Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

en lep dubr vecer.

Najprej bom tud jest pohvalu organizacijo ( :worship: Renegade :worship: ) in kot vedno veselo, razpolozeno in suuppeerrr druzbo :yea1:

V tem trenutku sem iz pekla prinesel vse slikce na oltar, kjer jih bo nasa Nuna pregledala in pozegnala potem pa bom eno, po eno pobrisal in vrgel v kos :devil: . Ce bo katera ostala :evilgrin: , bo pa v parih dneh na standardnem :naughty: albumu.

post-9589-1235417348_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helouuuuuuuuuu :yea1:

Danes je pepelnična sreda in vsi smo pokazali spet svoj stari jaz :whistle: .

Pusta Hrusta bomo pokopali in leto dni bo treba spet počakati na temu primerne traparije :kva2: .

Vesela sem bila, da ste se nakateri našemili :evilgrin: in popestrili sobotno dogajanje.

Vljudno prosim, da jezični Nuni iz samostana :rolleyes: Svetega Štromarja oprostite za vse opazke in pripombe,

pa hvala za vse sadne sokove, ki jih je spila v vaše zdravje in banane ki jih je prešvercala nazaj v samostan . :winkiss:

Hvala tebi Renegade, da si nas zbobnal skupaj, Dragotu in Andreji pa hvala za skrb glede pogrinjka in bogato obložene mize.

Prilagam vam album z 71 slikcami, upam, da se boste našli na njih,

mladoletni člani so objavljeni z dovoljenjem staršev.

http://www.moj-album.com/album/15021032/

Kar se B.M.W-ja tiče, pa do nadaljnega ne dajem izjav …ker še nisem strnila občutkov.

bye bye

by janetka press B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helouuuuuuuuuu :yea1:

Danes je pepelnična sreda in vsi smo pokazali spet svoj stari jaz :whistle: .

Pusta Hrusta bomo pokopali in leto dni bo treba spet počakati na temu primerne traparije :kva2: .

Vesela sem bila, da ste se nakateri našemili :evilgrin: in popestrili sobotno dogajanje.

Vljudno prosim, da jezični Nuni iz samostana :rolleyes: Svetega Štromarja oprostite za vse opazke in pripombe,

pa hvala za vse sadne sokove, ki jih je spila v vaše zdravje in banane ki jih je prešvercala nazaj v samostan . :winkiss:

Hvala tebi Renegade, da si nas zbobnal skupaj, Dragotu in Andreji pa hvala za skrb glede pogrinjka in bogato obložene mize.

Prilagam vam album z 71 slikcami, upam, da se boste našli na njih,

mladoletni člani so objavljeni z dovoljenjem staršev.

http://www.moj-album.com/album/15021032/

Kar se B.M.W-ja tiče, pa do nadaljnega ne dajem izjav …ker še nisem strnila občutkov.

bye bye

by janetka press B)

Ni kej zelo lepo :worship: zdej pa sam ,da še dočakamo pomlad in sonce :yes: .

BROT MIT WURZ,če še vedno nisi prišla na tir :grim

BMW hudo

Če bi ti pa tazgale pripeljal bi se ti pa :eek: :kva2:

post-22424-1235581199_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helouuuuuuuuuu :yea1:

Danes je pepelnična sreda in vsi smo pokazali spet svoj stari jaz :whistle: .

Pusta Hrusta bomo pokopali in leto dni bo treba spet počakati na temu primerne traparije :kva2: .

Vesela sem bila, da ste se nakateri našemili :evilgrin: in popestrili sobotno dogajanje.

Vljudno prosim, da jezični Nuni iz samostana :rolleyes: Svetega Štromarja oprostite za vse opazke in pripombe,

pa hvala za vse sadne sokove, ki jih je spila v vaše zdravje in banane ki jih je prešvercala nazaj v samostan . :winkiss:

Hvala tebi Renegade, da si nas zbobnal skupaj, Dragotu in Andreji pa hvala za skrb glede pogrinjka in bogato obložene mize.

