Skoči na vsebino

Kaj se naučiš ko zletiš s ceste...


Rugi

Priporočene objave

Jest sm povozu lisico. Res da je bla že prej mal povožena sam je bla še dokaj"cela". Moram reč da mi je mal lukno stisnl k sm jo zagledu. Sam je šlo brez panike čez. Res da na ravnem če bi blo pa v ovink bi pa najbrž mal vadu kako se pravilno moped pobira :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lažeš! Pol boš pa še rekel, da nikoli nisi snel metuljčka, muhce, ose, alpa kj podobnga :devil: :devil:

A pol nisi ti tud mal animal killerja, roko na srce?

no ja :blush: :whistle: to so malenkosti.

prjatu enkrat povozu zajca,ga je lepo odprlo in razmazal po cesti jest pa zadi kasiral drobovje :SS

pa smo prali moped pa kombinezon......

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš malo več smole se naučiš:...

Da je naše zdravstvo dokaj u kurcu, da jim grejo motoristi na živce, pa da ne omenjamo ZZZS :BUA: :BUA: :BUA:

:hmm: Kaj pa bi se še lahko.... .)

Decaf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš malo več smole se naučiš:...

Da je naše zdravstvo dokaj u kurcu, da jim grejo motoristi na živce, pa da ne omenjamo ZZZS :BUA: :BUA: :BUA:

:hmm: Kaj pa bi se še lahko.... .)

Decaf

Predvsem tisti del, da ne marajo motoristov sem ugotovil tudi jaz, pa vse po kar sem prišel je bilo 5šivov na koleni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem tisti del, da ne marajo motoristov sem ugotovil tudi jaz, pa vse po kar sem prišel je bilo 5šivov na koleni.

Ko sem se letos ponesrečil in me je pozneje Lumpa pripeljala v MB špital, me je sprejemna sestra vprašala, če sem padel doma. :? Ja doma v dnevni sobi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem enkrat ponoči povozil manjšega psa. Peljem ene 70km/h, pred seboj zagledam zadnje luči avtomobila... in kar naekrat sem bil pri avtu (sredi noči je stal na cesti) jaz avto na srečo obvozim, v istem mometu pa mi pred motor skoči ta nesrečen pes... v bistvu ga nisem povozil, samo zadel... potem mi postalo jasno, zakaj je tisti z avtomobilom ustavil sredi ceste... verjetno se je ustavil zaradi psa na cesti :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat sem povozil mačko - živa jeba je pucanje zapečenega črevesja iz cilindrov in pa smrad preden prideš domov in se mašina ohladi :SS :SS

kolega je povozil kuro, isto sranje ampak on je še jajco mal spečeno na cilindru :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avgusta povozil psa pri krapini. kar nankrat je bil revež sredi ceste potem pa pod mojimi kolesi. čudežno sem ostal na motorju in nepoškodovan. žal to ne velja za psa ki je končal v črni kroniki.

lplp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se letos ponesrečil in me je pozneje Lumpa pripeljala v MB špital, me je sprejemna sestra vprašala, če sem padel doma. :? Ja doma v dnevni sobi.

Jaz bi bil vesel če bi lahko tako rekel. Bil pripeljan z Rešilcem. Da ne omenjam vseh težav od policije, do sodnika za prekrške, socialne službe.... Pa še kot je bilo rečeno, Teren ob cesti je pretrd za metanje se po tleh :P

Fantje, če le imate ob izletu možnost osebnega prevoza v bolnišnico ga izkoristite, pa maker rečete, da ste se spotaknili ob podgano.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, če le imate ob izletu možnost osebnega prevoza v bolnišnico ga izkoristite, pa maker rečete, da ste se spotaknili ob podgano.

lp, FReAK.

To zna biti nevarno :( . Smem vprašat zakaj si imel take težave?

Glede izleta iz ceste pa..zaenkrat tega še nisem doživela. Upam da tudi v bodoče ne bom :cry:

LP :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mel v ponedeljek več sreče kot pameti. Vozimo 3 en za drugim v avtošoli (beri: začetniki, brez izkušenj). Jaz na ER5, za mano en na 250 ccm, na koncu pa en na YBR125. Jasno, da mam jaz daleč najboljše bremze - al pa se najboljše od nas 3 znajdem z njimi po poligonu sodeč (po moje bo kar taprvo). Tema, cca. 80 km/h, avto nasproti, rahlo zaslepljen, ker eni ne znajo krajšat luči, takoj za avtom pa mačka na poti preko ceste iz leve na desno, cca. 50 cm od sredinske črte. Takrat sicer nisem vedel od kod mi hipna odločitev, da jo bom povozil, če bo tak naneslo, sem pa ugotovil to kasneje, ko smo malo analizirali. Mačka se je na srečo ustavila in počakala, da smo vsi 4 (še inštruktor v avtu) prišli mimo. Kasneje pa sem pogruntal, da sem ravno tukaj na forumu prebral, da se mačko definitivno povozi, če hočeš ostat na motorju in ne obležat na cesti. Inštruktor nam je potem tudi povedal, da vse kar diši po višini do 25 cm definitivno povozit. Imeli pa smo tudi srečo, da sem tak odreagiral, ker bi verjetno bli vsi 3 skup, če bi se jaz vredu na bremze obeso...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK... zdej mi grejo pa ta samomorilska nagnjenja slovenskih ptičev že pošteno na jetra :angry:

Ja spet sem ga fasal. Tokrat v hladilnik <_<

Mislim da je tokrat celo preživel ker ni ostalo nobenih sledi drobovja ali odpadlih okončin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

To zna biti nevarno :( . Smem vprašat zakaj si imel take težave?

Glede izleta iz ceste pa..zaenkrat tega še nisem doživela. Upam da tudi v bodoče ne bom :cry:

LP :blush:

dobro če si polomlen itaq da rešilca pokličeš. Jaz pa sem recimo mel izlet, kjer sem fasal "samo" 5 šivov. ker pa sem jaz kriv da sem pado pa sem avtomatsko povročitelj prometne nesreče in ne wem kaj še vse. V glavnem tralala za brezveze. pa še socialna je težila ker sem mladolten.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi nekaj časa nazaj povozu mačko z motorjem, mal močnejš sem poprijel balanco motor sem probu držat v čim bolj ravni liniji in ko jo povoziš ne bremzaj, bremzaj samo prej, pol pa nardi samo mljack pa mal rukne. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
dobro če si polomlen itaq da rešilca pokličeš. Jaz pa sem recimo mel izlet, kjer sem fasal "samo" 5 šivov. ker pa sem jaz kriv da sem pado pa sem avtomatsko povročitelj prometne nesreče in ne wem kaj še vse. V glavnem tralala za brezveze. pa še socialna je težila ker sem mladolten.

lp, FReAK.

Dokler je sam par šivov,pa mal kazni ni problem,problem je ko kaj takšnega narediš sebi in drugemu popolnoma nedolžnemu.Poglej tale video naj bi bil nam vsem v pouk!!!!

(upam,da mi uspe!)

Video.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najpametneje se je učiti na napakah drugih,........

Hudič pa je, ker nekateri tega ne bodo nikoli doumeli!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naučiš se hitro pobrat motor in se pretvarjat, da se ni nič zgodilo. Če si seveda zmožn.

... pri tem je obvezen komentar za vse gledalce: "Jaz sem profesionalec! Tega nikar ne počnite doma, ker se lahko poškodujete!". :whistle: :whistle:

(prostopoŠtrumfupress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!