Skoči na vsebino

Ko butasta ženska pelje brezglavo!!


V-strom650

Priporočene objave

pravkar prebral temo......fičo lepo napisano :OK: :worship:

Bojan želim čim hitrejše okrevanje pol pa spet gas :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo vsem še enkrat....

Prihajam spet od Bojana iz bolnišnice...(hja en doktor mi je prav danes rekel...previdno se peljite...ker ta cesta iz MB do KK je noro nevarna!...in prav ima...no se trudim...)...danes se je zadeva malo zakomplicirala...namreč moral bi že stopit na bergle...pa ga niso dali, saj mu je noga začela nenormalno zatekat, da ne govorim o tem da sta obe nogi danes postali nenormalno modri...obe v močnih podpludbah (sedaj upamo da bo šlo to hitro nazaj)...sicer pa res komaj čakam da pride revež domov.... :cry:

saj veste domače okolje poceli marsikatero tegobo hitreje ;)

še enkrat pa ko ste spraševali po motorju...hmmm...ko sem ga jaz videla ...sem bila vsa srečna da je Bojan odnesel na tak način kot je...ker če bi videla najprej motor ...pa nato slišala njega, bi bila prepričana da je najhuje kar je možno....saj veste kaj mislim.... :o

motor ima zlomljene vilice, zvito felno, velik kiler je počen, pri motorju, je malo počen sprednji apodnji levi del...nisem ziher če je blok, števci, plastika, krmilo, vse je polomljeno, zaščita (leva )kamor je baba priletela z avtom je kot bi zmečkal papair in jo nalepil nazaj na okvir...maska ob strani...vse v razsulu...zadnji blinker uničen...kufer zadnji centralni je sicer samo popraskan...pa tko...v glavnem kr nekaj je dela...levo vodilo...pod izpušno cevjo...tista cevasta reč....je tudi vsa premaknjena nazaj....je kr nekaj za popravit....

Če se že pogovarjamo o motorju....sicer se nanjga najbolj ne spoznam...ampak imam ful slab filing, če se ga bo popravljalo...zdi se mi da ne bo nikoli več takšen kot je bil...hkrati pa ne vem...mislim da imaš zmeraj v mislih to...da je bil razbit....hkrati pa če je totalka, ne vem če se vse to splača...mislim čisto tako...raje bi da Bojan kupi nov motor...novga stromčka...kot pa da se tega popravlja...čeprav pa se mi zdi da pri totalki nikoli ne dobiš toliko kot je motor v resnici bil vreden.... :eek:

pa seveda vemo vsi...da nas na naše mašince čustveno vežejo.....a ne.... :yes:

nekak se bo že vse porihtalo....sam da se Bojan čim prej porihta..... :D

LP Esy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slike,slike v-stom da vidmo kaj je na stvari.....

od motorja mislm ne od bojana :D

hja od Bojana jih mam velik :D

:) te od stromčka, pa majo policaji...jaz ga še nisem slikala...bi ga pa najbrž morala...a?

dobra ideja.... :rolleyes:

veš tako to je , če nisi vešč v teh zadevah...no saj je bolje tako.... :unsure:

LP Esy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor ima zlomljene vilice, zvito felno, velik kiler je počen, pri motorju, je malo počen sprednji apodnji levi del...nisem ziher če je blok, števci, plastika, krmilo, vse je polomljeno, zaščita (leva )kamor je baba priletela z avtom je kot bi zmečkal papair in jo nalepil nazaj na okvir...maska ob strani...vse v razsulu...zadnji blinker uničen...kufer zadnji centralni je sicer samo popraskan...pa tko...v glavnem kr nekaj je dela...levo vodilo...pod izpušno cevjo...tista cevasta reč....je tudi vsa premaknjena nazaj....je kr nekaj za popravit....

glede na to, kaj si vse naštela v zvezi z motorjem in da je star pol leta, mislim da bi ga cenilec skorajda moral oceniti kot totalko. torej bi morala zavarovalnica priskrbeti denar za nov motor. popravljati ga vsekakor nima smisla, ker bi vsi original novi deli, ter še delo da se vse to skup spravi znesli več kot je cena novega motorja.

vglavnem z bojanom se dobro pozanimajta s kom ki se spozna na zavarovalniške posle in vstrajajta na novem motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, kaj si vse naštela v zvezi z motorjem in da je star pol leta, mislim da bi ga cenilec skorajda moral oceniti kot totalko. torej bi morala zavarovalnica priskrbeti denar za nov motor. popravljati ga vsekakor nima smisla, ker bi vsi original novi deli, ter še delo da se vse to skup spravi znesli več kot je cena novega motorja.

vglavnem z bojanom se dobro pozanimajta s kom ki se spozna na zavarovalniške posle in vstrajajta na novem motorju.

