Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

:worship:

Evo mene sem se spet priklopu na forum ,sedaj bom pa lahko spet sledil kaj se kle gor dogaja. :naughty: Sem bil čez leto priden in mi je Miklavž prinesu računalnik.

:worship: Ojla vsem! :worship:

A zdaj ko so štromeki pošlihtani v garažah,ste pa vsi nekam mrknili,ak kaj.Kaj zdaj a se bo kdo zbudil že enkrat.HAAALOOO ŽIVIJO A JE KDO ŠE ŽIVVVVVVV!

LP Joma&Jomica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še smo tu ni panike samo malo že hiberniramo :trance_33_sleep:

:worship: Ni panike :worship:

Sem se vstrašil,da so bili parkeljni na delu :devil: .Držte se in lp.vsem! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuu :rolleyes:

Ko bo mimo zima bela

se na Zukija bom vsela, :evilgrin:

tak na izi, sem pa tja

da se bom ulaufala.

Glažar zihr dela plane :evilgrin:

upam, da me sabo uzame,

vse kar delate zdaj vi

to me pa sploh ne skrbi.

Počivajte, se veselite

glejte, da se ne zredite,

treba bo previden bit

da hlače bodo šle na rit. :whistle:

Fino fajn se vsi imejte

sem pa tja kle gor poglejte,

prej ko pomlad prežene zimo

naša kriza bo že mimo. :grim

Janetka vas ma rada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuu :rolleyes:

Ko bo mimo zima bela

se na Zukija bom vsela, :evilgrin:

tak na izi, sem pa tja

da se bom ulaufala.

Glažar zihr dela plane :evilgrin:

upam, da me sabo uzame,

vse kar delate zdaj vi

to me pa sploh ne skrbi.

Počivajte, se veselite

glejte, da se ne zredite,

treba bo previden bit

da hlače bodo šle na rit. :whistle:

Fino fajn se vsi imejte

sem pa tja kle gor poglejte,

prej ko pomlad prežene zimo

naša kriza bo že mimo.

:grim

Janetka vas ma rada

Prava zimska :worship: ,sam pri nas še nič ne diši po zimi(beli seveda)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka kako veš da že delam plane. :naughty: .Res se z ŽEMLJICO že pogovarjava kam jo bova ubrala čez poletje.

Kar pa se zime tiče je pri nas in okolici kar obilna na primer v Kranjski Gori in Planici je snega blizu 1metra ,kupi pa segajo tudi do 2metra.

Se bom mogel vzeti čas da to poslikam in vam pokažem.

Janetka pesemca je zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar pa se zime tiče je pri nas in okolici kar obilna na primer v Kranjski Gori in Planici je snega blizu 1metra ,kupi pa segajo tudi do 2metra.

Se bom mogel vzeti čas da to poslikam in vam pokažem.

No sem te malo prihetel, tole je današnja slika iz Rateč, jih imam še nekaj na zalogi !

Sem pa še nekaj danes izvedel sredi Ljubljane, da je naša Brigita pred kratkim uspešno opravila izpitno vožnjo.

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

post-13958-1229634210_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem skupaj.

Midva se jutri odpravljava na smučanje in držte pesti, da bo po teh parih mescih teme in vlage kak sončni žarek posijal. Sicer pa še dobr, da smo bli letos v Vratih na zboru, da sva se na vlago navadla.

Janetka, ti sprava pesnica, skritih talentov kukr češ. Blagor tvojemu možeku.

Glažar kaj si ti motor že zamenjal. Si nekaj govoril, da boš menjal?

Družba držte se,

lp Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo Štromarski prijatelji,

midva sva mal spala na motosceni, a vseeno sva vas imela v mislih. Med tem, ko smo nekateri že pospravili motorje za zimsko spanje, je moja Brigita pridno nabirala kilometre po burji in dežju, ter v zadnjih dnevih pred zimo tudi opravila izpit za A kategorijo (trma trmasta :)).

No skratka, opravičujeva se, ker se nisva udeležila biljarda, saj je ravno v tistem terminu potekala petdesetletnica Brigitine sestre. Štala itak!

No in nazadnje bi rada vsem tukaj stalno in občasno prisotnim ZAŽELELA VESELE IN PRIJETNE PRAZNIKE, TER VELIIIIIIIKOOOOO LEPIH IN SREČNO PREVOŽENIH KILOMETROV V PRIHAJAJOČEM LETU.

PA SREEEEEČNOOOOOO

P.S.: pa mal lepih ovinkov z letošnjega potepanja po Romuniji, da neboste pozabili kako lepo se je s ŠTROMČKAM peljat po zafrenklani cesti :))

post-18326-1229880915_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Pa srečno vsem ŠTROMARJEM :worship:

Brigita tebi pa še posebej srečno - varno - pa po levi !!!! čestitam !!

