Skoči na vsebino

Kawasaki ZX 10


Rock-46

Priporočene objave

Lp

A ma mogoce kdo tak motor, ali pa kakrsne koli info. o njem, namrec zanimam se za enega ki ga ima nekdo in je letnik 1988, sicer je motor bol stal kot pa se vozil in je resnicno kar vredu ohranjen, tud zaleten ni bil , edino paden(zdrsnil), sam je lepo popravljen, a kdo mogoce ve kaksna naj bi bila cena takega motorja( motor ima nove gume, izbnike, samo se reg. ga je treba) drugace pa izpraven, kolk je to kej vredno.

Lp, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega ga ima in je naprodja za okoli 600 jurjev ce te zanima? drugace pa je motor dober in vzdrzljiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZX10... njami... če je dobro ohranjen, go 4 it... sicer si pa poglej približne cene v nemčiji na naslovu:

http://www.motoscout24.autoscout24.de/

Sevede prov smešno nizke pri nas ne bojo, sploh pa če je motor dobro ohranjen.

Pa ne se ubit... zadeva leti 250 za šalo... :shock:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Včasih sem imel kawoZX10 ki sem jo pred kratkim prodal!Moram reč da je to super stroj.Novemu kupcu mašina nagaja in mu preko motosveta poskušam pomagati najt drug kompleten agregat.Če ima kdo kakršnekoli informacije oz, pozna koga ki ima dele za letnik 88-90 naj mi prosim pusti privat sporočilo!Kupcu ki je sedaj tud moj frend želim pri zadevi pomagati !Za vsako pomoč bom hvaležen.pozdrav KUK679 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helo.najbolj mu se splaca kupit v austiji al pa nemciji,ker ih je tam vec ter cena niska.mam stoj duma,sam rezervnih delov nic :glare: .dele prek e-bay.me pa zanima ka je narobe, jaz mam plastike dotrajane. :blush: pa se ih ne splaca popravlat nove pa so drage kot zlato.veliko srece pri iskanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mu pa nagaja?

Zdravo SF,jas sem mu prodal motor v dobri veri, da ima prevoženih nekaj čez 45000 mašima je men šla odlično.Meče mu iz tertje brzine,veriga za vodenje odmične gredi je bila skup zavarjena(????),v glavnem nič ne štima,pravi da se mu bolj splača kupiti drugo!?Ko mi je opisal stanje agregata sem dobu občutek da je vse hin.Serbus,Gad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bo najceneje drug agregat dobit prek Ebay-a, al pa kakega ZX kluba... A ne paše gor tudi RX1000?

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!