Hvala za nasvet...bova vztrajala...le da se bojim, da če ga ocenijo kot totalko...ne bo potem dovolj izplačila za nov motor...ok če manjka kakšnih 100, 200 k...to še bomo že nekak zrihtali...samo enostavno ni fer...a ne:(

sicer pa upam da se bo že vse porihtalo.... :grim

Hvala še enkrat...

LP Esy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvet...bova vztrajala...le da se bojim, da če ga ocenijo kot totalko...ne bo potem dovolj izplačila za nov motor...ok če manjka kakšnih 100, 200 k...to še bomo že nekak zrihtali...samo enostavno ni fer...a ne:(

sicer pa upam da se bo že vse porihtalo.... :grim

Hvala še enkrat...

LP Esy

Zmanjkalo bo več kot 100, 200 jurckov. Življenje pa itaq ni fer. Bo pa dobil nekaj milijončkov od zavarovalnice za zdravstvene poškodbe pa bo.

Čim hitrejše okrevanje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmanjkalo bo več kot 100, 200 jurckov. Življenje pa itaq ni fer. Bo pa dobil nekaj milijončkov od zavarovalnice za zdravstvene poškodbe pa bo.

Čim hitrejše okrevanje :)

Za to pa si dajta najet enega odvetnika, ki se s tem ukvarja. Za svoj honorar bo sicer vzel 10% celotnega izkupička, vendar vsaj ve, koliko lahko za določene poškodbe iztrži. V mojem primeru sem odvetnika sicer najel kar v Italiji (Udinah) in se je obrestovalo. V Italiji sem ga vzel, ker je bil takrat povzročitelj nesreče italijan, pa še nesrečo sem imel v Italiji. Če bi se sam z njimi dajal, sigurno toliko takrat ne bi iztržil, ker pač ne bi vedel, koliko lahko za tisto poškodbo sploh dobim. Pa še skakat mi ni bilo potrebno v Udine za izvide, zapisnik na policijo, hodit na zavarovalnico, ...., itd. Je vse on zrihtal. V mojem primeru ona .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to pa si dajta najet enega odvetnika, ki se s tem ukvarja. Za svoj honorar bo sicer vzel 10% celotnega izkupička, vendar vsaj ve, koliko lahko za določene poškodbe iztrži. V mojem primeru sem odvetnika sicer najel kar v Italiji (Udinah) in se je obrestovalo. V Italiji sem ga vzel, ker je bil takrat povzročitelj nesreče italijan, pa še nesrečo sem imel v Italiji. Če bi se sam z njimi dajal, sigurno toliko takrat ne bi iztržil, ker pač ne bi vedel, koliko lahko za tisto poškodbo sploh dobim. Pa še skakat mi ni bilo potrebno v Udine za izvide, zapisnik na policijo, hodit na zavarovalnico, ...., itd. Je vse on zrihtal. V mojem primeru ona .)

Pozdrav od Roberta

tako je :OK:

se ne splača sam dajat z zavarovalnico(obvezno odvetnika) ker če ne bosta potegnila ta kratko .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

Prihajam spet od Bojana iz bolnišnice...(hja en doktor mi je prav danes rekel...previdno se peljite...ker ta cesta iz MB do KK je noro nevarna!...in prav ima...no se trudim...)...danes se je zadeva malo zakomplicirala...namreč moral bi že stopit na bergle...pa ga niso dali, saj mu je noga začela nenormalno zatekat, da ne govorim o tem da sta obe nogi danes postali nenormalno modri...obe v močnih podpludbah (sedaj upamo da bo šlo to hitro nazaj)...sicer pa res komaj čakam da pride revež domov.... :cry:

saj veste domače okolje poceli marsikatero tegobo hitreje ;)

...

O ti sranje! Upam, da se bo čimprej stanje popravilo.

