Skoči na vsebino

POČIVAJ V MIRU MTE


modri_dirkac

Priporočene objave

R.I.P :cry: :cry: :cry:

Pa kokr se po profilu vid je 2dni pred nesrečo dopolnu 17let :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam sam tolk starga sina tud motorista pa me je kr zmrazil.moje sožalje vsem domačim in vsem,ki ste ga poznali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam sam tolk starga sina tud motorista pa me je kr zmrazil.moje sožalje vsem domačim in vsem,ki ste ga poznali.

tudi moj sin je tolko star....sožalje staršem in vsem ki ste ga poznali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sm prebral v časopisu me je kr ornk pretresl :( :(

Iskreno sožalje svojcem in vsem ki ste ga poznali!

R.I.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskrebno sožalje tudi od mene!

Faca je bil, faca bo ostal!!!

Grčar mi je zdej po telefonu reku da gresta z Jaxom do njegovih staršev in da se bojo pomenili kako zdej a pridemo z motorji al ne...

Groza, k sm vidu tist "Mte" me je prou pobil.... :cry: :cry: :cry: :cry: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskrebno sožalje tudi od mene!

Faca je bil, faca bo ostal!!!

Grčar mi je zdej po telefonu reku da gresta z Jaxom do njegovih staršev in da se bojo pomenili kako zdej a pridemo z motorji al ne...

Groza, k sm vidu tist "Mte" me je prou pobil.... :cry: :cry: :cry: :cry: :blink:

če se neo dalo z motorji pol mislim da nas bo dost majn kot drgač...ker enim je motor edino prevozno sredstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se neo dalo z motorji pol mislim da nas bo dost majn kot drgač...ker enim je motor edino prevozno sredstvo

sej lahko motorje kje drugje pustimo.....v primeru da bi raj vidl da ne bi z motorji pršl!

ker je tudi meni to edino prevozno sredstvo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva se z Jaxom oglasila pri starših od MTE-ta... Dogovorili smo se naslednje...

Pogreb se začne kot je bilo že omenjeno ob 17h, priporočeno je priti kake pol ure prej (zaradi kropljenja). Zbor motoristov se bo začenjal ob 15h pred Merkator Centrom v Logatcu. Za tiste ki ne veste kje točno to je, če se peljete po Napoleonovem drevoredu, ga ne morete zgrešiti.

Načrt je tak da se skupaj zapeljemo do pokopališča, kjer bo pogreb. Tam bo nekdo od nas tudi spregovoril nekaj besed. Po končanem pogrebu pa gremo do kraja kjer se je nesreča zgodila in mu tam v spomin prižgemo svečko...

s starši smo se domenili, da so razne motoristične ceremonije v obliki nažigavanja gasa in nevem česa popolnoma nepotrebne in z njihove strani NEZAŽELJENE! Torej jih tudi ne bo! Niti zašaltal se ne bo noben!

Načeloma jih pa ne moti da pridemo z motorji...

lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej povej za tiste ki ne vemo kam... kdaj pridemo do tebe... da gremo skupi

poglej temo ˝Moto Sršeni˝

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R.I.P

Sele dobro zacel uzivat motoristicne stvari in ze tako zakljucil.....zivljenje res ne izbira... sozalje vsem domacim.. :(

LP;Rock-46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!