Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

V vsakem primeru bo spet :naughty: MEŠALEC :naughty: prišel v garažo sam malo dražji :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

janetka, ker si glih ti bo tvoj BMW :worship: ZASTONJ.

kar pa se tiče mešalca, pa ga mogoče še ne vlači iz garaže .)

lp

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

janetka, ker si glih ti bo tvoj BMW :worship: ZASTONJ.

kar pa se tiče mešalca, pa ga mogoče še ne vlači iz garaže .)

lp

5er

@ Glažar: tebe je itaq sama foušija :devil: , pa ne ločiš med mešalcem za beton in BMW mešalcem :evilgrin:

@ 5_er: ne :grrr me komandirat , mešalc je :grim zunej, dons sem se zmenila za kombi :naughty: prevoz , drug teden grem pa stranske kufre naročit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Glažar: tebe je itaq sama foušija :devil: , pa ne ločiš med mešalcem za beton in BMW mešalcem :evilgrin:

@ 5_er: ne :grrr me komandirat , mešalc je :grim zunej, dons sem se zmenila za kombi :naughty: prevoz , drug teden grem pa stranske kufre naročit

janetka, ti bi BMW z dodatno opremo imela? ni problema. dobiš. tudi zastonj. :rolleyes:

lp

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

janetka, ti bi BMW z dodatno opremo imela? ni problema. dobiš. tudi zastonj. :rolleyes:

lp

5er

5-er : v višino merim 179 cm...a bom dosegla do tal.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ovo Ofsajd, nemam ništa za nadodati !!! :worship: :worship: :worship:

Veselim se što će biti prilike sve to dobro razgledati (i probati). A onda svašta je moguće. :naughty: :naughty: :naughty: .

Kdaj gremo v akcijo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5-er : v višino merim 179 cm...a bom dosegla do tal.... :hmm:

zanimivo vprašanje. načeloma vedno :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Renegade:

zanima me ura začetka srečanja naslednjo soboto,

če sem spregledala kako detajlno objavo se opravičujem.

Upam, da ura ne bo prav pozna, ker se je pretekli finale začel zelo pozno

in ni ravno vljudno, da je vedno manj ljudi ko se bliža vrhunec.

lp tečka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5-er : v višino merim 179 cm...a bom dosegla do tal.... :hmm:

Ni problema obuješ BULERJE :naughty: ki imajo 10 cm podplata in si na pravi višini :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Vidim , da nas bo kar nekaj !!

Evo lista nadrealista :

  • Ib Hr
  • Che Hr
  • Iva Hr
  • Igor br Slo
  • Darja Slo
  • Aky Slo
  • 5 er Slo
  • Joma Slo
  • Marija (Jomica) Slo
  • Toni Slo
  • Matjaž Slo
  • Brigita Slo
  • Renegade Slonokoščena obala
  • Damir Hr
  • Dolores Hr
  • Brum Hr
  • Lorena Hr
  • Tyson Hr
  • Katarina Hr
  • Mariob Hr
  • Goga Hr
  • Glažar Slo
  • Žemlca Slo
  • Boris (brežice) Slo
  • Baracuda Slo
  • Jožica – Baracuda Slo
  • Ofsajd Slo
  • Beny Hr
  • Sanja Hr
  • Mika Hr
  • Iva Hr
  • Fatboj Hr
  • Silva Hr
  • Frulec Hr
  • Ivona Hr
  • Žrebec Slo
  • Borut Slo
  • Anita Slo
  • Prlek Slo
  • Prlečka Slo
  • Danek Hr
  • Lily Hr
  • V-nor Hr
  • Nyco Slo
  • Mojca Slo
  • Rajko Slo
  • Saša Slo
  • Janetka Slo
  • Djume Slo
  • Frenk Slo
  • Andrejka Slo
  • Sjor Slo

Sedaj še samo da pride naslednji vikend .........in .......Gremo :whistle: :whistle: :whistle: !!!

Kdor še misli naj ne okleva in se prijavi !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhuhuuu! :worship:

Upam,da pridete našemljeni v PUSTA-hrusta. :ninja: :devil: :grim :yes: Lep fašenski pozdrav :OK: Joma&Jomica,Borut&Anita :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Pozdrav :worship:

Mislim , da sem že omenil , da se dobimo 21.2.2009 ob 16 uri !!!

LP !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

V soboto sve z Benijem dobiva na Trojanah ob 14.00. Zmažemo krof, popijemo :kava: , potem pa skupaj proti Miklavžu.

Pride še kdo na Trojane? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Me zelo veseli , da nas je že kar nekaj prijavljenih !!

Imam pa še samo eno vprašanje :

Kdo vse bi prespal v Mariboru , da lahko rezerviram sobe ?? ( cena je cca. 25 € prenočitev + zajterk)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

V soboto sve z Benijem dobiva na Trojanah ob 14.00. Zmažemo krof, popijemo :kava: , potem pa skupaj proti Miklavžu.

Pride še kdo na Trojane? :naughty:

pridem se vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Me zelo veseli , da nas je že kar nekaj prijavljenih !!

Imam pa še samo eno vprašanje :

Kdo vse bi prespal v Mariboru , da lahko rezerviram sobe ?? ( cena je cca. 25 € prenočitev + zajterk)

LP

Z Borisom sva se odločila :hmm: ,da ne bomo prespali.Ga bomo zvečer ,kar proti KK užgali polahko pa sigurno. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Borisom sva se odločila :hmm: ,da ne bomo prespali.Ga bomo zvečer ,kar proti KK užgali polahko pa sigurno. :OK:

Aja učirej 15.02. sem šel prvič tankat stroma pa seveda na probno vožnjo :worship: KK z okolico mau mrzlo ampak se je splačalo :kva2: ,duša je prvezana zdej pa spet lahko čakam :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

V soboto sve z Benijem dobiva na Trojanah ob 14.00. Zmažemo krof, popijemo :kava: , potem pa skupaj proti Miklavžu.

