Skoči na vsebino

Motorizem in starševstvo


Dry

  

14 članov je glasovalo

  1. 1.

    • nimam ve? ?asa za motor
      3
    • imam bistveno manj ?asa za motor
      7
    • enako kot prej
      4
  2. 2.

    • nimam ve? ?asa za motor
      4
    • imam bistveno manj ?asa za motor
      5
    • enako kot prej
      5


Priporočene objave

@Fičo - hvala bogu, da si si pošlihtal življenje tako, kot si sam mislil, da je najboljše in še uspeva ti. Nihče (verjetno) te ne bo za jajca obesil zaradi tega. Poznam še kar nekaj primerov, ko so normalno nadaljevali motoristočno kariero, pa je bilo vse cool.........

dokler ima vsak tisto, kar si želi in uživa v tem in seveda ne zapostavlja drugih stvari zaradi tega in dokler drugim ne vsiljuje svojega pogleda je vse cool...... Jaz te zaradi tega zagotovo ne bom obsojala, ne vem pa, če bom jaz enako počela........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemorem govoriti nekaj o starševstvu in motorizmu saj imam komaj tri tedne staro hčerko res pa je da se v treh tednih nisem vsedel še na motor no razen do trgovi po planice in nazaj bom pa kesneje kaj več napisal. Je pa res da sva se z ženo temeljito pogovarjala in pogovorila že me nosečnostjo glede motorja in otroka. Odločila sva se da motor ostane pri hiši in da se saj nekaj časa ne bom ( bova ) vozila toliko kot prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam nimm otrok(sm biw se sam nedolgo nazaj :P ) sam poznam pa kr tko ene par kolegow od fotra k so motoristi pa ko je pršu otrok so se mal umirili(tako na hitrosti kot na km) pa pol k so mulci ratli en tolk fuknjeni na motorje k stari so spet dvignli ritem(ampak sam na km :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesel sem, da ne maram otrok in da jih tudi ne bom imel...

Ein - zafukan tip :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

otrok pri motorju sploh ni ovira, še posebno če je žena razumna, vse se da dogovorit, potem bi lahko rekli, da je tudi avto ovira, če je že sploh kakšna ovira pri otroku, jaz imam dve punci pa moram rečt, da mi v ničemer nista bile v napoto, samo čas si je bilo treba rzporediti, sem pa motor prodal, ko sva si ženo gradila najin dom, ko pa smo končali z gradnjo, pa sem si lahko ponovno omislil motor tako da se sedaj zopet vozim po mili volji, zato kar brez strahu imejte čimveč otrok, da nas bo slovencev še kaj ostalo :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nama tudi mislim,

da ne bo problema..

:devil:

moja rešuje svojo abstinenčno

motokrizo tako,

da se vsakih par dni z

8+ mesečnim trebuhom

vsede na bemflo,

jo zakurbla in

polni svoj nasmeh..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam feeling da boš ti mel čist druge probleme.

v.d. žene ne bo nč doma ker bo nonstop na motorju :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nama tudi mislim,

da ne bo problema..

:devil:

moja rešuje svojo abstinenčno

motokrizo tako,

da se vsakih par dni z

8+ mesečnim trebuhom

vsede na bemflo,

jo zakurbla in

polni svoj nasmeh..

he he, tale tvoja :K je pa čist moje sorte :OK:

P.s.: lepo jo pozdrav .) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam feeling da boš ti mel čist druge probleme.

v.d. žene ne bo nč doma ker bo nonstop na motorju :devil:

:grrr

otroški sedež namesto tank torbe ali

na vrh topcase-a,

pa družno sončnemu zahodu naproti.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

otroški sedež namesto tank torbe ali

na vrh topcase-a,

pa družno sončnemu zahodu naproti.. :grim

ali pa na prednji blatnik v smer vožnje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudoooo :angry2: :eek: zakaj pa ne?! to me pa res zanima.....sej ma tud očeta, menda.... za tisto urco al pa dve bo pa že poskrbel za otročka....

eni pa ste :doze: a zdej k se pa odločiš met otroke, boš pa čist vse svoje hobije opustil? malo morgen...ene par minut pa tud zase rabiš...