Prilagam vam album z 71 slikcami, upam, da se boste našli na njih,

mladoletni člani so objavljeni z dovoljenjem staršev.

http://www.moj-album.com/album/15021032/

Kar se B.M.W-ja tiče, pa do nadaljnega ne dajem izjav …ker še nisem strnila občutkov.

bye bye

by janetka press B)

:worship: Janetka :worship:

Ti si carica.Ne bom več duhovičil,bom samo rekel,da si hudičevo fejst baba :naughty: (Djume sorry,kar je res ,je res)Pa še to;če bi bile same take nune kot si bila ti za pusta-hrusta, bi pa še jaz šel za župnika.Hvala za družbo in lepe fotke,ter vsem L.p. Joma by :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Glažar: uuuuuuuuuuuuuuu :kva2: jaaaaaaaaaa to je blo pa v Dolomitih 19.07.2008

tvoj Zumo je pokazal, da smo v Splitu :slap:

evo Glažar dosegel si :grim svoj nament ......mam že kocince pokonc

@ Joma: h - vala za compliment :blush: in borovničke

@ 5-er: B.M.W, ki si mi ga podaril je "eliminiran" , bil je zelo okusen....

zdaj, ko sem strnila občutke vam povem, da je 5-trov B.M.W hitro pokvarljiva roba .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ 5-er: B.M.W, ki si mi ga podaril je "eliminiran" , bil je zelo okusen....

zdaj, ko sem strnila občutke vam povem, da je 5-trov B.M.W hitro pokvarljiva roba .)

je pa sigurno lažje dosegljiv kot kakšen drugi BMW.

LP 5ER

PS: danes imam DPS (dunajski, pomfri, solata)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa sigurno lažje dosegljiv kot kakšen drugi BMW.

LP 5ER

PS: danes imam DPS (dunajski, pomfri, solata)

P.S.: jest mam pa PMS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PMS: PIŠČANEC - MLINCI - SOLATA :rolleyes: ?

dober tek

5er

Hojla, da ni pos menstrualni sindrom :lol1: :kva2: :grim ,pri nunah je to rado hahahahah!

Ej jutri bo lep sončen dan (menda) tako,da bo mašinca zapela :OK: .

l.p.

p.s. pa brez zamere :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla, da ni pos menstrualni sindrom :lol1: :kva2: :grim ,pri nunah je to rado hahahahah!

Ej jutri bo lep sončen dan (menda) tako,da bo mašinca zapela :OK: .

l.p.

p.s. pa brez zamere :naughty:

Ti ta "frišn" se premal s puncami družiš :slap: ..... si pa skor zadel

ni :grrr "pos" ampak je :grim "pred" M.S......

Glaaaaaaaaaaaaaaž :kva2: aaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kva dogaja....je zmankal snega al ja? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glaaaaaaaaaaaaaaž :kva2: aaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kva dogaja....je zmankal snega al ja? :hmm:

Tudi nam Gorenjcem se počasi lepšajo dnevi ,sneg počasi a vstrajno kopni, :worship: tudi iz hiš počasi vidimo do lepih SOSED :naughty: kaj delajo, :whistle: .

Edino kar je narobe :headbang: Žemljica se je lotila spomladanskega čiščenja stanovanja :whistle: zato sem se prostovoljno prijavil da sem cel dan v službi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ta "frišn" se premal s puncami družiš :slap: ..... si pa skor zadel

ni :grrr "pos" ampak je :grim "pred" M.S......

Glaaaaaaaaaaaaaaž :kva2: aaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kva dogaja....je zmankal snega al ja? :hmm:

Nism hotu bit čist tadirekten hahahahahahah :naughty: punc pa ......................... :yea1: pustmo stat :evilgrin: .Sobota je bla pa vrhunska :kva2: je padlo 250km kot bi mignil čimprej spet tazga vremena :OK: .

