Skoči na vsebino

POČIVAJ V MIRU MTE


modri_dirkac

Priporočene objave

Sporočam, da se bomo od našega prijatelja, znanca, ali le somotorista lahko poslovili v soboto popoldan. Pogreb bo v Dolnjem Logatcu ob 17ih. Pred pogrebom bo ležal v tamkajšnji mrliški vežici.

Lahko bi se prej kje dobili, in se skupaj odpeljali do tja... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav fanta nisem poznal vseeno iskreno sožalje vsem,ki ste ga poznali in njegovim svojcem.

Pogreba se bom udeležu.

R.I.P....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v imenu njegovih najblizjih kolegov se vam za sozalje iskreno zahvaljujem, pridite in ga z nami pospremite se na zadnjo pot... naj pociva v miru... LEGENDE ZIVIJO NAPREJ... in Mte :> je bil legenda... R.I.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še enkrat: Našega prijatelja Mte-ta bomo na njegovo zadnjo pot motoristi spremili z motorji. Tisti ki se bote udeležili pogreba, je zbor motoristov pred Merkator Centrom v Logatcu ob 15i uri.

:cry: :cry: :cry:

Se vidimo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sožalje z moje strani. Nesreča očitno nikoli ne počiva, to sem tudi sam okusil prejšnji teden. Počivaj v miru, kolega, četudi te nisem poznal! :cry:

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo smo se poslovili od našega prijatelja....

hvala vsem za udeležbo(bilo nas je približno 25), še večja hvala pa vsem ki ste sodelovali pri organizaciji .)

naj počiva v miru :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst pravm da je blo zelo dobro vse skupaj...najbl mi je blo pa kul k so bli tud s stajerske pa primorske...mislm da je bil mte zelo vesel...

nej pociva v miru :( :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm biu lih na morju pa berem časopis in ko sem zasledil, kaj se je zgodilo, me je kr ornk šokiral.... tud jst sm tolk str... in ne morm si predstavlat kakšn šok je biu to za starše..... :( R.I.P. pogreba se pa žau nisem mogel udeležiti ker sem šele včeraj zvečer prišel z morja in šele danes dobil motor....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni mi žal da sem nardil 300km....

sam naslednič se mormo zbrat ob bol prijetnem dogotku....

LP Luka

Naj počiva v miru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jernej, hvala za prevoz.

ni problema .) ej gregc odlično prebran govor... drugače pa upam, upam da se bomo še kdaj takole dobili sam pa upam da na bolj veselem dogodku :cry:

Mte R.I.P.

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!