Skoči na vsebino

Zbor MRRC Medvode 21.-22.6.


Desmo

Priporočene objave

le kam sem jaz gledala.... :twisted:  :twisted:  :twisted:  hhmmm.......  :D  :D  :D
Pupa, a si ti u petek sploh kej gledala? men se je tist bolj tipanju podobno zdel ..(lahkorečeštudšlatanjepress) :oops: :oops: :P :lol: 8)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bla pa ful pridna!! Sam sploh nisem imela obcutka, da delam, ker sem tričetrt časa čvekala s folkom, tu in tam šla malo čekirat pred oder in to je to. Plac je res dober, sam šotori so pa stali na eni njivi, trave nobene, oziroma kot se je izrazil nekdo od prisotnih, je je bilo ravno dovolj za enga zajca nafutrat. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst sem bil tut tam pa me ni nic kaj prevec impresioniralo. Ma ja sej organizacija zelo ok so se potrudli ni kej ampak folka pa prave zabave pa ni bilo!!! Tko da ce nebi imel okoli sebe dobre drućbe bi jo že prej mahnu domov tako samo šli ob 22.00. Zmano so bili al pa jst z njimi no Kekec, Klimbra, Dave in smo vmes še na bled letel to je blo pa ta nartabul !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst sem bil tut tam pa me ni nic kaj prevec impresioniralo. Ma ja sej organizacija zelo ok so se potrudli ni kej ampak folka pa prave zabave pa ni bilo!!! Tko da ce nebi imel okoli sebe dobre drućbe bi jo že prej mahnu domov tako samo šli ob 22.00. Zmano so bili al pa jst z njimi no Kekec, Klimbra, Dave in smo vmes še na bled letel to je blo pa ta nartabul !!!

Jah ni te impresioniral, ker uni dve bejbi nista bili bolj prijazni... :twisted:

Drugac pa Bled in nazaj - Zakon :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in smo vmes še na bled letel to je blo pa ta nartabul !!!

Točn tko Udi......predvsem tisto divjanje po banu,pa silna polaganja iz Kranja proti Medvodam,strašni pospeški na makadamu prireditvenega prostora............in brhki mladenki , ki sta nas pozdravili ob odhodu s svojstveno govorico telesa,prefinjenih gibov in neverjetne akrobatske sposobnosti njunih hrbtenic. :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in smo vmes še na bled letel to je blo pa ta nartabul !!!

Točn tko Udi......predvsem tisto divjanje po banu,pa silna polaganja iz Kranja proti Medvodam,strašni pospeški na makadamu prireditvenega prostora............in brhki mladenki , ki sta nas pozdravili ob odhodu s svojstveno govorico telesa,prefinjenih gibov in neverjetne akrobatske sposobnosti njunih hrbtenic. :oops: :oops:

Kratka obdobja tisine, preden smo se pognali v nove podvige, z vetrom v laseh in musicami v zobeh. Hitrosti, ki smo jih dosegali so redke mimoidoce dobesedno odpihnile z roba ceste, avtomobilisti pa so zrli za nami z zavistjo v oceh, medtem ko so se mednozja njihovih sovoznic vlazila, oci pa so se jim svetile z razigrano radostjo otroka, ki je uvidel popolno svobodo gibanja. Samo mi in cesta smo brzeli nasi usodi naproti - pogumni in ponosni mozje, ki kdaj pa kdaj pozabimo ugasniti zmigavc, smo Sloveniji dokazali kako se pravi moski (in nemalokrat tudi zenske) vozijo. Potem smo sli na kremsnite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in smo vmes še na bled letel to je blo pa ta nartabul !!!

Točn tko Udi......predvsem tisto divjanje po banu,pa silna polaganja iz Kranja proti Medvodam,strašni pospeški na makadamu prireditvenega prostora............in brhki mladenki , ki sta nas pozdravili ob odhodu s svojstveno govorico telesa,prefinjenih gibov in neverjetne akrobatske sposobnosti njunih hrbtenic. :oops: :oops:

Klimbra-a sta bli striptizeti ?

Dobro sta to skrili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!