Skoči na vsebino

ko vas serviserji za.ebejo


JaRaNe

Priporočene objave

mam en zlo velik problem, sicer vem da sem sam kriv, ker stvari nisem natančno pregledal že ob prevzemu.... uglavnem.... v servis štern sem dav vgradit novo pušo v cilinder in kupil nov bat.... kot prvo je bila rečena cena za pušo 35k sit in za Proxov bat 15k sit, ko pa sem blago prevzel sem odštel 45k sit za pušo in 25k sit za bat.... ves srečen da imam končno vse dele (po 2eh mesecih čakanja) se odpravim domov, ko mislim začet sestavlat skup pa vidm da je bat na zgornjem robu poškodovan (najverjetneje jim je padel na tla) in da ime puša skoraj pravokotne robove pri kanalih, poleg tega pa površina sploh ni čisto gladka.... torej zapravil sem 70k sit dobil pa nič.... ima kdo kakšne izkušnje.... na koga naj se obrnem... se mi sploh splača (bom sploh kaj dobil povrnjenega)... .. uglavnem vse u zvezi s tem

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje bi bilo najboljš, da se na šterna obrneš....

a ne spada to kam drugam? :?

mah jst sm dav v kr neki, čeprov nevem kam bi mogu dat, se mi je pač to zdel najprimernejš ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobil sem včeraj ob 4ih, ko pa sem to opazil je bila ura že več kot 5 (odprto imajo do 5ih) sem vseeno klical včeraj zvečer pa dons zjutraj pa se ni noben uglasil, mene bo pa razgnalo ta trenutek :kva2: :BUA: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa kr, še mal pomešaj, preden boš lahko z njimi govoril ... Vprašanje pa, kako bo to vplivalo na orebitno rešitev tvojega problema.

Morda je pa bat tebi na tla padel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa kr, še mal pomešaj, preden boš lahko z njimi govoril ... Vprašanje pa, kako bo to vplivalo na orebitno rešitev tvojega problema.

Morda je pa bat tebi na tla padel?

Sj lih to je to, ker nevem kako naj dokažem da pač ni meni padel (ker mi tudi ni), sam evo za ta bt še ni tak problem, ker ni nevem kako poškodovan in je še vredu, sam pač poznajo pa se praske, bolj je problem v puši, za katero sem dal 45k sit, dobil pa praktično še bolj z.ebano kot sem oddal (bila je zaribana)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam en zlo velik problem, sicer vem da sem sam kriv, ker stvari nisem natančno pregledal že ob prevzemu.... uglavnem.... v servis štern sem dav vgradit novo pušo v cilinder in kupil nov bat.... kot prvo je bila rečena cena za pušo 35k sit in za Proxov bat 15k sit, ko pa sem blago prevzel sem odštel 45k sit za pušo in 25k sit za bat.... ves srečen da imam končno vse dele (po 2eh mesecih čakanja) se odpravim domov, ko mislim začet sestavlat skup pa vidm da je bat na zgornjem robu poškodovan (najverjetneje jim je padel na tla) in da ime puša skoraj pravokotne robove pri kanalih, poleg tega pa površina sploh ni čisto gladka.... torej zapravil sem 70k sit dobil pa nič.... ima kdo kakšne izkušnje.... na koga naj se obrnem... se mi sploh splača (bom sploh kaj dobil povrnjenega)... .. uglavnem vse u zvezi s tem

hvala

Kako pa puša zgleda od znotrej? Če ima elipsaste "praske" je to popolnoma normalno in nobena puša ni gladka, ko je nova. Bat sam spolira plaske, da se lepo uleži in dela tako kot je treba. Pa glede pravokotnih kanalov, tudi ni pravila, da morajo biti lepo pobrani. Se boš moral sam pomatrat ali pa jim izrecno rečt, naj poberejo robove.

