Skoči na vsebino

Varjenje gusa


Brihta

Priporočene objave

A kdo ve, ce se da vsaj priblizno dobro "špjater" zavarit, pa kdo bi to delal v Ljubljanski regiji?

Povprašaj Jermana, Depala vas.

Če nimaš njegovega kontakta, me porufaj na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, ce se da vsaj priblizno dobro "špjater" zavarit, pa kdo bi to delal v Ljubljanski regiji?

Ker, ne prav dobro obvladam vse slovenščine, mi povej kaj je "špjater" :? in kakšen je, pa ti povem, če ti lahko to zavarim ali ne! Sicer imaš v ljubljani "Zavod za varilstvo" ali varilski inštitut, ki je v bližini ZRMK ja v Bežigradu. Vprašaj pri njh, saj so včasih z veseljem zavarili kaj takega za "vajo".

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: špjater,gus :hmm:

sej se vam zdi bedasto sam ninan pojma o čem govorite......

neki z varilstvom .....sam kaj :hmm: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

približno takole gre

GUS je železova zlitina, ŠPIATER pa aluminijasta z zelo veliko svinca in ravno zato je tako krhka in poceni.

Jarman ti bo, ali pa bi lahko zavaril špijatrovo zlitino, vprašanje je samo če se splača. Meni je nekoč pred leti zavaril neki ročkico vredno 1€, če pa bi moral plačati varjenje bi blo to vsaj 10x več kot je bil kos vreden.

Lahko povprašaš tudi pri KURETU v Kamniku, on zavari boga in pol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, ce se da vsaj priblizno dobro "špjater" zavarit, pa kdo bi to delal v Ljubljanski regiji?

V Ljubljani je Institut za varilstvo, sem že pri njih pustil stvari, ki jih drugi ne znajo varit pa so vse zrihtal !

Najdeš jih pa, če greš iz centra mesta po Dunajski in nasproti stadiona zaviješ desno pred semaforjem takoj za Petrolom in greš po ulici cca 50 metrov, na levi strani v ovinku jih najdeš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GUS je železova zlitina, ŠPIATER pa aluminijasta z zelo veliko svinca in ravno zato je tako krhka in poceni.

aha .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Je kar zahtevno varit.

enkrat mi je počil blok od motorja, no nosilec bloka in na skuterju seveda pa sem nesel zavarit namesto da bi kupoval celotene pokrove nove saj od peugeota so ZELO dragi.

Varit moraš nest kakemu majstru ki se samo s tem ukvarja, je pa kar drago.

Jaz sem za priblizno 5-8cm vara, kar debelega, plačal 5 tisočakov.

Delal mi je pa eden z portoroza. Okrog Lucije.

Je narejeno bolj po kmečko, vsaj pa konkretno drži :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!