Skoči na vsebino

Dolžina sezone


ozza

Priporočene objave

Zame morabiti vsaj ene 6-8 stopinj, da se zapeljem.

Sicer pa se ene parkrat na zimo zapeljem ne glede na temperaturo, samo da je suha cesta, da mal motor preluftam in prav tako potem ni pomladanskih težav :OK:

...

Pa kaj qu*** zdaj govorimo o zimi, to bomo pozimi pisal in jokal, zdaj se je treba vozit!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi sezona trajala celo leto bi znucal motor,mene bi pa banka lovila :devil: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jast to prakticiram že neki let (Primorska)in sem moral že tudi sneg dol z motorja kidat,da sem ga lahko zajahu :OK: drugače pa.kot je že eden gor napisu kondura z zimsko podlago,odspodi več plasti raznih pletenih in manj pletenih zadev,čim boljše in toplejše rokavice,obvezno podkapa (v hujšem mrazu sem imel celo šal okoli vratu)hlače podobno kot jakna in seveda nepremočljive škorne.Jest sem problem z škorni rešu tako da sem v eni štacuni najdu neke vrste snežk,ki so bile malo manj okorne za nosit in so nepremočljive in zelo tople :OK: že res.da tako opravljen nisem videti ravno maneken :whistle: ma pero mi je pa toplo :grim po mojih izkušnjah so najbol izpostavljeni deli telesa mrazu-beri zebe;kolena,roke in vrat.

Kar se pa vožnje tiče počasi in zelo previdno,posebno ko temperatura pade pod ničlo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... po mojih izkušnjah so najbol izpostavljeni deli telesa mrazu-beri zebe;kolena,roke in vrat.

Kar se pa vožnje tiče počasi in zelo previdno,posebno ko temperatura pade pod ničlo :hmm:

Mene je pa vedno najbolj motilo pihanje pod celado, dokler si nisem sam naredil podbradnega dela celade. Ostale dele telesa se da kar dobro zascititi, tudi dezni kombinezon pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem imel potem nikoli nobenih "spomladanskih" problemov z njim.

HM na 3M so se mi tvoji diski zdeli nekam preveč plavajoči...... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!