Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Pozdravljeni! Zanima me ,če je kdo izmed vas zamenjal oranžne pokrovčke na smerokazih z belimi in bi bil pripravljen prodati originale? Ali pa če veste ,kje bi le te lahko kupil?l.p.zverca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Zanima me ,če je kdo izmed vas zamenjal oranžne pokrovčke na smerokazih z belimi in bi bil pripravljen prodati originale? Ali pa če veste ,kje bi le te lahko kupil?l.p.zverca

Živjo, jaz sem zamenjal in imam originale. Piši na moj PM.

LP žrebec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je praznovala :worship: Darja-Brr, po domače " Igorjeva Darja iz Ljublane "

ne vem :whistle: katera ulica 69

naj za trenutek odloži gobico za pomivanje posode

in prebere vrstice, v katerih ji želim vse najlepše in najbolše :winkiss:

in vse kar si sama želi, naj pomnoži s 3.

Igorja pa prosim, da ji zažvižga Avsenikovo Golico :naughty:

lp Janetka

Popravljeno . Popravil janetka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je praznovala :worship: Darja-Brr, po domače " Igorjeva Darja iz Ljublane "

ne vem :whistle: katera ulica 69

naj za trenutek odloži gobico za pomivanje posode

in prebere vrstice, v katerih ji želim vse najlepše in najbolše :winkiss:

in vse kar si sama želi, naj pomnoži s 3.

Igorja pa prosim, da ji zažvižga Avsenikovo Golico :naughty:

lp Janetka

DARJA!

Če bi vedela kaj vse ti z Marijo želiva bi te tak kap,tako ti bova zaželela le zdravja,sreče,veselja in obilo srečno prevoženih km s tvojim Igorjem.Lp pozdrav od Jome in Jomice!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je praznovala :worship: Darja-Brr, po domače " Igorjeva Darja iz Ljublane "

ne vem :whistle: katera ulica 69

naj za trenutek odloži gobico za pomivanje posode

in prebere vrstice, v katerih ji želim vse najlepše in najbolše :winkiss:

in vse kar si sama želi, naj pomnoži s 3.

Igorja pa prosim, da ji zažvižga Avsenikovo Golico :naughty:

lp Janetka

Živjo!

Si me pa res presenetila s čestitko, pa vsi drugi tudi. Hvala vsem za lepe želje. Upam, da bomo skupaj prevozili še veliko km.

PS: Janetka, če mi res želiš naj naj, potem mora Igor izpustiti Golico. :yea1:

LP Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gonilna sila prelepe gorenjske danes praznuje 43. rojstni dan.

Garmin Glažar !!! :worship:

Ob 07:28 je bil že u oštariji na kavici in na osnovi telefonskega pogovora

še vedno neprebujen/coma. :whistle:

Dragi moj trener, za tvoj rojstni dan :whistle: si želim, da bi me še velikokrat seboj vzel,

potrpežljivo teral skoz ovinke in se izogibal makedama na furah.

Tebi želim pa vse kar sam rabiš, zdravja, sreče in ostalo…

Skratka moje želje zate so……… all inclusive. :naughty:

Lepo preživi današnji dan :winkiss:

Janetka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla pozdrav vsem STROMARJEM! :worship:

Imel sem majhne tehnične težave z internetom zato se zdaj javljam,da podam nekaj osnovnih informacij o jutrišnji turi.

In sicer; dobimo se doma pri meni to je v Breznu 68c,pp Podvelka do 10h, kot je Igor napisal je to 30km iz MB proti Dravogradu,popijemo kavico ali čaj,nekaj malega prigriznemo(kosilo bo samopostrežno v priznani restavraciji Markač v Vuhredu,koliko kdo želi in zmore po ceni 6,50eura)

Pot nas bo peljala najprej v Podvelko in naprej do Ribnice na Pohorju(ogled nove smučarske FIS proge),naprej do cerkvice sv.Janeza na Janževskem Vrhu(zdravilno sevanje),proti Hudemu Kotu in Vuhredu kjer bomo ob 12h imeli kosilo.Okoli 13h ko bodo želodčki že polni peljemo naprej proti Sv Vidu v Vuzenico,prečkamo reko Dravo,premagamo klanec na Zg.Muto in nadaljujemo v Lepo dolino do kapelice in Sedovnikovega slapa.Kratka cigaret pavza,nato ogled merilne postaje ki je že v Avstriji in sicer jezu,ki ga bomo kasneje obiskali in ki marsikomu iz teh koncev krati miren spanec,zakaj?boste ugotovili sami.

