Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

:worship: Štromarji :worship:

Lep ozdrav v naši družbi Baracuda :naughty:

Res ti ne bo žal , da si presedlal v DL-a , še bolje pa ti bo , ko boš spoznal ostali del naše ekipe !!

Kot prvo pa si povabljen na naš 7 turnir v biljardu v Miklavžu na Dravskem polju , ki bo v drugi polovici Februarja !!

Sicer pa počekiraj malo slike , ki jih Janetka pridno nalaga v njen spletni fotoalbum !!

Dobrodošel !!

LP , :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za lepo dobrodošlico :worship:

OK super upam,da bom imel frej takrat,če ne pa drugič :kva1: ,na spomlad pa sigurno.Lažje se je usest na motor pa jit kot v avto :grim

Smo na vezi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žanetka je naboljšejša in najlepšejša V-Štromarka :004

....... in o tem sploh ni nobenega dvoma :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!

Jest mam pa eno vprašnje, k sem ga sicer mel na teoriji, ampak evo se zgodi; pozabu in ne nejdem na webu:(

Od katerega leta dalje se lahko legalno na motorju kot sovoznik vozi otrok - jaz imam v nekem oddaljenem delu možganskih operacij v glavi od 12 leta vendar,...?

Pomlad se pa nezadržno bliža!!!

post-10244-1232179814_thumb.jpg

post-10244-1232180007_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!

Jest mam pa eno vprašnje, k sem ga sicer mel na teoriji, ampak evo se zgodi; pozabu in ne nejdem na webu:(

Od katerega leta dalje se lahko legalno na motorju kot sovoznik vozi otrok - jaz imam v nekem oddaljenem delu možganskih operacij v glavi od 12 leta vendar,...?

Pomlad se pa nezadržno bliža!!!

http://www.varnostvprometu.org/index.php?n...=fj&id=3832

Tuki piše da osebe starejše od 12 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne drugače,se pa v Mirni peči vidimo na žegnanju :yea1: upam,da bo tako lep dan kot l.2007 :OK: .

Takole pa je bilo lani na motozboru v Valjevu.Čist po domače :grim

In pa Horneta po divjem makadamu nekje v Srbiji

post-22424-1232288704_thumb.jpg

post-22424-1232288835_thumb.jpg

post-22424-1232288938_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa tiče vožnje otrok sem zelo skeptičen :hmm: moj pob je star 14l.pa ne kaže nobene pretirane želje po vožnji zmano ma svojo štirko in se vozi.Tudi jaz ga nisem nikoli posebej vabil,da se pelje zmano,ker nikoli ne veš kako bo reagiral v nenormalni situaciji :devil: .Pa buh nedej,da bi si kej naredu bi moral celo življenje nosit to s sabo :headbang:

PREVIDNOST JE MATI MODROSTI

nazaj se samo ko.... :(

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še mal: :winkiss:

Janetka,

enkrat nagnem šilce alkohola, pa mora vsa Slovenija vedet!!! :rolleyes:

Danes je dan D, registriral sem Štromčka mojegaaaaaa!!! :naughty:

Me že žuli, da bi se mal pelallaaaaaaaa :krneki: , sam mal mraz je še.

Upam da nama uspe na BILJARD pridet, moram še prečekirat vse.

Ja, pa kar kero fotko dejte gor, da bomo laže počakal! ( jst sem v garaži že naredil nekaj ur laufanja :kva2: )

No pa še jst zanalašč eno fotko pripopam:

Lepo se mejte do snidenja!

Spodaj: takole se v Romuniji motorje na trajekt naklada, a se splača glede na zadnjo sliko :slap: :)post-18326-1232375299_thumb.jpg

post-18326-1232375356_thumb.jpg

post-18326-1232375387_thumb.jpg

post-18326-1232375409_thumb.jpg

post-18326-1232375433_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pozabu povedat, to je kraj SALINA na skrajno severovzhodnem delu Romunije, na drugi strani kanala 500m je že Ukraina.

Uživajte, se ga porajtamo, k se srečamo!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom jaz namesto janetke: za trenutek naj odloži delo, večer, playboy, slovenske novice in motorevijo naš prijatelj renegade, ki je včeraj praznoval svoj rd

vse najboljše, gene

(še dobro da mam FB)

Popravljeno . Popravil 5er_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem čestitkam!

Vse najboljše Renegade!!!

