Skoči na vsebino

12. Twin Horn Beach Party


bitje

Priporočene objave

Lep pozdrav vsem. Morda ne paše to sem ampak bom vseeno vprašal. :) Ime mi je Davorin, star sem 24 let in prihajam iz okolice Celja. Odločil sem se da grem v petek (01.09.2006 )po službi v Pulo do nedelje. Imam šotor in spalko. Sedaj me zanima, če bi se lahko pridružil kakšni manjši ali večji dokaj umirjeni skupini, da bi šli skupaj dol. Ker samemu mi ni za iti. Motor imam pa šele od aprila in ne poznam veliko motoristov. Ni potrebno, da je ravno skupina, lahko je tudi samo en posameznik. Le to mi je pomembno, da ne grem dol čisto sam. Če je kdo zainteresiran mi naj prosim to sporoči na mobitel. Drugače sem ok fant in mislim resno da bi šel dol. Upam, da nisem bil predolg? lep moto pozdrav vsem skupaj. Tu je moja številka, dosegljiv sem po 16.00 uri vsak dan, oz. celi dan po sms-u. 031-387-994 Davorin LP

Če ti rata dobiti v petek dopust :OK: , se oglasi, trije gremo enkrat dopoldne iz LJ. Lepo počasi, nikamor se ne mudi :rolleyes: .

Ko pa pridemo v Pulo, se pa ve :beer2:.

LP, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti rata dobiti v petek dopust :OK: , se oglasi, trije gremo enkrat dopoldne iz LJ. Lepo počasi, nikamor se ne mudi :rolleyes: .

Ko pa pridemo v Pulo, se pa ve :beer2:.

LP, Andi.

Si bom probal zrihtat. V LJ bi lahko bil okoli 12.00, če vam to ne bi bilo prepozno. Možno pa je, da dobim celi dan dopust in lahko gremo že prej. Oziroma pač takrat ko ste vi imeli namen iti.:) Bom jutri vprašal v službi. Po mojem ne bi smelo biti problema, ker je tudi sam direktor motorist:) Aja mimogrede koliko ste pa stari in kakšne motorje imate? LP in hvala za možnost, da grem z vami. LP Davorin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Twinhornov sem dobil mail z malo več informacijami. Nisem ga mogel prilimati, zato sem ga enostavno slikal, upam, da se bo kaj videlo.

LP vsem skuoaj.

post-8423-1156449574_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Twinhornov sem dobil mail z malo več informacijami. Nisem ga mogel prilimati, zato sem ga enostavno slikal, upam, da se bo kaj videlo.

LP vsem skuoaj.

Andi1 daj pobaraj Twinovce kako bo s pešadijo :hmm: slab mesec nazaj je bil zbor v Vodnjanu (bolj kilav)pa ker smo biliu že tam smo želeli noter za kake pol ure toliko da nekaj popijemo

niti pod razno se niso dali motiti ter zahtevali po 30 kun na osebo :eek:

saj bi jih z veseljem plačali če bi blo vsaj kaj folka :kva2:

ampak je bila tuga od tuge :grim smo lepo odšetali naprej pa tudi na pijački niso zaslužili :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slab mesec nazaj je bil zbor v Vodnjanu (bolj kilav)

v Puli na zboru sem bil večkrat, kilavosti ni bilo opaziti, prej too much pressure .... :whistle: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Puli na zboru sem bil večkrat, kilavosti ni bilo opaziti, prej too much pressure .... :whistle: :grim

napisal sem v VODNJANU :grim nič nisem rekel za PULO :grrr

to sta(so)različni zbori

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andi1 daj pobaraj Twinovce kako bo s pešadijo :hmm: slab mesec nazaj je bil zbor v Vodnjanu (bolj kilav)pa ker smo biliu že tam smo želeli noter za kake pol ure toliko da nekaj popijemo

niti pod razno se niso dali motiti ter zahtevali po 30 kun na osebo :eek:

saj bi jih z veseljem plačali če bi blo vsaj kaj folka :kva2:

ampak je bila tuga od tuge :grim smo lepo odšetali naprej pa tudi na pijački niso zaslužili :slap:

Na letaku lepo piše, da imajo bikeri in motoristi zastonj vstop, za ostale je vstopnina In tu ni odstopanja. :OK:

Primerjati Beach Party in Vodnjan pa je le malce smešno ... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na letaku lepo piše, da imajo bikeri in motoristi zastonj vstop, za ostale je vstopnina In tu ni odstopanja. :OK:

Primerjati Beach Party in Vodnjan pa je le malce smešno ... :eek:

ti si tud polapismen :eek: nbeden ni primerjal Vodnjana s tem drugim zborom :devil:

samo karikiral sem :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo..

Midva s Frenkom pa iz Ljubljane...

vse kaže da u soboto zjutri....

Dady kdaj maš ti namen u petek al soboto? :hmm:

lpj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si tud polapismen :eek: nbeden ni primerjal Vodnjana s tem drugim zborom :devil:

samo karikiral sem :kva2:

Smešno je, da mi nekdo, ki v pisanju uporablja popačenke (tud, polapismen, nbeden), očita polpismenost.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem tolko solnca gledat ! :P

četrtek, petek, sobota - sonce ! :grim v Puli ja ! B)

Itaq ... zna se ... za koga ... :010 :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem tolko solnca gledat ! :P

četrtek, petek, sobota - sonce ! :grim v Puli ja ! B)

vidu, vidu :grim :grim

viduuuuuuuuuuuuuuuuuu

:yea1:

Predlagam, da gremo na sonce.

Še kdo za to?

:naughty:

četrtek :yea1: , četrtek :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidu, vidu :grim :grim

viduuuuuuuuuuuuuuuuuu

:yea1:

četrtek :yea1: , četrtek :yea1:

A vzamem ketno za psa s sabo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem že nabavil in spakiral neki znižani in large pakirani Whiskas :naughty:

Ok, potem bom pa jaz malo drobnjaka pripravila ... pa meto bom vzela zraven ... nikol ne veš, če bomo slučajno mujito delali ...

bundada pulala tralal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono:

zase, zase pa kar daj :grim

Muci buci, veš da jaz se s ketne strgam ... tebi, pa smo ugotovili, da kar odgovarja :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muci buci, veš da jaz se s ketne strgam ... tebi, pa smo ugotovili, da kar odgovarja :devil: :P

ja, ja

ful se trrrrrrrgaš :lol1:

ne se hecat, ti bomo žirafo ukradli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!