Skoči na vsebino

Kaj se naučiš ko zletiš s ceste...


Rugi

Priporočene objave

Meni se je recimo v betico usedla ideja, da po cesti z dvemi bicikli nič več, samo še po pisti. So mi rabli 2krat povedat. Zgleda da prvič nisem slišal.

O tem razmišljam tudi jaz, oziroma bom razmišljal, če se mi bodo rehabilitirali in pobrali periferni živci desnega brahialnega pleteža.

Prišel sem tudi do spoznanja, da se ne zavedamo, kako hitro smo minljivi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D, če si v temi na pol slep, se rajš izogibaj nočnim vožnjam :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cita:...Da jo fašeš v ovinku si kuhan.

Nekuhan!!!!!

Ta prvo opikan, pol pa če maš srečo, samo še podrajsan po komolcih in kolenih :whistle:

Js sm mel srečo de to ni blo v ovinku, ampak na ravnem. "ta rmena muha"-beri osa, kr ni znala iz čelade, pikat je pa znala dobr :angry:

Na srečo sm mel v kufru ledeno ploščico :naughty:

Popravljeno . Popravil kaca1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem razmišljam tudi jaz, oziroma bom razmišljal, če se mi bodo rehabilitirali in pobrali periferni živci desnega brahialnega pleteža.

Prišel sem tudi do spoznanja, da se ne zavedamo, kako hitro smo minljivi.

Glede na to da sem se sam po 20 letih dokaj srečnega motoriranja,v zadnjih 5 letih trikrat stouku,in sem še v fazi rehabilitacije,pa že razmišljam kako pridet spet do motorja,bi reku da se z leti nisem čist neč nauču.Če mi je usoda pač tko namenla da se bom fentu,potem pač tko bo,pa tud če se ne bom več nikoli usedu na motor.

Tud sam bi se rade volje s ceste pobral na pisto,a je pr nas ni,v hrvatijo me pa ne vleče baš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud sam bi se rade volje s ceste pobral na pisto,a je pr nas ni,v hrvatijo me pa ne vleče baš.

In problem je.....kje????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In problem je.....kje????

da piste pri nas ni :rolleyes:

pobilliyevopress

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da pametnejši popusti...

...pomeni da bo cesta enkrat mehka ratala :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nc, pomislu sm sam, d bi blo dobr AO+ zavarovanje si uredit...ah, ne, sej bom pazu odslej....Ja, sm pazu dokler... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je sršen zabil v čelo na mopedu pri cca 95 km/h. Sm pa mislu da mam metek v glavi :wacko:

doživela nekaj podobnega =) pri kakšnih 15 letih, seveda zlo "pametna", na skuterja brez čelade, in se mi je neka vlka žuželka zaletela u čelo =)) matr je bolel potem še 2 dni, pa taka buška se nardila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale mrčes čista jeba,enkrat dobil direkt v čelo pri odprtem vizirju taveliko letečo kobilico :headbang: pa oso ali čebelo trikrat,enkrat v roko,nogo in vrat,za vsako jim je ratalo me vsekat!

Kaj sem se naučil?

Da sem alergičen na pike žuželk :krneki: in vedno se vozi z zaprtim vizirjem,vsaj delno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

doživela nekaj podobnega =) pri kakšnih 15 letih, seveda zlo "pametna", na skuterja brez čelade, in se mi je neka vlka žuželka zaletela u čelo =)) matr je bolel potem še 2 dni, pa taka buška se nardila :D

tisti buški na čelu se v puberteti reče mozolj :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,pa definitivno se splača met AO+,pa dobrga advokata zravn,v primeru izletov s ceste.Sploh ne morm razumet,ko slišim da je večini to prevelk strošek! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem včeraj plačala tudi AO+, ker sem letos že imela padec in imam že 4. teden sranje z roko.

Saj ti dajo tudi na obroke in če pomisliš, da si zavarovan in da dobiš nekaj denarja, ki ti pomaga popravit tudi mkotocikel, hitro pozabiš na ta strošek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se naučiš ko zletiš s ceste...,

To, da se nisi še nič naučil, če imaš srečo o tem sploh še razmišljat.

Nikola Tesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!