetru parkirala - kot jadrnico (za vsak slučaj) in šla na kofe. Pol pa proti mostu kjer pa naju niso pustili dalje. Ko bi naju vsaj na Krk spustil, domov pa ne - to bi blo bolje in bi imela vsaj izgovor (višja sila) in podaljšane počitnice.

Veter se je jačal in sva jo na hitr proti Delnicam v hosto popihala. Tam pa mraz k .... (po moje cca 5 stopinj) in rahel dež, ki naju je spremljal do meje. Sam še sneg je manjkal. Odločiva si ogledat grad v Kostelu, pa je bil zaprt - obnova, pa se odločiva za kosilo pri Grofu, pa je bil tudi ta zaprt - zaradi bolezni. Vsega hudga navajena jo mahneva v Velike Lašče h Kuklju če se ne motim in dobro kosilo je pregrelo premražeme kosti. Borovničke, mošt, cviček, ocvirkovka, štruklji, .... Doma pa topel tuš in kljub vsem zapletom je bil na koncu zanimiv in lep dan - malce drugačen.

Joža v tvoje kraje pa prideva, se kaj slišimo in dogovorimo-sam da se mal ogreje. Če pa jo mahnemo kdaj na Krk ali v tiste kraje prespita pri naju pol pa dalje.

Lep pozdrav vsem.

Igor in Darja

PS

Janetka, kje je blo tisto ful lepo vreme, ki si ga omenjala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mivda sva jo zjutraj optimistično mahnila proti Krku (hči s fantom je namreč v Baški na dopustu). Včeraj poslušala napoved vremena (na zalost le za Slo) in napoved se mi je zdela kar OK. Sonček pa kak oblaček na morju do 20 stopinj, veter naj bi se umiril. Vožnja preko Ilirske Bistrice je bla čist v redu le ko sva šla mimo Reke je začel krepko pihat, na avtocestnem ovinku nad Bakarjem je blo kar "skeri", na koncu zaliva naju je piš vetra z "morsko meglo" oreng opral, na črpalki pred mostom na Krk sva motor proti vetru parkirala - kot jadrnico (za vsak slučaj) in šla na kofe. Pol pa proti mostu kjer pa naju niso pustili dalje. Ko bi naju vsaj na Krk spustil, domov pa ne - to bi blo bolje in bi imela vsaj izgovor (višja sila) in podaljšane počitnice.

Veter se je jačal in sva jo na hitr proti Delnicam v hosto popihala. Tam pa mraz k .... (po moje cca 5 stopinj) in rahel dež, ki naju je spremljal do meje. Sam še sneg je manjkal. Odločiva si ogledat grad v Kostelu, pa je bil zaprt - obnova, pa se odločiva za kosilo pri Grofu, pa je bil tudi ta zaprt - zaradi bolezni. Vsega hudga navajena jo mahneva v Velike Lašče h Kuklju če se ne motim in dobro kosilo je pregrelo premražeme kosti. Borovničke, mošt, cviček, ocvirkovka, štruklji, .... Doma pa topel tuš in kljub vsem zapletom je bil na koncu zanimiv in lep dan - malce drugačen.

Joža v tvoje kraje pa prideva, se kaj slišimo in dogovorimo-sam da se mal ogreje. Če pa jo mahnemo kdaj na Krk ali v tiste kraje prespita pri naju pol pa dalje.

Lep pozdrav vsem.

Igor in Darja

PS

Janetka, kje je blo tisto ful lepo vreme, ki si ga omenjala?

Uf, Igor sta pa imela res smolo.Ja kaj češ, zdaj je pač tako vreme.Ko se ogreje se ziher slišimo in dobimo pri nama na Koroškem in kako furico napravimo še pred smučanjem.Jutri se bova sicer zapeljala do prijateljev v Črno na Koroškem cca.180km,ampak je malo boljša vremenska napoved?bomo videli.

Lp vaju kaj pokličem!

Jože&Marija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Tudi naju je vremenska napoved zavedla in sva se zaradi burje na Jadranu odpravila proti SV do Balatona, letovišča Keszthely. Temperatura se preko 17°C ni povzpela tako, da s kopanjem :whistle: ni bilo nič. Imela pa sva lep jesenski izlet in novih 350 km.

grma in grmička

post-15886-1222622489_thumb.jpg

post-15886-1222622563_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend bo fukiš dobro vreme, da naute slučajno doma čepel :evilgrin:

imaš kako idejo za furo?! :closedeyes:

@Bobbi

jest sm vedla da ne bom :grrr mogla nikamor...so mi otroc zrežiral vikend :wacko:

ampak včer sm vse not prnesla :whistle:

bravo jest :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo kaj ve :hmm: kaj se dogaja z našima mladoporočencema ?

ki sta skočila vsak v svoj :yea1: zakon sredi avgusta

Aky in Arhi kje staaaaaaaaaaaaaaa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo kaj ve :hmm: kaj se dogaja z našima mladoporočencema ?

ki sta skočila vsak v svoj :yea1: zakon sredi avgusta

Aky in Arhi kje staaaaaaaaaaaaaaa :whistle:

Evo mene. :)

Težji za nekaj gramov zlata, ampak zaradi tega nič več vreden.

