Skoči na vsebino

Yamaha fazer 1000 proti suzukiju banditu 1200 s


johan

Priporočene objave

Prosim za pomoč.Izbiram med tema dvema motorjema.Kupujem novega.O BANDITU sem prebral na forumu veliko.Sem pristaš SUZUKIJA. Pri yamahi pa me vlečejo konji (145)in vodno hlajen motor. Pa tudi oblika ni slaba.Dobrodošli so kakršni koli nasveti.Poraba goriva,olja,lega v ovinku,servisi,vzdržljivost,zmoglivosti........

suzuki

Popravil/a - johan on 13/06/2002 23:20:56

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha: moč, kologrami, športnost, nova tehnika, bi rekel da jr tudi poraba nižja

Suzuki: bolj turistično, trpežna preverjena tehnika

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Popravil/a - YZFgeorge dne 14/06/2002 ob 17:24:07

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

george,ti bom jaz dal suzuki turisticno .... a yamaha je pa za penzioniste?!

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bil vceraj na Suzukiju ... pa mi je trgovec rekel isto za bandita ...

... citiram: " Eden izmed najboljših touring motorjev trenutno. Za bolj športno vožnjo pa obvezno kakšen GSX-R."

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ljudje a ste vi sami dirkači al kaj? Bandit neki jako sportturer? Nebi rekel. Za tista dva agresivna ovinka speljat je čisto uredu.

... dobro: Bandit vs. Fazer (ta močnejša dva, da ne bo pomote):

- Yamaha je močnejša, tehnika je novejša, izgled stvar okusa (meni osebno yzf variante niso všeč - maska luči).

- Bandit kot ste ugotovili preverjena tehnika, ja zelo se da "optimirat" in 120-130 konjev ni noben problem (na piciklu), več jih pa tudi jamaha verjetno nima (ne me zdej za dva konja za jezik držat). Bandit fajn vleče že iz nizkih obratov. Glavni razlog bi mogoče bila cena, saj bandit še 2 mio ne stane. Fazer 2.2?

Pa še alternativa: Kawasaki ZRX 1200 /R/S, 122KM lep ko hudič (80ta), z akrapovičem zadeva poživi, cena do 2 mio. ali mogoče hornet 900, mal je švohnej a je tudi do 2mio pa yamaha xjr 1300 tudi....

Ampak glede na vprašanje je v izboru bolj sport varianta ala fazer, hornet.... ja pa tudi bandit in kawa.

Lp, Onim

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ONIM

Sem za variante z masko.Hornet 900 obstaja z masko.Kawa mi ni všeč(po obliki).Stroj naj bi bil takšen;med tednom po vaških ovinkih(guma do roba) čez vikend pa z sopotnico do morja in nazaj(brez bolečin v križu in zapestju).

suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Priporočam Bandita. Za po ovinkih je čisto cool (zelo dober) za na morje s sopotnico pa upam trditi, da je boljši kot fazer. Sej vem, da sem tečen, kaj pa ZRX 1200 S varianta z masko? Sicer so pa vsi motorji te kategorije zelo dobri. Če ti je kaj mar do sopotnice izberi Bandita, tudi ovinke boš polagal do kolena (samo da ne boš pristal v kakšnem gnoju v vasi ) ............

Ampak NAKED je lepši!!!

Lp, Onim

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za priporočila.Grem še enkrat do suzukija(trgovca). .Mu bom verjetno res ostal zvest.Sedaj vozim sv 650s.

suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se kaj obnese Sv650 ?

A je z masko al brez, imaš original avspuhe, koliko stegne, poraba?

Meni je Bandit ful všeč, mislim pa da se ga ne da primerjat s Yamaho..

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: ne me zdej za dva konja za jezik držatPo tvoji specifikaciji banditovih 120-130 KM, te primem za jezik za 15-25 KM več. Yamaha jih ima namreč 145.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z masko.Strup z 650ccmAvspuh mam od WINKSA.Glas ko pri ducatiju(približno).Motor gre skoz ovinke super.Stegne pa tam do 215 - 220 km/h.Poraba od 4 - 6 litrov..Odvisno od teže roke.

suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste pobrali teh 120 - 130 konjev pri banditu.Če pa jih ima 100 vpisanih.

suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri letnik pa je??

Ko boš prodajal me kontaktiraj!!

Za Thundercata nimam še dovolj dnarja ma za SV-ja pa bi lahko kaj spraskal...MOGOČE!!!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thundercat

Zakaj se bandita ne da primerjat z yamaho(fezer).

suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thandercat

Ga prodajem.Če te zanima se javi na email; motor1@email.si

suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce investiram razliko v ceni med banditom in fazerjem v masino bandita dobim krepko vec kot 150 KM na zadnjem kolesu.razlika je v AUT namrec nekaj cez Eur 2.600.-,za ta denar dobim pa tuning masine in amortizerja/vilic,ki je _dostojen_ za na pisto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

včeraj sem si pripeljal suzukija bandita 1200s(novega) :lol: upošteval sem vaše nasvete.Fantje motor je zakon. :D :D :D Prvi vtisi so superca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem si pripeljal suzukija bandita 1200s(novega) :lol: upošteval sem vaše nasvete.Fantje motor je zakon. :D :D :D Prvi vtisi so superca.

Kje si ga kupil in po kaki ceni si ga dobil?Kaj si izkoristil trenutno akcijo?Kaj je črne barve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobil po pravi ceni. :D :D :D motor je modre barve. :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam :lol:

Moje mnenje je dober, a njegova cena bi morala biti krepko pod Yamahino - kot v tujini. Gledano da sta si cenovno enaka je Yamaha neprimerno boljša (moč,zmogljivosti,poraba,lega,...)

p.s. Tud jest mel Suzla, pa ne vem zakaj bi morale ostale firme zato bit kaka :shock:

No motor je vseeno zlo dober (ogromno navora, preizkušena tehnika, blablabla, ...) in ti z njim želim (tebi in sopotnici) veliko lepih km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je kar nižja od yamahe.(pri nas). :D Dvomim pa da je fazer 1000 tolko boljši od bandita 1200.suza je suza :shock: :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!