Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

aha še nekaj ............ :naughty:

G.O.S. je v soboto 07.03.2009 ob 10:41 dobila posebno obvestilo, da je Luci z jezera pri Podpeči

končno :worship: zdrgnil z motorja mušice in ostalo golazen ki se ponašajo z letnico K5.

Ker je to pri njemu zelooooooooooooo redek pojav, je zbiranje obvestil o incidentu še v teku :whistle:

bye bye

Janetka press :winkiss:

post-9535-1236612440.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Danes napravla furico proti Prekmurju cca.160km,odlično vreme,vendar je najino prvo vožnjo pokvarila nesreča motorista s smrtnim izidom,ki se je zgodila na poti proti domu ,v kraju Fala.Žal,je smrt začela kositi že na začetku motoristične sezone,zato vsem motoristom veliko sreče,predvsem zdrave pameti in božje previdnosti na vseh naših poteh.Lp. vsem Joma&Jomica :yea1: :yea1:

Zanimivo Joma ,tudi Štajerski angelčki smo bili dejavni ta vikend ..samo da smo se odpravili malo na Gorenjski konec ...pa čez Črnivc....Koroška ..itd ... Zanimivo pa je da te nismo opazili ..smo bili poleg ..tiste nesreče ... pa še Jadralec na Vstromu ..pa še Taja tudi na Vstromu ....

Morda pa smo bili vsi pod stresom ...saj razumeš ..

Janetka ..nisi edina na Zukiju DL 650..... :whistle:

LP

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Danes napravla furico proti Prekmurju cca.160km,odlično vreme,vendar je najino prvo vožnjo pokvarila nesreča motorista s smrtnim izidom,ki se je zgodila na poti proti domu ,v kraju Fala.Žal,je smrt začela kositi že na začetku motoristične sezone,zato vsem motoristom veliko sreče,predvsem zdrave pameti in božje previdnosti na vseh naših poteh.Lp. vsem Joma&Jomica :yea1: :yea1:

Joma ampak je moral orengi priletet v tistga golfa, je bil resno zdelan, pa še voznica in sopotnik ranjena. Kot praviš ti počasi na začetku sezone in z zdravo pametjo. In glej, da greš takoj nove gume gor dat, da bo Jomica varna.

lp igor in darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In glej, da greš takoj nove gume gor dat, da bo Jomica varna.

jaz tudi.

Kakšne gume se danes na štroma montirajo?

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joma ampak je moral orengi priletet v tistga golfa, je bil resno zdelan, pa še voznica in sopotnik ranjena. Kot praviš ti počasi na začetku sezone in z zdravo pametjo. In glej, da greš takoj nove gume gor dat, da bo Jomica varna.

lp igor in darja

Ja res moglo bit na ful.Gume grem pa zdaj res menjat še ta vikend.Lp.Joma&Jomica!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo Joma ,tudi Štajerski angelčki smo bili dejavni ta vikend ..samo da smo se odpravili malo na Gorenjski konec ...pa čez Črnivc....Koroška ..itd ... Zanimivo pa je da te nismo opazili ..smo bili poleg ..tiste nesreče ... pa še Jadralec na Vstromu ..pa še Taja tudi na Vstromu ....

Morda pa smo bili vsi pod stresom ...saj razumeš ..

Janetka ..nisi edina na Zukiju DL 650..... :whistle:

LP

No Renegade pol pa škoda, da se nismo kaj slišali bi se lahko skupaj peljali,ker nisva prav vedela kam naj jo mahneva.Sva mislila,da bo v Prekmurju bolj toplo je bilo pa hladneje kot tukaj pri nas.Midva sva na kraj nesreče pripeljala ravno takrat ko je rešilni avto nabasal in odpeljal ponesrečene in sva takoj zavila čez elektrarno in po bližnjici domov.Videla sva tudi nekaj motoristov tam ,samo v takem slučaju mi niti na pamet ne pride,da bom hodil zijala past.(žalost,stres)Žal takšno je pač življenje,zato še enkrat vsem skupaj vsem ki vas poznam in ostalim "SREČNO IN PO PAMETI" na cesti.Taji pa čestitke za pogum in posebej srečno s svojim štromekom.Lp. od Jome&Jomice!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo face,

vidim da ste kar pridni na cestah. :worship: Ja, počasi in previdno nabirajmo kilometrčke, saj smo malo iz forme, pa še razmere so še precej nepredvidljive :eek: . Prosim vas počasi, da bomo še velikokrat skupaj uživali na naših srečanjih. :beer2:

Oglašam pa se zaradi gum, prebral sem si vse mogoče, probal kar nekaj gum, moja tehtnica se nagiba za Michelin Anakee 2.

Izkušnje (prijateljeve, s katerim se veliko voziva skupaj in moji) in test opravljeni z različnimi gumami, ter kar sem uspel prebrati na nemških straneh motoristov, pa uradni testi neodvisnih institucij me je za to sezono prepričal Michelin.

Vsi testi so maxsimalni(od petih ocen tri petke, kar je najbolje, ena štirica ter zadna slaba-to je blato), edino v blatu so dobile slabo oceno, tja pa se itak ne nameravam podajat.

tole je z Angleškega foruma lansko leto (junija so jih lansirali na trg)

http://londonbikers.com/articles/8172/mich...ch-the-anakee-2

http://www.horizonsunlimited.com/michelin-...2-press-release

ta pa mal za šalo:

No pa srečno!

Upam na kolikor toliko lep vikend, nekako kaže, da bi se v soboto morda lahk mal pelal.

Imate kake načrte???

SE TIPKAMO :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas so včeraj solili kot da bo padlo 2m snega :headbang: ....tako da najbrž ne bom šel nikamor :cry:

[/quote

Pri nas tudi solijo :headbang: in to tako kot niso celo zimo,pa še kr nekaj snega imamo .

Pa še to danes videl ŽREBCA na motorju mi je delal skomine, :headbang: :headbang: vsem tukaj prisotnim dajem na znaje da naj se ne vozijo mimo mojih krajev ker mi postane slabo in vam lahko kaj naredim :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Registracija......... :headbang: ...........nuja,

vse skupaj, tudi TP letos, :krneki: 183,25 €.

Servis pa takoj po prvih 500km in se lahko zame začne sezona.

LP

Glažar: nisem bil jaz, bi se na kavi ustavil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo face,

vidim da ste kar pridni na cestah. :worship: Ja, počasi in previdno nabirajmo kilometrčke, saj smo malo iz forme, pa še razmere so še precej nepredvidljive :eek: . Prosim vas počasi, da bomo še velikokrat skupaj uživali na naših srečanjih. :beer2:

Oglašam pa se zaradi gum, prebral sem si vse mogoče, probal kar nekaj gum, moja tehtnica se nagiba za Michelin Anakee 2.

Izkušnje (prijateljeve, s katerim se veliko voziva skupaj in moji) in test opravljeni z različnimi gumami, ter kar sem uspel prebrati na nemških straneh motoristov, pa uradni testi neodvisnih institucij me je za to sezono prepričal Michelin.

Vsi testi so maxsimalni(od petih ocen tri petke, kar je najbolje, ena štirica ter zadna slaba-to je blato), edino v blatu so dobile slabo oceno, tja pa se itak ne nameravam podajat.

tole je z Angleškega foruma lansko leto (junija so jih lansirali na trg)

http://londonbikers.com/articles/8172/mich...ch-the-anakee-2

http://www.horizonsunlimited.com/michelin-...2-press-release

ta pa mal za šalo:

No pa srečno!

Upam na kolikor toliko lep vikend, nekako kaže, da bi se v soboto morda lahk mal pelal.

Imate kake načrte???