Se pa še sestavljam. Kakšno sliko bom pa že izbrskal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akyyyyyyyyyyyyyyyyy

kuk si lep :rolleyes:

ko pušlc (nevesta te :grim seveda prekaša )

a veš, da te je prou zanimiv vidt brez moto jakne in hlač :naughty:

še enkrat iskrene čestitke za ta korak in ubogaj ženo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo AKY!

Iskrene čestitke in srečno v zakonskem stanu :rolleyes: !

grma in grmička

Popravljeno . Popravil grma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: AKY :worship:

Pa sta le zbrala "pogum" !! :naughty:

Čestitke :kva2:

Renegade & Maja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam.

Jaz sem na trgatvi. :yea1:

kr bodi na trgatvi.... :grim

sej se ti bo kolcalo veš.... ;)

če bomo pa kje krofe jedel, bom pa jest enga namest tebe zmazala :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bi blo pa greh zamudit.... :whistle:

http://www.arso.gov.si/

Z Darjo se odpravljava v nedeljo k Jožetu in Mariji. Ko sem hotel napisati kraj sem ugotovil, da ne vem točno kje sta doma (še ne). Skratka od Maribora proti Dravogradu cca 20-30 km (Jože upam, da nisem preveč falil).

Pridružil se nama je Ofsajd in če bi še kdo rad izkoristil lepo vreme je dobrodošel. Med 10.00 do 10.30 bi se ustavili pri Jožetu in Mariji popili kavo, nato pa se prepustili turi cca 150 km v kateri domačina običajno uživata.

Bi pa rabil do jutri dopoldne, recimo 10.00, informacijo kdo bi šel, saj bi Jože nekje na poti rezerviral mesto kjer bi lahko kaj pojedli in sem obljubil, da mu javim.

lp Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr bodi na trgatvi.... :grim

sej se ti bo kolcalo veš.... ;)

če bomo pa kje krofe jedel, bom pa jest enga namest tebe zmazala :whistle:

No jaz pa kot ponavadi, ko je lepo vreme v službi, pa fajn se vozite in predvsem varno :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi se lažje razjasnil v soboto kot jutri vendar poskusim vendar ne do 10:00 ampak šele popoldan :unsure:a bo v redu tako :P :P :P

Popravljeno . Popravil bobiboss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Darjo se odpravljava v nedeljo k Jožetu in Mariji. Bi pa rabil do jutri dopoldne, recimo 10.00, informacijo kdo bi šel, saj bi Jože nekje na poti rezerviral mesto kjer bi lahko kaj pojedli in sem obljubil, da mu javim.

lp Igor in Darja

Če gremo pa k Jomi & Jomici grem pa jest tud , da se naujo samo gasilski :naughty: V-stromi okol vozil.

Bom barvno povprečje pokvarla :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gremo pa k Jomi & Jomici grem pa jest tud , da se naujo samo gasilski :naughty: V-stromi okol vozil.

Bom barvno povprečje pokvarla :whistle:

Janetka to je beseda.

Ravnokar sem uskladil podrobnosti z Jožetom. Rezerviral bo mizo za 7 ljudi, če pa nas bo več bomo jedli v dveh rundah pri isti mizi (smo lukavi).

Skratka ob 10.00 uri bo pri J+M na naslovu Brezno 68C, kar je 30 km iz MB proti Dravogradu, dišalo po kavi in tedaj moramo biti tam. Slednje pomeni, da štartamo tisti iz Ljublajne ob 8.00. Ali štarta še kdo iz Lj?

Ofsajd, Janetka in še kdo povejte kje se dobimo na poti in kdaj (v kolikor ne prideta v Lj).

Uskladit se moramo danes do 17.00 ure potem sem na lokaciji brez weba. Dosegljiv sem na telefon 031 373 382.

Po besedah Jožeta bo turica lepa do maksimuma.

lp Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je vseeno kdo s kje pride, dobimo se lahko na Trojanah

Igor Brrrrrrrrr povej uro in bomo :grim tam, jaz bom tolk prej tam

da zmažem krof. :rolleyes:

Alo šefe daj komando :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Tudi midva že cel teden razmišljava kam v nedeljo in sva se odločila, da se pridruživa Igorju, Darji in ostalim štromarjem, torej v Breznu ob 10.00!

Lep pozdrav!

grma in grmička

Popravljeno . Popravil grma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yessssssssssssssss :yea1:

:grim ahaaaaaa se že množimo

počelo je :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yessssssssssssssss :yea1:

:grim ahaaaaaa se že množimo

počelo je :evilgrin:

Berem da bojo v TOTEM koncu Slovenije v nedeljo pocenili elektriko :naughty: saj bo veliko STROMOV na kup .

Zato sem se jest odločil da grem proti morju da bo ravnotežje :whistle:

Imejte se lepo :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!