Skoči na vsebino

Ko butasta ženska pelje brezglavo!!


V-strom650

Priporočene objave

Pozdrav :OK:

Lepo počivat, marš :yea1:

Samo da je vse uredu s tabo... kosti se celijo. Verjemi... sm mel iz leve roke obe kosti podlahti na prostem pa zamenjan vrstni red :P ...danes (po 5 letih) normalno delam vse kot prej ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in zakaj vse to pišem tukaj na forum, ko bi marsokdo rekel: "Spravi se v posteljo, ko prideš iz bolnišnice, ne pa da na PC-ju visiš!".

+ draga naj ti lepo nogo z ledom obklada ... nima veze, če imaš slučajno gips ... tudi skozi gips mal pohladi.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+ draga naj ti lepo nogo z ledom obklada ... nima veze, če imaš slučajno gips ... tudi skozi gips mal pohladi.

:)

Daj ne poslušaj SymRuja. Naj te raje tvoja draga malo pocarta. Bo bolj pomagalo.

Vsaj meni je pred leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred leti...... :? :OK: :devil: :devil:

:angry2: Ne delaj špetira. :angry2:

Ni bila njegova, ki me je pozdravila. Njegove niti ne poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry2: Ne delaj špetira. :angry2:

Ni bila njegova, ki me je pozdravila. Njegove niti ne poznam.

:lol1: :lol1: :lol1: hecam se no......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sem se pogovarjal z Bojanom,po glavi mu že roji novi moped,samo,da se zacelijo vse rane in da se dokončno pozdravi. Tako, da,upam,da se boš kmalu porihtal in da bo noga čisto ok. Če boš kaj rabil pa samo rufni.

Drži se, lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti te preklemanske nesreče. :(

Bojan, z malo zamude zaradi letnega dopusta, ti pošiljam veliko pozdravov in še več želja za hitro okrevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ta ženska bo verjetno odslej stokrat bolj pozorna voznica kot kdorkoli izmed nas.

...

Jaaaaa? Ali pa tudi ne! In na čigav račun???

Ob ogledu nešteto takih pičk obeh spolov, se mi to sploh ne zdi opravičilo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem se zahvaljujem za želje po okrevanju, tudi tistim, ki mi pošiljate PM. Samo na kratko: sem doma, počasi okrevam, modrice res poooočaaaasi zginjanjo in otekline tudi. Zdaj sem brez šivov in kožnih sponk, hodim po berglah, razgibavam, skratka en sam dolgčas. Mogoče je vreme zdaj malo na moji strani :devil: , ko je tak "vroče".

Vsem želim predvsem varno vožnjo, bodite pozorni na druge, saj smo nase največkrat dovolj. Zagotovo še sedem na motor (takšen imam zdaj občutek), nimam občutka krivde, in upam, da se srečamo ob prijetnejših trenutkih naslednjo sezono.

LP, Bojan.

P.S.: prilagam fotografijo motorja s sprednje strani. Vilice!!!

post-9629-1154945494_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil V-strom650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo jih je zvil. Sam motor men sloh ne zgleda totalka. Sploh ni tok razbit. Tole se bo po moje popravljalo.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaaa? Ali pa tudi ne! In na čigav račun???

Ob ogledu nešteto takih pičk obeh spolov, se mi to sploh ne zdi opravičilo!

jah, okej, ker imaš verjetno po svoje prav... qrc, pol pa se gremo po sistemu "stožit do gat"... ampak ne jokat, če kdo od nas,vas, kdaj povzroči nesrečo in bo potem stožen do gat...

Mislim pač, da se v lajfu vse povrne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo jih je zvil. Sam motor men sloh ne zgleda totalka. Sploh ni tok razbit. Tole se bo po moje popravljalo.

Res je... Fotografija skrije marsikaj. Poškodbe so tudi na motorju (na enem cilindru se je premaknil pokrov glave), uničen kiler, skoraj vse plastike poškodovane, prednja feltna, zavore, krmilo, polomljene stopalke, nosilec sedeža vdrt, vdrt rezervoar, na enem mestu je izstopil var okvirja, zadnja nihajka ni "centrirana" in še en kup drobnih poškodb. Serviser pravi, da je totalka. Bomo videli. Res pa, da je na oko najbolj fasal prednji del.

LP, Bojan.

