Skoči na vsebino

BRNO


peter1

Priporočene objave

Ponavadi so res v soboto zjutrraj vsi trije kampi že polni. Če prideš res zgodaj (ob 5) pol se še da kje kaj zmenit pa (tko smo se mi lani za Žebetin)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej po svoje je bolš s kombijem, odvisn od vremena. Če te z motorjem dobi kšna nevihta na avtocesti je res kriza... :(

Ejga! A si iz cukra?! :? :o

V dežju je pa res najlepše it na malo daljšo furo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf če dobro pomislim, bomo čez dva tedna ob tej uri že nekje na cesti za Brno :OK:

Letos imajo očitno tudi na D big screen in to za "običajno" ceno. Kva bo gužva :kva2: , se bo treba kar kmalu "vkopat" :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos imajo očitno tudi na D big screen in to za "običajno" ceno.

Pa tudi na A je po novem big screen :OK:

Glede kampiranja na motodromu.. a je treba plačat al je zastonj?? Oziroma, če ma kdo kake iskušnje s tem..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seby: na motodromu ne boš kampiral :grrr , na parkingih te bo načeloma tud i policija preganjala (razen če imaš pogajalske sposobnosti bladzota, da se ti ljubi do konca polijcaavega šihta znjim pregovarjat z rokami ali pa če znaš nemško), lahko pa kampiraš v km do dva oddaljenih kampih (3) za zmerno ceno ob podpovprečnem standardu! (mrzli tuš iz cistern in podobno)

No karte so 750 tolarjev cenejše tko da :hmm: (samo še vedno dražje kot pa si ti dal zanje če si jih kupil v predprodaji :whistle: ) . Mogoče se pa pišemo O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva sva se odoločila, da greva letos gor...... se bomo kje videli mogoče?? .)

Daj ne hodita tja, ker bo potem sigurno dež. :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi šel kdo avgusta v Brno naj sporoči pa da se dogovorimo in gremo skup caw vsem

no pravkar prispele KARTE za MOTO GP BRNO 2006 :OK: :OK: se vidimo v BRNU

post-2371-1155109174_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal pozno ampak vseeno...jst bi šu tut v Brno :)

Se tle menite samo za privat prevozi in kampingi al pozna kdo kašno opcijo tut za bus+kak hostel???

Sicer pa tut če me kdo na tazadn zic vrže bom veseu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal pozno ampak vseeno...jst bi šu tut v Brno :)

Se tle menite samo za privat prevozi in kampingi al pozna kdo kašno opcijo tut za bus+kak hostel???

Sicer pa tut če me kdo na tazadn zic vrže bom veseu :P

Agencija Ten Tours ma organiziran prevoz (ob zadostnem številu prijav). Cena 19.900 se mi zdi. (prevoz + polpenzion). Karto plačaš naknadno.

Popravljeno . Popravil seby7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tentours pa še tri jurje prištej za prijavnino (ne glede na to koliko potnikov boš prijavil!)

Mi smo že štirje ki bo mo spal v Viškovu .) , (če bomo sploh kaj spal, me prav zanima kako zgleda češki hotel ko pride 100 Kranjcev v njega na pir po polovični ceni (trgovinske) (razen če bodo za tisto noč cene dvignili :angry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz včeraj dobil karte za Brno (C in F predel)!!

torej v Brnu bo 10 Netopirjev, seveda z motorji... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!