Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

helouuuuuuuu

v soboto pridemo Djume, Frenk in Janetka direkt v Miklavža :grim

tokrat brez postanka :( na Trojanah, ker so nam otroci po svoje zrežiral vikend

in bomo malček zamudili :blush:

bye bye

Ob kolikih se dobimo v Miklavžu?

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob kolikih se dobimo v Miklavžu?

A.

Renegade je podal uro 16:00. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno smo pri Frenku in čakamo da pride iz(pod) tuša....

pol pa šcccccccccccccccccccc iza ovinka....direkt v toti Miklavžžžžžžžžžž:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesel sem ,da sem Vas spoznal.Bilo mi je v veselje.Hitremu odhodu je botrovala višja sila.Vožnja domov pa je bila prijetno HLADNA :naughty: . Se vidimo :yea1: . l.p zverca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji,Renegade :worship:

Bilo je super v Miklavžu,odlična organizacija kot vedno in hvala tebi Renegade za lep večer in vso delo, ki si ga vložil za to družabno srečanje. :winkiss: Vsi štromaši in štromašice ste zakon in lepo vas je bilo gledati kako ste-smo uživali v igranju biljarda in sproščenem klepetu,ki se je vrtel predvsem okoli naših štromekov,...

Upam in želim, da ste se vsi varno vrnili domov, predvsem velja to zate Aky,ki si se pripeljal kar s štromekom.Vsa čast ti za pogum. :worship:

Do ponovnega snidenja vsem lep pozdrav!Joma,Jomica,Borut, Anita :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

kdo pa je letošnji zmagovalec biljarda? Z Darjo sva jo ucvirnala malo pred polnočjo tako, da ne veva končnih rezultatov.

Sicer pa je bilo super in ni ga lepšga v novembru kot dobra družba, nova poznansta in načrti za drugo leto.

Renegadu in vsem, ki so pripomogli pri organizaciji srečanja hvala in se priporočamo za naprej.

lp Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sinoć je stvarno bilo odlično na već tradicionalnom turniru biljara u Miklavžu. Svake godine se organizatori potrude da se dobro provedemo i družimo uz biljar, cugu (limonček), zaseku i ostale delicije.

Svaka čast Renagadeu i ostaloj ekipi koja se je stvarno potrudila da sve bude super. :worship:

Žao nam je što nismo mogli ostati poslije ponoći da vidimo tko je odnio pehar, ali alkohol (limonček) je bio učinio svoje... B) a netko tko je još bio pametan morao je još odvoziti do doma.

Sa željom da se vidimo uskoro na nekoj fešti ili vožnji čim dođe proljeće,

lijepi pozdrav svima

DDK i D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuu biljardisti/tke

Blo je :grim fajn mal klepetat, pa kofetkat, pa čajčkat

in zelo sem vesela, da sem po dolgem času spet videla nekatere od vas. :whistle:

Renegadu, Dragu , Manji in Andreji hvala za trud in organizacijo, Glažarju pohvala za "ročno delo" :worship:

ter seveda vsem vam, ki ste bili tam,

:yea1: zmagovalcem pa iskrene četitke.

bye bye janetka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Torat z malo zamude ...ampak vseeno ...

(Se vidi , da ni bilo naše sttističarke na delu - tokrat je pa res samo bla..bla..bla...)

no rezultati našega turnirja so :

1 mesto sta si priigrala

CHE & IB

2 mesto

DARJA & 5ER

3 mesto

MIKA & BRUM

Tokrat se nas je zbralo kar zavidljivih 48 motoristov !!

Od tega 20 gostov iz HR

ter preostanek iz domače SLO

Na naš turnir pa sta se z motorji pripeljala le Aky in Zverca :worship: :worship: - no pa naš bivši štromar Edvard je prišel pokazat novo "mašinco"

Kaj naj rečem ... bilo le lepo , da ste se v takšnem številu odzvali na povabilo - upam da ste bili zadovoljni z jedačo ..pijačo (tako ali tako). Moram pa priznati , da so "LIMONCE" naredile močan vtis :naughty: - torej res hvala Nycotu - Mojci - Rajku - Saši , da so uložili ta trud , da so limonce sploh prispele na naš Štajerski konec.

HVALA VSEM

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Štromarji kje pa so slike z zadnjega druženja .

Al so vam vsi fotografi odpovedali ali kaj? :010

LP

Edvard :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po dolgem času se javljam. Sicer nisem štromar (upam da naslednje leto, ko prodam svoj motor in kupim V-strom-a). Zanima me, kje bi se dalo pred sezono dobit v roke 1000ko in 600ko? ker ne vem, za katerega bi se odločil, pa a se splača kupit novega, rabljenega, kako je z tujino....se kaj veste....hvala in lep pozdrav....aja,. pa danes naredil okoli 50km, blo je fion, srečal enega motorista....super filling...spet pozdravit koga na motorju.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po dolgem času se javljam. Sicer nisem štromar (upam da naslednje leto, ko prodam svoj motor in kupim V-strom-a). Zanima me, kje bi se dalo pred sezono dobit v roke 1000ko in 600ko? ker ne vem, za katerega bi se odločil, pa a se splača kupit novega, rabljenega, kako je z tujino....se kaj veste....hvala in lep pozdrav....aja,. pa danes naredil okoli 50km, blo je fion, srečal enega motorista....super filling...spet pozdravit koga na motorju.....

Sharky Lp!