LP !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Lep božični pozdrav! :worship:

Najprej lepo po vrsti;

Janetka vsa čast za tvoje umetniške navdihe,pesmica je ful-kul,

Igor in Darja sončka bo v izobilju,samo pazita, da ne bo kdo z gipsom domov prišel,drugač pa uživajta 200na/h,

Brigita vse čestitke za opravljen izpit in veliko srečnih km!Kaj pa motor,kdo zdaj sedi od zadi Matjaaažžž? :headbang:

Glažar kje maš fotke,ki jih obljubljaš?Bi se prilegle pri nas je namreč vse zeleno in bi lahko malo zime za nas pričaral.

Robert, pa ne da si bil z motorjem na snegu :naughty: .(hec mora bit)

Ofsajd,hvala ti za trud okoli stvari za mojega štromeka!Vse je pasal kot ata na mamico :winkiss: .Vsem vse lepo in dobro Joma&Jomica :yea1:

Božič je,

znova se radujemo,

v krogu družine,prijateljev praznujemo.

Vsem želimo sladke sanje,

vsak po svoje,pogrezne naj se vanje.

Obilo dobrega in lepega

prinese naj novo leto,

ki bo kmalu spet začeto.

Misel v srečnejša uhaja naj dni,

naj dobrota prebiva med vsemi ŠTROMARJI;

Jože,Marija,Borut,Anita!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Srečno Štromarji :worship:

No vso srečo pa bomo še posebej zaželeli 5er Petra ter novemu članu družine TIM-u !! :naughty: je reku da bo "Gstromtim"

PS :

5er - tebe pa naproščamo , da prilepiš kako slikico novega člana družine !!

LP vsem skupaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Lep božični pozdrav! :worship:

Najprej lepo po vrsti;

Janetka vsa čast za tvoje umetniške navdihe,pesmica je ful-kul,

Igor in Darja sončka bo v izobilju,samo pazita, da ne bo kdo z gipsom domov prišel,drugač pa uživajta 200na/h,

Brigita vse čestitke za opravljen izpit in veliko srečnih km!Kaj pa motor,kdo zdaj sedi od zadi Matjaaažžž? :headbang:

Glažar kje maš fotke,ki jih obljubljaš?Bi se prilegle pri nas je namreč vse zeleno in bi lahko malo zime za nas pričaral.

Robert, pa ne da si bil z motorjem na snegu :naughty: .(hec mora bit)

Ofsajd,hvala ti za trud okoli stvari za mojega štromeka!Vse je pasal kot ata na mamico :winkiss: .Vsem vse lepo in dobro Joma&Jomica :yea1:

Božič je,

znova se radujemo,

v krogu družine,prijateljev praznujemo.

Vsem želimo sladke sanje,

vsak po svoje,pogrezne naj se vanje.

Obilo dobrega in lepega

prinese naj novo leto,

ki bo kmalu spet začeto.

Misel v srečnejša uhaja naj dni,

naj dobrota prebiva med vsemi ŠTROMARJI;

Jože,Marija,Borut,Anita!

Lepo ste tole napisali. Smučanje je bilo super, nič zlomljenega.

Brigita čestitam za izpit. Če prav razumem boš ti sedaj vozila in bo Matjažek "prikolica". Ampak pol ne boš akrapovičev slišala!? Razen če ne bo gas skoz do konca. Ubogi Matjaž. Sicer pa se vaju vaju moramo mal prvoščit k sta bila tolk časa odsotna. Smo se že bal, da sta se poročla in se umirila ... ha, ha ...

Sicer pa vsem vse naj naj in čimprej konec zime, da se podamo na asfaltne strmine.

lp igor in darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor,Darja; samo,da sta se fajn imela in cela prismučala domov.Mi se ravno jutri odpravljamo smučat,tak da damo malo kontra.Lepe praznike in upam, da se kaj vidimo.Lp Joma&Jomica! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stromarji, kako je kaj v letu 2009? Po moje ste vsi žurali do ranega jutra in ni energije, da bi kaj napisali.

Midva z Darjo sva danes pregledovala fotke iz leta 2008 in se nama je še bolj stožilo po toplih dnevih in kaki lepi turici. Ampak saj bo kmalu. Lani smo šli 25. jan že na krofe in prvič srečali Matjaža in Brigito. Po fotki sodeč človek ne bi rekel, da je bilo samo par stopinj.

lp Igor in Darja

post-12758-1230833791_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma se zima še dobro začela ni pa že dražite :headbang: objava takileh slikic do pomladi prepovedana :evilgrin: se vidimo ko se srečamo :winkiss:

Popravljeno . Popravil bobiboss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam z bobiboss,

prepovedana je objava taknih in podobnih fotk, do toplih dni (~10C)

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma se zima še dobro začela ni pa že dražite :headbang: objava takileh slikic do pomladi prepovedana :evilgrin: se vidimo ko se srečamo :winkiss:

Se strinjam da se prepove vsakršno predvajanje slik ,saj je pri nas zeeeeeeeeloooooo mrzlo (-14c),in veliko snega .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!