Skoči na vsebino

Kaj se naučiš ko zletiš s ceste...


Rugi

Priporočene objave

Jst na srečo nism še nobene večje pogazu od muh,mušič,hroščev,metuljev,...Najbolj nagnusm je ko se grem včasih podvečeru pelat ko se mal shladi pa pol ko pridem domov prnesem na čeladi pa na jakni še 2 Kg mrčesa za u juho :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NSR FReAK je naredil totalko, ko se je hotel izmakniti temu, da bi povozil mačko :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm tud že zadel ptiča pri cca 100/uro. Ker ni bilo nič čutiti (zadel je pod balanco nekam), sem mislil, da sem ga zgrešil. Da je bila pa "smrtna nesreča" sem pa zvedel dan/dva kasneje, ko je začelo smrdeti od motorja. padel je namreč nekam na dno plastike in sem ga vozil sabo. To je šele packarija :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..sm 1X fasu ptiča v ramo, kter "tip in model" ptiča je bil nimam pojma, sam mislim da je bil golobjega kalibra. Filing je bil k da me je Tyson u roke dobu,.. tut ni velik falil da bi me s motorja snel,.. :wacko:

letos sm dobu pa enga v čelado,.. še dobr da mi ni vizirja sesulo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa ste pri 60km/h v ovinku, pa verjamite da zna bit mačka, pardon, mačkin REP zelo spolza zadeva.

Kot je omenil The stroj, motor totalka, jaz pa 5 šivov na koleni. Motor ni zavarovan niti kasko niti proti divjadi. :alien1: :alien1: :alien1:

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa verjamite da zna bit mačka, pardon, mačkin REP zelo spolza zadeva.

Motor ni zavarovan niti kasko niti proti divjadi. :alien1: :alien1: :alien1:

lp, FReAK.

Verjetno si mislil zavarovan proti domačim živalim. Razen, če si povozil rep mačke Risa. :whistle:

Uspešno okrevanje ti želim. .)

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se tudi kravi ne umaknem več :grim . Sicer pa razne živali (do velikosti psa) mirno povozim; z motorjem sicer (tok,tok) še nisem imel podobne situacije, ampak ptiču, mački, svizcu, bobru... se niti poskušal ne bi umakniti.

Eni ste pč brez srca :BUA: :BUA: (res ne najdem besed za take ljudi k se niti neb poskušov umaknt mačku al pa ptiču ... grozno :SS )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni ste pč brez srca :BUA: :BUA: (res ne najdem besed za take ljudi k se niti neb poskušov umaknt mačku al pa ptiču ... grozno :SS )

Umikal sem se psu in zapeljal s ceste in se trikrat obrnil okoli (za avtom seveda); ne jebem se umikat več :doze: . Divjad še vedno poskušam obvozit (ko sem v avtu, vse kar je manjšega od jelena sigurno ne);

tak sem, bolje vsi ostali kot jaz :devil: .

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umikal sem se psu in zapeljal s ceste in se trikrat obrnil okoli (za avtom seveda); ne jebem se umikat več :doze: . Divjad še vedno poskušam obvozit (ko sem v avtu, vse kar je manjšega od jelena sigurno ne);

tak sem, bolje vsi ostali kot jaz :devil: .

Tudi v vsakem priročniku varne vožnje piše, pa avtošole tako učijo, da se manjšim živalim oz. oviram nikakor ne poskuša izognit za vsako ceno in da se trdno prime balanca in se jih raje prevozi/povozi. Je riziko padca manjši kot pri poskusu manevra za vsako ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pofuraj mačka, tam pri ene 80km/h, potem boš videl hudiča :xx:

Jaz sem ga enkrat,...kolega ponoci peljem proti domu se s svojim bivsim dtjem50.....po hribu dol kolk je letelo ene 85-90 pa povozma macka z obema gumama sem ga uspel zadet,motor je pac malo zaplesal midva s kolegom pa srecno naprej,tak kot macek(je bil zilave narave :D )

Sem pa enkrat z istim motorjem zadel psa pri hitrosti 50kkm/h mi je iza skarfe priletel direkt pod prvo kolo,se je pobral in so dalje,jaz pa tud(sam jaz se nism rabo pobrat,k sreci)

