Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

helouuuuuuuuuuu

včerej je blo super :worship: , kaj bi sploh razglablali :D

lepo vas je bilo videt, ..........srečat nekatere zgubljene in nekatere EX-vstromarje :whistle:

v Trebnjah na benzi je blo parkiranih 14 V-Stromov (7 velikih, 7 malih ) in 1 Suzuki Rizla + :naughty:

tule pa malo slikic za spomin

post-9535-1239705572_thumb.jpg

post-9535-1239705596_thumb.jpg

post-9535-1239705618_thumb.jpg

post-9535-1239705642_thumb.jpg

post-9535-1239705665_thumb.jpg

post-9535-1239705686_thumb.jpg

post-9535-1239705707_thumb.jpg

post-9535-1239705729_thumb.jpg

post-9535-1239705755_thumb.jpg

post-9535-1239705775_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še malo: :winkiss:

post-9535-1239705951_thumb.jpg

post-9535-1239705974_thumb.jpg

post-9535-1239705994_thumb.jpg

post-9535-1239706013_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še za konec: :evilgrin:

post-9535-1239706082_thumb.jpg

post-9535-1239706153_thumb.jpg

post-9535-1239706187_thumb.jpg

post-9535-1239706204_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še jaz moram kaj povedati.

Hvala Borisu and familiji za izvrstno prehrano in vrhunski cviček. Po tej siesti smo se domov vozili na izi, pa še zgubili se nismo.

Če ma kdo slike, naj jih prilepi. :) Za ostale neudeležence.

Bomo revanširali.

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še jaz moram kaj povedati.

Hvala Borisu and familiji za izvrstno prehrano in vrhunski cviček. Po tej siesti smo se domov vozili na izi, pa še zgubili se nismo.

Če ma kdo slike, naj jih prilepi. :) Za ostale neudeležence.

Bomo revanširali.

A.

meni se zdi to super-oprostite hotu smm rečt-men se to zdi supr,pa še par hobijov tut.....ajt peace pa to............................. :krneki: .............................,.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se zdi to super-oprostite hotu smm rečt-men se to zdi supr,pa še par hobijov tut.....ajt peace pa to............................. :krneki: .............................,.

Crni, kaj piješ? Jaz bi tudi. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crni, kaj piješ? Jaz bi tudi. :kva2:

aky-ti -si -car-....je tekoče-bravo du-pua-po domače -pet poena-ti povem kasneje,ko se primopedizeramo vkup.ajde lp. ps.-da ti malo pomagasm-in vino teče ...je

resnica, .......mmmmmm :naughty: .le vkup,le v-kup,le v-kup v-sromarji pa klv jarji ane -ajt zdej pe dost za dons--lp.vsem mopedistkam pa mopedistom te ovalne zemle...... . :krneki: .itdž-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa le mam :grim dokaz, da sm bla u Mirni Peči

hvala Robi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še jaz moram kaj povedati.

Hvala Borisu and familiji za izvrstno prehrano in vrhunski cviček. Po tej siesti smo se domov vozili na izi, pa še zgubili se nismo.

Če ma kdo slike, naj jih prilepi. :) Za ostale neudeležence.

Bomo revanširali.

A.

Ni problema fantje in dekleta še gdaj :yea1::OK: za take stvari se najde čas B) .Je tako sonce sijalo,da so še slike svetle :lol1: .

post-22424-1239789821_thumb.jpg

post-22424-1239789896_thumb.jpg

post-22424-1239789940_thumb.jpg

post-22424-1239789979_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRAVO IB :worship:

me prou zanima, če je blo kej makedama umes :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno je suza doma v garaži in pripravljena na vožnjo.Sedaj pa po :headbang: prognozi sledi mrfijev zakon slabo vreme :headbang: čez vse praznike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno je suza doma v garaži in pripravljena na vožnjo.Sedaj pa po :headbang: prognozi sledi mrfijev zakon slabo vreme :headbang: čez vse praznike

Upam, da ne boš imel še kaj težav z zavarovalnico.

Jaz nisem imel preveč sreče ob mojem servisu, saj mi niso zategnili vseh vijakov zadosti, zato sem moral ponovno nazaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno je suza doma v garaži in pripravljena na vožnjo.Sedaj pa po :headbang: prognozi sledi mrfijev zakon slabo vreme :headbang: čez vse praznike

Ne bo, brez skrbi. Nas je ze tolk narocl sonce, da ce zaj...tm gor, pol bo tezka predla :winkiss: U zadno sva se pa zgresla ko si sipo menjal pr nas. Se morva na ksn drink dobit. Hvala za nasvete zadnjic!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ne boš imel še kaj težav z zavarovalnico.

Jaz nisem imel preveč sreče ob mojem servisu, saj mi niso zategnili vseh vijakov zadosti, zato sem moral ponovno nazaj...

Tudi pri meni se je zgodilo to da so mi zgubili vijake,ugotovil prepozno ko sem prišel domov in ga začel pucati, sedaj je prepozno ker .

Umberto upam da je bilo to kar sva govorila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri meni se je zgodilo to da so mi zgubili vijake,ugotovil prepozno ko sem prišel domov in ga začel pucati, sedaj je prepozno ker .

Umberto upam da je bilo to kar sva govorila.

Nisem se uspel zadevi priti do dna. Naslednji teden imam zeljo in skorajsnji dogovor z Bruuumm-om, da pridem do njega na servis. Samo se dogovorit se morava ce bo slo vse v en dan, ker mi ni, da bi spal v ZG. Z veseljem bom objavil, ko tega "hudica" (tresenje) spravim iz motorja :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!