pies: naš bejbo se strinja....je ravn fajn brcnu v pritrditev :grim

Ves, da ga pridem jst mal pomirkat :D

Ej kako pa tisti, k se nimamo pamzev, vidmo rezultate ankete, ne da bi vplival nanjo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse rešeno - midva z špilom na motor pa pred odhodom fajn kurblat da še mame dobijo malo hlapov :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse rešeno - midva z špilom na motor pa pred odhodom fajn kurblat da še mame dobijo malo hlapov :devil:

srečo je treba delit :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečo je treba delit :devil:

.....in zalit :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm maš kak info ki ga jaz nimam? :P

Ali me boš dal za botra pa bom mogu tvojga nonstop pazit med tem ko se bosta vidva motorirala? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, mi smo tud rodili pred tremi tedni (prvega). Jaz sem bil žal lani tako zabit, da sem prodal motor, ko sva izvedela srečno novico. V evforiji človek pač dela neumnosti, pri tem pa misli, kako je pameten... Sedaj mi je pa žal... :slap: No ja... Ni hudič, da jeseni ne bom našel nekaj primernega za pameten denar. Če ima kdo kakšno fejzerko, al pa CBF, al pa Bandita 600... Kar na PM...

Vse je pač odvisno od tega, kako imata starša med seboj urejene stvari. Itak je čas emancipiranih moških, zato previjanje in podobne zadeve za atije niso več nobena eksotika... Vsaj pri nas doma ne... :lol1: Otrok ni nobena ovira, da si ne bi mogel kateri od staršev vzeti kakšne urice za en krog. To vem po treh tednih. Sam bi sedaj takoj šel na en krog, ampak žal mi manjka nekaj med nogami (motor, da ne bo pomote... :P ). Zvečer bi bil pa pač na vrsti za kopanje tamalega, moja draga pa s kolegicami na kavo...

Vsem želim še naprej lepo sezono. Jaz bom pa drugo leto nadoknadil...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, mi smo tud rodili pred tremi tedni (prvega). Jaz sem bil žal lani tako zabit, da sem prodal motor, ko sva izvedela srečno novico. V evforiji človek pač dela neumnosti, pri tem pa misli, kako je pameten... Sedaj mi je pa žal... :slap: No ja... Ni hudič, da jeseni ne bom našel nekaj primernega za pameten denar. Če ima kdo kakšno fejzerko, al pa CBF, al pa Bandita 600... Kar na PM...

Vse je pač odvisno od tega, kako imata starša med seboj urejene stvari. Itak je čas emancipiranih moških, zato previjanje in podobne zadeve za atije niso več nobena eksotika... Vsaj pri nas doma ne... :lol1: Otrok ni nobena ovira, da si ne bi mogel kateri od staršev vzeti kakšne urice za en krog. To vem po treh tednih. Sam bi sedaj takoj šel na en krog, ampak žal mi manjka nekaj med nogami (motor, da ne bo pomote... :P ). Zvečer bi bil pa pač na vrsti za kopanje tamalega, moja draga pa s kolegicami na kavo...

Vsem želim še naprej lepo sezono. Jaz bom pa drugo leto nadoknadil...

LP

ja ja...je bilo pr nas podobn...pa recmo, da tokrat druga stran ni pustila, da se proda motor :P kok smo ene pametne :whistle:

Ali me boš dal za botra pa bom mogu tvojga nonstop pazit med tem ko se bosta vidva motorirala? :D

ni slaba ideja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja...je bilo pr nas podobn...pa recmo, da tokrat druga stran ni pustila, da se proda motor :P kok smo ene pametne :whistle:

ni slaba ideja :grim

Nisem vedu, da take še obstajajo... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... Jaz te zaradi tega zagotovo ne bom obsojala, ne vem pa, če bom jaz enako počela........

Ooo, boš boš, pupa!!! Na nek način.

Sem razbral iz tvojega pogleda na življenje... :grim :OK: :OK: :OK:

Ta problem rešujte s srcem,... ne "z motorjem"!!!

Moj prijatelj ga je takole...

[attachmentid=77032]

post-4472-1153925326.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!