Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

:worship: Štromarji :worship:

na temo gum je bilo že rečenega marsikaj - zato pa bo najbolje , da si ogledate teste iz nemške revije MOTORRAD kako so se obnesle "vaše gume " : - sicer je to test iz prejšnje sezona , ampak vseeno !!

http://www.conti-online.com/generator/www/...stwinner_en.pdf

Pa varno in po desni !!

LP

V LJ Continental Trail attac za 208€, če še koga zanima lahko povprašam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V LJ Continental Trail attac za 208€, če še koga zanima lahko povprašam

:worship: Ofsajd :worship:

Lp.in hvala za link testov gum,ki zanimajo večino nas endurašev.Se kaj slišimo Joma! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

@ Joma: dobiš kar poželiš....pa še VIP parking zraven :grim

:worship: Janetka :worship:

To mi delaj :naughty: samo, da se vreme malo zrihta, pa se kaj vidimo.Pozdrave vsej tvoji družini od Jome&Jomice! :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla :kva2: ,kaj se bo gdo pripeljal 13.04. v Mirno peč O:-) :?

Normalno, saj smo tam skoraj doma ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V LJ Continental Trail attac za 208€, če še koga zanima lahko povprašam

Pri Širniku komplet obe gumi za 192 € ... za razmislek !!

13.4 se bliža z magično štrom brzino ...tako , da bom morel njprej registrirat mojo ORANGE puščico ! Verjetno se vidimo !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mate še kaj snega tam naokoli?

lp igor in darja

Od nedelje bo vreme tako, kot ga vidiš na spodnji sliki.

post-13958-1238697888_thumb.jpg

45°56'49.53"N

15° 8'19.02"E

To je na bencinski črpalki DEU v Mokronogu, kjer smo se leta 2007 zbrali za skupni odhod na žegnanje v Mirno peč.

Tudi letos bo tako, računamo da bo zbor ob 08.30 uri na bencinski, potem pa skupna fura za Mirno peč.

Evo link za spomine obujat iz leta 2007, lani je bil sneg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.motosvet.com/album/ualbum.php?cid=13958

Popravljeno . Popravil 70robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bohdej :worship:

Če bo vreme OK.zakaj pa ne.Dobro bi se bilo dogovoriti za skupno vožnjo tisti,ki ste MB in okolica(Renegade,Dadi,70robert,5er,...)Lp. Joma&Jomica :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bohdej :worship:

Če bo vreme OK.zakaj pa ne.Dobro bi se bilo dogovoriti za skupno vožnjo tisti,ki ste MB in okolica(Renegade,Dadi,70robert,5er,...)Lp. Joma&Jomica :yea1: :yea1:

Jaz vas lahko počakam v Sevnici,če greste proti Mokronogu in naprej ali pa v Krškem,če se odločite za varijanto skozi Novo mesto :D . Javite,da vas popeljem nazaj grede na ogled vinorodnega okoliša,meni na kozarček in mali prigrizek,kavico,da boste lažje do MB pretoukli :kava: :OK: . :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla :kva2: ,kaj se bo gdo pripeljal 13.04. v Mirno peč O:-) :?

čer .....morem priznt da je ta vprašajne zzeeellllooooo :krneki: .....zadni odgovor je a-ne,pardon v-da...ajt lepo se mejte še naprej pa se štromamo okej-dovidenja......skor pozabu registreran je,zavarvani smo pa vinjeto letno sm tut že nabavu vsi osnovni pogoji so izpoljneni tko da.......... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vas lahko počakam v Sevnici,če greste proti Mokronogu in naprej ali pa v Krškem,če se odločite za varijanto skozi Novo mesto :D . Javite,da vas popeljem nazaj grede na ogled vinorodnega okoliša,meni na kozarček in mali prigrizek,kavico,da boste lažje do MB pretoukli :kava: :OK: . :yea1:

:worship: Baracuda :worship:

Bravo lepo od tebe, tisti tvoj kozarček se bi pa že zdaj prilegel.Tak cviček kot ga maš TI,kapo dol.Mislim,da se bomo dogovorili kje,kdaj in po kateri poti bomo vozili,tako da bo tvoja dobrodošlica več kot odlična.Fajn bi bilo, če nam zaupaš svojo mobi številko,da bomo lahko kontaktirali.Lep pozdrav od Jome&Jomice! :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vas lahko počakam v Sevnici,če greste proti Mokronogu in naprej ali pa v Krškem,če se odločite za varijanto skozi Novo mesto :D . Javite,da vas popeljem nazaj grede na ogled vinorodnega okoliša,meni na kozarček in mali prigrizek,kavico,da boste lažje do MB pretoukli :kava: :OK: . :yea1:

Baracuda! :naughty:

Sorry,ker gnjavim,mislim,da sem našel številko tvojega mobija 031 677 942,samo potrdi,če je prava.Bay Joma :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baracuda! :naughty:

Sorry,ker gnjavim,mislim,da sem našel številko tvojega mobija 031 677 942,samo potrdi,če je prava.Bay Joma :yea1:

Ma seveda je :naughty: prava numera.Evo učiraj zvečer sem šel v službo ob 21h pa sem še kar pokonci :headbang: .Zdele ga bom

pa poduhal v posteljo.Če bo vreme,ga bom že jutri kui zapelou :OK: ,če ne pa nedelja ne uide :naughty: .

Javite se :D :OK: :yes:

post-22424-1238788162_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej :headbang: nobeden ne šviga po deželi tej??????????????????????Jaz sem čaku na klic pa nič :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alora,jest sm se za ostale pa hmmmmmmm ...... dons je bla pa gužva........ ajde mejte se,k sm pa dam pršu sm ga pa še oprau plus 3-i avte zravn itd ..............a zdej vitte kva sonce dela.............. :worship: kudabara ni panike........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship:

Tudi midva sva malo švigala naokoli,je blo res super.Mopekov ko listja,palicajev pa tudi,samo sva bila prehitra za te zastarele radarje he,he,he... :kva2: Malo sva obiskala prijatelje v Konjicah,klepet, :kava: ,plan za ponedeljek 13.4 :hmm: in končno srečno doma ob 20,30h :OK: .Štromeka v štalco, pucali bomo pa jutri :yes: .Lp od Jome&Jomice! :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sma šla z našo mal naokoli ja,tudi na Trojane po krofe naju je zaneslo.motorjev pa kot solate na cesti :yea1: ja nič se bo treba kr zment za kako skupno al ja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! :worship:

Naši hrvaški kolegi se intezivno zanimajo za "žegen" v Mirni Peči. Opažam pa, da je tudi na naši strani meje zanimanje. Kdo bo šel? Se vam pridružim nekje na poti... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! :worship:

Naši hrvaški kolegi se intezivno zanimajo za "žegen" v Mirni Peči. Opažam pa, da je tudi na naši strani meje zanimanje. Kdo bo šel? Se vam pridružim nekje na poti... :whistle:

Jaz grem ziher :yea1: Vi ŠTAJERCI pa javite po kateri strani boste šli.Uradno se začne že ob 8h.Vendar,če boste do 9h v Sevnici ali nekje v bližini bo OK :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem ziher :yea1: Vi ŠTAJERCI pa javite po kateri strani boste šli.Uradno se začne že ob 8h.Vendar,če boste do 9h v Sevnici ali nekje v bližini bo OK :OK: .

Mali popravek :headbang: :

Jaz grem ziher :yea1: Vi ŠTAJERCI pa javite po kateri strani boste šli.Uradno se začne že ob 8h.Maša se začne ob 10h žegnanje motorjev pa je ob 11h tako,da če boste okoli 9h v Sevnici ali nekje v bližini bo OK :OK: .

Joma ti se pa javi,ko boš imel začrtano maršuto potovanja :yea1: .

l.p. :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuuuuuu :yea1:

@ Baracuda : ti k si pr koritu, dej poizvej, če bo letos tud g. SLAK na harmoniko igral kot l. 2007 :rolleyes:

@ Crni: da se nauš sam doma okol hiše vozu, prid na gorensko........ žlahto pogledat :naughty:

kaj če bi blo eno od zbirnih mest spet pred "ta velkim Mercatorjem na Celovški "? :kava:

kje so pa naši "Garmini in Zumoti" iz Hrušice in Mojstrane B)

post-9535-1239081970.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D jest tud nisem :grrr doma čepelaaaaaaaaaa

evo link da bomo spremlal vreme na dolenjskem

http://www.accuweather.com/world-forecast2...TO&metric=1

lp vsem

:naughty: Janetka :naughty:

Sem že mislil,da si pozabila na nas,pol pa ta odrešujoči post. :winkiss: Dolenjci nas snubijo za ponedeljek,samo da vreme zdrži.Tvoj link napoveduje lepo,samo da ga nisi ti malo prištimala?Se slišimo in Lp.Joma :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!