Pot nadaljujemo proti Dravogradu do Lawamunda kjer v prvem križišču zavijemo desno in se zapeljemo po zeeelo ovinkasti cesti do Sobotha oz. Golice kjer si bomo ogledali jez in se zapeljali okoli.

Po obveznem fotografiranju nadaljujemo pot po lepi malo manj ovinkasti cesti do Eibiswalda,mimo Oberhaaga do Leutschach(Lučane)vse do mejne prehoda Jurij,kjer pridemo zopet na sončno stran Alp in se zapeljemo do vinorodnega hriba Plač kjer se bomo povzpeli na 40meterski razgledni stolp in si ogledali bližnjo in daljno okolico.Če bo komu zakrulilo v želodcu se lahko ustavimo na bližnji turistični kmetiji,kjer imajo odlične domače narezke in odlična vina(renski rizl.muškat ...)ali popijemo kavico ter se počasi vrnemo proti MB,tam se razidemo vi za LJ ostali proti Ptuju ali Koroški.Če še koga mika naj to sporoči na moj mobi 040 540 589 do 18h potem zadnjič javim za kosila. :winkiss:

Jutri se vidimo LP Joma! :whistle:

Mater,tu sem pa jaz doma! Škoda,da nisem tega prej vido,bi vas povabil na kavo,pijačko! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gonilna sila prelepe gorenjske danes praznuje 43. rojstni dan.

Garmin Glažar !!! :worship:

Ob 07:28 je bil že u oštariji na kavici in na osnovi telefonskega pogovora

še vedno neprebujen/coma. :whistle:

Dragi moj trener, za tvoj rojstni dan :whistle: si želim, da bi me še velikokrat seboj vzel,

potrpežljivo teral skoz ovinke in se izogibal makedama na furah.

Tebi želim pa vse kar sam rabiš, zdravja, sreče in ostalo…

Skratka moje želje zate so……… all inclusive. :naughty:

Lepo preživi današnji dan :winkiss:

Janetka

Enako iz moje stran tanartabuljš, pa da boš še veliko štrudla prevozu s sabo na razne naše mitinge !

post-13958-1224225657_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gonilna sila prelepe gorenjske danes praznuje 43. rojstni dan.

Garmin Glažar !!! :worship:

Ob 07:28 je bil že u oštariji na kavici in na osnovi telefonskega pogovora

še vedno neprebujen/coma. :whistle:

Dragi moj trener, za tvoj rojstni dan :whistle: si želim, da bi me še velikokrat seboj vzel,

potrpežljivo teral skoz ovinke in se izogibal makedama na furah.

Tebi želim pa vse kar sam rabiš, zdravja, sreče in ostalo…

Skratka moje želje zate so……… all inclusive. :naughty:

Lepo preživi današnji dan :winkiss:

Janetka

Tudi boljsa polovica z desne strani postle :rolleyes: ti želi veliko, kaj veliko ogromno sreče pri rokovanju z raznimi orodji :whistle: , da bi čimvečkrat falil, se prav nubenkrat zadel vitalne organe, predvsem roke :whistle:.

No ja pa veliko varnih kilometrov na motorju :beer2: :beer2:

Ja seveda Darji tud zelim tist kar si sama najbolj zeli, zgleda da tiste Na Golici že ne :hmm: , uno po Golici (z motorjem) pa ziher :naughty:

Popravljeno . Popravil djume
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem :worship:

Glažar!

Vse najboljše in najlepše tudi od naju.Loviš nas s polno paro, samo neboš nas ulovil,na tvoje veselje in našo žalost,boš še vedno mlajši.Privošči si kak mrzel pir,pa kako lepo furico in žemljico osreči(v postelji seveda)tej si pa tak vse naredo.Lep pozdrav od Jome & Jomice!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glažar

vse naj,naj

tudi od naju. :beer2: :beer2: :beer2:

Sedaj ko maš motor po delih :evilgrin:

ga pa lohk tud mal več srkneš. :drunk: :drunk:

Jaz bom pa tud enga na tvoje in Žemlcino zdravje obrnu. :whistle: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti mrbit na pumpi na Potok delaš?

Ne. V Kurji vasi ma firmo, ki je povezana z njegovim nazivom.

Je tudi sponzor tistim vaškim osnovnošolski pobalinom, ki zvečer z debelimi kamni v rokah ciljajo največje šipe na telovadnici, :naughty: :naughty:

(hišnikrabitavelkošipozjutrejpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glažarjev čestitke tud od mene in Darje.

