Skoči na vsebino

Zbor MRRC Medvode 21.-22.6.


Desmo

Priporočene objave

Pizdarija, za petek zvečer so napovedane nevihte in plohe... :shock:  :evil:

Mi pa nismo iz cukra. :D

Morda samo malo bolj sladke izvedbe! :D :D :D :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOJ PLAN.

v petek na koncert in kej spit + prespat ... v soboto opoldan špilam na ohceti (trobentainplehmuska press) in sem popoldan nazaj potem pa žur do jutranjih ur ... Nedelja pa hangover + kopanje v Bohinju ... mmmm

Bi bilo fino, če se mi kdo prikluči v soboto zvečer ob kozarcu in v nedeljo ob kopanju v Bohinjskem jezeru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidimo danes, če ne bodo "deževali mački in psi" :wink: :D

Torej naspicene prekle nas ne motijo... :twisted: :P :roll: :wink: :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je lansko leto tudi dež padal, pa je blo vseen dobr. Začel je padat ko je bla glih striptizeta na odru, se ni dala motit, mi pa tudi ne!

Dobr zbor jest tut pridem! A to drži da je Sidartha šele ob 24:00?

Verjetno ker igrajo dones v Mariboru na Snežnem Stadionu, ... na "Piše se leto 2002"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ker igrajo dones v Mariboru na Snežnem Stadionu, ... na "Piše se leto 2002"

mislim da jih še ne boste pričakali ob polnoči, ker v MB-ju igrajo kot zadnji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma mam tega župana mal na sumu, da bo vse kar je od petka do nedele porabil za u pondelkovo občinsko žurko. Pridem mal firbcat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ker igrajo dones v Mariboru na Snežnem Stadionu, ... na "Piše se leto 2002"

mislim da jih še ne boste pričakali ob polnoči, ker v MB-ju igrajo kot zadnji :)

heh sam potem jih tut do petih zjutri ne bo, ker je tist v Mariboru zastavljeno preklet dolgo v noč, .. no ja lohka gremo pa na furo do Maribora pa tam Sidharto slišmo, vidmo, neki karkol' ...!

Anybody wanna play?! :P :P :roll: :P :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ker igrajo dones v Mariboru na Snežnem Stadionu, ... na "Piše se leto 2002"

mislim da jih še ne boste pričakali ob polnoči, ker v MB-ju igrajo kot zadnji :)

heh sam potem jih tut do petih zjutri ne bo, ker je tist v Mariboru zastavljeno preklet dolgo v noč, .. no ja lohka gremo pa na furo do Maribora pa tam Sidharto slišmo, vidmo, neki karkol' ...!

Anybody wanna play?! :P :P :roll: :P :twisted:

Šit jst pa sm rekla ne grem v MB, ker bojo itak enkrat zgodi popoldan, da bojo ja nekje do polnoči v medvodah. Kaj pa zdaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da jih še ne boste pričakali ob polnoči, ker v MB-ju igrajo kot zadnji :)

...kaj pa če bodo najprej v Medvodah špilal :!: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil pravkar tam......prostor ogromen.......muzika bo glasna.....

Samo me pa prav zanima koliko se jih bo sesulo na dovozu na prireditveni prostor.........oziroma na izvozu iz njega.Predvsem zna biti zabaven pogled v soboto ko se bodo odpravili na panoramsko vožnjo,pa bo treba sredi makadamskega klanca speljevat......iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,to bo bolelo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Udi in Kekec pa se bova danes odpravila tja tam okoli trezje ure in ce je še kje kakšen padalec naj se javi pa gremo skupaj !!!

Dobili bi se na petrolu na celovški ob cca. treh 15 min. gor dol potem pa gas na bejbe....upsss.....pivo !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa druščina motosvetovcev se nas je zbrala pod šotorom blizu vrtiljaka: BMW, lojzi&lady, hoćko, Noise&LeeDee, Desmo, Vragica, Zoolo, Perla, Tamala, Tadej, Pahorini, Hanzi, Maša, Speedy, Nikita&še ena iz Freisingov, pa ziher sem vas še kar nekaj pozabil :cry: (javte se 8))...

Folka je blo veliko, zadeva je bila velika, šanki & hrana ter boni so super laufali, sekreti so bili tudi še ob 21:00 relativno čisti, muzka dobra. Siddharta je na "stage" prišla šele ob 01:00 :cry: :? :cry: :evil: :evil: a so kar cool ogreli prisotne, nažigali so do pol treh, pa smo jih dodatno prepričali še za Orion Lady... Sicer pa fantje izgledajo rahlo utrujeno, mene osebno s showom niso zelo prepričali (muzka :D, show pa :? ).

