Skoči na vsebino

Logatec


jezst

Priporočene objave

Spoštovani prebivalci Logatca.

Zanima me, kdaj misklite zrihtat cesto, ker mo vsakič, ko se peljem skozi Logatec skor proteza ven pade.

Najlepše se vam zahvaljujem za odgovor.

Nezadovoljni uporabnik lokalnih cest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani uporabnik lokalnih cest preljite se mimo Logatca po avtocesti. :ninja:

(negarantiramozadovoljstvapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prav ravno včeraj zvečer okrog 21h k sem se peljala zadi na goldi iz večerje sita za bruhat,po tej shukani cesti in mal manj kot preklinjala zravn :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni tista betonska cesta pod nekim spomeniškim varstvom?kšno divjo balanco pa hitro fašeš tam ja.. je treba počasi pelat.

ja tist drevored je baje od časov napoleona (nej me kdo popravi če ni res)

sam v mestu je pa res sranje :grim zadnji cajt da zrihtajo :angry2: :angry2:

tam se je najhujše peljat, ko te tišči na skret :grim

se strinjam lenči. :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tist drevored je baje od časov napoleona (nej me kdo popravi če ni res)

sam v mestu je pa res sranje :grim zadnji cajt da zrihtajo :angry2: :angry2:

www.obcina-logatec.com

"Ta drevored je eden najdaljših in najbolj znanih obcestnih drevoredov v Sloveniji. Zasnovan je bil v času Ilirskih provinc, po ustnem izročilu leta 1810, zato se imenuje Napoleonov drevored.

Drevored ima dominantno lego ob vstopu v naselje in je značilnost Logatca. Sestavlja ga 290 dreves vrste lopovec (Tilia cordata) in lipa (Tilia platyphyllos). Drevored je dolg 1900 m."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drevored v Logatcu je pod nekim varstvom(baje da celo ne bi smel solit ceste tam pozim :BUA: ),mi pa ni

jasn zakaj potem ne porihtajo vsaj tistih200-300m od rondoja pa do petrolove bencinske.

Vem da ste mimoidoči razočarani...pa vendar pomislite kako se potem počutimo prebivalci logatca

ki se vozimo čez "njivo"vsak dan(sola,zlužba,opravki,turce...)

tko da...ustavte se pr župani/občini pa povejte svoje želje.

LP Andrej

PS.so pa tiste plošče betonske dost bl vzdržljive kt asfalt-bolje kaka razpoka,dve kot pa zalivke :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS.so pa tiste plošče betonske dost bl vzdržljive kt asfalt-bolje kaka razpoka,dve kot pa zalivke :o

To pa drži kot zalimano. tisti beton je tam postavljen že ogromnega cajta, pa sploh ni potrebe po kšnih vzdževalnih delih. asfalt bi v vseh teh letih že 3x mogli zamenjat. udobno pa ni bohvekaj... nenazadnje ga je sam 2km. če smo do zdej prežveli, bomo ja še naprej! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej nisem pisal da bi bilo treba drevored posekat. Je čisto prijeten in zanimiv. Pač ne noriš med drevesi. Cesta pa :BUA: :slap:

Ali se je ne da zrihtat tako, da drevesa ostanejo cela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej nisem pisal da bi bilo treba drevored posekat. Je čisto prijeten in zanimiv. Pač ne noriš med drevesi. Cesta pa :BUA: :slap:

Ali se je ne da zrihtat tako, da drevesa ostanejo cela?

...ali pa vsaj na koncu postavit en skret in en bruhalnik :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to s kakšno hitrostjo se razvija Logatec v zadnjih letih :OK: ind cona, stanovanja... bi bilo res logično

da se tudi cesta popravi :angry2: vendar pa je tudi res, da zaradi slabe ceste skoraj ni prekoračitev hitrosti(od rondoja proti Vrhniki)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vendar pa je tudi res, da zaradi slabe ceste skoraj ni prekoračitev hitrosti(od rondoja proti Vrhniki)

LP

to pa ti verjamem - mojega ubogega avtočka tam skoraj razmontira, če priletim na tisto cesto prehitro :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V naselju cesto je za zrihtat. Napoleonove lipe pa bi lahko spremenili v sprehajališče in vzporedno potegnili novo cesto. Ne bi bil nevem kakšen kunšt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupte si endure, boste lažje požirali luknje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Misliš lipovec?

Drugače se pa tudi lopovec dobro sliši :D

ups...no, tako imajo napisano na webu - sem samo skopirala. se pa res fajn sliši :grim - to je zihr kaka avtohtona slovenska vrsta :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba spet bit pri soorganizaciji dirke po italiji, pa bodo tiste luknaste dele ceste čez logatec sigurno sigurni asfaltiral, drugač pa se jaz v logatec pripeljen po AC, potem pa dalje proti postojn

janih

p.s.: pogrešam žensko, izgubil sem jo verjetno na relaciji logatec-vrhnika, opazil na vrhniki, ko sem se ustevil na sladoled :? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej nisem pisal da bi bilo treba drevored posekat. Je čisto prijeten in zanimiv. Pač ne noriš med drevesi. Cesta pa :BUA: :slap:

Ali se je ne da zrihtat tako, da drevesa ostanejo cela?

Kako to misliš, cesto zrihtat brez, da se dreves dotkneš - nemogoče! :P

Logatec cesta je shit pa še tisoče drugih! Ministrstvu za promet in transport pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani uporabnik lokalnih cest preljite se mimo Logatca po avtocesti. :ninja:

(negarantiramozadovoljstvapress)

:slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V naselju cesto je za zrihtat. Napoleonove lipe pa bi lahko spremenili v sprehajališče in vzporedno potegnili novo cesto. Ne bi bil nevem kakšen kunšt!

dej predlog Ministrstvu za promet mogoče te bojo uslišal.... :naughty: drgač pa ni slaba ideja...

ups...no, tako imajo napisano na webu - sem samo skopirala. se pa res fajn sliši :grim - to je zihr kaka avtohtona slovenska vrsta :lol1:

ja pa za cesto verjetn tud velja da je avtohtona slovenska vrsta :lol1: :naughty:

je pač neki posebnega ali pač....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa za cesto verjetn tud velja da je avtohtona slovenska vrsta :lol1: :naughty:

je pač neki posebnega ali pač....

absolutno so take ceste nekaj posebnega - dobro, da zanje še niso uvedli cestnin (tako kot za AC) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!