Skoči na vsebino

Kaj se naučiš ko zletiš s ceste...


Rugi

Priporočene objave

Na tako sončen dan kot je danes preprosto moraš vžgati svoj motor in se zapeljati kamor se ti zaljubi.

In tako se usedem na suzuki DR in se odpeljem (še prej na bencinsko) nekam po gozdnih cestah in upam da bom danes znal že malo bolj obvladati motor (vozim ga kakšna dva meseca pa še to bolj poredko).

Vse gre lepo in uživam. Na poti nazaj, med vožnjo na makadamski cesti pa mi pred motor zleti ptič se zadane v motor, nato še v mojo nogo in po možnosti še kam. Ne morem verjet! Nobeden od kolegov še ni povozil ptiča meni pa se je to zgodilo že drugič!

Saj, ko pomisliš, da si pač ubil ptiča se ti ne zdi tako hudo ampak, ko sem pral moj bivši skuter zaradi drobovja in krvi na gumi in blatniku se vseeno malo zamisliš.

No in tako se odpeljem naprej z malo slabo vestjo in koncentracija, katero moraš na motorju imeti vedno, mi pade. Nato naredim veliko napako, ko zelo slabo ocenim ovinek in vanj pridem po zunanji strani. Ko opazim da to ne bo šlo zabremzam ampak očitno se v enemu metru ne moreš ustavit še posebej če greš 60 na uro.

Z motorjem zletim iz ceste ampak imam neverjetno srečo, ker je bil to eden redkih predelov kjer je bil ob cesti travnik, vseeno pa je cesta od travnika višja za okrog dva metra.

Motor pleše ko nor ampak mi ne vem kako uspe se obdržati na njem. Zaviram z vso silo in se ustavim ne prav dosti stran od začetka gozda. Šele zdaj dobim v kri ves adrenalin in vidim, da bi se lahko to zelo slabo končalo. Zajamem zrak se pomirim in odpeljem domov.

Na srečo se je zame in za motor vse končalo dobro in sem se od tega celo nekaj naučil...

NIKOLI se ne sekiraj če povoziš ptiča!!!

Popravljeno . Popravil Rugi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se tudi kravi ne umaknem več :grim . Sicer pa razne živali (do velikosti psa) mirno povozim; z motorjem sicer (tok,tok) še nisem imel podobne situacije, ampak ptiču, mački, svizcu, bobru... se niti poskušal ne bi umakniti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti, ampak tvoja objava me je od solz nasmejala. ;)

:grim Mene tut.... Kako bi šele zgledal, če bi kako tečno babo tkole povozu ( pa ne mi zamerit, punce... moral sem :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm mel podobno sranje, smo ne po svoji krivdi, neka babuša je zapeljala na moj pas, je*** ** **** , pa sm takisto komi ostal na motorju :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na srečo se je zame in za motor vse končalo dobro in sem se od tega celo nekaj naučil...

NIKOLI se ne sekiraj če povoziš ptiča!!!

Al' pa žabo! :o :grim

...Jaz sem ga pa enkrat s čelado!

Bila je takšna, kot bi jo iz škafa jagod potegnil...

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al' pa žabo! :o :grim

...Jaz sem ga pa enkrat s čelado!

Bila je takšna, kot bi jo iz škafa jagod potegnil...

No, pa vseeno nisem edini ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pofuraj mačka, tam pri ene 80km/h, potem boš videl hudiča :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojej kjra merda mora to bit! sej to je nevarno da še kej po kombinezonu fašeš. em, kako pa kej s čiščenjem? a to se tud tako velika žvau dejansko raztelesi in potem spiraš dol ledvičke pa jetrca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojej kjra merda mora to bit! sej to je nevarno da še kej po kombinezonu fašeš. em, kako pa kej s čiščenjem? a to se tud tako velika žvau dejansko raztelesi in potem spiraš dol ledvičke pa jetrca?

Sej si že kdaj videl povoženo mačko ali pa ježa? Ponavad celo črevo ven butne :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm se pa enkrat furov, pa pridem dam in vidm da mam čist krvavo rokavico, med prsti sm pa meu kljun! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm se pa enkrat furov, pa pridem dam in vidm da mam čist krvavo rokavico, med prsti sm pa meu kljun! :blush:

:SS :SS :SS

Kako da nisi nič čutil :D :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko ptiča snameš(s prsmi) pri 120 pa kar malo zaboli in takat sem si zaželeu, da bi biu ženska... AIRBAGi-pač :whistle:

Poznam pa 4 ljudi, ki so lani z motorjem nabili srno in 2 izmed teh dveh nista padla!! Sam srne še nisem meu priložnosti povozit ampak sem pa enkrat ponoči letu čez polje in zraven ceste koruza... wiii kolk oči se je noter svetilo... če bi tista čreda šla pred mano čez cesto...Kva bi kremenatlci letel po luftu, ja... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se tudi kravi ne umaknem več :grim . Sicer pa razne živali (do velikosti psa) mirno povozim; z motorjem sicer (tok,tok) še nisem imel podobne situacije, ampak ptiču, mački, svizcu, bobru... se niti poskušal ne bi umakniti.

ANIMAL KILLER :devil:

nisem še mel primera d bo kej povozu

hvala bogu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko ptiča snameš(s prsmi) pri 120 pa kar malo zaboli in takat sem si zaželeu, da bi biu ženska... AIRBAGi-pač :whistle:

lahko si srečen, da nisi ženska - airbagi znajo precej bolet :cry: , če te kdo rukne ali če se ti recimo ptič prilima pri 120 (tega sicer še nisem probala, pa tudi ne bi :nono: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem pa tut že kako kuro povozu (vse so preživele :) ), enkrat sem pa ptiča z špeglom na pol dal, pol sem pa perje še par dni okol vozu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo že pri ptičih...letos 2:0,5 zame :P

1. vrabec v čelado (čelni predel)..je rekel kolega da sam perje po zdraku letel

2. vrabec v levo stopalko

3. na avtocesti štorklja skoraj snela kolega in mene pri cca 160 km/h...ne vem lih če bi se to pol dobr končal :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto je zajc žel rakom žvižgat :cry: se je znajdu kjer ni blo treba revček... direkt med sprednjo in zadnjo kolo je zdirkal, zadnje je blo usodno O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto je zajc žel rakom žvižgat :cry: se je znajdu kjer ni blo treba revček... direkt med sprednjo in zadnjo kolo je zdirkal, zadnje je blo usodno O:-)

a ma zdej yamaha kako prasko.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma zdej yamaha kako prasko.....

je bil v akciji kar tist moped s profila :OK: yamaha še zmer brez praske :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se naučiš?

Da te v prihodnje ne bi več bolelo telo :grim in transakcijski račun :grim ...

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!