Skoči na vsebino

TOP LISTA POLICISTA


mopedfan

Priporočene objave

Predlagam, da se naredi lista policajev, s katerimi smo imeli slabe izkušnje.

Ampak naj bodo to res samo tisti primerki, kateri so nastrojeni proti motoristom, ne pa tiste katere mi sprovociramo.

Ne recem, da so vsi policaji nesramni. Jih je pa kar nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

samo SLO,ali tudi tuje?

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Lahko tud tuje, samo najprej se dejmo pri naših specializirat.

Jest namrec vedno ko me ustavi policaj in mi vzame dokumente zahtevam, da mi pove svoje ime in iz katere PP prihaja.

Ce bi tako imeli eno tako listo bi lahko takoj vedu kam ga dat (ce bi bil res kaksen znan, saj si bi tezko zapomnu vsa imena ta tecnih). Je pa poznavanje njegovega imena in recimo tega, da ze v osnovi ne mara motoristov, koristno pri pisanju pritozb...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok,se strinjam.za tuje bi bila lista najbrz predolga.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en OK primer policaja (v bistvu dveh): madzarska popoldne,nekje pred körmendom.ice za enim italijanskim kombijem v krozni promet,zavijeva oba proti körmendu s kroznega.ravnica,polna crta in srafirano polje,ice gas in prehiti.50m naprej skocta dva tipa iz civilne nive in mahata.kifljci! pestro.

pouk o cestnih predpisih in da naj gledam znake,rece tip hvala,srecno voznjo in nasvidenje.

nekako so mi madzarski policaji zaceli biti manj nesimpaticni.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

50m naprej skocta dva tipa iz civilne nive in mahata.kifljci! pestro.

Ice en popravek!!

Ti si verjetno Njive res nisi ogledal, ampak je na vratih pisalo nekaj kar mislim, da je pomenilo policija, ker je isto pisalo tudi na enem drugem policijskem vozilu, ki sem ga videla enkrat med najino dolgo potjo.

Je pa res lepo od njega, da ti ni nic racunal. Pa še pohvaliti ga je treba, ker je znal kar lepo nemško govoriti.

Trikrat hura za tega madžarskega policaja: HURA HURA HURA

Pa še to je treba dodati: potem pa Ice pospravi dokumente, prižge motor in gggaaaasssssaaaaa naprej, da je mene skoraj dol odpihnilo. Verjetno je bilo policaju vseeno kar malo žal, da ti ni zaracunal, saj je videl, da te ni to nic ganilo.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj spet filozofiras.cisto normalno s standgasom sva se odpeljala.se na 3500/min ga nisem hotel naviti,da si nebi policaja premislila. res je bil tisti z galaksijo na epoletah prijazen.zato tudi nisem zategnil po gasu.ce se pa ti ne drzis....

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm,predvsem zadnjih 30 km na avtocesti.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto kot o vseh drugih,ki so se me "drzale" na motorju.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgoraj si me prosila naj tega ne postam.torej si lahko mislis,kaj si moj foter misli glede mladenk,ki to delajo na motorju.v avtu ok,ampak na mototju....ts ts ts

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kolk se mata vidva rada

si fous?

har har har

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rangdangdeng dingdong,ti kar puci.sicer pa policaji tudi slatajo.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj "zafukani" policaji so POLICAJKE. Zelo slabe izkušnje z vsako, ki je prišla jebat folk v našo dolino. Takšne babe me ne bi bilo sram niti u fris brcnt.

FUJ prasica

p.s. GREGS dej zbriš PUPO in ICA(ne de mam kaj proti vama, le bolj pregledno je), ker se potem ostali posti med njima kar porazgubijo.

Naj vstanejo le tisti, ki se držijo okvirne teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji izdatki policistom v zadnjih štirih letih znašajo nekaj cez 85.000 SIT

Porkamadona, to je že za registracijo in gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam z rokom glede policajk in predvsem ica in pupe! kidaj smeti!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PACEK hehe

_________________________

A vidis un ovink? JA. No, jaz ga nisem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

p.s. GREGS dej zbriš PUPO in ICA(ne de mam kaj proti vama, le bolj pregledno je), ker se potem ostali posti med njima kar porazgubijo.

Naj vstanejo le tisti, ki se držijo okvirne teme.

Ja, to poskusam, pa sta neverjetno hitra, jaz pa nimam casa, da stalno gledam. Ko se malo sluzba umiri in ko bodo dopusti, pa bom naredil ornk cistko. Pa se nekaj: malo je potrebno pocakati na brisanje, da je vsaj kaksne dva dni zanimivo branje. POtem pa naj ostanejo samo stvari, ki spadajo v temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No super ce se bo malce pocistilo!

Sedaj pa k temi. V mapci "vprašanja za izkušene" glej motocikli, se je pojavilo tudi nekaj mnenj glede policistov. Bilo bi pa dobro, da se tema o policajih nadaljuje tukaj (naslov je bolj logicen).

Skratka. Moj namen ni, da se pluva vse povprek po policistih, ker se s tem nic ne doseze. Stavm, da se bo slej ko prej tud en policist v forumu pojavu... Zato ne smemo vse v isti koš metat. Je pa veliko TISTIH, ki pokvarijo ugled cele policije.

Naj samo povzamem, kar sem nekje v forumu že napisal:

Pri nas je že v osnovi problem ta, da ko vidiš policaja se takoj vprašaš kaj sem naredil narobe, ali imam vse dokumente... (tudi ce si samo peš) - skratka: KO PRI NAS VIDIŠ POLICAJA SE POCUTIŠ OGROŽENEGA.

Sam imam izkušnje s tujino (Amerika), kjer pa velja, da ko vidiš policaja SE POCUTIŠ VARNEGA!!! To je bistvena razlika.

In zato policaji pri nas niso spoštovani. Toda spoštovanje si bodo morali pridobiti sami. In s tem,da nas jebejo ko nas ustavijo na avtocesti (medtem ko norci vsak dan divjajo po moji ulici kjer je omejitev 30 km/h) si tega spoštovanja sigurno ne bodo pridobili.

Policaji mislijo, da je to divji zahod. Pozabljajo pa, DA KO GREDO ZVECER SPAT SI ODREŽEJO KOS KRUHA, KI SEM GA JAZ !!!! PLACAL Z DAVKOPLACEVALSKIH DENARJEM!!!!!

Upam, da se bo to spremenilo že v kratkem, ko nas bodo ustavljali policaji, ki bodo imeli neko srednjo splošno šolo in ne samo tistega internata. Ker ravno en razgledan pogled na svet jim manjka (pa morda kakšna ura obce sociologije).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!