Pa še kakšno slikco bata prilepi :whistle:

Pa vse skupaj je za moje pojme malo predrago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam en zlo velik problem, sicer vem da sem sam kriv, ker stvari nisem natančno pregledal že ob prevzemu.... uglavnem.... v servis štern sem dav vgradit novo pušo v cilinder in kupil nov bat.... kot prvo je bila rečena cena za pušo 35k sit in za Proxov bat 15k sit, ko pa sem blago prevzel sem odštel 45k sit za pušo in 25k sit za bat.... ves srečen da imam končno vse dele (po 2eh mesecih čakanja) se odpravim domov, ko mislim začet sestavlat skup pa vidm da je bat na zgornjem robu poškodovan (najverjetneje jim je padel na tla) in da ime puša skoraj pravokotne robove pri kanalih, poleg tega pa površina sploh ni čisto gladka.... torej zapravil sem 70k sit dobil pa nič.... ima kdo kakšne izkušnje.... na koga naj se obrnem... se mi sploh splača (bom sploh kaj dobil povrnjenega)... .. uglavnem vse u zvezi s tem

hvala

Ni nobenega problema, vsaj takega ne, da se nebi dalo rešiti .)

Celinder je popravljen v mejah mogočega in ti zagotavljam da je O.K.!

Vsak brušen celinder je "hrapav", saj se obdeluje s kamnom, zato je vedno potrebno utekanje.

Za robove si dobil natančne napotke kaj je potrebno storiti. (Za primerno ceno ti lahko to storim tudi jaz, če se pač tebi ne da)

Ceno sem ti podal približno 35.000sit, toda izvajalec puš je ceno malekostno dvignil, tako da je skupaj s PTT stroški (2X) cena taka kot je :blush:

Za bat si že v naprej vedel da je 22.800sit + PTT stroški (kje si pa dobil ceno 15.000sit mi pa ni jasno)

Seveda ti bomo bat zamenjali (čeprav jaz nisem opazil nobene poškodbe :hmm: ), lahko ti pa vrnemo denar in si kupi tistega za 15.000 sit :devil:

Oglasi se (8-12h, 13-17h), pa se bomo vse lepo zmenili :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se meni tudi dogaja, da te "stručkoti" ki nimajo pojma o pojmu najbolj napadejo in obtožujejo vseprek. :angry2: Največji procent le teh, pa zavzamejo ženske. :BUA:

Ker pa smo v kapitalizmu je treba potrpet (po možnosti z nasmeškom na ustih) in uredit zadevo.

lp

P.S. Kritika ni letela osebno na nobenega člana, če pa se kdorkoli prepozna naj se zamisli o svojem početju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nobenega problema, vsaj takega ne, da se nebi dalo rešiti .)

Celinder je popravljen v mejah mogočega in ti zagotavljam da je O.K.!

Vsak brušen celinder je "hrapav", saj se obdeluje s kamnom, zato je vedno potrebno utekanje.

Za robove si dobil natančne napotke kaj je potrebno storiti. (Za primerno ceno ti lahko to storim tudi jaz, če se pač tebi ne da)

Ceno sem ti podal približno 35.000sit, toda izvajalec puš je ceno malekostno dvignil, tako da je skupaj s PTT stroški (2X) cena taka kot je :blush:

Za bat si že v naprej vedel da je 22.800sit + PTT stroški (kje si pa dobil ceno 15.000sit mi pa ni jasno)

Seveda ti bomo bat zamenjali (čeprav jaz nisem opazil nobene poškodbe :hmm: ), lahko ti pa vrnemo denar in si kupi tistega za 15.000 sit :devil:

Oglasi se (8-12h, 13-17h), pa se bomo vse lepo zmenili :OK:

stroške pošiljanja sem plačal posebej še dodatnih 4k sit, ko sva govorila za bat sem rekel da je v linde cena 15.610 sit, pa ste mi rekli da je cena ista... ok sj niti mi ni blem v teh parih tisočakih, men je sam to fora d bo men motor spet delov..... vem da je vsak mal hrapov, sam tale je pa preveč..... poleg tega sta to pogledala tudi 2 iz MK Raubritter in sta rekla da naj tega ne dajm v motor ker bom imeu srečo če bo sploh laufov, poleg tega pa mera sploh ni pravilna, smo kar nekajkrat pomerili in sploh ni narejena po meri bata, puša narejena za 54,00 , bat pa mam 54,01 (tega k ste mi dal).... tko da bat bi prosu če se bi ga dal zamenjat in bi vam ga pač prinesel pokazat.....cilinder pa bi tudi prinesel, vendar bi se o vsem še potem zmenili.... ta teden me pa ne bo, ker sem na morju..... hvala

aja, bine, bi te lepo prosil če mi lahko pošlješ na PM kje in kako lahko kontaktiram izdelovalca puš.... še 1x hvala

