Skoči na vsebino

vožnja pod vplivom mamil


katrusa

Priporočene objave

Čer!moja mama je začela sumit in zdej se pog. o nekem thc testu...in me zanima...wem da obstajajo 4 načini pregleda!Lasni,urin,površinski ter kri....kje se thc vidi najdle in ka se da proti temu nardit!slišu sm da se da kupit v čajni vrečki zapakirane...kot neko zdravilo....da se thc usaj prepolovi....mene skratka zanima...kak bi js to u najkrajšem času skril.....ker doug nemislim čakat..k bi najrajš že zdle šou na mikija.k že nism šou 2 dni!Kak to čimhitrej skrit...v kolikšenm času če bi recimo šou dans a bi lahka do pon skriu?...pa basket treniram,k wem da je dobro izločanje pota...! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimaš šans sploh :grrr v krvi thc ostane 3 tedne v laseh pa tudi več mesecev . ti kar pojdi na špinel brezskrbi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ima prou, lahko te zeza kolk hoče ker govoriš neumnosti... Praktično sprašuješ o nekih stvareh o katerim nimamo pojma. Samo povej ti je da če ti uživaš si debil, kar je dejansko zadel. Lahko tud moj ip napišem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se pa pol bojiš ta starih, če pa si tu tak močen in začenjaš z raznimi grožnjami. lepo jim povej kako je na stvari in naj se sprijaznijo s tem, da njihov sin pač uživa prepovedane substance. :D

pa zanimivo, da si se ravno na motoristični forum registriral zgleda da ravno s tem namenom, da nam postaviš to vprašanje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poba, povej kdo te lahko pošlje na kkšen pregled, če sam ne soglašaš s tem? Že v ustavi je napisano nekaj o člpvekovi nedotakljivosti in, da nihče ( razen policije v prom. nesrečah III. in VI. kat.) ti ne sme vzeti krvi, urina... Če pač nočeš iti na test - ne it. Tepli te ne bodo, zvezali tudi ne, vse kar lahko nardiš je, da se jim smeješ v faco in poveš. da ti ni do tega. Kar se pa tvoje matere preljube tiče, sigurno ve, kaj so pomenila leta hipijev, ker očitno ve, v čem je težava.

Na izi si ga moraš tejkat, a ne? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čer!moja mama je začela sumit in zdej se pog. o nekem thc testu...in me zanima...wem da obstajajo 4 načini pregleda!Lasni,urin,površinski ter kri....kje se thc vidi najdle in ka se da proti temu nardit!slišu sm da se da kupit v čajni vrečki zapakirane...kot neko zdravilo....da se thc usaj prepolovi....mene skratka zanima...kak bi js to u najkrajšem času skril.....ker doug nemislim čakat..k bi najrajš že zdle šou na mikija.k že nism šou 2 dni!Kak to čimhitrej skrit...v kolikšenm času če bi recimo šou dans a bi lahka do pon skriu?...pa basket treniram,k wem da je dobro izločanje pota...! :blink:

Reči ji da nej se raj ne zajebava s tabo ker boš njen IP dobil. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil KeC
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reči ji da nej se raj ne zajebava s tabo ker boš njen IP dobil. :evilgrin:

:worship: :worship: :kva2:

Zate mihec lahko komentiram pa samo to : :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

PS. Tudi moj ip lahko dobiš če hočeš :fredy: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polizei

ima prow gotow zelo veliko izkušenj z raznimi zadeteži

in kar tako nekoga ne vlečejo na odvzem krvi

in ne silijo h pihanju.

Ys

sem tule na forumu verjetno najbolj čuden od vseh čudnih,

sy nikoli nisem piw, kaj šele vozil v takem stanju,

marjanco poznam le kot "ja vidu tm pr enmu",

ostale droge pa le iz literature ..

Pa

tako sem si želel enkrat preizkusiti tisti "puhalnik",

da sem še v akcijo.

