Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Saj je vseeno kdo s kje pride, dobimo se lahko na Trojanah

Igor Brrrrrrrrr povej uro in bomo :grim tam, jaz bom tolk prej tam

da zmažem krof. :rolleyes:

Alo šefe daj komando :evilgrin:

Trojane 8.20 do 8.30 nato start dalje. Janetka daj mi telefon pošl na SMS 031 373 382, da smo lahko preko konca tedn av kontaktu če kaj vmes pride.

lp Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Tudi midva že cel teden razmišljava kam v nedeljo in sva se odločila, da se pridruživa Igorju, Darji in ostalim štromarjem, torej v Breznu ob 10.00!

Lep pozdrav!

grma in grmička

Lep pozdrav in se vidimo. Se pa mal "tko" sliši se vidimo v "breznu". Bog ne daj in vso ostanemo na cesti. lp Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Znači v Nedeljo se vidimo !!

LP od mene -

PS : pa še Jadralec se bo pridružil !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem da bojo v TOTEM koncu Slovenije v nedeljo pocenili elektriko :naughty: saj bo veliko STROMOV na kup .

Zato sem se jest odločil da grem proti morju da bo ravnotežje :whistle:

Imejte se lepo :worship: :worship: :worship: :worship:

Glažar :naughty:

morje vabi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro,

polovica naju gre tud!!! Se vidmo na Trojanah ob 8.20.

mmmmmmmmm kuku bu pasal!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro,

polovica naju gre tud!!! Se vidmo na Trojanah ob 8.20.

mmmmmmmmm kuku bu pasal!!! :kva2:

Hojla pozdrav vsem STROMARJEM! :worship:

Imel sem majhne tehnične težave z internetom zato se zdaj javljam,da podam nekaj osnovnih informacij o jutrišnji turi.

In sicer; dobimo se doma pri meni to je v Breznu 68c,pp Podvelka do 10h, kot je Igor napisal je to 30km iz MB proti Dravogradu,popijemo kavico ali čaj,nekaj malega prigriznemo(kosilo bo samopostrežno v priznani restavraciji Markač v Vuhredu,koliko kdo želi in zmore po ceni 6,50eura)

Pot nas bo peljala najprej v Podvelko in naprej do Ribnice na Pohorju(ogled nove smučarske FIS proge),naprej do cerkvice sv.Janeza na Janževskem Vrhu(zdravilno sevanje),proti Hudemu Kotu in Vuhredu kjer bomo ob 12h imeli kosilo.Okoli 13h ko bodo želodčki že polni peljemo naprej proti Sv Vidu v Vuzenico,prečkamo reko Dravo,premagamo klanec na Zg.Muto in nadaljujemo v Lepo dolino do kapelice in Sedovnikovega slapa.Kratka cigaret pavza,nato ogled merilne postaje ki je že v Avstriji in sicer jezu,ki ga bomo kasneje obiskali in ki marsikomu iz teh koncev krati miren spanec,zakaj?boste ugotovili sami.

Pot nadaljujemo proti Dravogradu do Lawamunda kjer v prvem križišču zavijemo desno in se zapeljemo po zeeelo ovinkasti cesti do Sobotha oz. Golice kjer si bomo ogledali jez in se zapeljali okoli.

Po obveznem fotografiranju nadaljujemo pot po lepi malo manj ovinkasti cesti do Eibiswalda,mimo Oberhaaga do Leutschach(Lučane)vse do mejne prehoda Jurij,kjer pridemo zopet na sončno stran Alp in se zapeljemo do vinorodnega hriba Plač kjer se bomo povzpeli na 40meterski razgledni stolp in si ogledali bližnjo in daljno okolico.Če bo komu zakrulilo v želodcu se lahko ustavimo na bližnji turistični kmetiji,kjer imajo odlične domače narezke in odlična vina(renski rizl.muškat ...)ali popijemo kavico ter se počasi vrnemo proti MB,tam se razidemo vi za LJ ostali proti Ptuju ali Koroški.Če še koga mika naj to sporoči na moj mobi 040 540 589 do 18h potem zadnjič javim za kosila. :winkiss:

Jutri se vidimo LP Joma! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla pozdrav vsem STROMARJEM! :worship:

Imel sem majhne tehnične težave z internetom zato se zdaj javljam,da podam nekaj osnovnih informacij o jutrišnji turi.