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam en zlo velik problem, sicer vem da sem sam kriv, ker stvari nisem natančno pregledal že ob prevzemu.... uglavnem.... v servis štern sem dav vgradit novo pušo v cilinder in kupil nov bat.... kot prvo je bila rečena cena za pušo 35k sit in za Proxov bat 15k sit, ko pa sem blago prevzel sem odštel 45k sit za pušo in 25k sit za bat.... ves srečen da imam končno vse dele (po 2eh mesecih čakanja) se odpravim domov, ko mislim začet sestavlat skup pa vidm da je bat na zgornjem robu poškodovan (najverjetneje jim je padel na tla) in da ime puša skoraj pravokotne robove pri kanalih, poleg tega pa površina sploh ni čisto gladka.... torej zapravil sem 70k sit dobil pa nič.... ima kdo kakšne izkušnje.... na koga naj se obrnem... se mi sploh splača (bom sploh kaj dobil povrnjenega)... .. uglavnem vse u zvezi s tem

hvala

Če ti superge ki si jih kupil v hervisu niso prov tud najprej letiš na forum spluvat firmo,al greš lepo nazaj in urediš stvar osebno? :angry2: Kar se pa cene tiče,pa naslednjič zahtevaj predračun pa bo.

Še vsem ostalim v razmislek: Velika večina vas hodi v službo,takšno ali drugačno in sem prepričan da je skoraj vsak že kdaj v vsem svojem času službovanja naredil kakšno napako,ki je je bilo potem treba popravit,kar lahko štejemo za reklamacijo.Razmislte kako bi blo,če bi vas potem takoj javno spluval na forumu brez da bi se najprej obrnil na vas in reklamiral zadevo.Poslužujte se graje na forumih le v skrajnih primerih,ker nikoli ne veš kdaj boš sam na tapeti.

P.S.:dopuščam možnost da je en odstotek uporabnikov foruma nadnaravno popolnih ki ne morejo naredit napake.No njim ni treba razmišljat o zgornjem sestavku :devil:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti superge ki si jih kupil v hervisu niso prov tud najprej letiš na forum spluvat firmo,al greš lepo nazaj in urediš stvar osebno? :angry2: Kar se pa cene tiče,pa naslednjič zahtevaj predračun pa bo.

Še vsem ostalim v razmislek: Velika večina vas hodi v službo,takšno ali drugačno in sem prepričan da je skoraj vsak že kdaj v vsem svojem času službovanja naredil kakšno napako,ki je je bilo potem treba popravit,kar lahko štejemo za reklamacijo.Razmislte kako bi blo,če bi vas potem takoj javno spluval na forumu brez da bi se najprej obrnil na vas in reklamiral zadevo.Poslužujte se graje na forumih le v skrajnih primerih,ker nikoli ne veš kdaj boš sam na tapeti.

P.S.:dopuščam možnost da je en odstotek uporabnikov foruma nadnaravno popolnih ki ne morejo naredit napake.No njim ni treba razmišljat o zgornjem sestavku :devil:

Lp

nevem iz kje ti razvidno da pljuvam po firmi.. nobenega nisem užalil, sem pač povedal tako kot je.... pizdiu se pa nisem na nikogar..... kako bi bilo tebi če bi se ti šlo za 70k sit glede na okoliščine kot jih imam jaz (brez štipendije in nisem zaposlen)..... :topic: pa nebi zdaj spet o tem kako se dijaki in študenti ves čas pritožujemo nad tem da nimamo nič denarja itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!