Pride še kdo na Trojane? :naughty:

Po dolgem usklajevanju s Frenkom :whistle: in 6 kartonih piva na njegovi mizi :eek: sva se odlocila, da bomo (z Janetko in Andrejko) prisli na Trojane tocno ob 14 uri :hmm: . Ce nas zaradi sneznih razmer ali drugih nevsecnosti do 14 ure ne bo na Trojanah, nas pocakajte 1/2 ure, cez 1 uro bomo pa ziher tam.

Hvala za razumevanje

No pa ker nisem veliko na moto , se manj pa svetu, pa iskoriscam prloznost in cestitam Brigiti za uspesno opravljen izpit :worship: , pa vsem ki ste mel do zdej RD tud :beer2: . V Miklavzu pa ga kej spijemo :drunk: , bo Janetka nazaj peljala :yes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj, hoj,

ker imam težave glede varstva otrok (različne aktivnosti v krogu širše "familije") se bom(o) udeležili srečanja, kar vsi. Malo vas pobaramo po zdrvaju, kakšno spijemo, pa nazaj domov.

LP se vidimo!

žrebec+žrebička & 2 C.o.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Renegade in vsa družba včerajšnjega biljard turnirja :worship:

Renegade; hvala za nevem kolkič odlično organizacijo b.t. in vsem udeležencem tako pustekom kot nepustekom za dobro voljo,druženje in odlične razno-razne pozdravne pijačke. :kva2: :beer2: Zmagovalcem b.t. pa iskrene čestitke. :OK: Do ponovnega snidenja verjetno že na štromekih, vsem LP od Jome&Jomice,Boruta&Anite :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem skupaj hvala za včerajšni lep večer, še posebej pa Renegedu za trud, da nas je vse skupaj spravil in organiziral. Malce mu zamerim le to, ker nas je s tistimi prekrasnimi filmčki hecal. Ko sva se peljala domov je namreč padal sneg in se nama je zdela pomlad še prekleto daleč.

Pa tudi maškare so bile super. Janetka, ki nam je pridno mizo praznila in potem veliko in prijetno govorila (se rima), pa zidar Joma oziroma "šnops kela", ki je imel ob naših prihodih zlo velik dela, pa mišek Matjaž in miška Brigitka, ...

Lep pozdrav vsem slo in hr štromarjem (in varaderovcem)!

lp igor in darja

PS

Renegade a se da kak filmček dobit? Pijača zagotovljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem :worship: ,prvi vtis je važen,jaz sem bil presenečen :kva2: ,SUPErrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Dobra družba- :naughty: generacija :wub: - pa še organizator :OK: :yea1: ,da ne govorim o g.NUNI ,ki jo je g.k.ROD. poslal samo za to priložnost izbral je najboljše od boljšega :photo: ,pa moja sojigralka na turnjirju :OK: O:-) kapo dol.

Da ne govorim o vožnji proti domu in kopilotu zakon :kva2: .

Čimprej sonce pa GAsssssssssssssssssss,

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem :worship: ,prvi vtis je važen,jaz sem bil presenečen :kva2: ,SUPErrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Dobra družba- :naughty: generacija :wub: - pa še organizator :OK: :yea1: ,da ne govorim o g.NUNI ,ki jo je g.k.ROD. poslal samo za to priložnost izbral je najboljše od boljšega :photo: ,pa moja sojigralka na turnjirju :OK: O:-) kapo dol.

Da ne govorim o vožnji proti domu in kopilotu zakon :kva2: .

Čimprej sonce pa GAsssssssssssssssssss,

l.p.

Baracuda :worship:

Tvoj cviček :OK: ,kapo dol O:-) oz.mamamia :worship: bog daj, da ga še kdaj prineseš,ker boljšega še nisem kdaj pil :grim .Kot praviš, dost je zime :slap: hočemo sonce, pol pa gggggggggggaaaaaaaaaaaaaassssssssssssssss!!!L.p.Bay! :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: šTROMARJI :worship:

Za vse tiste ki niste ostali do konca :

REZULTAT : :whistle:

1 mesto sta osvojila Tyson in Katarina

2 mesto sta osvojila Matjaž in V-nor

3 mesto sta osvojila Che in Mika

PS: za naslednjič , vas naproščam , da svojih pijač ne vnašate v lokal .. :naughty: saj veste kaj mislim ....sem bil kregan od lastnika , pa še z miz sem moral čistiti CVIČEK !

post-297-1235333549_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: šTROMARJI :worship:

Za vse tiste ki niste ostali do konca :

REZULTAT : :whistle:

1 mesto sta osvojila Tyson in Katarina

2 mesto sta osvojila Matjaž in V-nor

3 mesto sta osvojila Che in Mika

PS: za naslednjič , vas naproščam , da svojih pijač ne vnašate v lokal .. :naughty: saj veste kaj mislim ....sem bil kregan od lastnika , pa še z miz sem moral čistiti CVIČEK !

Oprosti za nevšečnost :slap: ,jaz sem vprašal,če lahko prinesem s sabo pa ni bilo ne,pa saj zaradi tiste flaše ni nič manj pijače prodal,da bi se moral jezit :BUA: .

Kaj pa če je bil REFOŠK :xx: ?

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!