Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Zdajle sem prečikiral emajle, kjer mi IB - e, mnogi med vami ga poznate, da se je odločil, da pride na žegnanje iz Nemčije. Bom kar original prilepil. :worship:

Robert, ovo nocenje je sa nedjelje na ponedjeljak? Ja idem na put i sad si planiram kako sve izvest.

Ko se več dogovorima in izvem njegove nadaljne plane, sporočim.

V glavnem gremo v ponedeljek zjutraj na žegen ob 09.00 odhod iz bencinske črpalke Mokronog, , verjetno bo gužva v Mirno peč in ven iz Mirne peči, zato predlagam, da se potem dobimo nekje v okolici Novega mesta, ker se na žegnu ne bomo vsi videli in slišali, ker bo Slak pel zlo naglas, pa se še kam zapeljemo, če bo vreme. :hmm:

Popravljeno . Popravil 70robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship:

Vreme bo odlično,tako kaže.Mi z našega konca štartamo ob 7.ooh tako da mislim, da bomo pravočasno na zbirnem mestu(Zidani most)ali kje v bližini.Ofsajd,Igor Br,Baracuda in ostali komuniciramo čez vikend preko mobija.

70robert,Baracuda vidva se uskladita, ker sta na svojem terenu,da bomo vsi skupaj ena velika družba.(kje,ob kateri uri se dobimo)Lp.Joma&Jomica,Borut&Anita! :yea1::yea1::yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PREDLOG:

> Torej;

>

> dne 18.04.2009, z začetkom ob 09.00 uri PP Kranj v sodelovanju z;

> - PPP Kranj,

> - avtošolo B&B,

> - pripadniki Slovenske vojske - motoristi,

> - SPV Kranj,

> - GRS Kranj,

> - ZD Kranj - ANMP,

> - izdelovalci in proizvajlaci različne mot. opreme in motorjev,

> - motoklubi

>

> pred začetkom motoristične sezone organizira preventivno akcijo z

> različnim programom (prikaz varne vožnje, spretnostne vožnje, obravnavo

> promet. nesreč, nudenje prve pomoči motoristu, izrez poškodovanih iz

> vozila, preventivni material, predstavitev motoristične opreme, motor za

> testne vožnje, projekcija posnetkov, ipd....).

>

> Zadeva se bo odvijala na parkirni površini Planeta Tuš v Kranju in bo

> medijsko odmevna - reklamirana preko različnih medijev, ki bodo prisotni

> tudi na samem kraju dogajanja (radijske in TV postaje, prenos v

> živo,...).

>

> V zvezi tega prosim, da se obvesti čimširši krog motoristov, sploh pa bi

> bila primerna čimvečja udeležba članov IPA MK, s svojimi motornimi

> kolesi,...

>

>

> Lep pozdrav!

>

> Matjaž Završnik

kajti sam :krneki: bom moral biti tam!!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PREDLOG:

> Torej;

>

> dne 18.04.2009, z začetkom ob 09.00 uri PP Kranj v sodelovanju z;

> - PPP Kranj,

> - avtošolo B&B,

> - pripadniki Slovenske vojske - motoristi,

kajti sam :krneki: bom moral biti tam!!!! :worship:

Ti pridem :grim pomagat trpet, sej vem, kuko ti bo hudo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče prideva tudi midva??????????? kako je organizirano z totega konca kdaj je zbor in kje ali spet čakate mene???????????????????? .Seveda če bo motorin popravljen ,bi bilo lepo da organizira negdo drug pa vidim če se bo vse poklopilo se nalimam tam .

Če pa motor ne bo popravljen pa bom žegnov kar doma po Janetkini varijanti sam brez motorja :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče prideva tudi midva??????????? kako je organizirano z totega konca kdaj je zbor in kje ali spet čakate mene???????????????????? .Seveda če bo motorin popravljen ,bi bilo lepo da organizira negdo drug pa vidim če se bo vse poklopilo se nalimam tam .