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino kar je narobe :headbang: Žemljica se je lotila spomladanskega čiščenja stanovanja :whistle: zato sem se prostovoljno prijavil da sem cel dan v službi :naughty:

Bravo Žemlca.. :worship: , jest se bom tud lotla čiščenja....ampak samo v garaž. :evilgrin:

Bom pobrala dol vseh 14 rjuhic z Zukija, :whistle: da se bo nadihu svežga zraka,

nato ga bom zglancala, da bo do registracije čist in sijoč "ker GA cenim :rolleyes: ".

Djumetov mešalc je pa tud že u garaž.

post-9535-1236150695.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Djumetov mešalc je pa tud že u garaž.

Mater je lep :rolleyes: , sploh se ne spomnm, kdaj sem ga tko spucu :whistle: . Sej je bolj cist kt Zuki :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep večer, po dolgem času bom pa še jaz kaj napisal !

Sem že ofsajdu napisal, da bom to sezono še vozil v stroma in ga imam trenutno v garaži razstavljenega. Da ne bo kdo mislil da sem ga kipnil, ampak me je nekako začelo zanimat kaj je pod sedežom in se začel zgledovat po ib -ju in brumu, ki jih mnogi med vami že dobro poznate, da je treba motor pred sezono pripravit. Nove svečke, filter, olje, ............, pa se čudvat tehniki japoncev.

Slike niso glih taboljše, gsm !

post-13958-1236284962_thumb.jpgpost-13958-1236285009_thumb.jpg

Želja še vedno hiljaderka, ampak bomo vidli, je rekel ta slep. Samo katera, BMW :lol1:

hm, na biljard me ni blo, pa ne zaradi da nisem imel cajta, ampak tisti teden so bile pri nas zimske počitnice in sem bil na smučanju. :worship:

Zrebec, daj povej če ipa Gorenjska letos spet organizira srečanje. Bomo nadure dal za frej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Verjetno že veste, ampak za tiste ki ne, v ponedeljek nas je obšla žalostna vest, da ni med nami več Tomaža Barboriča, ki je vozil v stroma, uradnega zastopnika za suzuki iz Žužemberka.

Lahko noč !

Popravljeno . Popravil 70robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pohajači kje so kake slikce današnjih fur?ko sem hotel narediti kako fotko ugotovil da sem pozabil digitalca doma :cry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, ampak sam eno.... :whistle:

:worship: Štromarji :worship:

Danes napravla furico proti Prekmurju cca.160km,odlično vreme,vendar je najino prvo vožnjo pokvarila nesreča motorista s smrtnim izidom,ki se je zgodila na poti proti domu ,v kraju Fala.Žal,je smrt začela kositi že na začetku motoristične sezone,zato vsem motoristom veliko sreče,predvsem zdrave pameti in božje previdnosti na vseh naših poteh.Lp. vsem Joma&Jomica :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater je lep :rolleyes: , sploh se ne spomnm, kdaj sem ga tko spucu :whistle: . Sej je bolj cist kt Zuki :naughty:

@ Djume: seveda je lep če ga je pa sosed nazadnje pucal :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep večer, po dolgem času bom pa še jaz kaj napisal !

Sem že ofsajdu napisal, da bom to sezono še vozil v stroma in ga imam trenutno v garaži razstavljenega. Da ne bo kdo mislil da sem ga kipnil, ampak me je nekako začelo zanimat kaj je pod sedežom in se začel zgledovat po ib -ju in brumu, ki jih mnogi med vami že dobro poznate, da je treba motor pred sezono pripravit. Nove svečke, filter, olje, ............, pa se čudvat tehniki japoncev.

@ Roberto Magnifico: ti sam glej, da ti ne bo ostal 1 lambarček šfraufkov, ko ga boš nazaj sestavljal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo Vi,

seveda, seveda, bo srečanje, kakor vsako leto.......... :worship: ............

http://www.motosvet.com/koledar/izpis.php?cid=1565

smo ga že na :naughty: veliko platno označili !!!

LP

@ GaRMIN Žrebec: ejga .......... a vaba za V-štromarke bo :hmm: , sej bo zadost en mičken košček nooooooooo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, ampak sam eno.... :whistle:

@ofi: kaj se hecaš. .............. letošnjko slikco morš objavt ne lansko :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!