Skoči na vsebino

TOP LISTA POLICISTA


mopedfan

Priporočene objave

Poznam (na videz, ce ne bi si štel v sramoto) enega prometnega policaja. Vozi Reno Clio 1.4 modre barve, znižan ko

cefurski Yugo, gre pa en kurac napram tem kuk ruputa. Cez mesto vedno divja, pa z rocno obraca, pa .... upam le, da bo ubil sebe in ne še koga drugega zraven.

Kako trezen se vozi je pa tudi vprašanje.

Policaji mu pa tud nic ne bojo zatežil.

Se bi šel pa stavit, da ko je v službi ustavi vsakega najmanjšega prekrškarja in ga oguli. Ne vem kako lahko.

Pa seveda on ni osamljen primer.

Imam tudi dva (sicer dobra) prijatelja (enemu policija že mal prevec seka v glavo, tako da se z njim nimam veliko vec kaj za pogovarjat), ki pa sta tudi s pridom izkorišcala svoj položaj. Meni je sicer v redu, da ko smo pijani da nas lahko nekdo vozi ki ve, da ga ne bodo obrali, toda ce bi bil pa jaz sam v avtu, pa tudi ce bi pocasi fural in bi me zavohal bi moral pihat.

Zadnc je en mogu pihat zato ker se je policaju zdelo, da ob tej uri ne more biti treznih na cesti.

Ce so že tako "korektni" do nas naj bodo še do svojih. Ne pa da prekrške, ki jih na poti v službo stori vsaj toliko za odvzem vozniške, pri nas upoštevajo že skoraj kot kriminalna dejanja.

Pol pa pride k avtu (z nereg.motorjem jim namrec nisem in jim ne bom ustavil) in mi rece kaj se pa grem ali veste da je to enosmerna, to je zelo neodgovorno, ali mislite, da boste s prižganimi smerokazi lahko kar,.....

No policist poleg se je sicer ob nakladanju le za glavo držal.

Res sem bil kriv. Peljal sem se pa po enosmerni natanko 2.5 metra s prižganimi smerokazi, ker v ozki ulici nisem mogel kje obrnt, drugace bi se pa moral vsaj 500m rikverc peljat.

Sicer kazen le 5.000 toda tudi to je 1 dan poštenega dela.

Potem pa kozga luzerja zajbavajo ce je danes kaj profita naredil v službi.

Sem imel pa pred letom nesreco in sem ležal v bolnici, pa me je mat šla obiskat pa je na 50 pripeljala 55, pa policist pogumno skoci pred avto na cesto. Ponosen, ker je ujel takega divjaka. (bila je pa 500m ravnina brez stanovanjskih hiš v bližini).

Zanimivo, da nekega redarja ali kaj je že iz našega kraja ne dobijo, saj s svojim starim BMW (avto) tako pardivja cez naselje, da se po vsaj 300m ne more ustavt. Pa otroci skacejo cez cesto, pa še sam ima malega otroka.

Ko so me dobili ko sem 85 pripeljal na 50 nisem nic rekel razen v redu, saj so ravnali cisto prav - cez naselje se ne vozi hitro.

Ce pa pelješ 60 pa res ni razlike no. Sploh pa se postavijo na takšne meste merit kot so ravno pri izhodu/vhodu v mesto, ko clovek že pospešuje/premza.

To koliko so porabili za avtocestne napol dirkalne avtomobile je pa navadna svinjarija, saj je vsakemu bedaku znano, da se po avtocestah najmanj nesrec zgodi.

To da pelješ za avtom po naselju 65, potem ti pa iz taistega vozila skoci g.Policista in te štrafa je pa že nagnusno.

A je kdo gledal reporter-X na TV3 - jaki.

V glavnem policaji si (še) ne zasluži našega zaupanja in niti najmanjšega spoštovanja dokler se njihov odnos in strokovnost ne bosta izboljšali. Kaj pomaga ce morajo na delovno mesto priti obriti in urejeni, ko pa pod streho nimajo cisto pospravljeno.

