Skoči na vsebino

AMZS - razumevanje motoristov


necromncr

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Najprej: nimam motorja, true, ne vozim se, true, a vseeno imam strast se 1x ali 2x na leto zapeljat s sposojenim motorjem (dokler seveda ne spraskam za svojega! ;) ).

Včeraj sem dobil od AMZSja pismo za podaljšanje njihovega članstva. In kaj piše v njihovem pismu? Citiram:

Na cestah so spet MOTORISTI, ki s svojim tveganim načinom vožnje ogrožajo udeležence v prometu, predvsem pa sebe.

Um, ok.. na cesti vidim kakega norca ali dva, a to še ne pomeni, da so vsi motoristi neki divjaki! Največkrat vidim motoriste, ki so vzorni vozniki na naših cestah, tole pismo od AMZSja mi pa da misliti, da jih oni sploh nočejo videti na cestah.

.. kaj vi mislite o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vsaj od organizacije kot je AMZS bi pričakoval malce bolj enakopravno obravnavo vseh udeležencev v prometu. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se v temu pismu najdem in bom šel tožit AMZS, saj je moderno :BUA: pa še velike možnosti za zmago imam :OK: , vsaj sodeč po podobnih zgodbah (Več v rubriki politiziranje na motosvetu.).

A se kdo pridruži da gremo v eno skupno tožbo (si delimo stroške) ??

No, šalo na stran ampak tega pa si nebi smeli privoščit!! :BUA: :BUA:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cestah so spet MOTORISTI, ki s svojim tveganim načinom vožnje ogrožajo udeležence v prometu, predvsem pa sebe.

AMZS :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res hecno, ker je kar nekaj ljudi iz AMZS motoristov...sami sebe šinfajo. moreš bit poseben patron za kaj takega :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res hecno, ker je kar nekaj ljudi iz AMZS motoristov...sami sebe šinfajo. moreš bit poseben patron za kaj takega :grrr

tudi debili so na svetu :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi debili so na svetu :grim :grim :grim

Ja, še posebej takšni, ki glavo v pesek tišijo in se delajo, da nič ne vidijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo neprofesionalno s strani AMZS, da tako posplošujejo <_<

Pač v slogu tistega starega vica, ki pravi, da ko vidijo ljudje v bifeju uniformiranega policaja s pivom v roki, ne bo nihče rekel:Janez je pil :grrr , temveč bodo vsi rekli: POLICAJ je pil :grim :grim :grim .

Moram priznati, da tako posploševanje v slogu VI STE VSI ENI NORCI doživim kar pogosto .).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač v slogu tistega starega vica, ki pravi, da ko vidijo ljudje v bifeju uniformiranega policaja s pivom v roki, ne bo nihče rekel:Janez je pil :grrr , temveč bodo vsi rekli: POLICAJ je pil :grim :grim :grim .

Moram priznati, da tako posploševanje v slogu VI STE VSI ENI NORCI doživim kar pogosto .).

Eno je če se posplošuje v lokalu ob pivu med kolegi, drugo pa je ko se posplošuje v javnem dopisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor je ta AMZS videti, ga itak fura ena senilna banda, ki ne vidi čez svoj plot in kasira tolarčke na podlagi monopola iz preteklosti. Lahko bi bili vsaj toliko pošteni in bi se preimenovali v AZS!

KJG! :P :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AMZS suxx, zato sem pa bil član samo 1 leto.

Sem pa zadnjič poslušal po radiu eno oddajo o udeležencih na cestnem prometu, pa so full pluvali po motoristih (SPET). Itak so pa imeli čez motoriste za povedat sami stari čičoti... eden je celo nabluzil da ko vidi motorista, se umakne čist na stran, ker se boji da mu ne bi kdo ogledalo odtrgal, pa da so sami norci in da bi jim blo treba vozniško vzet za zmeraj !! .... ccc.... me zanima kako on vozi... po avtocesti ko je omejitev 130, se najbrž pelje 80 in ovira promet... dost je takih na cesti zaradi katerih se ti pritisk dvigne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AMZS suxx, zato sem pa bil član samo 1 leto.

Sem pa zadnjič poslušal po radiu eno oddajo o udeležencih na cestnem prometu, pa so full pluvali po motoristih (SPET). Itak so pa imeli čez motoriste za povedat sami stari čičoti... eden je celo nabluzil da ko vidi motorista, se umakne čist na stran, ker se boji da mu ne bi kdo ogledalo odtrgal, pa da so sami norci in da bi jim blo treba vozniško vzet za zmeraj !! .... ccc.... me zanima kako on vozi... po avtocesti ko je omejitev 130, se najbrž pelje 80 in ovira promet... dost je takih na cesti zaradi katerih se ti pritisk dvigne...

pa po možnosti se stari pele skoz po prehitevalnem pasu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KJG! :P :angry:

Emmm, sorry, sam jst ne vem kva d' fak pomenjo tele tri kratice :blink: Mi kdo pojasni? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm, sorry, sam jst ne vem kva d' fak pomenjo tele tri kratice :blink: Mi kdo pojasni? :blush:

to vejo samo tisti ki majo več kot 695 objav ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm, sorry, sam jst ne vem kva d' fak pomenjo tele tri kratice :blink: Mi kdo pojasni? :blush:

kurc jih gleda :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka...imel sem preveč časa in sem na AMZS poslal email z prošnjo za obrazložitev. Me zanima, če bojo odgovorili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka...imel sem preveč časa in sem na AMZS poslal email z prošnjo za obrazložitev. Me zanima, če bojo odgovorili.

Totalna štala. Dejansko sem šele danes opazil, pismo je bilo za AMZS članstvo je ga je poslal AMD Kranj. :unsure:

Ups? O:-)

Vseeno se mi zdi, da ne bi niti pod razno smeli tega napisati glede na ta njihov M v AMDju..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseeno je. Če je šlo za članstvo v AMZS, naj sami malo preverijo, kako jih reklamirajo določena društva. (AMD Kranj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!