Pa še vprašanje - a gre jutri kdo kam? Matr je lep vreme. lp igor

Igor, Darja pozdravljena! :worship:

Danes sva bila v Logarski dolini in sicer sva se peljala do Dravograda,preko mejnega prehoda Vič do Pliberka in čez mejni prehod Holmec v Črno na Kor.,tam zavila desno po dolini, nato levo proti najvišje ležeči kmetiji v SLO,Bukovnik in po panoramski cesti v Solčavo(seveda po makadamu ),ter tam zavila zopet desno proti Logarski.Noro lepo, o vremenu sploh nebi izgubljal besed in o razgledih,ki sva si jih privoščila.Ko sva vstopila v park in plačala 4 eure se zapeljeva do prve planinske koče mislim ,da pod slapom,kjer sva se izdatno okrepčala s sendviči spila kavico nato se zapeljala do konca pod sam slap,ter se peš odpravila 10 minut do slapa in orlovega gnezda.Napravima nekaj fotk in nazaj na mopek in proti Lučam,Ljubno ob Savinji,Gorenju,Šoštanju,Velenju do Dravograda,Radelj(zmazala ogromno kremno rezino)in domov v Brezno.Napravila sva 235km,očistila štromeka in upava še na kakšen tak lep dan do dne ko bo botra zima natrosila sneg.

Ps.včeraj sem te okrog osme zvečer klical na hišni telefon izgleda da nisi bil doma na mobi te nisem hotel gnjavit,ker sem mislil da morda zalivate Darjin dan D. :naughty:

Jutri se pa morava posvetiti še malo širši družini in vnukinji tak, da bo štromek lepo parkiran v garaži.

Če ga bosta kam mahnila pa lepo in varno vožnjo želiva :yea1: Joma&Jomica!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glažarjev čestitke tud od mene in Darje.

Pa še vprašanje - a gre jutri kdo kam? Matr je lep vreme. lp igor

Imaš kaj v mislih? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem,

Ofsajd žal mi je ampak čez konec tedna sem na lokaciji, ki ima omejen dostop do interneta in nisem videl tvojega sporočila. Upam, da si se lepo vozil.

Joma iz istega vzroka tudi na fiksni telefon nisem bil dosegljiv. Lepo turo sta nardila ni kaj.

Ampak tudi midva sva se malo zapeljala naokoli. Lj.-Horjul-Vrhnika-Kalce-Hotedrščica-Črni Vrh-Ajdovščina-Planina-Štanjel-kosilo v Dutovljah-Sežana-Divača po stari cesti (super) in nazaj v Lj. Dobrih 200 km, ki pa so se tokrat malce vlekli. Sem kupil novo čelado in še malce glavo stiska, tko, da sem jo moral po 100 km kar malce gor-dol dajat. Drugače pa vreme super, ovinki še bolj.

Prvi vtisi glede nove čelade (Schu. S1 PRO) so v primerjavi s staro Shark mešani.

Prednosti:

- zračenje veliko bolje kot Shark; da ne govorim o mehanizmih za odpiranje zračnikov

- pin lock vizir je bil tudi ob mrzlem jutru vsaj v sredini nezarošen, kar je mnogo bolje kot antifog šipca, ki jo imam na Šarkici in kjer ob mrzlem in vlažnem vremenu voda teče po notranji strani

- integrirana sonča očala so super

Slabosti:

- večja čelada in posledično večji upor zraka pri višjih hitrostih. kar povzroča pritisk nazaj in po določenih kilometrih se čuti vrat

- nekoliko težja čelada in bolj oddaljena šipca spredaj, kar ima za posledico drugačno težišče (bolj naprej). Pri nižjih hitrostih vleče glavo naprej in prične vrat počasi bolet (ravno nasprotne mišice kot na avtocesti).

Glasnost obeh je cca ista, dejansko pa Šarkica na avtocesti manj utruja. Mislim pa, da se je potrebno zadeve tudi navadit. Ko bo kaj več izkušenj zapišem.

lp Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Jaz razmišljam že za drugo leto .....Vstrom meating 2009.. prijavite se čim prej ..število je menda omejeno ??' sicer pa smo sedaj že na drugem mestu po število prijavljaninh ------- superca !!!

več pa na tem linku : http://www.v-stromforum.de/viewtopic.php?p=308987

Joma & jomica .. kje sta pa vidva ? :? ?? pa Fritz ??. :? ..pa vsi ostali ????? :? :? :?

Kja pa BILJARD 15. 11 . 2008 ob 16:00 ??' prijave ???

LP :yea1:

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!