Skoči na vsebino

ukradeni akrapoviči


jani7x7

Priporočene objave

Pozdravljeni!

16.07.2006 na dopustu na Hrvaškem-PAG-NOVALJA med 03 in 08 uro zjutraj, sta bila iz motorja KTM 950 SM okradena dva akrapovič lonca.

[attachmentid=75859]

Levi lonec je bil na vrhu malenkost poškodovan.

Za morebitne informacije pokličite na tel. 041/381-183

Podatek ki me pripelje do izpuhov bo bogato nagrajen!!!

Hvala in LP , jani

post-10153-1153149421_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kultura naroda nardi svoje. Mam sodelovca ki prav da je povsem čist (kriminal pa droge) odkar ma familjo, sam zgleda da zanj skrivanje artiklov (naprimer majoneze) v žepih medtem ko plačije ostale zadeve na blagajni ni kriminal.

Vse bi mogl kaznovat, še tako majhne kraje, to je pač prepričanje človeka, ali ne bo nikoli ničesar vzel ali pa sprva le malenkosti. Slednji so tisti ki jih privabi odklenjen avto z ključi v volanu. Vse je na vzgoji malega otroka in kasneje mladostnika, tu pa se potem kaže kultura ki po vsem svetu pada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja domov je bila ziher pestra :devil:

Drugač pa sožalje, dubu nazaj jih itak 99% neboš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne boste preveč nabijal:

1. Škoda za rore, ampak kot je že nekdo napisal +99%, da jih nikoli več ne boš videl.

2. Prvi primer slovenskega motorja za katerega vem, da so mu spizdili akrapoviče na Hrvaškem.

3. Rajene začnem debate, koliko jih je bilo v Sloveniji in za katere vem iz prve roke, da so jim sneli Akrapote (mater prvo spizdevanje rora je bilo ko so mi pred desetletji izpred gimnazije spizdili Lipnika iz mopeda) :blink: .

4. Vprašanje korektnosti in morale posameznika, da takoj tolče po celotni bikerski populaciji neke države. Isto kot imajo hrvati svoje morone in kretene jih imamo tudi mi sami.

Torej ...

S spoštovanjem,

Zoolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sproži piranski zaliv in pojdi to objavit na www.motori.hr :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No hvala vsem za komentarje in ogled te teme, morda je še kakšno upanje.

Nekdo jih bo sigurno nekje vidu, morda pa prav ker od vas.

No glede tistih vprašanj:

-Motor je bil parkiran na parkirišču pred apartmajem cca 5m od vrat.

-domov pa me prvo kot prvo niso pustili da peljem krimiči, ker je preveč roštalo, pa tudi več kot 15 min. tudi jaz nebi zdržal. Na srečo je bil z nami foter s pickapom, pa smo ga naložili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5m od vrat? fak....sprašujem ker grem tudi sam letos dol....bo treba nekaj zgruntat :hmm:

Aja...a si me homologirane lonce...če ja, bi lahko dal E-številko loncev , da malo učk vržemo dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zanimivo, ravno v petek grem dol z mojim capotom in si bom zapisal tole cifro, če bom videl akrapote ti sporočim.

Drgač pa upam da mam dost Xeno z alarmom + alarm :?

Rorov pa zaenkrat še ni .)

Popravljeno . Popravil CAPIROMZY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zanimivo, ravno v petek grem dol z mojim capotom in si bom zapisal tole cifro, če bom videl akrapote ti sporočim.

Drgač pa upam da mam dost Xeno z alarmom + alarm :?

Rorov pa zaenkrat še ni .)

če ti ga bo mel namen spizdit ti ga bo tud če boš mel 15 alarmov gor .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti ga bo mel namen spizdit ti ga bo tud če boš mel 15 alarmov gor .)

To pa sploh ni res!!! ker vsi pa le niso profi vlomilci/tatovi.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa sploh ni res!!! ker vsi pa le niso profi vlomilci/tatovi.

lp

hja res je[attachmentid=76068] sam če maš >srečo< boš naletu glih na taprauga....

nikol ne veš.....

post-10693-1153334123.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....jaz grem drug tedn dol,... očitno bom mogu "malarin" sabo vzet,.. če dobim purgerja da ga men dol šraufa, bom parklje seku,... začel bom z mezincem na 1 členku.... Mamico jim lopovsko,... Pišuka,... zdej že študiram, da bi kr original gor našraufu,...

No tu je še homoligacijska številka, da se lahko prepričate, če jih kdo kje slučajno VIDI.

E1 0552

M-KTM02

..če vitim kazga KTM-a bom mal pogledu, itak da, čeprav sem prepričan da je že nekje, bog ve kje..

P.S.: a si sam registrsko zapišem al kr dol odšraufam?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!