Nekateri ste verjetno še tam, da boste kej napisali še o sobotnem dogajanju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene si pozabil!

Porkaflek.. zamudila Pahorinija, Nikito in verjetno še koga..

No v glavnem, jaz sem se imela super dobro, koncert, kolikor sem ga uspela zaznati, je bil dober... nastopa nisem ravno videla... ne vsega.... spanje je bilo prijetno hladno (se pozna da je Sava zraven) domov prišla danes dopoldne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst in moja sva bla v soboto ma to samo od 16h pa do 17h (pol je blo treba it delat) pa ni blo nobenga motosvetovca, jst pa edini tam z majčko :oops: (motosvetovo)

Toplo je blo za umret. pol sva šla dol h reki malo noge namakat in je blo tkoj boljše.. aja folk: kolko je sploh čista tista voda :?:

LP duhc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, blo je cool, samo mal dolgo smo res čakali na Sidharto. Ampak splačalo se je, definitivno. Meni se je njihov nastop zdel rutinsko dober, mogoče bi lahko vložili malo več energije (ki jim jo je pa pomoje že malo manjkalo, Noise tud jest sem imel občutek, da so, no ja nekako utrujeni). Drugače pa zmerne cene hrane in pijače, pa nobenih incidentov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa nobenih incidentov...

Ja, Lojzi, a nisi videl koliko "bodygardov" se je sprehajal okol... aja sorry hmmm :oops: :oops: :oops: :oops: to smo samo punce opazile... :D :oops: :oops: :oops: :wink:

Jah, kaj hrana ok, pijaca ok (Lucy pridna punca... :wink:), muzka ok, baje fantom striptiz ni bil vsec :shock: :roll:, motor pa prasen... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, blo je cool, samo mal dolgo smo res čakali na Sidharto. Ampak splačalo se je, definitivno. Meni se je njihov nastop zdel rutinsko dober, mogoče bi lahko vložili malo več energije (ki jim jo je pa pomoje že malo manjkalo, Noise tud jest sem imel občutek, da so, no ja nekako utrujeni). Drugače pa zmerne cene hrane in pijače, pa nobenih incidentov.

Aha, se je meni zdelo, da boljše da si ne kvarim feelinga z nedeljskega koncerta v Križankah, ko je bilo res mega. No, ampak bo Lucky povedal če je bila kaka hujša razlika. Sicer pa so zamujali 'samo' eno uro, ker so bili opolnoči napovedani. Vsaj na njihovi spletni strani je pisalo da bojo na vrsti ob 24.00

Očitno so tega dopusta res potrebni. Pa naj se fantje dobr spočijejo, da nam bojo lahko dali čim več spet naslednjo sezono z novim albumum ki ga za takrat obljubjajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni za kej, drugič vem, da se ni za zanašat na motoristične šanke. Prnesem kanglo mleka, pa liter ruma s sabo. Pa dve flaški s cucli, pa se ga bomo nasul! Barabe motoristične pijane.

OK, brez heca. Bilo je zanimivo. Kar dobra uvertura za Lendavo. Samo mal preveč sem ga požlampal(pivo), a k sreči je bilo vse po pameti, tudi vožnja domov ob 2h zjutraj.

Se je pa sine bolj odrezal. Kot pošteni človek, je prišel domov podnevi, jaz ta stara baraba pa že ponoč. No tak je bil komentar Horjulčice.

Klimbra, sem te čakal, potem smo pa drugi spili pivo, ki ti je bilo namenjeno!

Mejte se in LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, jap, Medvode, cool prostor, dobro organizirano, .. no ja futer in pijača NICE, ... Hmm, Sidharta, ... sound TRIPLE YES, SHOW, heh nebi vedu nisem bil pred odrom, ampak blo je pa preklet good.

Ena sama napaka, na samem prostoru motopiknika je bilo PREVEČ TA PLAVIH!

Hej OK, običajno PLAVI ČAKAJO ZUNAJ, ne pa na samem mestu dogajanja, ...hmmm ... nekaj nad čemer se bodo morali organizatorji nekoliko zamisliti, če želijo kaj več kot par 100 ljudi na tisti HUGE place privabiti. Drugače pa prostor fenomenalen, samo kot je bilo že napisano, motorji so pa še danes kot po puščavsem rallyju.

Hmm, no ja ene par nas je pa bil oki smo v Medvodah zasedali in branili barve v petek in soboto.

P.S.: Erotic Show v soboto je bil pa bolj SICK JOKE kot kaj drugega ... no ja v pomanjkanju vina je tudi voda OK za preživeti.

Zoolo The Horrible! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!