Popravljeno . Popravil V-strom650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je... Fotografija skrije marsikaj. Poškodbe so tudi na motorju (na enem cilindru se je premaknil pokrov glave), skoraj vse plastike poškodovane, prednja feltna, zavore, krmilo, polomljene stopalke, nosilec sedeža vdrt, vdrt rezervoar, na enem mestu je izstopil var okvirja, zadnja nihajka ni "centrirana" in še en kup drobnih poškodb. Serviser pravi, da je totalka. Bomo videli. Res pa, da je na oko najbolj fasal prednji del.

LP, Bojan.

Ja nastel si skor cel motor :P Ja pol bo pa ze totalka. Kaj bos pa naredil z razbitino. Mogoce bi jo jst kupu. Sem se cist neki ogrel za V-storma :D No odvisno, ce bi se ga splacal popravt. Vsaj tok da bi bil vozen. Jebes podrsane plastike :P

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se cist neki ogrel za V-storma :D

Prow fejst se nisi ogrel, če še pravilno ne znaš napisat :lol1:

Kukr pa zgleda je motor ob trku drsel in ne zaviral.... mogoče opis dogodka?

Dejmo bit pikolovski :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se cist neki ogrel za V-storma :D

Prow fejst se nisi ogrel, če še pravilno ne znaš napisat :lol1:

Kukr pa zgleda je motor ob trku drsel in ne zaviral.... mogoče opis dogodka?

V Y-križišču sem peljal ravno v koloni (z varnostnimi razdaljami spredaj in zadaj). Tik, preden sem zapustil križišče, je vame dobesedno speljala voznica, ki je nasproti zavijala na levo. Nisem mogel niti zavirati, niti zaviti mimo, samo počilo je, ko sem s sprednjim delom trčil v avtomobil. Čisti odvzem prednosti, brez najmanjšega suma sokrivde. Moja hitrost: okrog 30-35 km/h: hitrost voznice: tam nekje do 15 km/h, saj je speljala vame (pred tem je stala na pasu za zavijanje na levo). Skratka, totalno brezveze, čisto po nepotrebnem. Posledice: zlom leve stegnenice in totalka motor.

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

nekej podobnga se je zgodl kolegu na poti iz službe proti domu---> pele se on po prednostni in se bliža stranski cesti na kateri stoji avto, mal prbremza (iz previdnosti ker se pač bliža križišču) in z voznikom avta se še spogledata, ko pa pride do njega...BUM on spele in ga dobesednu podre...

rezultat: na njegovo srečo le dva zlomlena prsta na nogi ampk na nesrečo njegovga bandita 600...totalka

hja nimaš kej, cesta je nevarnost, v velikih primerih je vse odvisn od sreče, tku d ... srečno vsem skup ne pa čim manj podobnih zadev

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in polagam Bojanove besede na srce....pazite najprej na to kar počno drugi....pol pa še na sebe.....

Lep pozdrav Esy

To, in predvsem to!

nekej podobnga se je zgodl kolegu na poti iz službe proti domu---> pele se on po prednostni in se bliža stranski cesti na kateri stoji avto, mal prbremza (iz previdnosti ker se pač bliža križišču) in z voznikom avta se še spogledata, ko pa pride do njega...BUM on spele in ga dobesednu podre...

rezultat: na njegovo srečo le dva zlomlena prsta na nogi ampk na nesrečo njegovga bandita 600...totalka

hja nimaš kej, cesta je nevarnost, v velikih primerih je vse odvisn od sreče, tku d ... srečno vsem skup ne pa čim manj podobnih zadev

lp

Nekdo na forumu je že izpostavil tezo, da nekateri anmerno podirajo motoriste - mislim - kaj naj si misliš, če ga je pogledal v oči in potem speljal.

Psihološko je za tako početje dovolj razlogov. Nakopičene frustracije, večna gužva, vročina in potem (na videz) vseh spon osvobojen motorist. Seveda je svoboda motoristov bolj navidezna, v gužvi na soncu je pa laže čakat v ohlajenem avtu kot pod razgreto čelado, ampak sociopatski frustriran avtomobilist vidi vse drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, in predvsem to!

Nekdo na forumu je že izpostavil tezo, da nekateri anmerno podirajo motoriste - mislim - kaj naj si misliš, če ga je pogledal v oči in potem speljal.

Ah mene je vidu pa ustavu in potem spet speljal.Poletel sem čez avto in ko sem pristal na tleh in pogledal

kje je idiot je le ta pač speljel in pobegnil.Verjetno je videl da se poberam in mi ni hudega...ali pa je mislil da sem še v zraku.... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!