Če pa motor ne bo popravljen pa bom žegnov kar doma po Janetkini varijanti sam brez motorja :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ooooooooooooo jest sm skregana z zemljepisom, hitro zaidem :whistle: ..... ne name čakat :naughty:

Gorenci se lahko dobimo na benzi u Šenčurju recimo ob 7,45 ?

pol bomo pa že poiskal ostale :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

:worship: :worship: :worship:

Vreme bo odlično,tako kaže.Mi z našega konca štartamo ob 7.ooh tako da mislim, da bomo pravočasno na zbirnem mestu(Zidani most)ali kje v bližini.Ofsajd,Igor Br,Baracuda in ostali komuniciramo čez vikend preko mobija.

70robert,Baracuda vidva se uskladita, ker sta na svojem terenu,da bomo vsi skupaj ena velika družba.(kje,ob kateri uri se dobimo)Lp.Joma&Jomica,Borut&Anita! :yea1::yea1::yea1::yea1:

Jaz bom 8:30 Sevnica ali prej.Po žegnanju gdor bo hotel turo po deželi Cvička in postanek pri meni (velikonočne dobrote) me naj kontaktira na mobi 031677942 (tura po žegnanju Mokronog-NM-Šentjernej-Kostanjevica-Brežice-Ravne pri Zdolah malca in pijača pol pa vsak po svoje). :hmm:

VSE UĐABE PR MEN NE VAGAMO NA VHODU :OK::OK: :lol1: :lol1:

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben iz močvirja in okolice se še ni javil :unsure:

Pa pridi do mene, pa gremo skupaj počakat Jomo, Bouta in Akya. Lahko pa pridem na Trojane po tebe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako IB - e je že v Sloveniji, mi imamo take plane, kot sem jih opisal v prejšnem postu.

Zbor na bencinski pri DEU v Mokronogu ob 08.30, ob 09.00 uri odhod proti Mirni peči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Jaz bom 8:30 Sevnica ali prej.Po žegnanju gdor bo hotel turo po deželi Cvička in postanek pri meni (velikonočne dobrote) me naj kontaktira na mobi 031677942 (tura po žegnanju Mokronog-NM-Šentjernej-Kostanjevica-Brežice-Ravne pri Zdolah malca in pijača pol pa vsak po svoje). :hmm:

VSE UĐABE PR MEN NE VAGAMO NA VHODU :OK::OK: :lol1: :lol1:

l.p.

Baracuda :worship:

Mi se slišimo po mobiju in pridemo 100%,pa tudi tale turica bo OK.kot rečeno se štekamo.Lp.Joma&company! :lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbirno mesto je Petrol ( ob glavni cesti LJ - NM) v Trebnjem ob 9.30. Tja pripeljem Jomo& co. kjer se dobimo z Glažarjem & co.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi pa se dobimo ob 7.00 pri mcdonalds-u na tržaški (mb) in gremo preko šentjurja, planine, sevnice in mokronoga proti mp. če bo vse po sreči se vam priključimo ekipi v mokronogu na pumpi.

lepe pisanke

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbirno mesto je Petrol ( ob glavni cesti LJ - NM) v Trebnjem ob 9.30. Tja pripeljem Jomo& co. kjer se dobimo z Glažarjem & co.

Tako je Ofsajd.Mi štartamo ob 7.00h,samo da je sprememba plana,bomo šli na avtocesto,se pravi za Mb-Ce-Zidani most-Trebnje,kjer se združimo kot pišeš.Izognili se bomo Hudi luknji in Velenju,predvsem zaradi hitrejšega potovanja in radarjev,ki jih na tem koncu kar mrgoli.Do snidenja Lp.Joma&Co. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je Ofsajd.Mi štartamo ob 7.00h,samo da je sprememba plana,bomo šli na avtocesto,se pravi za Mb-Ce-Zidani most-Trebnje,kjer se združimo kot pišeš.Izognili se bomo Hudi luknji in Velenju,predvsem zaradi hitrejšega potovanja in radarjev,ki jih na tem koncu kar mrgoli.Do snidenja Lp.Joma&Co. :naughty:

Torej se vidimo ob 9.30 na pumpi v Trebnjah. Ali gre gdo iz ali mimo Ljublajne, da se srečamo v Ljubljani (lahko Mercator v Šiški kot je predlagala Janetka).

lp igor in darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej se vidimo ob 9.30 na pumpi v Trebnjah. Ali gre gdo iz ali mimo Ljublajne, da se srečamo v Ljubljani (lahko Mercator v Šiški kot je predlagala Janetka).

lp igor in darja

Super sončen dan vsem mopedistom in mopedistkam želi crni,za zbirno mesto pa dokončno zvečer,brez panike prosm,mič ju der,aja sm skor pozabu-po pameti........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

br večer vsem čakajočim na odhod :D

Glažar, Tiger in Janetka se dobimo 7:45 na benzi u Šenčurju. Previdevam, da bomo šli prke Dolenski po avtocesti.

Crni nas bo čakal na nadvozu Peruzzijeve nad avtocetso (Luci tud ti lahko tam počakaš, sicer pa maš Crnijem mobi FRENK = CRNI )

@ Crni B) : tebe jest pokličem ko štartamo iz Šenčurja...predvidevam, da ob 8 uri,

okol 8:25 nas boš zagledal na AC.

nočka vsem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbirno mesto je Petrol ( ob glavni cesti LJ - NM) v Trebnjem ob 9.30. Tja pripeljem Jomo& co. kjer se dobimo z Glažarjem & co.

No midva z IB - e jem bova šla morda direkt za Mirno peč, če pa ne bo prevelike gužve čez Trebnje prideva na bencinsko, drugače se pa dobimo dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutroooooooooo :yea1:

ura 6:17

sonca še :unsure: ne vidim, ....se pa prebija izza meglenega Krvavca :grim

zunaj je 10.7 stopinje

se vidimo.... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena Strom družba !

Se vidimo na žegnanju, tud jaz prihajam s totega konca ! :010

LP

Edvard

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo vsem požegnjancem! :worship:

Najprej bi se tebi Baracuda-Boris in vsej tvoji družini iz srca zahvalil v imenu vseh nas,ki smo bili tvoji gostje danes, za vse dobrote,topel sprejem in enkratno vožnjo po prelepih dolenjskih gričih.Bilo je res super in upam,da vama z ženo Jožico v bližnji prihodnosti vrnemo gostoljubje.ISKRENA HVALA!

Prav tako hvala tebi Ofsajd,da si nas prišel počakat na dogovorjeno mesto,ter nam olajšal prihod na zbirno mesto.

Dan je minil kot bi mignil in se bo za vedno vtisnil v moj spomin. :OK: :yes:

P.s.Slikice sledijo, ko jih malo pregledam in obdelam!Ejga, pa ta tvoj cviček Baracuda, mama mia kolk je bil doberrr. :lol1:

Za vse tiste,ki ste zamudili vse to pa samo ;priložnost izgubljena ne vrne se nobena! :slap: :nono:

L.p.Joma&Co. :yea1::yea1::yea1::yea1::yea1::yea1::yea1::yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še jaz, naša skupina vsi srečno doma, IB tudi, jutri nemčija,

Janetka : Slaka sem slišal ampak ga nimam na video, polna kartica :BUA:

Sonce šlo je za goro, mrak je padel na zemljo, pesem črička sliši se, k večernem' počitku vabi vse. V mojem srcu je nemir na jesenski ta večer, tiho stopim sam čez prag, grem v moj stari čebelnjak. Kako lepo mi zašumijo, kako lepo mi zadišijo, av srcu mi spomin na ..

ČEBELICE; ČEBELICE; ČEBELICE, .......................

Izvajalec: Lojze Slak

Foto jutri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!