To ne velja za vse, ampak le za tiste gnile Policiste - gliste

(saj se najdejo tudi v redu le bolj(pre) malo jih je)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ROK!

Ce bi bil ucitelj, ti bi dal za ta esej odlicno s plusom!

BRAVO!

Koncno en pošten sestavek glede policistov!

Se strinjam z vsem napisanim!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim pa vas:

Ne po tistem zgoraj sklepat, da so vsi policaji slabi. Dva sta moja prijatelja (eden že od malega), pa tudi z nekaj drugimi sem v dobrih odnosih. Pa tudi kak, ki ga ne poznam me je že spustil dalje le z opozorilom (predvsem na motorju). Kar se pa tice letecih, sploh ce sem na motorju pa nimam kaj cez njih, še poznam jih ne pa kar pademo v kak pogovor skupaj.

Npr. pa ne poznam nobene policajke ki bi bila uredu.

In najbolj na živce mi gredo tisti smrkavci v uniformi s pištolami in mislijo kaj so (enacim s cefuri iz Fužin).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... v uniformi s pištolami in mislijo kaj so ...

Kaj ti misliš, kaj so?

Ja mali John Wayne-i oz. šerifi. A se ti kot majhen mulc nisi nikoli igral kavbojcev in indijancev? Ce si se, potem že veš, kako moraš nositi pištolo (holster) in kako moraš držati roko, da pištolo najhitreje potegneš. Ce pa si pozabil, imaš pa veckrat možnost, da si ogledaš na kakšnem policaju, kako to izgleda.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo!

Dejsvto je, da pa si policaji nic ne upajo proti raznim etnicnim razbijaškim skupinam!

Dobro vedo katera obmocja Lj. so nevarna in kdo so tisti fanticki, ki delajo pizdarije. Oni pa nic. Namesto, da bi tiste svoje kužke spustil na njih.... Lažje je polnit proracun na avtocesti ali pa na Dunajski cesti.

To, da niso vsi policaji slabi popolnoma drži. Jaz vedno zacnem pogovor z lepim in spoštljivim tonom. Nikoli se ne delam pametnega ce sem ga pac usral. Nekateri policaji to razumejo in se mi je že zgodilo, da so me samo popisali, kazni pa nikoli nisem dobil.

Je pa žal kar nekaj tistih pasjih fantickov v modrem. Žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

se ena mojstrovina slovenskega policaja.

me danes popoldne med ptujem im MB ustavi en leteci po pravici,prekrske sem naredil.zahteva dokumente in sem jih iz denarnice "vrgel",enega po enega,lahko tudi recem dinamicno dal,na tank torbo in jih poberem skupaj in jih izrocim skifu.

pa se zacne tip dreti in me tikati,kot da sva ze stara znanca,kaj si jaz mislim,dokumente okoli metati in ne kazati respekta (komu? njemu? zakaj? kako si ga je zasluzil?).ko ga mirno ogovorim na to,zacne groziti,da bo poklical intervencijo (what the fuck is that?) in sodnika in boga in kaj se vse vem koga in bo kazen 100.000 SITnih plus.

PROSIM? samo zaradi enega vprasanja se zacnejo tako obnasati slovenski policisti? potem zacne nekaj brskati po torbah in potegne ven ZCVP-knjizico (ej,moj wc-papir je v boljsem stanju!) in napise zapisnik (?).suma SIT 35.000.- ali 17.500,ce takoj placam.ok,potem ko sem placal zacne nakladati,da ce se ne bi jaz tako zacel dreti na njega,bi me spustil z opominom,yada yada yada....

who the fuck is he shitting?! je videl A-tablico in se mu je kasa obrnila....enostavno.samo potem naj skasira in me pusti pri miru z kao mi smo vsi prijatelji,ker smo motoristi.

