Skoči na vsebino

BRNO


peter1

Priporočene objave

Noise: ja samo ne v MS organizaciji .) bodi brez skrbi :hmm: , čeprav "moj" organizator pravi da bo najbrž dva avtobusa imel. Nekako se nam ne ljubi voziti gor z avtom pa po kampih spati, če pa za (s)podobno ceno dobiš spanje v sobi s zajtrkom in večerjo in dostavo z avtobusom do dirkališča ne pa da hodiš pol ure do dirkališča iz kampa (pri meni je to težava še vedno :cry: ). Najraje bi im(š)el bicikel gor, to je edina zadeva s katerim te spustijo na dirkališče-vsaj lani sem jih nekaj videl :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise: ja samo ne v MS organizaciji .) bodi brez skrbi :hmm: , čeprav "moj" organizator pravi da bo najbrž dva avtobusa imel. Nekako se nam ne ljubi voziti gor z avtom pa po kampih spati, če pa za (s)podobno ceno dobiš spanje v sobi s zajtrkom in večerjo in dostavo z avtobusom do dirkališča ne pa da hodiš pol ure do dirkališča iz kampa (pri meni je to težava še vedno :cry: ). Najraje bi im(š)el bicikel gor, to je edina zadeva s katerim te spustijo na dirkališče-vsaj lani sem jih nekaj videl :hmm:

heehehe... pelji bicikel s sabo, na avtobus ga boste pa ja lahko dal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre se v Brno, samo se gre 21.07. Bomo letos mal pogledal, kako to počnejo fantje v Superbike prvenstvu. Kakšen plan poti dobrodošel, mogoče tudi, kje se splača kaj ustaviti. S kolegom namreč kreneva v petek zjutraj, pa po največji vročini (med 12. in 15. uro) bi se kje ustavila.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kdaj želiš biti gor? (zgodaj zvečer)

V petek popoldne se ravno ne bo dalo tišat po AC v Avstriji, ker bo malo več prometa na njej kot v zgodnjih sobotnih urah. Kar računaj na kakih 6 :rolleyes: ur same vožnje

Mogoče kak "shoping" v Gradzu (v klimatizirnaih centrih) vse ostalo bo bolj vroče kot v avtu (razen če v avtu nimaš klime :? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da bo kr neki Slovencev v Brnu...no ja tut Bertec racing je dobil Wild card, tako da bo Berto na startu z najboljšimi superbikerji v Brnu.

Se vidimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to planiram, Štart zjutraj nekje ob 09.00, priti v Brno zgodaj zvečer nekje ob 20h. Se pravi, se ne mudi. Lepo počasi po AC do Graz-a, potem pa čimveč regionalke in čim manj AC. Mogoče obstaja kje v bližini Dunaja kako jezerce, kjer bi se ustavil za kakšno urco, ali kej podobnega.

P.S.: Bravo Bertec, navijam za vas in tudi vse ostale. Bomo probal nekak v kontakt stopit, sem ti dolžan še kako pijačo al pa dve, ker sva zadnjič s kolegom lahko v tvoj kombi odložila prtljago.

Popravljeno . Popravil fp4492
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema glede prtljage!

Je eno jezero mal naprej od Dunaja na češki strani, poletno letovišče, kjer se da lepo odpočit. Ne moreš ga zgrešit, ker se dejansko pelješ čez njega po mostu oz. nasipu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po prebranem sklepam, da boš šel z motorjem gor O:-)

Mogoče ti Ice zna povedat kak obvoz AC po avstriji, sicer pa mislim daje enkrat pred leti že bil napisan :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema glede prtljage!

Je eno jezero mal naprej od Dunaja na češki strani, poletno letovišče, kjer se da lepo odpočit. Ne moreš ga zgrešit, ker se dejansko pelješ čez njega po mostu oz. nasipu.

Ja, če je to ene 20 km pred Brnom, potem namerava tam spat. Res luštno apartmajsko naselje ob idiličnem jezeru, prenočišče poceni. Pa tudi do piste prideš potem v pol ure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje moram vam povedat, da sem si jaz rezerviral karte za BRNO preko agencije ten tours.

V petek štartamo ob 11 zvečer, v soboto zjutraj in čez dan ogled vseh kvalifikacij, zvečer večerja v hotelu, nato spanje.

Zjutraj zajtrk, potem takoj na WARM UP, nato ogled 125, 250 in na koncu še komaj pričakovana dirka GP!

:kva2: :OK: :P :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ten turseva cena =

Vstopnica stane 13900 sit (ŠIKANA Z ZASLONOM)

Prevoz v katerega je všteto vse, tudi večerja in zajtrk s sobo pa pride 20000 SIT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če bo vse po sreči gremo gor na GP :OK: ...žal kar s kombijem, ker motorja do takrat še ne bom mogel voziti :( , v kombiju bo pa upam že šlo...čeprav tud super bike bi blo it za pogledat :hmm:

Decaf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če bo vse po sreči gremo gor na GP :OK: ...žal kar s kombijem, ker motorja do takrat še ne bom mogel voziti :( , v kombiju bo pa upam že šlo...čeprav tud super bike bi blo it za pogledat :hmm:

Decaf

Sej po svoje je bolš s kombijem, odvisn od vremena. Če te z motorjem dobi kšna nevihta na avtocesti je res kriza... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se pa vidimo na busu, pa karto bomo itak gor kupil :?

Hanzi, za karte ni problema, sem bil lani gor in je blo bol mal gledalcev. Je pa res da je bla lani dirka prvič in morda bodo letos Čehi bol palili na SBK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jst mislim it gor v soboto zgodaj zjutraj, okrog treh,štirih. Potem pa mislim prespat v kampu, ki je baje v bližini

Če bo vreme :? BO,BO,BO-more bit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mislim it gor v soboto zgodaj zjutraj, okrog treh,štirih. Potem pa mislim prespat v kampu, ki je baje v bližini

Če bo vreme :? BO,BO,BO-more bit :OK:

samo v soboto so ponavadi kampi že tako polni da ne spuščajo več notr, vsaj lani je blo tko

vreme pa itak da bo

Popravljeno . Popravil GULI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!