Ustavi

me patrulja ob 02:30 pri diskoteki Kovač.

"Dobrvečer, kontrola dukumentow.

Ali ste kaj popili?"

"Jasno, da sem .. sy sem biw u disku!"

odgovorim in gledam policaja z upanjem v očeh, ter si mislim:

zdej bo .. zdej mi bo daw za pihat ..

Policaj pa mrtvo hladno:

"A je težko ob Cocacoli cew večer v discu?"

"Ne!" odgovorim skrušeno, vedoč, da ta večer ne bo nič s puhanjem.

"Lahkonoč." še reče policaj, mi vrne dokumente in stopi h drugemu avtu.

No

kako, je hudič vedew .. no kako?

:hmm:

In

to ne enkrat.

Najhujše sem se lotiw pred Halo Tivoli po nekem koncertu.

Vidim, da kontrolirajo .. ej namenoma sem vozil,

kot da še nikoli nisem sedel za volanom,

zavijow sem in tja,

cukow s sklopko in zavorami, da so cvilile gume ..

Voznika pred mano ustavijo, ys se mu "skoraj zaletim" v avto ..

Polizei mi samo pomaha naj peljem naprej .. še malce pocukam

s sklopko v upanju, da si premisli .. on pa trmasto maha z roko,

da naj odpeljem.

To

je bilo zadnjikrat - obupow sm in ne delam več tega.

Ampak

kaj hočem reči: gotovo policaji z dolgoletnimi izkušnjami pridobe

nek šesti čut za pizdarijo.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čer!moja mama je začela sumit in zdej se pog. o nekem thc testu...in me zanima...wem da obstajajo 4 načini pregleda!Lasni,urin,površinski ter kri....kje se thc vidi najdle in ka se da proti temu nardit!slišu sm da se da kupit v čajni vrečki zapakirane...kot neko zdravilo....da se thc usaj prepolovi....mene skratka zanima...kak bi js to u najkrajšem času skril.....ker doug nemislim čakat..k bi najrajš že zdle šou na mikija.k že nism šou 2 dni!Kak to čimhitrej skrit...v kolikšenm času če bi recimo šou dans a bi lahka do pon skriu?...pa basket treniram,k wem da je dobro izločanje pota...! :blink:

Mihc, probi še z okrasno travco. Jo mami z lonca potrgaš, posušiš in veselo inhaliraš. Bol zadene od mikija, pa še THC testi bojo negativn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naši (hvala bogu bivši) bratje z juga imajo en čudovit pregovor: 'Posle jebanja nema kajanja'. A ima eno napako, je namreč popolnoma napačen. Pravilno bi se moral glasiti: 'Posle jebanja SAMO još kajanje' !

Daleč od tega, da bi bili vsi naši zakoni idealni. Kot niso v nobeni državi na svetu. A so, kakršni pač so, in treba se jih je držati. In nepoznavanje zakona ni opravičilo, sicer bi potem vsak lahko rekel: 'Oprostite, sem nedolžen, ker tega in tega zakona nisem poznal'.

Kdor se zakaja, mora pač računati na to, da bo slej ko prej enkrat naletel na mino. Pa naj to počne redno ali občasno. In kako naj policaj ve, da si kadil pred pol ure ali pred dvema tednoma ali pred štirinajstimi dnevi ali še več? No way, Jose!

Iz lastnih - na srečo že zelo oddaljenih - izkušenj poznam tako vožnjo v zakajenem stanju kot tudi vožnjo pod vplivom alkohola. In razlika je precejšna: pri alkotu se ničesar ne spomniš šele naslednji dan, med vožnjo je vse 'relativno' OK, pri travi ali hašišu pa se ti lahko film strga med samo vožnjo, na lepem nimaš pojma, kje si in kaj se dogaja, itd. IN TO IMA LAHKO GROZLJIVE POSLEDICE. Pa da ne bo nejasnosti, tudi drugi so mi pripovedovali o tem 'nenavadnem dojemanju okolice', če se lahko tako izrazim, torej ne govorim le o svojih izkušnjah.