In sicer; dobimo se doma pri meni to je v Breznu 68c,pp Podvelka do 10h, kot je Igor napisal je to 30km iz MB proti Dravogradu,popijemo kavico ali čaj,nekaj malega prigriznemo(kosilo bo samopostrežno v priznani restavraciji Markač v Vuhredu,koliko kdo želi in zmore po ceni 6,50eura)

Pot nas bo peljala najprej v Podvelko in naprej do Ribnice na Pohorju(ogled nove smučarske FIS proge),naprej do cerkvice sv.Janeza na Janževskem Vrhu(zdravilno sevanje),proti Hudemu Kotu in Vuhredu kjer bomo ob 12h imeli kosilo.Okoli 13h ko bodo želodčki že polni peljemo naprej proti Sv Vidu v Vuzenico,prečkamo reko Dravo,premagamo klanec na Zg.Muto in nadaljujemo v Lepo dolino do kapelice in Sedovnikovega slapa.Kratka cigaret pavza,nato ogled merilne postaje ki je že v Avstriji in sicer jezu,ki ga bomo kasneje obiskali in ki marsikomu iz teh koncev krati miren spanec,zakaj?boste ugotovili sami.

Pot nadaljujemo proti Dravogradu do Lawamunda kjer v prvem križišču zavijemo desno in se zapeljemo po zeeelo ovinkasti cesti do Sobotha oz. Golice kjer si bomo ogledali jez in se zapeljali okoli.

Po obveznem fotografiranju nadaljujemo pot po lepi malo manj ovinkasti cesti do Eibiswalda,mimo Oberhaaga do Leutschach(Lučane)vse do mejne prehoda Jurij,kjer pridemo zopet na sončno stran Alp in se zapeljemo do vinorodnega hriba Plač kjer se bomo povzpeli na 40meterski razgledni stolp in si ogledali bližnjo in daljno okolico.Če bo komu zakrulilo v želodcu se lahko ustavimo na bližnji turistični kmetiji,kjer imajo odlične domače narezke in odlična vina(renski rizl.muškat ...)ali popijemo kavico ter se počasi vrnemo proti MB,tam se razidemo vi za LJ ostali proti Ptuju ali Koroški.Če še koga mika naj to sporoči na moj mobi 040 540 589 do 18h potem zadnjič javim za kosila. :winkiss:

Jutri se vidimo LP Joma! :whistle:

Še to; za pot bomo potrebovali okoli 3h,oz.je približno 150km tako da bomo v MB najpozneje ob 15/30h-16h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro,

polovica naju gre tud!!! Se vidmo na Trojanah ob 8.20.

mmmmmmmmm kuku bu pasal!!! :kva2:

In katera polovica pride ha, ha, ...

lp igor

Sva šla mimo doma pa sem se mal javil. Sicer pa je Joma vse napisal kot se šika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok na Trojanah,kdor pride prvi plača krofe :evilgrin:

EJGA mi z Gorenske bomo mal zamudl. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJGA mi z Gorenske bomo mal zamudl. O:-)

Hojla ŠTROMARJI! :worship:

Upam da ste že vsi prišli srečno in varno domov. :winkiss: Bili ste odlična družba,mislim da vam je bil izlet po "našem"koncu dokaj všeč in če je tako,bomo še napravili kakšno podobno vožnjo ki jih tod ne manjka. :naughty:

Mopek-ŠTROM je spucan in parajt za nove dogodivščine. :wacko:

Čao držte se pa počasi in po levi!Joma&Jomica :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla ŠTROMARJI! :worship:

Upam da ste že vsi prišli srečno in varno domov. :winkiss: Bili ste odlična družba,mislim da vam je bil izlet po "našem"koncu dokaj všeč in če je tako,bomo še napravili kakšno podobno vožnjo ki jih tod ne manjka. :naughty:

Mopek-ŠTROM je spucan in parajt za nove dogodivščine. :wacko:

Čao držte se pa počasi in po levi!Joma&Jomica :yea1:

Jože, Marija,

uspešno sva prišla domov. Hvala vama za prečudovit dan in vsej družbi, ki se je nabrala okoli vajinega doma. Bo kar laže zimo počakat, ko smo dan tako lepo izkoristili. In blagor vama, ker imata motor že spucan.