Verjamem, da mu bo doma najbolje, vendar dokler ni vse OK z njim ima v bolnišnici osebje pri roki v primeru komplikacij.

Držim pesti za čimprejšnjo okrevanje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še jst mu želim čim hitrejše okrevanje

Sam en folk je pa prov zmešan, pa te vid, pa še zmer pred tabo zapele. :angry2:

Lih dons se pelem, pa vidm d en zavija levo prek mojga pasu, jst lih mal upočasnim za vsak slučaj, sam sm vidu d me je tip čaku d prpelem mem, sam k sm pa pršu bliži, je pa sam zaviv čez moj pas, zravn se mi je pa smeju, pa mi pomahu, :angry2: dobr d sm hitr reagiru, čene zjle neb tega tle pisu :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Bojan cimprej se pozdravi, ce gres ze kmalu domov upam res da se zlom lepo celi in ni grd (z več odlomki)! Sam ti lahko povem kako vzpodbudno besedo sam sem utrpel enak zlom (sicer z več odlomki-> žebelj po sredi in šraufi, prezivel 1 mesec v bolnici, 3 tedne v toplicah... ampak stvari počasi grejo na svoje mesto, počasi ampak treba bit potrpežljiv! Zdaj lepo še počivaj, ko pa boš dobil dovoljenje za miganje samo migaj, udi so narejeni da delajo in s tem bos najbolj pripomogel k svoji rehabilitaciji, le pretiravaj ne! Za ostale pa...sam sem mel nesreco ki jo je zakrivil pijan voznik ki je prišel nasproti...nic slabega mu ne prizelim, 3 tedne nazaj smo imeli sodisce kjer se je hotel sele izmotavat a na koncu mu je bila prisojena 100% krivda! In kaj bo...izpit bo zgudu zaradi vinjenosti, za vse kar bom jaz od zavarovalnice dobil pa ga danes po zakonu zavarovalnica NE SME tožit za več kot 2M sit! Glede na to da se mi v 1 letu od nesrece niti 1x ni oglasil tudi dvomim da mu je zelo zal za nesreco, lahko se tolazim da ga bo ta "drobiz", v primerjavi z mojim stanjem ze kar lep cas, malo spametoval za naprej...kaj cmo, life is not fair, ampak treba ga je zivet takega kot je!

Bojan drzi se, še bomo dajali okrog, s sraufi al brez ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Bojan cimprej se pozdravi, ce gres ze kmalu domov upam res da se zlom lepo celi in ni grd (z več odlomki)! Sam ti lahko povem kako vzpodbudno besedo sam sem utrpel enak zlom (sicer z več odlomki-> žebelj po sredi in šraufi, prezivel 1 mesec v bolnici, 3 tedne v toplicah... ampak stvari počasi grejo na svoje mesto, počasi ampak treba bit potrpežljiv! Zdaj lepo še počivaj, ko pa boš dobil dovoljenje za miganje samo migaj, udi so narejeni da delajo in s tem bos najbolj pripomogel k svoji rehabilitaciji, le pretiravaj ne!

Bojan drzi se, še bomo dajali okrog, s sraufi al brez ;)

Živjo...prišla malo prej iz bolnice.....

Bojan je že veliko boljši...vas vse prav lepo pozdravlja.... :D

oteklina gre mal nazaj...modrice so sedaj že mal zelenkaste...pa še modre...ja res pač grdo zgleda....čeprav pravi, da ga ne boli več tako.... :)

Sam se že poda na voziček, in danes je s fizioterapevtko celo že stal na berglah...pa nardil nekaj korakov.... :rolleyes:

vem da je to zanj velik napor...ampak imava oba upanje da bo vse še ok...saj bo...sam čas je potreben.....

imel pa je sicer kompliciran prelom kosti, vendar pa vseen srečo, da ni bilo drobcev...ampak le močan zlom.... :angry2:

no...verjetno bo konec tedna doma...... :OK:

LP Esy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še jst mu želim čim hitrejše okrevanje

Sam en folk je pa prov zmešan, pa te vid, pa še zmer pred tabo zapele. :angry2:

Lih dons se pelem, pa vidm d en zavija levo prek mojga pasu, jst lih mal upočasnim za vsak slučaj, sam sm vidu d me je tip čaku d prpelem mem, sam k sm pa pršu bliži, je pa sam zaviv čez moj pas, zravn se mi je pa smeju, pa mi pomahu, :angry2: dobr d sm hitr reagiru, čene zjle neb tega tle pisu :BUA:

Oj...ma saj to je ta bedarija....vedno moreš situacijo predvidet...pismo.... :angry2:

vem da velikkrat ko sva se vozila, je mogu Bojan prav vedet da bo tist in oni nardil takšno in drugačno napako...sicer bi jo skupila midva.....pa si misliš...šment ej pa kolk folk vozit ne zna..... :wacko:

ampak še zmer pa se potem lahk zgodi takšna pizdarija...šid ej....

mi verjamete da čeprav nisem niti malo vraževerna...ampak včasih pa res, ko se zgodi takšno sranje pomislim, da pa morda res obstaja usoda...... :?

kdo ve.....hklrati pa se tolažim...češ da vprašanje zakaj je pa bilo tole dobro....morda, pa bi se še kaj hujšga zgodilo...sedaj čez vikend...ko sva hotela oba it na mal daljšo turco po italiji...ob obali??:..kdo ve.... :huh:

saj vem morda je noro slaba tolažba...ampak vendar le...nekak si moram nekaj zmislit ane..... :o

LP Esy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to pa si dajta najet enega odvetnika, ki se s tem ukvarja. Za svoj honorar bo sicer vzel 10% celotnega izkupička, vendar vsaj ve, koliko lahko za določene poškodbe iztrži. V mojem primeru sem odvetnika sicer najel kar v Italiji (Udinah) in se je obrestovalo. V Italiji sem ga vzel, ker je bil takrat povzročitelj nesreče italijan, pa še nesrečo sem imel v Italiji. Če bi se sam z njimi dajal, sigurno toliko takrat ne bi iztržil, ker pač ne bi vedel, koliko lahko za tisto poškodbo sploh dobim. Pa še skakat mi ni bilo potrebno v Udine za izvide, zapisnik na policijo, hodit na zavarovalnico, ...., itd. Je vse on zrihtal. V mojem primeru ona .)

Pozdrav od Roberta

no, če že pridigamo, kako in kaj, napišite še, koliko si dobil in za kakšno poškodbo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hmmm...saj ko se pa začneš pogovarjat, je pa res prav velik problem ta, da ne veš ne kaj in kako naj zahtevaš od zavarovalnice, ali sva upravičena da vztrajava na totalki...itd....

ko se ti taka zafurana ihta zgodi...potem res ne veš kako in na kaka način naprej....

res je vse informacije so zelo dobrodošle.... :yes:

sploh take iz lastnih izkušenj....

no saj Bojan mi je danes tudi rekel...da komaj čaka da pride domov, da se vam mal še on javi...in je res vseh najmanjših sprintanih postov vesel.... :D

hja...šele ko ne mormo do PC- ja vidimo...kolk smo odvisni od njega...a ne.... :lol1:

LP Esy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hmmm...saj ko se pa začneš pogovarjat, je pa res prav velik problem ta, da ne veš ne kaj in kako naj zahtevaš od zavarovalnice, ali sva upravičena da vztrajava na totalki...itd....

ko se ti taka zafurana ihta zgodi...potem res ne veš kako in na kaka način naprej....

res je vse informacije so zelo dobrodošle.... :yes:

sploh take iz lastnih izkušenj....

no saj Bojan mi je danes tudi rekel...da komaj čaka da pride domov, da se vam mal še on javi...in je res vseh najmanjših sprintanih postov vesel.... :D

hja...šele ko ne mormo do PC- ja vidimo...kolk smo odvisni od njega...a ne.... :lol1:

LP Esy

Naj se ne mudi...prvo naj mine kak dan da se vse malo poleže...glede motorja kar težit, nja vam priznajo totalko...ko pride cenilec ga kr na trdo primte ;) Glede Bojana in odskodnine se pa cisto nikamor ne mudi, lahko tud jaz kaj svetujem ker sem sam v enaki zadevi in sem se kar dobro pozanimal kako stvari stojijo...najboljse da PM posljes pa ti tam kaj vec napisem...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, če že pridigamo, kako in kaj, napišite še, koliko si dobil in za kakšno poškodbo?

