Skoči na vsebino

Pot LJ - KP


Dejan-V

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Selim se iz Ljubljane v Koper za potrebe študija. Kufre mi peljejo starši, z skuterjem pa se peljem iz Ljubljane do Kopra. Zanima me ali je ta zalgaj prevelik za mojega skuterčka?? Gre za Hyosunga Racing SF50 (5O ccm).

Prosim za čimprejšni odgovor!

LP

Dejan-V

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se boš v vsaki oštariji ustavil, ti zihr ne bo problema :grrr

Ti samo lagano! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Selim se iz Ljubljane v Koper za potrebe študija. Kufre mi peljejo starši, z skuterjem pa se peljem iz Ljubljane do Kopra. Zanima me ali je ta zalgaj prevelik za mojega skuterčka?? Gre za Hyosunga Racing SF50 (5O ccm).

Prosim za čimprejšni odgovor!

LP

Dejan-V

Ne, cisto OK je s skuterjem se na tako kratko relacijo peljat.

Sam sem prevozil okoli Slovenije in istre 6500 km s 50ccm skuterjem, preden sem kupil motor pa me je skoraj prevec skupaj za na skuterja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skutrčk bo že zdrži ni pene ;) sam mislm da bo bl tvoja tazadnja nastradala :D umes mej 2-3 postanke pa bo use supr, fino, fajn :OK: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš predelan (sfriziran) skuter, boš vidu, kolk res zdrži mašina. Ne ga ves čas do kraja tiščat.

Predelan ni nič sam se bojim da ne bi pregorel kej! Predivedvan je postanek Logatec MOL črpalka in pa pred spustom po Črnem kalu. Sam tičat ga bo treba da bo šou 60, že tko me bodo vsi gazili.

LP

Dejan-V

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predelan ni nič sam se bojim da ne bi pregorel kej! Predivedvan je postanek Logatec MOL črpalka in pa pred spustom po Črnem kalu. Sam tičat ga bo treba da bo šou 60, že tko me bodo vsi gazili.

LP

Dejan-V

hja srečno Dejan :OK: pa pazi da te res ne bo kak nagazu od zadej...... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Selim se iz Ljubljane v Koper za potrebe študija. Kufre mi peljejo starši, z skuterjem pa se peljem iz Ljubljane do Kopra. Zanima me ali je ta zalgaj prevelik za mojega skuterčka?? Gre za Hyosunga Racing SF50 (5O ccm).

Prosim za čimprejšni odgovor!

LP

Dejan-V

Itak da ni rpevelik zalogaj! Mi smo pred leti šli iz Logatca v Lucijo z gilero runer 50, apn6, in avtomatikom, pa smo se ustavli samo v Postojni za 5 min, kjer se nam je pridružil še en kolega z gilero, ter na dnu črnega kala, da smo pretegnili noge. Plus to, da sta oba skuterja pelala dve osebi :)

To more zdržat, ni debate

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja srečno Dejan :OK: pa pazi da te res ne bo kak nagazu od zadej...... :P

Zakon. Samo še nekaj. Zanima me kje na stari cesti LJ-KP so plavi pogosto??

LP

Dejan-V

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se boš čez naselja vozil po predpisih te plavi na 50ccm skuterju nimajo kej skrbet

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva moja kolega sta se peljala iz raven na koroškem do portoroža z apn4 in to oba na enem mopedu pa ni crknu

ko pa sta šla nazaj se ju je pa en tovornjakar usmilil in ju je peljal iz obale do lj iz lj do koroške pa spet na tomosa

mislim totalna norca :OK: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da sporočim da sem uspešno prepotoval pot (če odštejem pritoževanje zadnje plati :D ). Hvala vsem za pomoč, btw porabil sem 3,73 litra bencina za to pot :naughty:

LP

Dejan-V

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!