Skoči na vsebino

BRNO


peter1

Priporočene objave

Močno vam priporočam C tribuno!!! Res je da je dražja, sam mate tud več za vidt, pa največ navijačev je tuki!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledena to da je letos baje tudi A in D pokrit z big screen, se mi zdi trapasto dajat 3x vrednost za karto, zato da vidiš tisto s C. Pa prvo leto ko sem bil na C je imel zame C prednsot samo to da je imel big screen, kaj več pa. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa se zdi najbolše gledat na A.

se mi zdi da je najbliže stezi, bolj poceni, dosti vidiš,pa še prehitevanja so tam

se mi zdi da je na C slabše.. ampak to je sam moje mnenje :devil:

ite kam čete :P :D

only 6 days 13 hours and 45 min... countdown :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi zna kdo povedat, ki je že bil v Brnu, če se da gor normalno kupovati z euri? :hmm:

Ja, sevede!!! Še rajš majo eure :grim

Sam je dobr da maš tud neki tistih njihovih gnilih kron, za usak slučaj.

btw kje je že A tribuna?(se mi ne da it na karto gledt)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ne grem, ker bo dvakrat v tem letu čist' dovolj. :hmm: :hmm: :o :o :o :grim

Jst sem se premislu'!

Če bo imel kdo v kampu "Štart" svoj "Camping štant", naj v petek zvečer, zame v kotu rezervira placa za dve riti.

Ne bom delal pizdarij! :grrr Ublub'm!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pa tole, a bomo šli z dežnimi proti Brnu :?

Men se zdi da je ta napoved podobna uni iz pavlihove pratike za celo leto :P

Jst že en cajt tole gledam za 10 dni za slovenijo pa ni realno. Tuki itk piše skor usak dan T-STORMS...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pa tole, a bomo šli z dežnimi proti Brnu :?

Jaz sem šel lani čez celo Avstrijo v nalivu, pa je blo prov luštno!

Zakaj pa nebi ponovil'?!

No, bomo vidli, :hmm: :( kdo je pravi Biker?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno bo nam res ne bo vroče, bo vsaj manj ljudi gor :? :OK:

Hanzi, stari moj, to posledično pomeni tudi - manj bab. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fantje mi štartamo v četrtek ponoči tko da pridemo do jutra v brno. in potem se lahko vse začne. bomo pa v kampu :OK: to bo še streljanja:)

se vidimo gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomembno vprašanje ( brez piva pač ne morem gledat 7 ur )

A se da med treningom/dirko v nedeljo kje pjačo (=pir) in jedačo kupovat oz. če se lahko s karto sprehajaš not in ven? Kake so ke cene?

LEp pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piva v neomejenih količinah, hrane tudi več ali manj, cene kot na linku, je pa "ugodneje" kupovat s kronami. Sse bojim da znajo kako pivo marsikje kar po dva € prodajat. to pa je 90 Sit razlike(25%, 45kč=390 SIT).

Sem že včeraj dvignil Kč na banki :OK:

Glede sprehajanja not in ven pa nisem siguren kako je že prejšnja leta zgledalo. SIcer pa ne vem po kaj bi sploh ven hodil -do kampa imaš pol ure v eno smer(do parkinga mogoče malo manj, odvisno kje si), tako da moraš kar vse zjutraj s seboj vzeti. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede sprehajanja not in ven pa nisem siguren kako je že prejšnja leta zgledalo. SIcer pa ne vem po kaj bi sploh ven hodil -do kampa imaš pol ure v eno smer(do parkinga mogoče malo manj, odvisno kje si), tako da moraš kar vse zjutraj s seboj vzeti. .)

+ kot že omenjeno, not maš pivo in hrano. Pa ko sem jaz bil tam, je tudi bab blo dosti not. :grim

Tako da res ne vem, zakaj hudiča bi ven rinil? :eek: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LANI SEM BIL U KAMPU START IN JE RES BLA AKCIJA NON STOP :OK: ČEZ 24 H GREMO GOR U KAMP ŽEBETIN -A JE ŽE KDO BIL TAM JE KAJ AKCIJE???

ITAK SE NAS BO VIDLO - TRANSPARENTI ZA VALETA PA SEVEDA NAŠE ZASTAVE NE SMEJO MANJKAT

SE VIDMO :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LANI SEM BIL U KAMPU START IN JE RES BLA AKCIJA NON STOP :OK: ČEZ 24 H GREMO GOR U KAMP ŽEBETIN -A JE ŽE KDO BIL TAM JE KAJ AKCIJE???

ITAK SE NAS BO VIDLO - TRANSPARENTI ZA VALETA PA SEVEDA NAŠE ZASTAVE NE SMEJO MANJKAT

SE VIDMO :kva2:

Tud jst čez 24h :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!