TO me je pa najbolj sokiralo.najprej te nadere,te skasira,potem ti pa se take naklada.

potrdilo imam.

kako ze gre tista pesem: "...prijatelju,prijatelju mars u picku materinu...."

mislim,ce se slovenija ze gre neko demokracijo,potem lahko tudi policisti na cesti prenesejo kritiko.ne da te zacne "ustrahovati" z nekimi ciframi.lahko te pa rojalno zajebe in ti toliko casa vzame,katerega pod nikakor ni vreden,da se z njim ubadas.upam,da bodo teh 17,5 jurjev vsaj "pametno" porabili,kar pa zeeeelooo dvomim.

-----------

remember the times when sex was safe and motorcycles were not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so pa naši vrli policisti ki imajo moralo že cisto na psu pol pa se iživljajo nad tistim ki naredi mali prekršek tiste grobe kršitelje pa pustijo cisto pri miru

in slovenija bo morala biti samostojna še sto let da bo zavladala prqava demokracija

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji demokracija je tak al tak samo še na papirju!!

Kar se pa policajev tice, sva bila pa skupaj ko te je na madžarskem ustavil policaj in vem, da znaš biti rahlo arogantno-vzvišen napram njim.

Kar pa še ne pomeni, da te mora zaradi tega kaznovati, da me ne bo kdo narobe razumel.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupa,nic ne recem.ce bi bil aroganten proti njemu bi se nekako razumel njegov izpad,samo je bil prelep dan,tako da sem bil kar prijazen.ne prevec,ampak dalec od arogance.

pol hoce bit pa se "prijatelj".ej,stari,to je pa treba najprej ZASLUZITI!

tako,da se en dokaz vec za ne-inteligenco in incest pri policiji (nekje mora bit ena kokla,ki jih nosi; so si prevec podobni).

-----------

remember the times when sex was safe and motorcycles were not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi stvari in dogodkov ki se nam dogajajo v življenju je mogoce pametno, da ne posplošuješ miselnosti policajev in seveda tudi policajk!!

Mogoce je bil pa samo on kaj nataknjen, ker mu je en ušel, pa je slucajno nate naletel in se potem znesel nad tabo. Pa saj to vsi delamo v našem realnem življenju. Sicer mi gre to tako pri nas navadnih smrtnikih, kot pri organih oblasti blazno na jetra, samo tako pac je.

ne vem, mogoce zaradi tega ker sem ženska, mogoce sem imela pac sreco, ampak ker sem vedno prijazna z njimi, pa še malo bolj tako furijasto žensko se naredim, sem vedno dober cez prišla. Tudi takrat, ko sem se rahlo omoticna odpeljala iz Orta, pa so me ustavili, pa mi ni dal za pihati, ceprav je verjetno cel avto smrdel po alkoholu, pa vsa cudna sem bila, pa 0,0 imam omejitev.

Ceprav jih ne spoštujem, vseeno menim, da je zate dobro, da si prijazen in vljuden z njimi, saj nakoncu vedno zmagajo oni. Nažalost, ampak tako je!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no potem pa naj še jaz obelodanim en biser slovenskih policajev.V nedeljo sva šla zpolovicko z bleda okoli 18.00 ure proti ljubljani. ker je bila neprekinjena stojeca kolona skoraj od bleda pa do prikljucka na gorenjko (mimogrede tudi gorenjka je bila stojeca),se lepo pocasi z motorjem in svojo "polovico" vozil po crti mimo avtomobilov.vecinoma so se mi umikali k desnemu robu cestišca , le zagamani "zagiji" (beri hrvatarji) so vozili strogo po crti, tako da sem moral tudi kakšnega mimoiti.a glej sranja, ko je na prikljucku stal policaj(leteca) in me takoj izlocil iz prometa.ustavim, vljudno vprašak, kaj je narobe, nakar se kreten nad kreteni zacne zadirati nad mano, ce sem normalen,kako to vozim, ce vem , da se ne sme prehitevati kolone,da je kazen 15.000,00 SIT in da mi jo bo takoj napisal,itd...........

lepo sem se miril in mu nisem odgovarjal nazaj, dokler mi ni odneslo piskra (ali ventilov, kakor komu ljubše), kajti med tem je mimo naju peljalo še pet motoristov z isto filozofijo vožnje motorja v stojecem prometu.

