Skoči na vsebino

Motorizem in starševstvo


Dry

  

14 članov je glasovalo

  1. 1.

    • nimam ve? ?asa za motor
      3
    • imam bistveno manj ?asa za motor
      7
    • enako kot prej
      4
  2. 2.

    • nimam ve? ?asa za motor
      4
    • imam bistveno manj ?asa za motor
      5
    • enako kot prej
      5


Priporočene objave

sam nimm otrok(sm biw se sam nedolgo nazaj :P ) sam poznam pa kr tko ene par kolegow od fotra k so motoristi pa ko je pršu otrok so se mal umirili(tako na hitrosti kot na km) pa pol k so mulci ratli en tolk fuknjeni na motorje k stari so spet dvignli ritem(ampak sam na km :P )

No počasi se je po mojem rojstvu umiril moj foter in sčasoma prodal motor in nabavil moped. Jaz storil po rojstvu sina enako in čez čas zopet nabavil stroje. Še za sina enega. Tako, da malo pameti ne škodi, vseeno pa svetujem, da ne prodajate na vrat na nos ampak po treznem razmisleku.

ali pa na prednji blatnik v smer vožnje ;)

Mene sta mati in foter zavila v koco, ko sem bil sposoben sam sedet, me posadila v sredino obrnjenega nazaj k materi in gas z NSUjem. Pol pa sta prodala motor, ko sem že hotel sam vozit :devil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudoooo :angry2: :eek: zakaj pa ne?! to me pa res zanima.....sej ma tud očeta, menda.... za tisto urco al pa dve bo pa že poskrbel za otročka....

eni pa ste :doze: a zdej k se pa odločiš met otroke, boš pa čist vse svoje hobije opustil? malo morgen...ene par minut pa tud zase rabiš...

pies: naš bejbo se strinja....je ravn fajn brcnu v pritrditev :grim

Bravo Buba :OK: :yea1:, upam da bova šle kmal spet na babjo furo (vse v dobrobit izmenjavi starševskih nasvetov :grim ) za vse ostale pa zadovoljna mama -----> zadovoljen otrok .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da bomo tudi kmalu zibali, bi lahko že včeraj nekaj napisal v to temo. Pa ni bilo časa. Sem moral malo do Kočevja, Kraljevice, Reke, Pazina, Kopra... , slabih 600km se je nabralo. Zvečer sva z Ervino debatirala, kdo je bolj hin. :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidva tut?????? :o :o :o :o :o

ja pa kdo še????????

ne me narobe razumeti, FFUUULLLLLL sem vesela za vse :OK: :OK: :OK: :OK: , ampak kaj je to kak motosvet sindrom al kaj????

upam, da se ne bom nalezla .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidva tut?????? :o :o :o :o :o

ja pa kdo še????????

ne me narobe razumeti, FFUUULLLLLL sem vesela za vse :OK: :OK: :OK: :OK: , ampak kaj je to kak motosvet sindrom al kaj????

upam, da se ne bom nalezla .)

Rude Boy (ne)

Ajgor the Mad Dog (tudi še ne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude Boy (ne)

Ajgor the Mad Dog (tudi še ne)

pa ja ne skupi :eek: :hmm:

pies: Buba piše...

Popravljeno . Popravil urqlle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar imam otroka, imam bistveno več časa za motor.

Dodajam-od kar so otroci odrasli,se na motorjih kdaj pa kdaj tudi srečamo. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem pa počaku, da sta hčeri najprej zrasli do 5/7 let, potem pa motor nabavu.

Prej pa ni bilo šuškov, časa in ustrezne glave!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke ata Pervy! :OK:

tudi z moje strani.... bravo očka......... :OK: :OK:

drugače sem pa mnenja, da tudi takrat ko bodo, če bodo otroci mislim, da ne bom brez motorja, čeprav vsi neprestano moralizirajo........., da ni pošteno do otroka, da je ne-odgovorno.... :blink: :doze:

se mi zdi, da ni pravila kje, kdaj, kako se ti lahko kaj zgodi...........,

če ne drugega se bom vozila v službo lepo vsak dan z motorjem kot sedaj....... lepo 70 km.zjutraj pa potem nazaj.......... vsaj za užitek...... :closedeyes: :naughty:

še zmeraj bi ali bom našla čas za druženje z motoristi, če ne drugje na kakšnem zboru ali pikniku, ker mislim, da ljudje z podobnimi interesi moramo ostati v stikih......

otroci bodo pa tako ali tako odraščali v motorističnem duhu :grim :grim

se včasih sprašujem zakaj sem imela takšno željo po motorju, le zakaj - mama me je že kot majhno punčko vozila okrog z motorje, ker še ni imela avta, posledice so očitne, ni mi žal in upam, da bom to lahko nudila tudi jaz svojim otrokom..... :grim :yea1: :worship:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odal glas .) velike spremembe ni imam dva pobalina :grrr :grim v glavi spremembe bolša polovica :OK: pa sodeluje tako kot je prej ,ko otrok ni blo .

lp :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi nič ali pa skoraj nič. <_<

točno, kupiš mojega da boš mel 2 različna za v kafič vozit :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!