Skoči na vsebino

Novi svetovni projekt Benke Pulko


Virko

Priporočene objave

Wow, strašno, Benko je "odkrila" Tibet - in to ravno sedaj, ko se planira tja gor že skor železnica za turiste ... za zjokat ...

upam, da se bo z Drnovškom kaj skompala.

PS: naj se kdaj zapelje v Haloze ... Tudi tam bodo veseli sponzorstva. Sam oto ni tolk medijsko odmevno in ne postaneš "all international hero".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso nikjer blizje kaksni problemi ?

no ja, samo da dogaja.

Danes je moderno biti g(l)obaliziran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benka je cist fajn punca .)

Vsaj... dokler me z alkotom zalaga :P

Nihče ti pri tem ne oporeka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benka je res fajn punca, sam okoli Tibeta se vrti že toliko teh aktivistov, da bo žal večina njenega dela jalovega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vse prav, da jo skrbi usoda malih Tibetančkov... Samo doma tudi ni vse tako rožnato, kot kažejo naši politiki na svojih srečanjih po svetu. Mislim, da je treba najprej poskrbeti doma, potem pa še zunaj. Ko pridejo tuji predsedniki k nam na obisk, kaj če bi jih peljali na ogled, ne na Bled in Brdo, v Haloze, ali pa kam dalj od utrjenih poti, kjer nimajo vodovoda, kjer otroci ne vedo, ali bo kaj jesti ali ne. Pa naj mi ne reče kdo, da tega v Sloveniji pa že ni. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podpiram Benko, tako al drgač..

Podobnih projektov, ki jih izvajajo Slovenci je še nekaj na vseh celinah sveta. Medijsko so slabo pokriti, veliko je prostovoljnega dela... A vseeno vsi delajo iz srca ..

Ker nimam časa in ne jajc, da bi jim pomagal na terenu, jim občasno pomagam posredno..

Vsak človek ima neko vlogo v življenju - eni sponzorirajo šolanje otrokom daleč - tam nekje..drugi kolegom zastonj popravljajo motorje...tretji pa prebiramo forume in skoraj vedno nekaj klobasamo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nimam časa in ne jajc, da bi jim pomagal na terenu, jim občasno pomagam posredno..

Vsak človek ima neko vlogo v življenju - eni sponzorirajo šolanje otrokom daleč - tam nekje..drugi kolegom zastonj popravljajo motorje...tretji pa prebiramo forume in skoraj vedno nekaj klobasamo...

Prijatelj,

Najprej posip z pepelom, potem pljunek v svojo skledo :OK:

Sicer pa dam prav Simonu. Imamo mi še kaj doma za postoriti, potem so pa tu še mali cigančki, pa nekaj jih bo še iz širnega sveta prišlo...

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi tega benkini privrženci ne zamerijo, ampak čutim potrebo, da to napišem

Sej vsak dela, kar hoče, itd, ampak naj ne počne tega pod krinko "naredimo svet boljši, jaz vidim probleme, dajte me poslušat ", saj je jasno, da gre tukaj za zasebne projektiče in motiviranje kontaktov itd ... Sem jo imel priliko nekajkrat poslušati, ko je v debatah bila kot "motoristka" itd in se mi je kar malce obračalo zraven, potem sem slišal še par zgodbic iz zakulisja, ki so morda celo resnične, lahko pa tudi, da ne ...

In sem si ustvaril pač tako sliko, ki je dost negativna.

Želim ji pa seveda veliko sreče, zdravja in veselja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, moje mnenje je, da naj Benka pomaga kjer in komur pač sama hoče. Če čuti, da je to Tibet, tudi prav, nekomu bo pač pomagala. Kdo bo prispeval sredstva - je pa tudi stvar taistega. Ker je Slovenka, še ni nujno, da mora najprej "doma" pomagat, to je čisto njena stvar. Z mojega vidika moraliziranje "naj se raje doma potrudi" nima nobene teže - pa ne da v SLO nimamo tovrstnih težav. Samo - če ne daš nič zraven (kot sem ter tja radi rečemo "a si dal kaj zraven?")...nimaš "prava glasanja" kot bi rekli bratje...

Skratka, dokler ne gre "iz mojega" (pa ne se na to obesit, kako "posredno" sigurno gre...) sem indeferenten do "lokacije pomoči"... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj,

Najprej posip z pepelom, potem pljunek v svojo skledo :OK:

Sicer pa dam prav Simonu. Imamo mi še kaj doma za postoriti, potem so pa tu še mali cigančki, pa nekaj jih bo še iz širnega sveta prišlo...

LP Cvetoo.

Ta pljunek je bil nameren, ker ne želim pisat grde besede o ljudeh in njihovem osebnem mišljenju, ki ga pišejo na forumu.. Vsi smo v istem kotlu življenja. Toleranca do soljudi je lepa vrlina - tudi na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ne??????? ženska, ki je (baje) naredila nekaj kar naj bi (baje) malo katera naredila na motorju se zavzema da bi nepriviligirane deklice dobile izobrazbo! čisto OK! nima veze z motorji ampak vseeno OK!

slovenska revščina tu nima kaj iskat, to bo drobnič rešil v pol leta!

zakaj pa ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ne??????? ženska, ki je (baje) naredila nekaj kar naj bi (baje) malo katera naredila na motorju se zavzema da bi nepriviligirane deklice dobile izobrazbo! čisto OK! nima veze z motorji ampak vseeno OK!

slovenska revščina tu nima kaj iskat, to bo drobnič rešil v pol leta!

zakaj pa ne?

če ne bo sam zmogel, boš pa ti pomagal .)

LP cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, toleranca, kaj je že to? :? Nekaterim je to tukaj morda stvar, ki pije v gostilni pivo. Vsak naj raje pomete pred svojim pragom. Nekateri boste imeli več kot dovolj dela. Seveda, če poznate besedo samokritika.

Pa nisem neki privrženev Benke. Še zdaleč od tega. Da je obletala z mofo v petih letih naš svet se mi ne zdi nič posebnega. Vsak pač naj počne kaj mu paše. Kar se mene tiče, revolucije nebo.

Seos Rocky! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!