Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Gli italiani sono intelligenti, sanno quello che il motore è il loro valore ass. :worship:

Il V-stromu l'angelo blu sono molto sexy. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem pregovarjanju moje drage :inlove: :inlove: :inlove: da se vsi vozijo v službo z prevoznimi sredstvi ,zaradi bližnje oddaljenosti službe sva prišla do sklepa da bi bilo dobro nabavit skuter.

IN AKCIJA , POGOJ RDEČA BARVA,zadaj kovček ,namesto VREČK ki jih vsakodnevno nosi domov,in seveda primerna ČELADA.

Po dolgotrajnem iskanju sva le dobila prodajalca ki je bil potrpežlji ,poslušen in nezaupljiv,ker mi ni zaupal testne vožnje.

Ker moje drage ni bilo zraven ,in nekaj kozarčkih sadnih substanc ni razumel za koga kupujem.in me vedno bolj začudeno gledal.

Na koncu pa sva naredila kompromis,in se skupaj odpeljala na testno vožnjo.........................................................................

......................DO ŠANKA.

post-2458-1233938803_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No končno se polni spisek. Joma lepo, da si Boruta in Anito prepričal, da se oglasita.

Glede snega je pa pr naš hiš tko, da ga ženske ful rade na roko mečejo in zato freze ne kupmo. Vsem paše, ženske se rekreirajo, moški pa počivamo in uživamo. Tko, da ga lohk zarad mene še mal vrže. Pa prosm, da ne bo kdo na kej grdga pomislu.

lp igor in darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem pregovarjanju moje drage :inlove: :inlove: :inlove: da se vsi vozijo v službo z prevoznimi sredstvi ,zaradi bližnje oddaljenosti službe sva prišla do sklepa da bi bilo dobro nabavit skuter.

IN AKCIJA , POGOJ RDEČA BARVA,zadaj kovček ,namesto VREČK ki jih vsakodnevno nosi domov,in seveda primerna ČELADA.

Po dolgotrajnem iskanju sva le dobila prodajalca ki je bil potrpežlji ,poslušen in nezaupljiv,ker mi ni zaupal testne vožnje.

Ker moje drage ni bilo zraven ,in nekaj kozarčkih sadnih substanc ni razumel za koga kupujem.in me vedno bolj začudeno gledal.

Na koncu pa sva naredila kompromis,in se skupaj odpeljala na testno vožnjo.........................................................................

......................DO ŠANKA.

Ej, Glažar :worship: ,da se ne boš preveč za tale skuter navdušil :headbang: ,lahko potem glavca boli.

Za tvojo Žemljico bo pa kot cuker v kofe tale mopek. :naughty: Pa veliko srečnih in varnih km Žemljica,pa čim manj takih testnih voženj do šanka,ker je pol lahko že nevarno.Lp :yea1: :yea1: :yea1: Joma&Jomica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

večni dež in vlaga sta naju zjezila in odločiva se, da se greva na morje kopat. Seveda je celo pot padal dež, ko pa parkirava v Luciji se odpre nebo in posveti sončece - tisto, ki ga že lep čas nismo videli. Namesto kopanja sva jo mahnila peš v Piran. Ko sva na obali na sončku pila kavo je bilo že kar prevroče, temperatura cca 14 stopinj in v Piranu so se že obalni motoristi zbirali ....

Še slikci za skomine in Glažarju v pogum, da bo tudi letošnja zima minila.

Potem pa sva jo mahnila nazaj v megleno in vlažno realnost.

lp igor in darja

post-12758-1234122127_thumb.jpg

post-12758-1234122160_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

večni dež in vlaga sta naju zjezila in odločiva se, da se greva na morje kopat. Seveda je celo pot padal dež, ko pa parkirava v Luciji se odpre nebo in posveti sončece - tisto, ki ga že lep čas nismo videli. Namesto kopanja sva jo mahnila peš v Piran. Ko sva na obali na sončku pila kavo je bilo že kar prevroče, temperatura cca 14 stopinj in v Piranu so se že obalni motoristi zbirali ....

Še slikci za skomine in Glažarju v pogum, da bo tudi letošnja zima minila.

Potem pa sva jo mahnila nazaj v megleno in vlažno realnost.

lp igor in darja

Živjo!

Ja vsa čast vama Igor&Darja :worship: ,da sta si namislila takle izlet do morja.(naslednjič bosta verjetno šla lahko že s štromom)Kot vidim je bil vajin pogum bogato poplačan in nagrajen s prelepim soncem in čudovito morsko idilo.Bravo in veliko takih in podobnih užitkov želiva Joma&Jomica! :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa še to sem pozabil verjetno bom zamenjal motor in znamko vsi veste ,da iz V-stroma gremo samo na BMW, slika sledi čez kakšen dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa še to sem pozabil verjetno bom zamenjal motor in znamko vsi veste ,da iz V-stroma gremo samo na BMW, slika sledi čez kakšen dan

Glažar :worship:

Tu si ga pa mimo pihnil,tale BMW :headbang: :whistle: .Mislim,da maš faco in štil bolj za štromeka. :whistle:

No pa če že menjaš boh ti požegnaj samo da neboš družbo zatavšal.Lp od Jome&Jomice :yea1: :yea1:

P.S.A ti bi BMW,Žemljica pa tega starega revčka,ej tak pa ne gre!!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tehtnem premisleku sva ugotovila da je brez izpita in bova kupila tole

Maš še kakšnega, js bi tut enga tazga :evilgrin: .

