Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Pozdravljeni! :worship:

Naši hrvaški kolegi se intezivno zanimajo za "žegen" v Mirni Peči. Opažam pa, da je tudi na naši strani meje zanimanje. Kdo bo šel? Se vam pridružim nekje na poti... :whistle:

Ofsajd :worship:

Fajn,da se vidimo.Te še danes pokličem.Več nas bo na žegnanju bolj bo luštno. :kva2::OK: Lp.vsem Joma! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Mali popravek :headbang: :

Jaz grem ziher :yea1: Vi ŠTAJERCI pa javite po kateri strani boste šli.Uradno se začne že ob 8h.Maša se začne ob 10h žegnanje motorjev pa je ob 11h tako,da če boste okoli 9h v Sevnici ali nekje v bližini bo OK :OK: .

Joma ti se pa javi,ko boš imel začrtano maršuto potovanja :yea1: .

l.p. :whistle::whistle:

:worship: Baracuda :worship:

Veš da takoj javim,samo da se posvetujem z družbo.Se štekama lp.Joma :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: Janetka :naughty:

Sem že mislil,da si pozabila na nas,pol pa ta odrešujoči post. :winkiss: Dolenjci nas snubijo za ponedeljek,samo da vreme zdrži.Tvoj link napoveduje lepo,samo da ga nisi ti malo prištimala?Se slišimo in Lp.Joma :yea1:

@ JOma: a veš, da je tud men mal sumljiva :hmm: današnja slika napovedi....samo na 13.tega sije sonce :kva2:

ostale dni je pa bolj žalost napovedana..... :unsure:

ampak danes je šele torek..... tresli se bomo še celo sredo...četrtek :unsure: ........

če vidite kje jate žensk na kupu, ........ki.......... klepetajo........ takoj ukrepajte da ne bo dežja :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno obvestilo , nujno obvestilo :evilgrin:

V nedeljo sem med vožnjo motocikla okoli 13:47 ure, malo ven iz naselja Blagovica,

izgubila elastiko za lase ......premera 3 mm, fi pa je 4 cm. :unsure:

Elastika je dvobarvna: čokoladno rjava in capucino barve.

Morebitnega najditelja prosim da mi jo proti

nagradi vrne.

Hvala :winkiss:

Nagrada je 2 korga okol mojga Zukija :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuuuuuu :yea1:

@ Baracuda : ti k si pr koritu, dej poizvej, če bo letos tud g. SLAK na harmoniko igral kot l. 2007 :rolleyes:

@ Crni: da se nauš sam doma okol hiše vozu, prid na gorensko........ žlahto pogledat :naughty:

kaj če bi blo eno od zbirnih mest spet pred "ta velkim Mercatorjem na Celovški "? :kava:

kje so pa naši "Garmini in Zumoti" iz Hrušice in Mojstrane B)

Mislim,da ga ne bo čene bi sigurno na velki zvon obesel :eek: ,lahko pa da bo presenečenje nikoli ne veš :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno obvestilo , nujno obvestilo :evilgrin:

V nedeljo sem med vožnjo motocikla okoli 13:47 ure, malo ven iz naselja Blagovica,

izgubila elastiko za lase ......premera 3 mm, fi pa je 4 cm. :unsure:

Elastika je dvobarvna: čokoladno rjava in capucino barve.

Morebitnega najditelja prosim da mi jo proti

nagradi vrne.

Hvala :winkiss:

Nagrada je 2 korga okol mojga Zukija :naughty:

Mislim,da ga ne bo čene bi sigurno na velki zvon obesel :eek: ,lahko pa da bo presenečenje nikoli ne veš :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno obvestilo , nujno obvestilo :evilgrin:

V nedeljo sem med vožnjo motocikla okoli 13:47 ure, malo ven iz naselja Blagovica,

izgubila elastiko za lase ......premera 3 mm, fi pa je 4 cm. :unsure:

Elastika je dvobarvna: čokoladno rjava in capucino barve.

Morebitnega najditelja prosim da mi jo proti

nagradi vrne.

Hvala :winkiss:

Nagrada je 2 korga okol mojga Zukija :naughty:

Elastiko najdu jaz. :whistle:

Prid jo iskat :naughty:

O nagradi bi se pa še malo lahko pogovorila. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VREMENSKA NAPOVED ZA MIRNO PEČ

http://vreme.zurnal24.si/slovenija/dolenjska/mirna-pec/

Predviden zbor od 08.30 do 09.00 ure na bencinski črpalki v Mokronogu, potem pa za Mirno peč.