SE TIPKAMO :D

:worship: Matjaž :worship:

Hvala za te informacije glede novih gum.Jaz ravno kupujem nov par in si mi zdaj dal pošteno mislit(Te michelinke ali metzelerke to je zdaj ?) :naughty: Srečno do snidenja!Joma :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Matjaž :worship:

Hvala za te informacije glede novih gum.Jaz ravno kupujem nov par in si mi zdaj dal pošteno mislit(Te michelinke ali metzelerke to je zdaj ?) :naughty: Srečno do snidenja!Joma :yea1:

Če si skoraj ves čas na urejenih voziščih (cesta/makadam) ti kot možnost priporočam tudi Metzeler Roadtec Z6. Če boš gume jemal pri Širniku, ti bo lastnik tudi strokovno svetoval pri izbiri (tudi sam je motorist) pa še cene so ugodne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Roberto Magnifico: ti sam glej, da ti ne bo ostal 1 lambarček šfraufkov, ko ga boš nazaj sestavljal :lol1:

Janetka, evo danes sem ga sestavil nazaj, vgradil nemške dele, šraufkov ni ostalo nič, tako da ga sigurno peljem na žegen v MIRNO PEČ na velk ponedeljek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si skoraj ves čas na urejenih voziščih (cesta/makadam) ti kot možnost priporočam tudi Metzeler Roadtec Z6. Če boš gume jemal pri Širniku, ti bo lastnik tudi strokovno svetoval pri izbiri (tudi sam je motorist) pa še cene so ugodne.

:worship: Fritz :worship:

Tudi tebi hvala za informacijo.Res bom gume nabavil pri Širniku,saj ima najugodnejše cene daleč na okoli,pa tudi že dolga leta je Primož motorist tako, da dobim prave inf. iz prave roke oz. izkušenj.Itak se bom odločil samo med Metzelerjem in Michelinom.Seveda bo eden od faktorjev tudi cena,saj gumi sta obe po kvaliteti in testiranjih slični.Lp. od Jome :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka, evo danes sem ga sestavil nazaj, vgradil nemške dele, šraufkov ni ostalo nič, tako da ga sigurno peljem na žegen v MIRNO PEČ na velk ponedeljek.

@ 70Robert: me veseli da je lifting uspel, se vidimo v Mirni peči :grim

@ Joma: sporoči kolkšen strošek je bila menjava gum, mene tud čaka ta podvig. :winkiss::

in zakaj hudiča nihče ne menja gum iste znamke kot smo jih dobil na novem motorju :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

glede gum še zadnji podatek v razmislek. S prijateljem sva na isti dan montirala: on metzeler, jaz batlewing in skupaj odšla po Romuniji.

po 5000 km je bilo na moji gumi cca 2 milimetre več profila. Drug frend pa anake Michelin. Ta z Michelinkami, pa je naredil skoraj 18.000 km in brez pripomb. Vozil jih je dve sezoni. Lansko leto, pa so dali na trg anakee 2, te pa so po testih še boljše.

Še cena, ki sem si jo priboril pri ČOPU na Jesenicah (omenil sem Glažarja, in da sem že lansko leto dobil ugodno ponudbo- HVALA GLAŽARJU), torej:

Michelin Anakee 2: prednja 85 eurov, zadnja 100 + menjava 25 SKUPAJ Z MENJAVA 210 Evrčkov

Ma kdo boljšo ponudbo?

Lep vikend!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽIVJO,

JUTRI V PETEK OB 14.00 GREVA V PULO DO NEDELJE, GRE KDO Z NAMA?

APARTMA ZA DVA DNI ZA DVE OSEBE JE 50 EVRČKOV V MEDULINU.

V PETEK ZVEČER SMO TAM, PA DO NEDELJE ZJUTRAJ.

INFO 041 770 808 MATJAŽ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

danes je res lep dan za turico :worship: ,če bo gdo na turi okoli KK-CE-NM me naj kontaktira :yea1: (031677942),da se ustavimo na kakšno kavico. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Fritz :worship:

Tudi tebi hvala za informacijo.Res bom gume nabavil pri Širniku,saj ima najugodnejše cene daleč na okoli,pa tudi že dolga leta je Primož motorist tako, da dobim prave inf. iz prave roke oz. izkušenj.Itak se bom odločil samo med Metzelerjem in Michelinom.Seveda bo eden od faktorjev tudi cena,saj gumi sta obe po kvaliteti in testiranjih slični.Lp. od Jome :yea1:

Dobra odločitev. Pozabi, da sem ti ponujal Z6. Gre za sicer zelo dobro cestno pnevmatiko. Ker sem itaq skoraj izključno na cesti sem se odločil za takšno in mi, kar se ceste tiče, ni žal. Ker sem pa bolj easy rider mislim, da zadnje generacije touring enduro gum (75% road - 25 % offroad ali kakorkoli že) niso nič slabše saj sam ne pridem ne do meja teh ne do meja cestnih gum (sem se dobro počutil tako z Anakee kot s Trailwing). In ker ti je cestnih potem malo žal, ko se zapelješ na kakšno pot polno kamenja, so bolj enduro gume boljša odločitev. Battlewing, Tourance EXP, Anakee 2..za karkoli se boš odločil, ne boš slabo izbral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

danes je res lep dan za turico :worship: ,če bo gdo na turi okoli KK-CE-NM me naj kontaktira :yea1: (031677942),da se ustavimo na kakšno kavico. :OK:

Evo še fotke,ker se ni nihče oglasi :nono:

Otočec

post-22424-1237057957_thumb.jpg

post-22424-1237058107_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra odločitev. Pozabi, da sem ti ponujal Z6. Gre za sicer zelo dobro cestno pnevmatiko. Ker sem itaq skoraj izključno na cesti sem se odločil za takšno in mi, kar se ceste tiče, ni žal. Ker sem pa bolj easy rider mislim, da zadnje generacije touring enduro gum (75% road - 25 % offroad ali kakorkoli že) niso nič slabše saj sam ne pridem ne do meja teh ne do meja cestnih gum (sem se dobro počutil tako z Anakee kot s Trailwing). In ker ti je cestnih potem malo žal, ko se zapelješ na kakšno pot polno kamenja, so bolj enduro gume boljša odločitev. Battlewing, Tourance EXP, Anakee 2..za karkoli se boš odločil, ne boš slabo izbral.

Živjo še enkrat!

Bil sem pri Širniku oz.Primožu in sem se ogrel že za Mic.Anakee 2,pa me je Primož zopet prepričal za Metz.Roadtec z6,cestno verzijo gume,ki baje neprimerno izboljša vozne lastnosti motorja.Še vedno se nisem odločil kaj in kako in sem malo zmeden,ter še oklevam.Cena Anakee gume je z montažo 208Eur.za Roadtec z6 pa 250eur.Naslednje dni vzamem nekaj od tega in ko malo testiram kaj napišem.Lp.Joma! :worship: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo še enkrat!

Bil sem pri Širniku oz.Primožu in sem se ogrel že za Mic.Anakee 2,pa me je Primož zopet prepričal za Metz.Roadtec z6,cestno verzijo gume,ki baje neprimerno izboljša vozne lastnosti motorja.Še vedno se nisem odločil kaj in kako in sem malo zmeden,ter še oklevam.Cena Anakee gume je z montažo 208Eur.za Roadtec z6 pa 250eur.Naslednje dni vzamem nekaj od tega in ko malo testiram kaj napišem.Lp.Joma! :worship: :yea1:

Škoda, da se trenutno nič ne vozim, ker bi ti dal mojega za probati in bi videl kako je z Z6-kami. Stoji pa tudi to kar sem prej napisal. Z6 so zagotovo boljše gume kot tiste, ki niso 100% cestne, so pa slabše v kakšnih drugih pogojih. Moj najboljši kolega je dal na Stroma touring pnevmatike (Michelin Pilot Road) in bil zadovoljen. Z6 sta mi priporočala Širnik in moj serviser, oba (vsaj zame) avtoriteti na tem področju, zato sem se sam tako odločil. Tvoja odločitev je vedno tvoja a vedi, da v vsakem primeru (vse gume, ki si jih naštel) nisi veliko falil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

midva srečno doma. Bilo je super za prvo mal dalšo furico. Takole hišico sva mela:

Lepo se imejte....

BY

post-18326-1237147605_thumb.jpg

post-18326-1237147636_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!