Mimogrede BMW je fantastičen izbor :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš še kakšnega, js bi tut enga tazga :evilgrin: .

Mimogrede BMW je fantastičen izbor :worship: .

Glazar i ofsajd imate :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa še to sem pozabil verjetno bom zamenjal motor in znamko vsi veste ,da iz V-stroma gremo samo na BMW, slika sledi čez kakšen dan

glažar, če si za, ti na biljard pripeljem čist svežega BMW

LP

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zumo Glažar...nekam vroče , na pol oblečene slikice nam pošiljaš :hmm:

in to nekak ni skladno s tvojim jamranjem o mrazu in kupih snega v rodni Mojstrani.

a ti nas malo viu viu ............................ ker ti je dolgčas kaj :whistle:

bom Tigra poslala v izvidnico.... :evilgrin:

če nas hecaš, bodo sankcije :naughty:

post-9535-1234255732.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim DA VAS RESNIČNO SKRBI. :naughty: Ne bojte se ne zapuščam v.strom skupine :worship: sam sem imel na probi BMW.Take družbe se ne zapušča :worship: .Evo kao sedim na BMW-ju :evilgrin: sedež enkraten tudi Žemljica se ni pritoževala,edeino premalo moči .

probal sem tudi drugo firmo motorja

post-2458-1234266336_thumb.jpg

post-2458-1234266362_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil glažar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glažar, če si za, ti na biljard pripeljem čist svežega BMW

LP

5er

ponudba velja tudi za ostale. ne se bat :rolleyes: . svež (še topel) BMW za mali denar. skoraj zastonj :kva2:

lp

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponudba velja tudi za ostale. ne se bat :rolleyes: . svež (še topel) BMW za mali denar. skoraj zastonj :kva2:

lp

5er

@ 5_er: prodajaš al rentaš al rajcaš to je zdej vprašanje :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ 5_er: prodajaš al rentaš al rajcaš to je zdej vprašanje :naughty:

pusti se presenetit. si za? :rolleyes:

lp

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

i t a q :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

i t a q :grim

bravo janetka :worship: .

kot prva prijavljena, imaš BMW - praktično zastonj. celo več izbirala boš lahko med tremi.

ostali kandidati - javite se. samo dva sta še :rolleyes: .

lp

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo janetka :worship: .

kot prva prijavljena, imaš BMW - praktično zastonj. celo več izbirala boš lahko med tremi.

ostali kandidati - javite se. samo dva sta še :rolleyes: .

lp

5er

uuuuuuuuuuu hu-dooooooooooo 5-er

še BMW-eja bom mela :kva2: ..... koj dons zapelem Djumetov mešalc iz garaže

da bo prostor za bavarca

sam tale drobni tisk " praktično zastojn " me mal skrbi :whistle:

sicer pa komej čakam :winkiss:

P.S. to 5-er

dokler BMW ne dobim u roke, bom to smatrala kot rajcanje

ko ga dobim in če mi ga vzameš nazaj, bo rentanje

če mi ga pa sploh ne boš dal, bo pa babji ravs !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuuuuuuu hu-dooooooooooo 5-er

še BMW-eja bom mela :kva2: ..... koj dons zapelem Djumetov mešalc iz garaže

da bo prostor za bavarca

sam tale drobni tisk " praktično zastojn " me mal skrbi :whistle:

sicer pa komej čakam :winkiss:

P.S. to 5-er

dokler BMW ne dobim u roke, bom to smatrala kot rajcanje

ko ga dobim in če mi ga vzameš nazaj, bo rentanje

če mi ga pa sploh ne boš dal, bo pa babji ravs !!

janetka, kaj sn reko sn reko:

1. ga dobiš - babji ravs odpade :fight1:

2. ne bom ga vzel nazaj - rentanje odpade :naughty:

3. rajcanje - ah, to pa nikoli ne škodi :010

lp

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš še kakšnega, js bi tut enga tazga :evilgrin: .

Mimogrede BMW je fantastičen izbor :worship: .

Na ovo Ofsajd, nemam ništa za nadodati !!! :worship: :worship: :worship:

Veselim se što će biti prilike sve to dobro razgledati (i probati). A onda svašta je moguće. :naughty: :naughty: :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuuuuuuu hu-dooooooooooo 5-er

še BMW-eja bom mela :kva2: ..... koj dons zapelem Djumetov mešalc iz garaže

V vsakem primeru bo spet :naughty: MEŠALEC :naughty: prišel v garažo sam malo dražji :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!