Do tam rabimo cca 20 minut in bo še pravšnji čas, da se motorje pusti na primernem mestu, drugače bo potrebno parkirat kar daleč stran od dogajanja.

Drugače ne boste vidli župnika, pa morda Slaka, ....................................

V tem času ko sem tole pisal, so posodobili vremensko. DOBER KAŽE. :grupni:

Popravljeno . Popravil 70robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VREMENSKA NAPOVED ZA MIRNO PEČ

http://vreme.zurnal24.si/slovenija/dolenjska/mirna-pec/

Predviden zbor od 08.30 do 09.00 ure na bencinski črpalki v Mokronogu, potem pa za Mirno peč.

Do tam rabimo cca 20 minut in bo še pravšnji čas, da se motorje pusti na primernem mestu, drugače bo potrebno parkirat kar daleč stran od dogajanja.

Drugače ne boste vidli župnika, pa morda Slaka, ....................................

V tem času ko sem tole pisal, so posodobili vremensko. DOBER KAŽE. :grupni:

Ti sam glej, da ne boš spet v službi. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se maš namen peljat? Če boš šel mimo mene se lahko kje dobimo

Nimam še rute. Kje tebe najdem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam še rute. Kje tebe najdem?

Pod Trojanami... :whistle:

Sicer pa, obstaja možnost da bodo Joma & co. šli prek Celja in proti Zidanem Mostu, tko da jih bom nekje počakal, lahko še ti nekje priskočiš.

Popravljeno . Popravil Ofsajd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod Trojanami... :whistle:

Sicer pa, obstaja možnost da bodo Joma & co. šli prek Celja in proti Zidanem Mostu, tko da jih bom nekje počakal, lahko še ti nekje priskočiš.

Ja, jaz bom šel tudi preko Celja proti zidanemu mostu. Kje in kdaj se dobimo?

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmenkarije :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz bom šel tudi preko Celja proti zidanemu mostu. Kje in kdaj se dobimo?

A.

Hoj Aky!

Moja ekipa štarta s koroškega se pravi iz Podvelke proti SG,Velenju,Žalec,Celje,Zidani most;...

Stvar dogovora glede ure in kje se dobimo.Spotoma bomo še enega pobrali na avtob.postaji,ko se zavije za Vitanje.Lahko se slišimo na 051 603 236 Joma! :worship:

Sicer je časa za dokončen dogovor še dovolj.Tudi Baracuda nas bo pričakal,ker je le domačin tamle samo kje,kdaj.Fajn pa je, da se generalno nekje vsi zberemo in se skupaj pripeljemo.Vsem Lp.Joma! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje?

Glede na to da bo tam nepopisna gužva :wacko: ...lahko bi se kasneje še kam zapeljali..Ne vem kako je pri ostalih, osebno bi se raje več vozil, kot počival? Ima še kdo podobne želje? :blush:

Popravljeno . Popravil Ofsajd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elastiko najdu jaz. :whistle:

Prid jo iskat :naughty:

O nagradi bi se pa še malo lahko pogovorila. :evilgrin:

@ Tiger: juhuuuuuuuuuu :kva2: ...sej se mi je zdel , da ti zmer gledaš na cesto kadar " štromaš "

po elastiko pridem na Trojane, da me boš še s krofom častil :whistle:

fantje, u kolkr bo u pondelk dež, potem vedite, da vam je Janetka u sodelovanju z "unim tam gor"

zrihtala storitev, ki se imenuje " žegen na domu ".

vaša edina naloga je, da motor postavite na dež, hehe :naughty:

ampak res...kje so vsi gorenci :unsure: (jest itak še nimam vize, mi jo :grrr ne dajo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje?

Glede na to da bo tam nepopisna gužva :wacko: ...lahko bi se kasneje še kam zapeljali..Ne vem kako je pri ostalih, osebno bi se raje več vozil, kot počival? Ima še kdo podobne želje? :blush:

no končno eden ki dobro razmišlja,eni bi namreč celi dan tam viseli pa kr neki :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje?

Glede na to da bo tam nepopisna gužva :wacko: ...lahko bi se kasneje še kam zapeljali..Ne vem kako je pri ostalih, osebno bi se raje več vozil, kot počival? Ima še kdo podobne želje? :blush:

Tako kot praviš Ofsajd.Je pa Baracuda pripravljen popeljat frende po vinorodnih gričih.Smo ZA. :worship: Lp.Joma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!