Lep pozdrav,

Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jože, Marija,

uspešno sva prišla domov. Hvala vama za prečudovit dan in vsej družbi, ki se je nabrala okoli vajinega doma. Bo kar laže zimo počakat, ko smo dan tako lepo izkoristili. In blagor vama, ker imata motor že spucan.

Lep pozdrav,

Igor in Darja

Fajn da sta prišla živa in zdrava domov,motor bosta pa že jutri zrihtala.Lp Jože&Marija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj naj povem enostavno lepo in krasno,družba kot se zagre :worship: prelepo preživeta in doživeta nedelja,prekrasna okolica in narava in držim pesti za še dosti takih srečanj in fur.sprejem v Breznu pa itak :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj naj povem enostavno lepo in krasno,družba kot se zagre :worship: prelepo preživeta in doživeta nedelja,prekrasna okolica in narava in držim pesti za še dosti takih srečanj in fur.sprejem v Breznu pa itak :OK:

Evo Bobi je vse napisal, ni kaj dodati.

Jože in Marija :worship: :worship: za prekrasen sprejem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedelja je bila izkoriščena 100% :worship: ….bliža se mrzel del leta in zdaj je vsak sončni žarek dragocen.

Pri Jomi doma je namesto IgorBr- jevega gasilskega štroma parkiralo kar 10 štromov (9 +KLV)…. :kva2:

Ijoooj kako je blo to lepo vidt. Presenečenje dneva je bil 25.December, ki se je pojavil kot padalec. Bravo !!

Z nami se je vozil še Borut samo ne na štromu…vozil se je na ammmmmmm, joj mam na koncu jezika .) ,

pa se ne spomnim kuga za en moped je bil :whistle: , vem samo da je skoz zaostajal.

Imela sem se enkratno :grim , prisrčen sprejem pri Jomi & Jomici, :worship: hitra postrežba, dobra organizacija, veliko za videt

in za občutit , sploh točka 3 v cerkvici je bla fajn :rolleyes: ….pa tisti štrik …. :evilgrin:

Pa hrana v oštariji uff…

Sm jest vedla da bo super nedela že sam zato, ker sem v jutranji megli :wacko: komaj našla Trojane.

Sej pravjo …slab začetek dober konc

Ampak konec je bil »fukiš :evilgrin: dobr!«, ker sm se na hlape pelala do zadnje bencinske ,

pa so se zarad mene tresli :lol1: še vsi ostali s katerimi smo čajčkali na Trojanah.

451,7 km sm nardila z jutranjim tankom

V celi nedelji pa 503 km. :naughty:

Hvala za družbo vsem skupaj in vsakemu posebej,

sploh pa bodyguardu za mano in bodyguardu pred mano, ki me je spremil skoraj do vrat…. :winkiss:

A kdo ve kakšo bo vreme čez vikend :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...res je ni več kaj dodati, pa vseeno hvala vsem za družbo in še posebej gostiteljema za nepozabno nedeljo :worship: ! Še en dokaz več, da imamo prave mopede :rolleyes: !

grma in grmička

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...res je ni več kaj dodati, pa vseeno hvala vsem za družbo in še posebej gostiteljema za nepozabno nedeljo :worship: ! Še en dokaz več, da imamo prave mopede :rolleyes: !

grma in grmička

Lep pozdrav!

Tudi jaz se zahvaljujem za prelep dan, za dobro družbo, posebej pa gostiteljema. Tak fajn je blo, da grem jutri 14.10. še enkrat v tiste konce (samo službeno).

Janetka ti si me že odpisala ker ne poznaš pesmi (prišel bo Božič prot novemu letu........) in tako je bilo.

Nasvidenje v naslednji vožnji!

25.december.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Lepo ...lepo.....

