Skoči na vsebino

Kaj se naučiš ko zletiš s ceste...


Rugi

Priporočene objave

Jaz sem ene parkrat zletel ven. In kaj sem se naučil? Nič.... A bi se moral kaj?

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peljal iz Lenarta proti Mariboru. V ravnici pri gradu Hrastovec prehitel šleperja in pri zavijanju nazaj na desno iz koruze vzleti fazanka Ker pa je bil močni veter, jo je zabilo dol in direktno v mojo čelado. Uspel sem samo spustit glavo, da je nisem dobil v vizir ampak malenkost višje. Še tri dni je bilo v celi ravnici perja do kolen... :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.

A Rugiju,se je to zgodilo!?

Uf na to sem že skoraj pozabil... :whistle: Se vidi da že dolgo časa nismo nobenega novega motorja dobili (z vsakim motorjem, ki ga imamo in smo ga imeli sem že imel bližnje srečanje s ptičem). :) Tist strip je pa čist hud :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Kaj pa vem kaj se naučiš.. da na tistem odseku kjer si vn odletu bl pazš, pa drugje tolk bl nažigaš :krneki:

Ma ne.. pač mal bolj ahtaš, krneki tema! :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda, toj kr res,.. sam js sm sam kavbojke, čevlje, pa eno jaknco uniču.. :P Sm mel že dost hujše poškodbe z rolerji recimo :lol1: Več sreče kot pameti ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Turčiji, blizu Erzuruma sem bil v kompletni motoristični obleki. Jakna, čelada, rokavice daleč preko zapestja (tadolge). Pri 120/h mi je v rokav (ne vem, kako) priletela čebela. Žal ni preživela :unsure: , jaz sem pa naslednje pol ure sedel za cesto in hladil pik... :headbang:

Nisva padla (na motorju sva bila 2), sva pa kakih 150-200 m vozila rahel (hm, pustimo detalje) slalom

llp

bv

Popravljeno . Popravil Bojanv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne rabiš povozit kake večje živali, da imaš svetovno pizdarijo.

Sam sem imel že incidente z vrano, cucki in mačkom ampak najbolj sem pa "užival" ob spodnjem dogodku.

Lani na cesti med Cerknico in Blokami sem hotel ob počasni vožnji malo uživati radosti odptega vizirja na čeladi pa se mi nenadoma začne dozdevati ,da v čeladi nisem sam ampak imam družbo ene malo večje rumeno črne žuželke. Revica se je borila z zračnim tokom, da bi se prebila iz smrdeče votline in ker ji poiskusi poletov nekako niso najbolje ratovali se je odločila da bo šla kar peš od uhlja po licih do brade in potem spodaj nekje ven.

Jaz sem v tem časom stiskal žnable,da se nebi zavlekla kam na varno in zelo nežno dihal ,da je nebi razpizdil in pa upal da pri prehodu izpod čelade ne najde še luknje pri odprtini jakne na vratu.

Bremzanje, slalom in prisilni postanek sta se k sreči dobro končala. Ampak kaj si je mislil avtomobilist za menoj pa ne vem in raje ne vem.

P.S. Kako hudiča sploh vozijo nekateri z odprtimi čeladami in brez jaken. Da jo fašeš v ovinku si kuhan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm pa ratov bl previdn... mogoce je to tud y odrascanjam pogojen kaj pa vem... drgac sm se pa naucu da so ydravniki na orgenci prave face... rayn ko te s peroksidam pere...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peljal iz Lenarta proti Mariboru. V ravnici pri gradu Hrastovec prehitel šleperja in pri zavijanju nazaj na desno iz koruze vzleti fazanka Ker pa je bil močni veter, jo je zabilo dol in direktno v mojo čelado. Uspel sem samo spustit glavo, da je nisem dobil v vizir ampak malenkost višje. Še tri dni je bilo v celi ravnici perja do kolen... :whistle: .

:kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne rabiš povozit kake večje živali, da imaš svetovno pizdarijo.

Sam sem imel že incidente z vrano, cucki in mačkom ampak najbolj sem pa "užival" ob spodnjem dogodku.

Lani na cesti med Cerknico in Blokami sem hotel ob počasni vožnji malo uživati radosti odptega vizirja na čeladi pa se mi nenadoma začne dozdevati ,da v čeladi nisem sam ampak imam družbo ene malo večje rumeno črne žuželke. Revica se je borila z zračnim tokom, da bi se prebila iz smrdeče votline in ker ji poiskusi poletov nekako niso najbolje ratovali se je odločila da bo šla kar peš od uhlja po licih do brade in potem spodaj nekje ven.

Jaz sem v tem časom stiskal žnable,da se nebi zavlekla kam na varno in zelo nežno dihal ,da je nebi razpizdil in pa upal da pri prehodu izpod čelade ne najde še luknje pri odprtini jakne na vratu.

Bremzanje, slalom in prisilni postanek sta se k sreči dobro končala. Ampak kaj si je mislil avtomobilist za menoj pa ne vem in raje ne vem.

P.S. Kako hudiča sploh vozijo nekateri z odprtimi čeladami in brez jaken. Da jo fašeš v ovinku si kuhan.

je enkrat kolega pred mano osa sekala v obraz.. revež se je kot zmešan tolkel po čeladi, jaz pa sem skoraj trčil v njega, tako je bremzal...

sem pa od znanca slišal štorijo, ko ni mogel sneti čelade, ker mu je obraz tako otekel po čebeljem piku... mu kar verjamem.. sem že videl take otekline..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pa od znanca slišal štorijo, ko ni mogel sneti čelade, ker mu je obraz tako otekel po čebeljem piku... mu kar verjamem.. sem že videl take otekline..

to zadevo zelo dobro poznam......leta nazaj, ko sem se vozil proti Banja Luki, mi je pri 140km/h priletela osa med čelado in sončna očala...in ker ji zgleda ni bila všeč vožnja na motorju, si je želela izboriti izhod z rapidnimi piki v obrv in čelo.....erotika....temu rečem "zaviranje v sili"....do Jajca sem bil zabuhel že kot hribovski jabuk, tako da sem komaj snel čelado.....frankenstein je bil lepotec proti meni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa enkrat priletela osa skozi delno odprt vizir.Me je napikala in grizla.Zelo neprijetno.Ne razumem nekaterih, ki se vozjo 150 ...km/h brez čelade ...Ampak to je že druga tema ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bosanske ja.....so velike kot helikopterji....ziher jih futrajo posebej.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bosanske ja.....so velike kot helikopterji....ziher jih futrajo posebej.... :naughty:

Preveč rdečga mesa :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi dobil oso v čelado... pred nekaj leti, ko sem se peljal s skuterjem v trgovino. Pičila me je v lice, ampak začuda nisem dobil frankensteinovske otekline. Ker imam preklopno čelado, se pri kakšni počasni vožnji vozim z dvignjenim predbradnim delom, kar zna biti seveda precej nevarno. Se mi je tudi že zgodilo, da mi je podobna žuželka priletela v sončna očala. Sem se ustrašil ko pes. Takoj spustil predbradni del in vizir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je recimo v betico usedla ideja, da po cesti z dvemi bicikli nič več, samo še po pisti. So mi rabli 2krat povedat. Zgleda da prvič nisem slišal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno zarad takih incidentov z mrčesom imam vezir med vožnjo vedno zaprt. Sicer še nisem bil popikan ampak je dovolj že to da ti okoli uhlja nekaj brenči :)

Najbolj je pa takrat ko ti osa prileti v vizir: "Haha, boš ti mene ja :D " in ostane samo še zmazek čez čelado.

Popravljeno . Popravil Rugi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!