najprej sem ga vprašal po njegovem zadnjem uspešnem okulisticnem pregledu, kajti ocitno ostalih motoristov ni videl.kreten je bil cedalje bolj rdec v obraz.naslednje vprašanje je bilo o njegovem poznavanju CPP, kajti ce se voziš mimo stojece kolone to ni prehitevanje, temvec vožnja mimo.za finale sem mu pa še zabrusil, da ce sem imel denar za motor , ki stane 30.000 DEM, verjetno bom imel denar tudi za usrano položnico.potem je bil šele zaripel v obraz.za finale sem mu lepo razložil, da mi lahko napiše položnico in naredi zapisnik, ki ga podpišem samo v primeru, ce lahko vnesem opombe glede obnašanja in ostalih stvari, da pa se vsekakor lahko srecamo pri sodniku za prekrške, njegovem nadrejenem, na sodišcu preko odvetnika,...........

na moj zadnji predlog z zapisnikom se je plavi angel le omehcal ter me z izgovorom, da nima casa spustl naprej.

po domace, poln kufer imam policaje, ki jih napenja kot lacnega srat, ko pa zagroziž z tožbo, odvetnikom in ostalimi placilnimi orodji, pa nimajo casa.

ce vozim pijan, izsiljujem, zganjam norcije po cesti, naj me kaznujejo, ne pa zaradi bedarije in ker je imel plavi angel slab dan.

mater sovražim take ljudi, ki išcejo dlako v jajcu.

Razumem, da pravijo policistki "luknja v zakonu" in da morata vedno biti dva policaja , saj le tako imata skupaj "osemletko", pa tudi zakaj je policijska šola drugje, ne pa v tacnu (da ne bi policaji plonkali), a kar je prevec je prevec.cedalje bolj se mi zdi, da štosev o policajih ni, temvec je vse res.

saj veste tisto: "oce je imel dva sinova.eden je bil normalen, drugi pa policaj."

vsakršna podobnost z normalnimi policaji je nenamerna in zgolj nakljucna. vsem "normalnim" policajem se vnaprej opravicujem.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep,bmw.tako nekako se mi zdijo tile tako imenovani "varuhi reda" ali "plavi angeli".po moje so bolj "redno plavi"....

-----------

remember the times when sex was safe and motorcycles were not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠE ENA MOJA SLABA IZKUŠNJA S POLICAJI.

S KOLEGOM SVA ŠLA MAJA V PULO.KO SVA SE VRACALA SVA ŠLA OB OBALI ŠE DO PORTOROŽA.KER SEM BIL ŽE ZMATRAN OD VOŽNJE SEM KOLLEGU REKEL NAJ ON VOZI NAPREJ.REKEL JE NI PROBLEMA.PRIDEVA NA HRVAŠKO MEJO POLICAJ POGLEDAL TABLICO IN NAJU JE SPUSTIL.PRIDEVA DO SLOVENSKEGA POLICAJA PA ZAHTEVA:

-POTNA LISTA

-NJEGOVO VOZNIŠKO

KER JE IMEL KOLEGA V DENARNICI VOZNIŠKO V VOZNIŠKI PA ŠE PROMETNO OD AVTA IZPIT PA SVA OBA IMELA SAMO DO 350ccm MU JE POMOTOMA DAL ŠE PROMETNO.PREGLEDA POTNE LISTE, NATO NJEGOVO VOZNIŠKO POTEM PA KO JE VIDEL ŠE PROMETNO V VOZNIŠKI PA GLEDA ŠE TO.NEKAJ CASA GLEDA POTEM PA MU RECE DA NIMA IZPITA ZA TAKO MOCAN MOTOR. MIDVA SE NEKAJ CASA GLEDAVA SAJ SVA BILA NA VIRAGI 250 POTEM PA LE VPRAŠAVA ZAKAJ? ON NAMA ODGOVORI DA IMA MOTOR 1390 ccm IN NE MANJ KOT 350. POTEM KOLEGU VŽGE DA MU JE DAL PROMETNO OD AVTA NAMESTO DA BI MU JAZ DAL PROMETNO OD MOTORJA.ZATEŽIL NAMA JE CE GA ZA*EBAVAVA MIDVA PA LEPO TIHO. ŠE NEKAJ CASA GLEDA PROMETNO REG.ŠT. POTEM PA ŠT.MOTORJA ITD. PA KAJ HUDICA JE MISLIL DA SVA. NE MOREM MU POMAGAT CE PA NE ZNA BRAT AMPAK SAMO GLEDA KAKO BI KOGA ZAJ****. CEZ NEKAJ CASA NAMA VSE VRNE MIDVA POBAŠEVA STVARI IN SVA SI USTVARILA ŠE ENO SLABO MNENJE O NAŠIH POLICAJIH.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:ON NAMA ODGOVORI DA IMA MOTOR 1390 ccm IN NE MANJ KOT 350. POTEM KOLEGU VŽGE DA MU JE DAL PROMETNO OD AVTA NAMESTO DA BI MU JAZ DAL PROMETNO OD MOTORJA

Jst bi crknil od smeha , sankcije gor al dol...

A JE TO Press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:ON NAMA ODGOVORI DA IMA MOTOR 1390 ccm IN NE MANJ KOT 350. POTEM KOLEGU VŽGE DA MU JE DAL PROMETNO OD AVTA NAMESTO DA BI MU JAZ DAL PROMETNO OD MOTORJA

Jst bi crknil od smeha , sankcije gor al dol...

A JE TO Press

Predstavljaj si šele, da bi mu dal prometno od kakšnega VELIKEGA kamiona !

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...POTEM PA MU RECE DA NIMA IZPITA ZA TAKO MOCAN MOTOR. MIDVA SE NEKAJ CASA GLEDAVA SAJ SVA BILA NA VIRAGI 250 POTEM PA LE VPRAŠAVA ZAKAJ? ON NAMA ODGOVORI DA IMA MOTOR 1390 ccm IN NE MANJ KOT 350...

Vicov o policajih definitivno NI !!!!!

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je vse cista resnica .yep.

-----------

remember the times when sex was safe and motorcycles were not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinajm! Še celo jaz, ki me niso v moji mladosti nikoli tepli, sem bil enkrat zelo blizu batinam. In to se je zgodilo pri mojih 12-ih letih (mladost - ludost), ko sem kot vecina nadebudnežev v teh letih izjavil, da bi bil policaj! Bljak! Ata, hvala ker si se takrat zadržal (bi me verjetno prevec bolelo).

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thank you lord for small wonders.

-----------

remember the times when sex was safe and motorcycles were not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je vse cista resnica .yep.

Cisto vse je res.Še to lahko dodam ko sva šla na hrvaško (ne vem kako se imenuje prehod ,greš cez buzet)mi je slovenski policaj ravnotako zatežil za vse dokumente samo tam sam jaz vozil in sem mu dal prometno od motorja.

Zato ce mene vprašate jaz se ne bi vozi cez mejo z neregistriranim motorjem oz.brez izpita ker mislim da je velika verjetnost da te dobijo. POTEM SMO PA TAM. Sem premišljeval ce kupim vecji motor in se brez izpita vozim ne morem niti na morje zato raje ostanem pri legalnih zadevah.(Skril bi tablico ampak z mojim viragotom ne vem kako bi bežu pred policaji ce bi slucajno šli za mano)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas (v Velenju) imamo enga policaja, ki je pravzaprav že legenda...

On štrafa vse : pešce, kolesarje, mopediste, motoriste (enkrat celo svojga fotra )

Posvecena mu je celo pesem na steni v podhodu : The night is right, the night is hot, just for you Otorepec Drot

Zato vsi tisti, ki se boste vozili po ali cez Velenje pazite - Otorepec (kriva capka) je zmeraj na preži

ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj ni na zgornji sliki Ice, ko ga je v nedeljo malo leteca potipala?

lp Easyrider

auuuuuuuuuuuuu,

nekdo je pa zloben, a?

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!