Da ne boste pozabili , da se 15.11 bliža z neverjetno hitrostjo ..prihaja BILJARD turnir !!

Pohitite z prijavami !! ( na moj PM)

LP !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedelja je bila izkoriščena 100% :worship: ….bliža se mrzel del leta in zdaj je vsak sončni žarek dragocen.

Pri Jomi doma je namesto IgorBr- jevega gasilskega štroma parkiralo kar 10 štromov (9 +KLV)…. :kva2:

Ijoooj kako je blo to lepo vidt. Presenečenje dneva je bil 25.December, ki se je pojavil kot padalec. Bravo !!

Z nami se je vozil še Borut samo ne na štromu…vozil se je na ammmmmmm, joj mam na koncu jezika .) ,

pa se ne spomnim kuga za en moped je bil :whistle: , vem samo da je skoz zaostajal.

Imela sem se enkratno :grim , prisrčen sprejem pri Jomi & Jomici, :worship: hitra postrežba, dobra organizacija, veliko za videt

in za občutit , sploh točka 3 v cerkvici je bla fajn :rolleyes: ….pa tisti štrik …. :evilgrin:

Pa hrana v oštariji uff…

Sm jest vedla da bo super nedela že sam zato, ker sem v jutranji megli :wacko: komaj našla Trojane.

Sej pravjo …slab začetek dober konc

Ampak konec je bil »fukiš :evilgrin: dobr!«, ker sm se na hlape pelala do zadnje bencinske ,

pa so se zarad mene tresli :lol1: še vsi ostali s katerimi smo čajčkali na Trojanah.

451,7 km sm nardila z jutranjim tankom

V celi nedelji pa 503 km. :naughty:

Hvala za družbo vsem skupaj in vsakemu posebej,

sploh pa bodyguardu za mano in bodyguardu pred mano, ki me je spremil skoraj do vrat…. :winkiss:

A kdo ve kakšo bo vreme čez vikend :hmm:

Ojla KLV-stromarji! :worship:

Zelo sva vesela in zadovoljna, da vam je bilo všeč,še bolj sva srečna, da ste vsi prišli živi in zdravi domov. :winkiss: Janetka tebi pa za prevožene km kapo dol,verjetno si na koncu bila že hudo utrujena in imela takšne očke :eek: :grrr Lep pozdrav vsem še enkrat Joma&Jomica! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla KLV-stromarji! :worship:

Zelo sva vesela in zadovoljna, da vam je bilo všeč,še bolj sva srečna, da ste vsi prišli živi in zdravi domov. :winkiss: Janetka tebi pa za prevožene km kapo dol,verjetno si na koncu bila že hudo utrujena in imela takšne očke :eek: :grrr Lep pozdrav vsem še enkrat Joma&Jomica! :yea1:

Joma, ma kake utrujene očke. D asi ti videl njene očke, ko je vsaj enkrat premagala V strom 1000 (v porabi) ...

Luštno je blo in upajmo, da bo še kak lep konec tedna.

Janetka kaka je napoved vremena za konec tedna?

lp igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:

Joma, ma kake utrujene očke. D asi ti videl njene očke, ko je vsaj enkrat premagala V strom 1000 (v porabi) ...

Luštno je blo in upajmo, da bo še kak lep konec tedna.

Janetka kaka je napoved vremena za konec tedna?

lp igor

:yea1: Hooojla!

Danes malo turirala okoli naših hribov,fantastični razgledi,raznobarvno pisano listje po cesti,vonj po sveže pečenih kostanjih in sladkem moštu,skratka uživancija 100na uro. :photo:

Napravila sva 75km in upam, da se bo še dalo tudi jutri in pojutrišnjem kaj peljati.Jesen je res mislim, da najlepša za takšna vandranja z mopekom.Uživajte in vsak po svoje še izkoristite te lepe dneve in ne se obremenjevat s kakšnim delom,ker to itak počaka,pa še kdo ga mogoče opravi namesto vas hehehe,lukavo. :wacko: Pol pa jutri zajahajte svoje štromeke in počasi pa po levi!Joma&Jomica :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!