Enako tudi iz moje strani obilo sreče,zdravja in seveda lepega vremena. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEJ,

Vse naj naj renagade!!!! :OK:

Ej, mimogrede naju prijavi na BILJARD. Prideva 100%.

BY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GURO V-STROM SKUPINE SLOVENIJE :010 :010 :grupni: :grupni: :grupni: (Renegada)

VSE TANAJBOLŠ VELIK S.. VELI LJUBEZNI IN VELIK KM MISLIM PA DA SEDAJ POTREBUJEŠ VELIK ZDRAVJA.DA BOŠ PRIPRAVLJEN NA SEZONO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Vsem skupaj najlepša hvala :naughty:

tista cifra na hrbtu je res zelo ZAHRBTNA ..

Sicer pa so mi še posebej čestitali iz skupine U2 :naughty:

Upam , da boste v naslednjem letu res TA PRAVI štromarji ..da se bomo skupaj veselili vzponov in padcev naše klape , ki nam jo zavidajo številni Evropejci . :naughty: Švabi si sploh ne morejo mislit , da tako mala država kot je Slovenija premore toliko dobrih in zavzetih Štromarjev saj nas je že skupno prijavljenih 24 -Slovencev :worship: :worship:

Upam pa še tudi , da se mi boste v čim večjem številu udeležili turnirja v Bilardu , ki prihaja konec meseca Februarja (21.2.) - zaenkrat nas je samo 13 !!! Torej prosim pohitite z prijavami na moj PM !!

LP z zazneženega Miklavža !! :yea1: :yea1:

PS : upam da to ne bo trajalo predolgo ......... že vsi nestrpno pričakujemo pomlad ..... :topic:

post-297-1233072350_thumb.jpg

post-297-1233072374_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heelouuuuuuuu :kava:

ja 5-er , hvala :grim k me nadomeščaš...

še dobr, da maš očetovski dopust, pa maš več časa kukr jest ..... ta mesec

@ Billy Amerika..... :winkiss: Gorenka, Djume in Crni ti želimo vse fino in fajn za tvoj praznik,

zalogo organizacijskih trdih orehov, več športnih aktivnosti, :whistle:

kason trdega zdravja in vrečo sreče.

pa še slikco prilagam ko si bil star še 40 let..... :naughty:

post-9535-1233124160_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Renegade :worship:

Vidiš to se ti zgodi, če si doma bogu za hrbtom kot mi ,da ostaneš brez neta in vseh ostalih komunikacijskih sredstev.

Vseeno z zamudo, a od srca; veelikoo zdravja,sreče,zadovoljstva in predvsem varnih kilometrov z mopekom in tvojo Majo od zadi, :naughty: ti želi družba s koroške!Joma&Jomica,Borut&Anita

Vidimo se na biljardu :winkiss: Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Renegade,

vse najboljše in veliko varnih kilometrov v prijetni družbi ti želiva tudi midva z Darjo. In seveda najina želja, da boš še naprej organiziral srečanja v biljardnici. Se kar prileže pozimi kam iti.

Se pa vidi, da se mal staraš, nobenga spiska prijavljenih še nisi napisal ...

lp igor in darja

PS

Kaj je zdaj to samo 13 prijavljenih? A bom moral sam vse tiste dobre narezke pojest? Upam, da mi bo vsaj Joma pomagal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Renegade,

vse najboljše in veliko varnih kilometrov v prijetni družbi ti želiva tudi midva z Darjo. In seveda najina želja, da boš še naprej organiziral srečanja v biljardnici. Se kar prileže pozimi kam iti.

Se pa vidi, da se mal staraš, nobenga spiska prijavljenih še nisi napisal ...

lp igor in darja

PS

Kaj je zdaj to samo 13 prijavljenih? A bom moral sam vse tiste dobre narezke pojest? Upam, da mi bo vsaj Joma pomagal.

Živjo! :yea1:

Veš, da narezke pa ja ne bomo pustili, :slap: Igor jaz ti jih sigurno pomagam zmazat. :lol1:

Pa menda ni recesija naredila svoje že tudi med štromarji(samo 13 prijav) :hmm: upam, da ne!Se vidimo :eek: lp.Joma&Jomica :OK: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plan je sledeči! Zumo550 pade ta teden,naslednji zborček BO,če prej se ne vidimo , APATIN oz. OHRID za 1.maj definitivno se slišimo :worship: :worship: :beer2: :beer2: l.p Zverca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!