Poanta mojega dolgovezenja ?

Upravljanje motornega vozila in jemanje oz. uživanje nedovoljenih substanc (alko ali droga) pač ne gredo skupaj, torej se je treba eni ali drugi stvari odpovedati. Ali pa tvegati v upanju, da nas ne bodo dobili!

Pa en lep in trezen pozdrav vsem skupaj, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čer!moja mama je začela sumit in zdej se pog. o nekem thc testu...in me zanima...wem da obstajajo 4 načini pregleda!Lasni,urin,površinski ter kri....kje se thc vidi najdle in ka se da proti temu nardit!slišu sm da se da kupit v čajni vrečki zapakirane...kot neko zdravilo....da se thc usaj prepolovi....mene skratka zanima...kak bi js to u najkrajšem času skril.....ker doug nemislim čakat..k bi najrajš že zdle šou na mikija.k že nism šou 2 dni!Kak to čimhitrej skrit...v kolikšenm času če bi recimo šou dans a bi lahka do pon skriu?...pa basket treniram,k wem da je dobro izločanje pota...! :blink:

reči da bi ji dal lase in naj jih da testirat. jasno potem daj lase nekoga ki ne kadi :grim

lahko pa se probaš pogovorit z starši, mogoče bodo razumeli da ni tako hudo :devil:

ostane ti pa še vedno izgovor da si bil v družbi kjer so kadili, saj veš, pasivno kajenje je tudi kajenje :lol1:

mislim pa da ne boš šel na test, te zadeve so (če ne poznaš nobenega) drage. pomoje te mama samo testira da vidi če boš paničaril :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nee, reči ti mami da pa maš zdej že tolk ip-jev da če se bo zajebavala z tabo jo bodo tile mandlci prebutal. :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si ga malo preveč pohal, pa te zdaj paranoja daje? :eek: :blink: :blink:

KeC, tvoja pa owna..... :OK: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ys

sem tule na forumu verjetno najbolj čuden od vseh čudnih,

sy nikoli nisem piw, kaj šele vozil v takem stanju,

marjanco poznam le kot "ja vidu tm pr enmu",

ostale droge pa le iz literature ..

.

.

.

.

Ampak

kaj hočem reči: gotovo policaji z dolgoletnimi izkušnjami pridobe

nek šesti čut za pizdarijo.

:yes:

nope, nisi edini. :grrr sva vsaj dva. B)

samo da mene veselo ustavljajo in mi dajo pihati (ceprav me poznajo in vedo, da ne pijem) potem jih pa vjudno vprasam kaj naj jaz z njihovimi smetmi pocnem ?! O:-) :devil:

:hmm: saj, mogoce je to razlog...... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope, nisi edini. :grrr sva vsaj dva. B)

samo da mene veselo ustavljajo in mi dajo pihati (ceprav me poznajo in vedo, da ne pijem) potem jih pa vjudno vprasam kaj naj jaz z njihovimi smetmi pocnem ?! O:-) :devil:

:hmm: saj, mogoce je to razlog...... :ninja:

:OK:

fino .. to pa nisem vedel, da imam tovrstno družbo tule na MSju, ko ni Pepeta ..

vsekakor

je potem povprečje v redu .. mene

nikoli tebe pa kar naprej silijo pihati ..

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ys

sem tule na forumu verjetno najbolj čuden od vseh čudnih,

sy nikoli nisem piw, kaj šele vozil v takem stanju,

marjanco poznam le kot "ja vidu tm pr enmu",

ostale droge pa le iz literature ..

Tudi jaz sem enako čuden kot ti, tako da smo že trije :OK:

Jebesh alko in droge, če se mamo loh pa vseeno fajn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem enako čuden kot ti, tako da smo že trije :OK:

Jebesh alko in droge, če se mamo loh pa vseeno fajn :D

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!