Če se že odločaš za nabavo starega-novega motorja in če naj bo to štrom ti priporočam 1000 tko,predvsem, če se bosta vozila dva in če ti ni škoda tistega 1,5l bencina več.Se kar pozna tistih 30konjev več,imaš dovolj navora,ne rabiš kar po menjalniku letat,predvsem se pozna ko pelješ z dvema v klanec,ali ko rabiš prehitevat.Drugače je tudi mali štrom zakon,pač odvisno od vsakega posameznika kaj in kako.

Kar se nabave motorja tiče bo kar težka,ker te motorje se ne prodaja kar tako,saj vsak ki ga ima in ga enkrat zajaha se zelo težko odloči za odprodajo,saj so štromi zakon.

Kako je z nabavo v tujini ne vem lahko pa pogledaš na splet,saj je veliko raznoraznih prodajalcev.Želim ti dober in ugoden nakup,potem pa dobrodošel v družbo štromarjev.Joma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po dolgem času se javljam. Sicer nisem štromar (upam da naslednje leto, ko prodam svoj motor in kupim V-strom-a). Zanima me, kje bi se dalo pred sezono dobit v roke 1000ko in 600ko? ker ne vem, za katerega bi se odločil, pa a se splača kupit novega, rabljenega, kako je z tujino....se kaj veste....hvala in lep pozdrav....aja,. pa danes naredil okoli 50km, blo je fion, srečal enega motorista....super filling...spet pozdravit koga na motorju.....

Pozdravljen,

če kupuješ nov motor dileme ne bo, saj 1000-ko ne prodajajo več, ker ne dosega ekoloških norm. Ali so kj še kake stare zaloge v slo pa ne vem. Panigaz mi je dejal, da se ga pri njemu ne da več kupit. V Ameriki imajo ohlapnejše zahteve in se prodaja nadaljuje.

Sam imam 1000. Zadnjič sem pri Panigazu ob čakanju na opravljeni servis prvič peljal 650-ko in je bil res nekoliko hecen občutek, tako po teži, zvoku kot mašini. Komentarji:

- manjša teža naj bi bila prednost, vendar so na žalost moji občutki drugačni, ker misliš, da imaš moped pod sabo. Vendar mogoče se navadiš in ti je mala teža na koncu celo všeč.

- glede zvoka je podobno, 650 je tišji, kar naj bi bila prednost, vendar ...

- glede mašine je 1000-ka brutalen stroj, veliko bolj nekultiviran kot 650, še predvsem pri nižjih obratih, kar za vožnjo po mestu ni prijetno. Vendar ko je pa treba potegnit je to to.

- glede vodljivosti je malecki zakon, ga prekladaš ko moped

- glede porabe pa kot je napisal Joma.

No zdej so pa tam. Če ti zvok, moč in občutek, da imaš motor pod sabo kaj pomenijo potem kupi 1000-ko, v nasprotnem primeru boš tudi z 650-ko več kot zadovoljen, saj je odličen motor. Pa še problemov s cukanjem in streljanjem iz rorov nima tolk kot 1000-ka.

lp igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nimam kaj dosti za dodati.kot so napisali predhodniki to je nekako to takšnele in drugačne razlike med 650 in litrco.če si veliko v dvoje na motorju-litrca če ne pa bo 650 tudi v redu.po želji.kakorkoli se odločiš si v naši družbi dobrodošel :naughty: glede testne vožnje pa se boš moral sam potruditi kje in kdaj. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej si pa tam. Če ti zvok, moč in občutek, da imaš motor pod sabo kaj pomenijo potem kupi 1000-ko, v nasprotnem primeru boš tudi z 650-ko več kot zadovoljen, saj je odličen motor. Pa še problemov s cukanjem in streljanjem iz rorov nima tolk kot 1000-ka.

lp igor

Igor Br to pa :grrr ni lepo od tebe :angry: , 650- tke ne :grrr cukajo in ne :grrr strelajo iz rorov in :grim JE motor ne moped !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo kupuje Givijeve zaščite motorja in noslice zadnjih kufrov dobite nove za 40% ceneje kot v trgovinah... :whistle:

Ofiiiiiiiiiiii..... mene nekaj zanima.....če se da dobit :hmm: ...... sem ti vse napisala na PM.

tank ju veri muč :D

Pridni bodite ,.....Miklavž že listke pobira :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ofiiiiiiiiiiii..... mene nekaj zanima.....če se da dobit :hmm: ...... sem ti vse napisala na PM.

tank ju veri muč :D

Pridni bodite ,.....Miklavž že listke pobira :winkiss:

Da se dobit, pa še poceni je , hitro piši listek Miklavžu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se dobit, pa še poceni je , hitro piši listek Miklavžu :whistle:

Z Jomo sva se nekaj menila, da bi mu kupil GIVI zaščito ko bodo popusti v TC-ju. Pričakujem popust cca 20-25%. Če ti zrihtaš 40% se mu bolj splača kupit preko tebe. Joma kje si, kaj praviš?

lp Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Jomo sva se nekaj menila, da bi mu kupil GIVI zaščito ko bodo popusti v TC-ju. Pričakujem popust cca 20-25%. Če ti zrihtaš 40% se mu bolj splača kupit preko tebe. Joma kje si, kaj praviš?

lp Igor

Sve že vse zmenjena, ti boš poštar..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene sem se spet priklopu na forum ,sedaj bom pa lahko spet sledil kaj se kle gor dogaja. :naughty: Sem bil čez leto priden in mi je Miklavž prinesu računalnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!