Skoči na vsebino

Velikost motorista


*MG*

Priporočene objave

V bližnji prihodnosti, mislim kupit 600 ss japonca, pa me skrbi, da mi bo motor prekratek.

Zdej mam ducatija 750 ss pa mi pridejo kolena par mm od plastike, v špegle pa vidm rame al pa drevesa.

Japanci pa so itak palčki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in?

Motor pred nakupom pomeriš, pa je.

Hvala za odgovor, kej tok pametnega pa se sam res ne bi spomnu.

Zanimajo me izkušnje viskoraslih lastnikov 600 ss motorjev, ker mislim da motor dobro pogruntaš po par 100 km.

Sej nisem tok velik (190 cm), ampak mislim da bi loh ble določene stvai na mojem motorju mal večje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimajo me izkušnje viskoraslih lastnikov 600 ss motorjev, ker mislim da motor dobro pogruntaš po par 100 km.

True :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in?

Zanimajo me izkušnje viskoraslih lastnikov 600 ss motorjev, ker mislim da motor dobro pogruntaš po par 100 km.

Sej nisem tok velik (190 cm), ampak mislim da bi loh ble določene stvai na mojem motorju mal večje.

Mam 178 cm in vozim 600rr. Nimam nobenih problemov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor, kej tok pametnega pa se sam res ne bi spomnu.

Zanimajo me izkušnje viskoraslih lastnikov 600 ss motorjev, ker mislim da motor dobro pogruntaš po par 100 km.

Sej nisem tok velik (190 cm), ampak mislim da bi loh ble določene stvai na mojem motorju mal večje.

kaj misliš, da imajo vsi s tvojo višino enako dolge noge, kot ti, enako gibljive sklepe (kolke, kolena, gležnje), enako prožno hrbtenico... ? no, nekaj teh zadev lahko na motorju potem tudi prilagajaš - kot nagiba prestavnega pedala in pedala zavore, kot in višino krmila ... pač z nekaj dodatnimi stroški mogoče ...

sicer pa so mnenja deljena - enim so 600ss motorji super tudi za dolga potovanja, eni pa tožijo čez bolečine v hrbtu itd. .. nekaj je tudi odvisno od tvoje kondicije in načina ter hitrosti vožnje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim ninjo 636 l04 velik 184 pa se nebi branil ce bi ibla kaksen cm vecja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam 178 pa je super..lih prau se usedem not..

Sicer pa tudi če si malo večji, ko boš presedu na japonca pa malo gas taknu boš takoj malo manjši..Tako da bo še prevelik motor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil bi pa ze cas, da veleumni inzenirji v tovarnah naredijo sedez z variabilno visino. Ko se vozis, je sedez malo visji, tik preden se ustavis, se spusti za nekaj cm. Prosto ko pasulj. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil bi pa ze cas, da veleumni inzenirji v tovarnah naredijo sedez z variabilno visino. Ko se vozis, je sedez malo visji, tik preden se ustavis, se spusti za nekaj cm. Prosto ko pasulj. :)

K "žaba" :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

180 in pašem skoraj na vse. :D

Vozim z750 in se mi zdi da je to idealna višina za ta motor.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he z rahlimi modifikacijami :D

p.s. nove gume že gor?

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam 1 cm več kot avtor teme, pa sem na cestni 125ki. Ni blo nkol nobene panike, šele pol ko sem kombinezon dobu, sem se počutu mal utesnjenega :). Ampak zdej ko se je mal udelov je tud dober.

Za kratko pokušino sem vozil r6 pa je bla v primerjavi z mojim kot mercedez, tko da mislem (ma kr vem) da ti bo 600cc lepo pasal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

176 cm. Se spomnim enega prejšnjih motorjev, K100RT, sem bil bolj na prstih od začetka. Saj ko se navadiš pa gre. Na Classicu pa tako ni bilo problema. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler se Diko naganja okoli z R1-ko, se jaz na vašem mestu ne bi obremenjeval s tem ali je motor premajhen ali ne. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest imam 182 cm in mi bolj ugajajo starejši cestaki kot novejši. Sedel sem že npr. na cbr-600rr in gsx-r 1000, pa se mi zdijo skoraj manjši kot rs-125 (ki pa mi itak smešno premajhna zgleda). Najbolj ugodno pa sem se počutil na gsx-r 750 ta starem, ki sem ga tudi peljal in pa na tastarih ninjah 6 in 9. Ti novi cestaki so tako majhni, da se bom moral spremeniti v škatlico šibic :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm spet naredu eno furo :D :D :D , pa j**** ti makaronarje , če sm čist do tanka, ne morem dat nog za plastiko. Sej ne da je tok bed, sam lohk bi blo bl ql. Tko da nebom nč reku, sam tih tut ne bom bil :) .

A je mogoče kdo probal vse 4 600-tke?

Pa kira se vam zdi, da ima največ placa za noge?

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!