Sem že napisal kakšno leto nazaj, če si sedel na ušesih, ja no, na očeh :P Se hecam .) No, bom še enkrat, počen kuboid, dobil pa skoraj 1.600.000 SIT. Zraven pa mi je naneslo še cca 270.000 SIT iz police na račun mojega nezgodnega zavarovanja in življenskega zavarovanja za dobo nezmožnosti dela (bolovanja). Če imate tudi kaj od tega ne pozabite uveljavit .)

Tako da Bojan naj se najprej pocajta, potem pa po rehabilitaciji stopit v akcijo. Jaz bi odvetnika sicer že prej najel, tako sem tudi sam naredil. Bojanova noga ne bo nikoli več kot je bila pred nesrečo, vendar ne vem zakaj ne iztržit kar mu pripada. Na podlagi povzročiteljevega zavarovanja in ne civilne tožbe, da kdo ne bi narobe razumel. In glede na poškodbo, ki upajmo, da se bo lepo rehabilitirala in se bo, le čas bo potreben, čaka kup denarcev. Lahko si bo kupil vsaj dva V-stroma, če ne več .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, če že pridigamo, kako in kaj, napišite še, koliko si dobil in za kakšno poškodbo?

En milijoncek, za mini brazgotino na bradi in pa 14 dni otekline na jajcih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi, zadeve se rade zacelijo in to zelo dobro, sam sem imel spiralni zlom noge. Nogo mi je med gležnjem in kolenom obrnilo za 90stopinj, zlomilo obe kosti in je tako potem tudi ostala :blink:

Čez dva tedna so morali vse skupaj še enkrat ravnati (brez anastezije) ampak sedaj je vse ok.

V glavnem brez skrbi, zadeve rabijo malce časa potem pa se zelo dobro poštimajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvčerajšnjim iz okna v živo videl

padec motorista zaradi izsiljevanja

brezglavega avvtomobilista,

ki je zavijal iz bifeja..

hvalabogu pri miniminimalni hitrosti,

tisti dan nikomur nič,

razen vnetih ušes zaradi prepiranja..

(naslednji dan pa motorist z berglami,

longeto in drugimi zavarovalniškimi fintami)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(naslednji dan pa motorist z berglami,

longeto in drugimi zavarovalniškimi fintami)

Si ga kot očividec prijavil? Tudi zaradi takih se dvigujejo cene zavarovanj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ga kot očividec prijavil? Tudi zaradi takih se dvigujejo cene zavarovanj ...

a brata motorista sovaščana

bom zajebal?

think again :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo in lep pozdrav vsem motosvetovcem tukaj. še posebej tistim, ki ste me z dobrimi besedami bodrili in sem vaše poste pridno bral v bolnici, kamor mi jih je pripeljala žena pokazat...

Skratka, DOMA SEM! prišel pred dobre pol ure, so me 1 dan prej spustili. Če povzamem vse skupaj: teden bolnišnice Brežice (btw. staff & hrana odlična, vse javne pohvale), zlom leve stegnenice skoraj na sredini, vložek in 7 vijakov vse skupaj drži, rana zaprta s 25 "klamfami". Noga kar precej še otečena, barve so počasi iz modro-vijolične prešle že v rumeno.

No in zakaj vse to pišem tukaj na forum, ko bi marsokdo rekel: "Spravi se v posteljo, ko prideš iz bolnišnice, ne pa da na PC-ju visiš!". Iz enega razloga:

OSEBNO APELIRAM NA VSE MOTORISTE (TISTE Z NEKAJ STAŽA IN NOVINCE), NE GLEDE NA PRIPADNOST MOTORJA, KI GA VOZITE: PAZITE NASE IN NA DRUGE, KO VOZITE PO CESTI, KER SE NESREČA ZGODI V STOTINKI SEKUNDE. Tisti, ki spremljate to temo, približno veste, kako se je vsa stvar odvijala. Za vse ostale pa samo tole: če bi lahko predvidil trk z osebnim vozilom, bi ustrezno reagiral (zaviranje, obvožnja ipd.), vendar je voznica, ki je stala na pasu za zavijanje na levo v mene dobesedno speljala, ko sva si bila ne več kot meter narazren. Naenkrat je samo počilo.

Nič, se jutri tipkamo, grem zdaj počivat, noga že zateka dodatno.

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!