Drugac pa z vsakim izletom s ceste,padce,trkom,....se naucis nekaj novega,...vsaj jaz sem se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jst sm se pelju enkrat po cesti ob reki in vidim da je čaplja vzletela iz reke nad cesto direkt pred mene, sicer je bla višje od mene, zato gasu nisem spuščal, potem pa se je prasica usrala, in lih d sm še obvozu da se mi ni drek lepo razmazal po čeladi, kombinezonu in motorju :D

sem pa 1x z atxom nagaziu srno tko da se je znašla med prednjim in zadnji kolesom (pod mašino), neki se matrala da bi ustala pa ni mogla, jaz pa tud mopeda nism mogu premaknt :) in mi pač ni preostal druzga kt d sm ustov iz motorja, ji eno krepko nabasou u rit in hit je bla osvobojena..... meu sm ga pa tud vlik pod kapo :D sem pa srečen da me ni usulo :D

drugih srečanj z živalmi pa zaenkrat na srečo še nisem doživel

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je 1x ratalo z motorjem povozit podgano in to na ravnini pri 100km/h +, v bistvu se sploh ni niti čutilo, da bi kaj povozil, saj imava skupaj z mopedom krepko čez 300 kg.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tud že ptiča dubu v ramo, sam ni blo hudga. Mnde je celo letu naprej. Pa tud psa sm že povozu. Padu k bik, razbil motor, sam mi ni blo hudga. Pes je pa mnde tud preživu. Tuki je pa link na filmček kaj se zgodi s srno ki jo motorist povoz.

Srnca

Lp Matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj od mačke ali zajca pod kolesi me sfuka čebela med stegnom in posodo za gorivo, jaz pa v kavbojkah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

S ceste še ne, ampak po cesti.......

V nedeljo 13. sem se na poti v Zajcklošter naučil, da če v ovinku zdrsnem na šodru in tako rekoč že ležim, se nekateri motorji sami poberejo in po poskusu high-sideanja peljejo normalno naprej. Edino škorenj je malo pregulilo.

Še zdaj nič jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S ceste še ne, ampak po cesti.......

V nedeljo 13. sem se na poti v Zajcklošter naučil, da če v ovinku zdrsnem na šodru in tako rekoč že ležim, se nekateri motorji sami poberejo in po poskusu high-sideanja peljejo normalno naprej. Edino škorenj je malo pregulilo.

Še zdaj nič jasno.

Sej ti tud' nikoli ne bo... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

enkrat sm se prpelov na parkerplac kjer je biu moj frend in mi reče d je nekej rdečga na blatniku, pa pogledam in res razpacanu skos do vilc po pa vidm še na okvirju nek rdeč koščk, zgledalu je ku d bi nekej krvavga pod kožo zgazu, ampk na srečo je bla sm češna :D

drgač sm pa že bremzu pred jato ptičev k je vzletela s travnika ampk na srečo mene in ptičev nism nobenga zbiu :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa še na srečo ni nič priletelo ali pa da sem kaj zbiu!! ni pa veliko mankalo v sredo zvečer okrog 20.00 se peljem po cesti ( na lastno odgovornost) npr je 3 km ravnine na obeh straneh pa gozd seveda jst prizgem na ene 80km/h in potem blag ovinek v levo!! in kar na enkrat 9 komadov jelenadi prileti iz gozda!! z enim od mladičev sva se kar na 1m gledala ko sem pred nim ostavil( pomoje je mislu še dobro da mam brembo :D)!!

tako da srečno vožnjo vsem sploh se pa mirkite kakšnih ježev ki jih zdaj v jesenskem času kar mrgoli po cesti :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ANIMAL KILLER :devil:

nisem še mel primera d bo kej povozu

hvala bogu

Lažeš! Pol boš pa še rekel, da nikoli nisi snel metuljčka, muhce, ose, alpa kj podobnga :devil: :devil:

A pol nisi ti tud mal animal killerja, roko na srce?

Mal butasto in nevedno vprašanje, ampak 12 dan motorček, pa.... Zanima me, če skineš zabo, alpa ježa, a to ful zdrsi, pa kolk maš možnosti, da ujameš motorček, ko ti začne poplesavat (si vsaj predstavlam tako...)

papa, pa brez zamere moji zlobi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je ravnina ni panike, motor se sam ujame, če ne delaš nekih sunkovitih gibov vendar je vprašanje če bi pri normalni vožnji močno občutila reveža pod kolesi.

Med ovinki je pa druga zgodba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!